Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.188/2023
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
Vitális paraméterek eszközcsoport I. (NNK-I)” - 3. része (Holter EKG) EKR000652812023
2023.05.15.
2023.05.24.
D.188/2024
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
„Laboratóriumi reagensek beszerzése, felhasználásukhoz szükséges készülékek biztosításával-2023 – 3. rész” EKR001013522023
2024.04.08.
2024.05.15.
D.188/2025
Tiszabő Községi Önkormányzat
"Tiszabő- Kulturális rendezvénytér építése" EKR000651192024
2025.03.24.
2025.04.07.
D.188/2026
Farmos Község Önkormányzat
„Komplex útfelújítás Farmoson 2.” EKR001120222025
2026.04.21.
2026.07.27.
D.188/5/2012.
Vácszentlászló Agglomeráció Csatornaberuházó és Üzemeltető Önk.Társulás
Valkó,Vácszentlászló,Zsámbok-szennyvíz-elvezetése és tisztítása megvalósítási szakaszához kapcsolódó projektmenedzseri feladatok ellátására a dokumentációban foglaltak szerint.
2012.03.14.
2012.04.03.
D.188/9/2006
Kincstári Vagyoni Igazgatóság
Kisbér belváros fejlesztése a volt Királyi Lovarda együttes rehabilitációjával és hasznosításával (PHARE HU 2003/004- 34705.05-KD/01-1) épületegyüttes felújítási munkái
2006.03.17.
2006.04.20.
D.189/11/2006
Szent Pantaleon Kórház Kht., lebonyolítóként eljárt: Novotrading-Medical Kereskedelmi Kft., képviseli: Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda, dr. Bűrös László ügyvéd
Sürgősségi betegellátó osztály építészeti kialakítása
2006.03.17.
2006.04.27.
D.189/12 /2008
Társasház, Fehérvári u. 193-199
2008.05.21.
D.189/2010.
Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium
Az EMVA és EMGA tekintetében igazoló szervi és az IH funkcióhoz kapcsolódó tanácsadói feladatok, az EHA tekintetében ellenőrző szervi tevékenység ellátása, továbbá az EMVA tekintetében az IH funkcióhoz kapcsolódó tanácsadói rendelkezésre állás
2010.03.16.
2010.04.26.
D.189/2011.
Csonbánka Község Önkormányzata
Csobánka, Hanfland lakóterület útépítési és víztelenítési munkáira vonatkozóan vállalkozási szerződés
2011.03.29.
2011.04.29.
D.189/2012.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2012.03.14.
2012.05.07.
D.189/2013.
Szent Pantaleon Kórház
A "Központi műtő és diagnosztikai blokk kialakítása a Szent Panteleon Kórházban" című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0024. azonosítószámú projekthez kapcsolódóan a Szent Panteleon Kórház új szárny épületének munkagödör kiemelése során feltárt közművek kiváltása
2013.04.29.
2013.05.14.
D.189/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Meglévő PE-, acél- és öntöttvas anyagú különböző átmérőjű és nyomásfokú gázelosztó vezetékek üzemzavarelhárítási és hálózatkarbantartási tevékenységhez kapcsolódó alépítményi munkák elvégzése, 5. rész
2014.04.10.
2014.06.13.
D.189/2015.
Dél-dunántúli Közlekedési Központ Zrt.
SAP vagy azzal egyenértékű szoftverek, fejlesztőeszközeinek szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2015.04.01.
2015.05.18.
D.189/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Számítógéprendszerek szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 5. rész
2016.03.17.
2016.04.05.
D.189/2017.
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata, Halastó Camping Kft.
Budapest XIV. Mogyoródi út 130., 40091/6 helyrajzi számú ingatlanon sportpavilon építése
2017.05.08.
2017.07.10.
D.189/2018
NFSI Nemzeti Fejlesztési és Stratégiai Intézet Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
KEHOP-5.2.2/16-2016-00021 azonosító számú projekt keretében a Pest Megye 2222 HRSZ 2085 Pilisvörösvár, Fő u. 147. Napraforgó Speciális Otthon épületeinek energetikai felújítására
2018.05.24.
2018.07.11.
D.189/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - fogorvosi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 25.sorsz. - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.05.31.
D.189/2020
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Engedélyes és kiviteli tervek készítése, Új, fedett, 50 méteres medencével rendelkező városi uszoda megvalósítása projekt EKR000674962019
2020.05.22.
2020.06.02.
D.189/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Halhús összetétel kémiai analitikai elemzése (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.189/2022
Óhíd Község Önkormányzata
Belterületi csapadékvíz-elvezetés fejlesztése EKR001054042018
2022.05.23.
2022.08.03.
D.189/2023
Pécsi Tudományegyetem
„Szigeti úti campus térfigyelő kamerarendszer” EKR001616792022
2023.05.17.
2023.07.19.
D.189/2024
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
„Laboratóriumi reagensek beszerzése-2023” - 1. rész EKR001013522023
2024.04.08.
2024.05.06.
D.189/2025
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
„LFZE részére őrzés-védelmi feladatok ellátása” EKR002488572024
2025.03.24.
2025.05.28.
D.189/2026
Győr Projekt Kft.
Színpadi látványtechnikai, vetítési és hangtechnikai szolgáltatások 2024-2025; Rendezvénytechnikai, színpadi hang- és fénytechnikai szolgáltatások 2022-2025 - Kbt. mellőzése
2026.04.22.
D.189/9/2007.
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
2007.05.23.
D.19/11/2007.
Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium Közösségi Ügyekért Felelős Szakállamtitkárság, mint az Agrár és Vidékfejlesztési Operatív Program Irányító Hatósága képviseli: Dr. B. Szabó Gábor és Társai Ügyvédi Iroda
2007.02.26.
D.19/18/2009
Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata (képviseli Varga Dóra Ügyvédi Iroda, dr. Varga Dóra Katalin ügyvéd)
Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata kezelésébe tartozó úthálózat és járdahálózat fenntartási munkái
2009.01.26.
2009.02.25.
D.19/2010.
BAZ Megyei Önkormányzat Idősek Otthona
Átalányáras vállalkozási szerződés az Ózd, Idősek Otthona rekonstrukciója kivitelezési munkáinak elvégzése
2010.01.13.
2010.01.27.
D.19/2011.
Csorna Város Önkormányzata
A XXI. század óvodája és iskolája megnevezésű, NYDOP-5.3.1/2F-2-f-2009-2008. azonosítószámú projekt
2011.01.11.
2011.01.27.
D.19/2012.
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat
Budai Vár védett területén megvalósított, több övezetre tagolt gépjármű beléptető és parkolási rendszer ajánlattételi dokumentációban meghatározott és a tárgyalások keretében véglegesített követelményeknek megfelelő korszerűsítése
2012.01.09.
2012.02.27.
D.19/2013.
Magyar Nemzeti Levéltár
Műszaki szakértői szolgáltatás nyújtása a Magyar Nemzeti Levéltár számára az EKOP-1.2.8-08-2008-0001 azonosítójú "Elektronikus levéltár" című projekt végrehajtása során
2013.01.14.
2013.01.30.
D.19/2014.
MiReHuKöz Miskolci Regionális Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató Nonprofit Kft.
Bérleti szerződés a MiReHuKöZ Nonprofit Kft. hulladékgyűjtési- és szállítási közszolgáltatási feladatainak teljesítéséhez szükséges gépjárművekre vonatkozóan
2014.01.14.
2014.02.19.
D.19/2015.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Mobil távközlési szolgáltatások beszerzéséhez kapcsolódó kiegészítő szolgáltatások beszerzése az MTVA számára
2015.01.07.
2015.02.02.
D.19/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Nőgyógyászati feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.02.
D.19/2017.
Magyar Képzőművészeti Egyetem
A Magyar Képzőművészeti Egyetem épületeiben takarítási szolgáltatás megrendelése
2017.01.12.
2017.02.08.
D.19/2018
Debreceni Egyetem
„DEK-499 Közreműködői szerződés DE KEK részére vesekőzúzási (ESWL) szolgáltatás ellátására”
2018.01.19.
2018.02.19.
D.19/2019
VIZITERV Environ Kft.
HEC szoftver továbbfejlesztése és specifikációja EKR000026482019
2019.01.29.
2019.02.11.
D.19/2020
Budapest Főváros XIX. Kerület Kispest Önkormányzat
Közétkeztetési szolgáltatás ellátása Kispesten EKR001068762019
2020.01.17.
2020.04.02.
D.19/2021
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat
Budapest Főváros XII. kerületben elhelyezkedő Zugligeti Libegő egyköteles, körforgalmú, négyszemélyes függőszékes kötélpályájának elvi építési engedélyéhez illeszkedően tervezési feladatok ellátása, a jelenleg meglévő Zugligeti Libegő elbontása, az új létesítmény építése az új pályaparaméterek EKR 000547622020
2021.01.15.
2021.02.01.
D.19/2022
Zebegény Község Önkormányzata
"Zebegény Strandfejlesztés” EKR000572842019
2022.01.17.
2022.05.24.
D.19/2023
Nyírcsaholy Község Önkormányzata
Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése 1. rész: Polgármesteri Hivatal energetikai felújítása (4356 Nyírcsaholy, Szabadság utca 1. hrsz.: 1/1.)
2023.01.19.
2023.04.05.
D.19/2024
Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
8600 Siófok, Sirály utca 4. szám alatti ingatlan üzemeltetése - üzemeltetési és gondnoki tevékenység (2019.04.09.-2019.09.09.) Kbt. mellőzése
2024.01.16.
2024.06.05.
D.19/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Különböző felújítási, részleges felújítási munkák elvégzése” - 2. rész - „Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése Konyáron”
2025.01.15.
2025.03.31.
D.19/2026
Telekgerendás Község Önkormányzata
„Templompark, játszótér, sporttelep fejlesztés” - 3. rész "Sporttelep fejlesztése” EKR001354702025
2026.01.15.
2026.03.12.
D.190/10/2008
Heves Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Homolya Ügyvédi Iroda
2008.05.21.
D.190/11/2007.
Békés Megye Képviselő-testülete Pándy Kálmán Kórháza
2007.05.18.
D.190/2010.
Észak-kelet Pest és Nógrád Megyei Regionális Hulladékgazdálkodási és Környezetvédelmi Önkormányzati Társulás
Gödöllő-Kerepesi, Aszód- Hévízgyörgyki és Vác- Csörögi Hulladéklerakó telepek rekultivációs munkálatainak elvégzése
2010.03.16.
2010.04.08.
D.190/2011.
Nagyecsed Város Önkormányzata
Városközpont kialakítása Nagyecseden
2011.03.30.
2011.04.14.
D.190/2012.
Iregszemcse Község Önkormányzata
Iregszemcse község szennyvízelvezető rendszerének és szennyvíztisztítótelepének komplett kivitelezési munkálatai, megvalósításhoz engedélyes, kiviteli tervek elkészítése, próbaüzem eredmény felelősséggel, FIDIC sárga könyv szerint
2012.03.14.
2012.05.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el