Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.342/2011.
Semmelweis Egyetem
Generálkivitelezői szerződés / Semmelweis Egyetem Központi Épületének rekonstrukciója (II. ütem).
2011.05.20.
2011.06.22.
D.552/2010.
Semmelweis Egyetem
Fűtési célú és használati melegvíz előállításához szükséges hőmennyiség biztosítása 10 éves időtartalmú egyedi közüzemi - távhőszolgáltatási - szerződés ajánlatkérő épülete részére
2010.07.14.
2010.08.12.
D.2/2014.
Semmelweis Egyetem
Szállítási szerződés a Semmelweis Egyetem "Korányi projekt" nevű beruházásához kapcsolódó orvostechnikai eszközök szálíltására, szerelésére és üzembe helyezésére, 6. rész
2014.01.03.
2014.01.29.
3.Kf.27.202/2008/3.
Semmelweis Egyetem
2008.09.10.
D./1089/9/2005.
Semmelweis Egyetem
Thermo Electron Finnigan TSQ Quantum gyártmányú tömegspektrométer
2006.02.07.
3.Kf.27.379/2008/4.
Semmelweis Egyetem
Fűtési rendszer korszerősítése és üzemeltetése pótmunkák
2008.10.29.
D.506/2025
Semmelweis Egyetem
„Vagyonvédelmi feladatok ellátása” EKR002499132024
2025.08.15.
2025.11.04.
D.107/2026
Semmelweis Egyetem
Asztaligép csere EKR000760302024
2026.03.10.
2026.04.23.
D.66/2026
Semmelweis Egyetem
„Inhalációs nitrogén-monoxid gázkeveréket tartalmazó palackok biztosítása” EKR001985872025
2026.02.17.
2026.03.23.
D.339/2021
Semmelweis Egyetem
SE Transzplant. Klinika épület felújítás tervezése EKR000705772020
2021.07.15.
2021.08.13.
D.428/2021
Semmelweis Egyetem
SE részére egyedi import gyógyszerek beszerzése EKR000745572021
2021.09.27.
2021.10.20.
D.199/2021
Semmelweis Egyetem
„SE Transzplant. Klinika épület felújítás tervezése” EKR000705772020
2021.04.15.
2021.05.21.
D.350/2026
Semmelweis Egyetem
SAP SuccessFactorhoz kapcsolódó licencek beszerzése EKR001613012023
2026.07.06.
D.4/2026
Semmelweis Egyetem
SE tűzjelző és tűzoltó rendszereinek karbantartása – 3. rész EKR000333302024
2026.01.08.
2026.02.05.
D.269/2020
Semmelweis Egyetem
„Orvosi gáz berend., karbantart., hibaelh., felúj.” EKR001475812019
2020.07.17.
2020.08.26.
D.24/2020
Semmelweis Egyetem
Műtőtönk, univ.asztallap, száll.kocsi, kieg. eszk. EKR001538782019
2020.01.24.
2020.03.24.
D.399/2019
Semmelweis Egyetem
ECMO gyermek- és felnőttkezeléshez szükséges Xenios-Novalung konzol tartozékaival, fogyóanyagok és szervizszolgáltatás beszerzése az Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Klinika részére
2019.08.05.
2019.08.13.
D.386/2019
Semmelweis Egyetem
Nagy felbontású véráramlásmérő készülék a Semmelweis Egyetem Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet részére
2019.07.22.
2019.07.26.
D.332/2019
Semmelweis Egyetem
1. rész: UH készülék beszerzése a Pulm. Klinika részére EKR000809922018
2019.06.12.
2019.07.09.
D.161/2019
Semmelweis Egyetem
Munkaerő biztosítása nyugdíjas szövetkezetből EKR000809162018
2019.05.03.
2019.06.04.
D.152/2019
Semmelweis Egyetem
EKR000809162018 Munkaerő biztosítása nyugdíjas szövetkezetből EKR000809162018
2019.04.26.
2019.06.04.
D.249/2018
Semmelweis Egyetem
Keretmegállapodás a Semmelweis Egyetem ingatlanállományához kapcsolódó építési jellegű műszaki ügyeleti szolgálat ellátására, valamint azonnali hibaelhárítás és ezzel kapcsolatos helyreállítási munkák végzésére
2018.07.19.
2018.08.21.
D.205/2018
Semmelweis Egyetem
Multifunkcionális moduláris kognitív tesztkészülék
2018.06.05.
2018.06.27.
D.166/2018
Semmelweis Egyetem
Keretmegállapodás a Semmelweis Egyetem ingatlanállományához kapcsolódó építési jellegű műszaki ügyeleti szolgálat ellátására, valamint azonnali hibaelhárítás és ezzel kapcsolatos helyreállítási munkák végzésére
2018.05.03.
2018.06.11.
D.525/2017.
Semmelweis Egyetem
Tömő u. 25-29. sz. alatti épület teljes belső rekonstrukciójához szükséges tervezői szolgáltatás beszerzése
2017.08.30.
2017.09.04.
D.318/2017.
Semmelweis Egyetem
Diszpécser- és járőrfeladatok ellátása a Semmelweis Egyetem területén
2017.06.26.
2017.08.01.
D.45/2017.
Semmelweis Egyetem
Takarítási szolgáltatás megrendelése - 2009-2012. évben - Kbt. mellőzése
2017.02.03.
2017.03.20.
D.46/2017.
Semmelweis Egyetem
Takarítási szolgáltatás megrendelése - 2015. évben - Kbt. mellőzése
2017.02.03.
2017.03.20.
D.16/2017.
Semmelweis Egyetem
A Tömő u. 25-29. sz. alatti épület, Neurológiai Klinika, Balassa János Kollégium, Markusovszky Lajos Kollégium energetikai korszerűsítéséhez szükséges tervezői szolgáltatás beszerzése
2017.01.09.
2017.02.17.
D.357/2016.
Semmelweis Egyetem
A Semmelweis Egyetem Központi Betegellátó Épületének, valamint a II. sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikájának napi takarítása, nagytakarítása, ablaküveg- és kerettisztítása
2016.05.19.
2016.06.10.
D.243/2016.
Semmelweis Egyetem
A Semmelweis Egyetem Tömő utcai Szemészeti Klinika vagyonvédelmi szolgáltatása
2016.04.05.
2016.06.08.
D.184/2016.
Semmelweis Egyetem
Megbízási szerződés Semmelweis Egyetem terültén vagyonvédelmi feladatok ellátására
2016.03.11.
2016.05.02.
D.521/2015.
Semmelweis Egyetem
A Semmelweis Egyetem kiegészítő gyógyszerbeszerzése - 1. rész
2015.06.25.
2015.08.17.
D.405/2015.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem Klinikáinak és intézeteinek napi takarítása, nagytakarítása, ügyeleti takarítása, ablaküveg- és kerettisztítása 1-21. és 23. részek
2015.06.22.
2015.07.13.
D.179/2015.
Semmelweis Egyetem
Megbízási szerződés Semmelweis Egyetem területén vagyonvédelmi feladatok ellátására - 1. rész
2015.03.26.
2015.05.26.
D.142/2015.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi szerződés a Semmelweis Egyetem „Korányi projekt" nevű beruházásához kapcsolódó mobíliák és vízbeemelő berendezés adásvételére, szállítására és szerelésére - 1. rész
2015.03.12.
2015.03.30.
D.844/2014.
Semmelweis Egyetem
HeartWare tételes elszámolású mechanikus keringéstámogató eszközök (belső műszív) beszerzése
2014.11.26.
2014.12.18.
D.490/2014.
Semmelweis Egyetem
Irodaszerek beszerzésével kapcsolatos szerződés meghosszabbítása közbeszerzései eljárás lefolytatása nélkül - Kbt. mellőzése
2014.09.30.
2014.10.31.
D.485/2014.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem kiegészítő gyógyszerbeszerzése - 1., 2., 3., 4. és 5. rész
2014.09.25.
2014.10.13.
D.464/2014.
Semmelweis Egyetem
A Semmelweis Egyetem, MR Kutató Központ részére Philips Achivea 3.0T Quasar Dual MR karbantartása
2014.09.10.
2014.09.15.
D.540/2013.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem I.sz. Sebészeti Klinika, Ortopédiai Klinika, valamint az Arc-, Állcsont-, szájsebészeti és Fogászati Klinika részére altatógépek beszerzése - I., II. és III. rész
2013.12.12.
2014.02.07.
D.838/2011.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem intézményei részére, építési beruházások kivitelezése, felújítási munkák elvégzése
2011.11.07.
2011.12.13.
D.631/2011.
Semmelweis Egyetem
kivitelezési keretmegállapodás
2011.09.01.
2011.10.13.
D.407/11/2011.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem szervezeti egységei, a Budai Irgalmasrendi Kórház Közhasznú Nonprofit Kft. részére 36 hónapra szükséges, kölönféle orvosi- és egyéb gázok szállítása, tartály- és palackbérlettel beszerzés
2011.06.10.
2011.07.18.
D.178/2011.
Semmelweis Egyetem
1 db „MetiMan Nursing”, 1 db „Müse szoftver”-rel, v. ezzel egyenért. Felnőtt ápolási baba hozzá tart. szoftverrel, 1 db „Meti BabySIM” a hozzá tart. 1 db „Müse baby szoftver”-rel, v. ezzel egyenért. Csecsemőápolási baba hozzá tart. szoftverrel
2011.03.22.
2011.03.31.
D.50/13/2011.
Semmelweis Egyetem
Kardiovaszkuláris eszközök beszerzése
2011.02.01.
2011.03.03.
D.459/2010.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika részére 44 db négyrészes elektromos ágy beszerzése antidecubitor szivacsmatraccal és éjjeliszekrénnyel
2010.06.07.
2010.07.05.
D.658/2025
Semmelweis Egyetem
Gőzsterilizáló beszerzése EKR001360482025
2025.10.13.
2026.01.15.
D.538/2025
Semmelweis Egyetem
„Ortopédiai protézisek beszerzése” - 14.rész Cement nélküli térdprotézisek EKR001378122024
2025.08.28.
2025.09.19.
D.536/2025
Semmelweis Egyetem
„Ortopédiai protézisek beszerzése” - 12.rész Teljes felszínpótló, cementes, high flex térdprot. EKR001378122024
2025.08.28.
2025.09.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el