Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.184/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Akváriumrendszer beszerzése (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.183/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Szárítószekrény, liofilizáló beszerzése (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.190/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Halegészségtani diagnosztika (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.189/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Halhús összetétel kémiai analitikai elemzése (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.188/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Algaelőállítás (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.180/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Etetési kísérletek eredményének összevetése a nemzetközi szakirodalommal (2018.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.191/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Halnevelés biológiai feltételrendszerének megvalósítása (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.187/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Mélyhűtő, mikrohullámú sütő beszerzése (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.182/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Leica optika beszerzése (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.181/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Kalapácsos daráló és pelletprés + csiga beszerzése (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.179/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Szaktanácsadási tevékenység az etetési kísérletekkel kapcsolatosan (2018.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.178/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Halivadék etetési kísérletek megtervezése, kísérleti protokoll kidolgozása (2018.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.241/2021
Uzsoki Utcai Kórház
Uzsoki Utcai Kórház részére betegélelmezési és alkalmazotti élelmezési szolgáltatás ellátása
2021.05.18.
2021.08.04.
D.196/2021
Jászberény Városi Önkormányzat
„Fogyatékkal élők nappali otthonának kialakítása új épület építéssel a TOP-4.2.1-15-JN1-2016-00010 azonosítószámú projekt keretében”
2021.04.14.
2021.08.04.
D.282/2021
NIF Zrt.
„Vállalkozási keretszerződés vonalas közlekedési létesítmények régészeti lelőhelyek feltárási feladatainak ellátásához szükséges lőszermentesítés tárgyában” 1. rész Nyugat-Magyarország és Pest Megye, 2. rész Kelet-Magyarország EKR000060822021
2021.06.11.
2021.08.03.
D.269/2021
NIF Zrt.
Vállalkozási keretszerződés vonalas közlekedési létesítmények régészeti lelőhelyek feltárási feladatainak ellátásához szükséges lőszermentesítés tárgyában (Nyugat-Magyarország és Pest Megye 1. rész, és Kelet-Magyarország 2. rész) EKR000060822021/0555
2021.05.31.
2021.08.03.
D.299/2021
Enying Város Önkormányzata
Enying-Zöld város – Városközpont rehabilitáció EKR000050052020
2021.06.24.
2021.08.03.
D.309/2021
Váci Tankerületi Központ
„Különböző iskolai bútorok és egyéb eszközök” beszerzése - 2. rész: „Informatikai és egyéb irodai eszközök beszerzése”
2021.06.30.
2021.08.02.
D.308/2021
Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet és Baleseti Központ
Szemészeti vizsgáló eszközök beszerzése - 2. rész EKR000234032021
2021.06.30.
2021.07.30.
D.324/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Hivatásforgalmú menetrendszerinti közszolgáltatás üzemeltetése BKV-100, BKV-130 és 3011 típusú hajókkal, üzemeltetési szerződés keretében EKR000435802020
2021.07.12.
2021.07.30.
D.303/2021
Tamási Város Önkormányzata
Tamási külterületi ivóvízellátás - I. ütem EKR000143882021
2021.06.28.
2021.07.30.
D.253/2021
Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság
Minőség-ellenőrzési és minőségbiztosítási tevékenység ellátása az általános (nem technikai) UXO (elhagyott és fel nem robbant harcanyagok, a továbbiakban: UXO) felderítés, a technikai felderítés és mentesítés ideje alatt
2021.05.26.
2021.07.30.
D.252/2021
Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság
Általános (nem technikai) felderítés és UXO (elhagyott és fel nem robbant harcanyagok, a továbbiakban: UXO) Információs Adatbázis elkészítése
2021.05.26.
2021.07.30.
D.224/2021
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
„A Tócóskert és a Tócóvölgy gazdaságélénkítő környezeti megújítása” tárgyú projektek tervezési feladatainak ellátása - 1. rész
2021.05.03.
2021.07.27.
D.279/2021
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
József A. úti rendelő felújítása, bővítése 2020. EKR000171162020
2021.06.10.
2021.07.26.
D.256/2021
Szépművészeti Múzeum
„Födémszerkezeti munkák” EKR000235442019
2021.05.27.
2021.07.26.
D.255/2021
Budakeszi Város Önkormányzat
„Kerékpárút a Farkashegyi repülőtérre” EKR000140342021
2021.05.27.
2021.07.26.
D.247/2021
Karolina Kórház-Rendelőintézet
„Orvosi eszközök beszerzése - EFOP, ismételt” 1. rész: Légtisztító berendezések beszerzése EKR000086132021
2021.05.20.
2021.07.23.
D.226/2021
Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat
„SacraVelo II. ütem” (EKR000872502020)
2021.05.05.
2021.07.23.
D.193/2021
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
A TOP-6.5.2-15-MI1-2018-00002 azonosító számú „Miskolc Bogáncs utcai naperőmű telep létesítése” című támogatási szerződés keretében naperőmű hálózati csatlakozási engedélyes és kiviteli tervdokumentációjának elkészítése - Kbt. mellőzése
2021.04.13.
2021.07.23.
D.296/2021
Magyar Művészeti Akadémia Titkársága
3/2021 DM-PV-MCS EKR000523372021
2021.06.21.
2021.07.22.
D.245/2021
Szegedi Szakképzési Centrum
„A beszerzés tárgya a GINOP-6.1.3-17-2018-00026 számú, „Idegen nyelvi készség fejlesztése a középfokú végezettséggel rendelkezők körében” című projekt keretében min. 120 kontaktórás, csoportos, általános nyelvi képzések lebonyolítása 9-14 fős csoportok számára, minimum 400 fő részére. EKR000451802019
2021.05.20.
2021.07.22.
D.292/2021
SZÁSZBEREK KÖZSÉGI ÖNKORMÁNYZAT
TOP-1.1.1.Szászbereki iparterület fejlesztése II. - 1. rész EKR000439992020
2021.06.18.
2021.07.20.
D.275/2021
Vasszécseny Község Önkormányzata
Bölcsődei férőhelyek kialakítása Vasszécsenyben EKR000395322021
2021.06.08.
2021.07.19.
D.321/2021
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
UPS-ek szállítása, telepítése és karbantartása. EKR000601692021
2021.07.05.
2021.07.15.
D.229/2021
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Vállalkozási keretmegállapodás alapján „További jegy- és bérletkiadó automaták beszerzése és teljes körű üzemeltetése EKR000603962018
2021.05.06.
2021.07.15.
D.263/2021
Semmelweis Egyetem
SE Sebészet felújításához kapcsolódó tervezés EKR000707352020
2021.05.27.
2021.07.15.
D.271/2021
NIF Zrt.
Tram-train rendszerhez kapcsolódó, Hódmezővásárhelyen megvalósuló új kocsiszín koncepció vizsgálata, engedélyezési terv készítése, szükséges hatósági engedélyek beszerzése valamint tenderdokumentáció elkészítése EKR000321572021
2021.06.01.
2021.07.14.
D.192/2021
Uzsoki Utcai Kórház
„Uzsoki Utcai Kórház részére betegélelmezési és alkalmazotti élelmezési szolgáltatás ellátása” - ,,Betegélelmezés VIP” szolgáltatás
2021.04.13.
2021.07.14.
D.318/2021
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Kitoló gémes targonca beszerzésére irányuló adás-vételi szerződés EKR000870612020,
2021.07.02.
2021.07.13.
D.209/2021
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Elhunytszállítási gépjárműflotta karbantartás 2019. - Kbt. mellőzése
2021.04.21.
2021.07.13.
D.208/2021
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Elhunytszállítási gépjárműflotta karbantartás 2018. - Kbt. mellőzése
2021.04.21.
2021.07.13.
D.207/2021
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Elhunytszállítási gépjárműflotta karbantartás 2017. év - Kbt. mellőzése
2021.04.21.
2021.07.13.
D.168/2021
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Elhunytszállítási gépjárműflotta karbantartás 2021 - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.07.13.
D.250/2021
Péterfy Kórház - Rendelőintézet és Manninger Jenő Országos Traumatológiai Intézet
„Élelmiszerbeszerzés a Péterfy Kórház részére” - 4. rész EKR001210992020
2021.05.21.
2021.07.13.
D.233/2021
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
Az „Út a munkaerőpiacra” megnevezésű, kiemelt projekt [GINOP-5.1.1-15-2015-00001] 2019., 2020., 2021. és 2022. évekre vonatkozó folyamatos könyvvizsgálata (közbenső auditok elvégzése). EKR001491052019
2021.05.11.
2021.07.13.
D.210/2021
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
„Elhunytszállítási gépjárműflotta karbantartás 2020. - Kbt. mellőzése
2021.04.21.
2021.07.13.
D.285/2021
Budapest Főváros VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
Közétkeztetési feladatok átmeneti időszakra történő ellátása EKR 000530842020
2021.06.17.
2021.07.09.
D.258/2021
Széchenyi István Egyetem
Adásvételi szerződés Szerver szoftverek, szünetmentes tápegységek, könyvtári szoftver és kiberfizikai informatikai eszközök, valamint informatikai eszközök beszerzésére - 3. rész: Integrált könyvtári rendszer-Enterprise szoftverlicenc-csomag beszerzése EKR001237472020
2021.05.27.
2021.07.09.
D.234/2021
Magyar Állami Operaház
Vagyonvédelmi feladatok ellátása EKR000054902021
2021.05.13.
2021.07.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el