Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D. 140/11/2008.
Duna Televízió Zrt.
2009.04.21.
3.Kf.27.574/2009/5.
Duna Televízió Zrt.
mobil távközlési (GSM) szolgáltatás biztosítása és a szükséges mobilkészülékek szállítása
2010.06.02.
D.260/20/2007.
Duna Televízió Zrt. Képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda kérelmezett: 6 × 6 Taxi Kft. Képviseli: Dr. Jakab Sándor ügyvéd
2007.06.21.
3.Kf.27.154/2011/5.
Duna Televízió Zrt. (1016 Budapest, Mészáros u. 48.)
,„A Duna Televízió részére taxi rendszerű szolgáltatás nyújtása”
2011.07.06.
3.Kf.650.246/2013/8.
Duna Tv Zrt
Műholdas DTH FTA műsorszórás
2014.01.21.
D.512/2012.
Duna Tv Zrt
Műholdas DTH FTA műsorszórás
2012.09.03.
2012.10.15.
D.7/2010.
Duna Tv Zrt.
Műholdas DTH FTA műsorszórás, szolgáltatási szerződés
2010.01.05.
2010.01.14.
D.717/2010.
Duna Tv Zrt.
integrált vállalatirányítási és vezetői információs informatikai rendszer, folyamatmenedzsment rendszer upgrade-verzióváltás
2010.09.10.
2010.09.20.
D30/9/2009
Duna- Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Kommunális hulladéklerakók KEOP 2.3.0 pályázati konstrukció keretében történő rekultivációjához szükséges felülvizsgálati, tervezési és második fordulós pályázati dokumentáció készítési feladatok ellátása
2009.02.02.
2009.03.04.
D.417/2023
Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatóság
„Mohácsi Nemzeti Emlékhely fejlesztése” EKR001616932023
2023.09.27.
2023.10.10.
D.599/2025
Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatóság
"Élőhelyrehbilitációs célú mederkotrás" EKR001029822025
2025.09.22.
2025.11.13.
D.674/2025
Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság
Mezőgazdasági gépek, tartozékok beszerzése” - 3. rész „Mezőgazdasági gépek – Ócsai központ” EKR000287902021
2025.10.21.
2026.06.19.
D.501/2014.
Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatósága
Az állami ingatlan-nyilvántartási térképi adatbázisból több települést érintő, poligonnal lehatárolt, szelektív, térinformatikai adatokkal kiegészített komplex értéknövelt digitális térképi adattartalom szolgáltatása
2014.10.06.
2014.10.14.
D.496/2013.
Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatósága
KEOP-3.2.0/ 11-2012-0006 kódszámon nyilvántartott projekt keretében szállítási szerződés gyepterületek természetvédelmi kezelését szolgáló gép-és eszközcsoport beszerzésére
2013.11.12.
2013.12.05.
D.273/2013.
Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatósága és Budapest Főváros I. ker. Önkormányzata
kivitelezési munkák elvégzése a Budai Vár-barlang független üregeinek (Bécsi kapu tér alatti, Táncsics M. u. 17-21.,23 alatti és a Dísz tér alatti üregek) területén
2013.06.27.
2013.07.10.
D.272/2013.
Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatósága és Budapest Főváros I. ker. Önkormányzata
kivitelezési munkák elvégzése a Budai Vár-barlang Nagy Labirintus rész és a Rácskai-barlang területén
2013.06.27.
2013.07.18.
13.K.27.053/2016/9.
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
„Adásvételi szerződés a „Duna-Vértes Köze Regionális Hulladék-gazdálkodási Program” tárgyú KEOP-1.1.1/2F/09- 11.2011-0002 számú projekt megvalósítási szakaszához kapcsolódó hulladékgyűjtő edények és konténerek beszerzése”
2016.04.06.
D.891/2015.
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Adásvételi szerződés a "Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Program" tárgyú KEOP-1.1.1/2F/09-11-2011-0002 számú projekt megvalósítási szakaszához kapcsolódó hulladékgyűjtő edények és konténerek beszerzésére - 2. rész
2015.12.16.
2016.01.28.
D.572/2011.
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer és létesítményeinek üzemeltetésére irányuló közszolgáltatási üzemeltetési szerződés
2011.08.11.
2011.08.22.
D.339/2026
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Hulladékkezelő munkagépek - 2. rész Hulladékkezelő munkagépek EKR001066942026
2026.07.02.
2026.07.14.
D.28/2017.
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás, STRABAG Kft., Swietelsky Kft., Design Kft.
A "Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Program" tárgyú KEOP-1.1.1/2F/09-11-2011-0002 számú projekt keretében megvalósítandó építési munkálatok elvégzése a FIDIC Sárga Könyv alapján
2017.01.17.
2017.03.29.
D.852/2014.
Dunaföldvár Város Önkormányzata
Dunaföldvár térfigyelő kamerarendszer kialakítása
2014.12.04.
2015.01.12.
D.78/2023
Dunaföldvár Város Önkormányzata
Béketér 1. sz. alatti társasház komplex felújítása EKR001584712022
2023.03.01.
2023.04.19.
D.113/2023
Dunaföldvár Város Önkormányzata
Béketér 1. sz. alatti társasház komplex felújítása EKR001584712022
2023.03.27.
2023.04.19.
D.635/2009.
Dunaföldvár Város Önkormányzata Bölcske Község Önkormányzata Madocsa Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Dunaföldvár, Bölcske, Madocsa általános iskoláinak átalakítása, bővítése, felújítása
2009.10.20.
2009.11.12.
D.42/10/2009
Dunaföldvár Város Önkormányzata
Tervezési szerződés Dunaföldvár Város Önkormányzata „Integrált mikrotérségi oktatási központ és hálózat fejlesztése Dunaföldvár, Bölcske, Madocsa településeken” című projekt megvalósítására
2009.02.06.
2009.03.05.
D.343/2012.
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Irodaszer, és tonerek beszerzése 2. rész
2012.05.21.
2012.07.12.
D.501/2022
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Dunaharaszti középületek épületenergetikai fejlesztése” - 1. rész „Óvoda”
2022.12.16.
2023.03.02.
D.195/2015.
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Adásvételi szerződés 16 000 db 120 literes új műanyag hulladékgyűjtő edény beszerzésére vonatkozóan
2015.04.09.
2015.04.16.
D.566/2014.
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Adásvételi szerződés 16 000 db 120 literes új műanyag hulladékgyűjtő edény beszerzésére vonatkozóan
2014.11.07.
2014.12.18.
D.698/2010.
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Dunaharaszti 23 belterületi utcájának szilárd burkolattal való ellátása és csapadékvíz-elvezetésének kialakítása
2010.09.06.
2010.09.10.
D.17/2010.
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Szennyvízcsatorna-hálózat kiépítése
2010.01.11.
2010.02.09.
3.Kf.27.017/2009/9.
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Dunaharaszti szennyvízcsatorna-hálózata kiépítése
2009.03.18.
D.179/10/2006.
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Dunaharaszti útépítés és burkolatfelújítás 2006. I. ütem
2006.03.14.
2006.04.24.
3.Kf.27.264/2010/4.
Dunaharaszti Város Önkormányzata (2330 Dunaharaszti, Fő út 152.) Képviseli: Schiller-Mészner és Társai Ügyvédi Iroda (2310 Szigetszentmiklós, Losonci utca 1., ügyintéző: dr. Schiller György ügyvéd)
Dunaharaszti útépítés és burkolatfelújítás 2006. I. ütem
2010.10.27.
D.369/13/2007.
Dunaharaszti Városi Kincstár
2007.08.09.
D.245/2013.
Dunakanyari Csatornázási Társulás
Megbízási szerződés „Szentendrei szennyvíz-agglomerációhoz tartozó települések csatornahálózatának bővítése” tárgyú projekt keretében projektmenedzseri feladatok ellátására - KEOP-2009-1.2.0/B-10-2010-0061
2013.06.07.
2013.07.22.
D.441/10/2006.
Dunakanyari és Pilisi Önkormányzatok Többcélú Kistérségi Társulása
2006.07.27.
D.167/2012.
Dunakeszi Kistérség Többcélú Társulás
Dunakeszi Kistérség Többcélú Társulás központi orvosi ügyelet ellátása
2012.03.06.
2012.04.16.
D.121/2026
Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft.
Városi események 2026 EKR002531982025
2026.03.16.
2026.05.22.
D.103/2026
Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft.
Városi események 2026 EKR002531982025
2026.03.06.
2026.04.22.
D.39/2026
Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft.
Városi események 2026 EKR002531982025
2026.01.30.
2026.03.11.
D.44/2016.
Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft.
Földgáz beszerzése
2016.01.19.
2016.02.29.
D.63/2026
Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft.
Városi események 2026 EKR002531982025
2026.02.16.
2026.03.11.
D.164/2021
Dunakeszi Tankerületi Központ
DTK - tisztítószerek beszerzése - 2. rész. általános eszközök EKR000138752021
2021.04.08.
2021.05.13.
D.893/2010.
Dunakeszi Város Önkormányzata
Fóti úti kerékpárút kiépítése kivitelezési munkáihoz kapcsolódó pótmunkák elvégzése
2010.11.18.
2010.12.17.
D.442/2023
Dunakeszi Város Önkormányzata
Kerékpárút építése Dunakeszin-I. ütem EKR000647542023
2023.10.17.
2023.11.13.
4.Kf.27.428/2011/8.
Dunakeszi Város Önkormányzata
Fóti úti kerékpárút kiépítése
2012.01.11.
25.Kpk.45706/2006/2.
Dunakeszi Város Önkormányzata
2006.11.28.
25.Kpk.45.478/2006/3.
Dunakeszi Város Önkormányzata
2006.10.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el