Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.192/2023
Tiszagyulaháza Község Önkormányzata
Tiszagyulaháza Polgármesteri Hivatal korszerűsítés EKR002013662022
2023.05.19.
2023.06.14.
D.192/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Leomlott támfal helyreállítás - Bíbic utca 13. - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.192/2025
Gyöngyöshalászi Településfejlesztő Kft.
Hunyadi János út vízelvezetési rekonstrukciója - Kbt. mellőzése
2025.03.25.
2025.06.11.
D.192/2026
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 4.rész Dél-Dunántúl régió EKR001200742024
2026.04.23.
2026.08.19.
D.193/19/2009
Orosházi Városüzemeltetési és Szolgáltató Zrt.
Az Orosházi Városüzemeltetési és Szolgáltató Zrt. részére települési, valamint ipari szilárd hulladék ártalmatlanítása
2009.04.29.
2009.06.16.
D.193/2010.
Budapest Józsefváros Önkormányzata
A polgármesteri hivatalok szervezetfejlesztése a közép-magyarországi régióban megnevezésű projekthez kötődő szakértői, -képzési szolgáltatások beszerzése, kapcsolódó szoftver beszerzése
2010.03.17.
2010.04.19.
D.193/2011.
Nyergesújfalu Város Önkormányzata
Szállítási szerződés Kernstok Károly Általános iskola részére történő eszközbeszerzés tárgyában
2011.03.30.
2011.05.10.
D.193/2012.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein
2012.03.14.
2012.04.27.
D.193/2013.
OTP Fáy András Alapítvány
Számítástechnikai eszközök beszerzése II. részajánlati kör
2013.04.30.
2013.05.21.
D.193/2014.
Városi Szolgáltató Zrt
Adásvételi szerződés az Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökség által kiírt OHU-IFPR-2013-001 Iparfejlesztési pályázat keretében megvalósítandó projektben hulladékgyűjtő járművek beszerzése
2014.04.15.
2014.04.29.
D.193/2015.
Bácsborsódi "Őszi Napfény" Integrált Szociális Intézmény
Élelmiszerek folyamatos szállítása a Bácsborsódi „Őszi Napfény” Integrált Szociális Intézmény ajánlatkérő és az „A melléklet” IV) pontjában megnevezett „Harmónia” Integrált Szociális Intézmény, valamint a Pszichiátriai Betegek és Fogyatékos Személyek Otthona részére 16., 17. és 18 részek
2015.04.03.
2015.04.27.
D.193/2016.
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
Adásvételi szerződés – Magasból mentő tűzoltó gépjárművek beszerzése mentőkosárral tárgyában [(10 db 32 méteres működési magassággal rendelkező jármű beszerzése tárgyában (I. rész); 2 db 42 méteres működési magassággal rendelkező jármű beszerzése tárgyában (II. rész)]
2016.03.17.
2016.04.01.
D.193/2017.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
Könyvvezetési, számviteli, bérszámfejtési, ügyviteli és éves beszámoló-készítési szolgáltatások (2015. évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.07.
D.193/2018
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Belvízcsatornák fejlesztése és rekonstrukciója elnevezésű KEHOP-1.3.0-15-2015-00010 azon. sz. projekt során FIDIC mérnöki és műszaki ellenőrzési feladatok ellátása
2018.05.28.
2018.07.03.
D.193/2019
Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamara
„ORSZÁGOS JÉGKÁRMEGELŐZŐ RENDSZER ÜZEMELTETÉSE BARANYA, BÁCS-KISKUN, FEJÉR, SOMOGY ÉS TOLNA MEGYÉBEN”
2019.05.09.
2019.05.22.
D.193/2020
Pécsi Tudományegyetem
Takarítási feladatok ellátása a PTE telephelyein 2. - 2. rész EKR000995502019
2020.05.26.
2020.07.13.
D.193/2021
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
A TOP-6.5.2-15-MI1-2018-00002 azonosító számú „Miskolc Bogáncs utcai naperőmű telep létesítése” című támogatási szerződés keretében naperőmű hálózati csatlakozási engedélyes és kiviteli tervdokumentációjának elkészítése - Kbt. mellőzése
2021.04.13.
2021.07.23.
D.193/2022
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Megbízási szerződés keretében az NFP Nonprofit Kft. részére az „Az ÉDV Zrt. üzemeltetési területén megvalósítandó projektek keretein belül az Esztergom Szentkirályi távvezeték kiváltása, Héreg település regionális hálózatra rákötése, Esztergom – Kertváros volt laktanya területén üzemelő vezeték összekötése az Esztergom Ipari Parkban üzemelő vezetékkel, Tatabánya XIV/A vízakna fejlesztése, Tatabánya XV/C vízakna fejlesztése” című projekt megvalósítása tárgyban szükségessé váló közbeszerzési, beszerzési eljárások teljeskörű lebonyolítása és egyéb kapcsolódó felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói feladatok ellátása”
2022.05.26.
2022.06.01.
D.193/2023
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
„Stacioner laborok_EFOP-2.2.0-16-2020-00010 - III. rész - digitális PCR készülék” EKR002032412022
2023.05.22.
2023.07.20.
D.193/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Lapostető szigetelés - III. utca 1.Dózsa György utca 17/B. - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.193/2025
Gyöngyöshalászi Településfejlesztő Kft.
Kertész út vízelvezetési rekonstrukciója - Kbt. mellőzése
2025.03.25.
2025.06.11.
D.193/2026
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 5.rész Közép-Dunántúl és Közép-Magyarország régió EKR001200742024
2026.04.23.
2026.08.19.
D.193/9/2008.
Alap Község Önkormányzata
2008.05.22.
D.194/12/2009
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Vasúti személyszállító járművek külső mosására alkalmas gépi mosóberendezések tervezése, tervek elkészítése és kivitelezése vállalkozói tőkebevonással
2009.04.29.
2009.05.29.
D.194/2010.
Budapest Józsefváros Önkormányzata
Szakértői tevékenység végzése
2010.03.17.
2010.04.23.
D.194/2011.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Városközpont Rehabilitáció (KDOP-2007-3.1.1./D; reg.sz.: KIEPR-2008-0007/KDRFU) c. projekt megvalósítása felújítással és bővítéssel
2011.03.30.
2011.05.10.
D.194/2012.
Végegyháza Község Önkormányzata
Végegyháza Egészségügyi szolgáltató központ komplex felújítása
2012.03.14.
2012.04.21.
D.194/2013.
Méhkerék Község Önkormányzata
"Magyarország - Románia Határon Átnyúló Együttműködési Program 2007-2013" keretében "Madarász és Méhkerék közötti, határon átnyúló munkaerő mobilitás koordinációja" projekten belül román és angol nyelvek oktatása
2013.05.02.
2013.05.24.
D.194/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Építési beruházások kivitelezési munkáihoz kapcsolódó teljes körű lebonyolítói és műszaki ellenőri feladatok ellátása 1-4. részek
2014.04.16.
2014.05.07.
D.194/2015.
Budapest Főváros III. ker. Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat Polgármesteri Hivatal
Multifunkciós közösségi tér kialakítása Békásmegyeren - A Heltai Jenő tér melletti lakóterület rehabilitációja című projekt keretén belül a közterület rekonstrukciója
2015.04.07.
2015.05.15.
D.194/2016.
Országos Bírósági Hivatal
A Szegedi Törvényszék, a Szegedi Járásbíróság és a Szegedi Járási Ügyészség közös használatában lévő 6720 Szeged, Széchenyi tér 4. sz. alatti műemléki épület (hrsz: 3965) teljes rekonstrukciójához és bővítéséhez szükséges építészeti-műszaki tervezési szolgáltatás nyújtása
2016.03.18.
2016.04.04.
D.194/2017.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
Könyvvizsgálói szolgáltatások (2014. évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.06.
D.194/2018
Mórahalom Városi Önkormányzat
Adásvételi szerződés számítástechnikai eszközök beszerzése tárgyban. 1.rész
2018.05.28.
2018.06.25.
D.194/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Szertelenül" - tematikus nap - 3 alkalom (525.000) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.194/2020
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
GINOP-5.1.1-15-2015-00001 – Mentori szolgáltatás II. EKR001123452019
2020.05.26.
2020.06.16.
D.194/2021
"VKSZ" Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt.
„Kommunális szívó- seprőgép beszerzése ISM” EKR000295642021
2021.04.14.
2021.04.28.
D.194/2022
Zolend Kft.
„Építési beruházás debreceni telephely” EKR000918442018
2022.05.27.
2022.08.22.
D.194/2023
Nemzeti Földügyi Központ
„Értékbecslői feladatok ellátása” EKR001256392020
2023.05.22.
2023.10.19.
D.194/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Csőtörés elhárítása - Hosszú hegy tér 3. fszt. 1. - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.194/2025
Gyöngyöshalászi Településfejlesztő Kft.
Damjanich János út, Temető út, Szabadság tér vízelvezetési rekonstrukciója - Kbt. mellőzése
2025.03.25.
2025.06.11.
D.194/2026
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 6.rész Nyugat-Dunántúl régió EKR001200742024
2026.04.23.
2026.08.19.
D.194/9/2008.
Alap Község Önkormányzata
2009.05.22.
D.195/11/2009
Adó- és Pénzügyi Ellenőrzési Hivatal
Egyedi ügyek telefonos ügyintézését lehetővé tevő, egyszerre legalább 1500 munkaállomással üzemeltethető (3000 munkaállomásra történő bővítés lehetőségével) Contact Center kialakítása, üzembe helyezése, kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2009.04.30.
2009.06.16.
D.195/2010.
Budapest Főváros V. kerület Belváros-Lipótváros Önkormányzat
A Belváros új főútcájának kiépítése - I. ütem projekt könyvvizsgálati feladatai
2010.03.17.
2010.05.10.
D.195/2011.
Pannon Egyetem
Komplex távközlési szolgáltatási szerződés
2011.03.31.
2011.04.29.
D.195/2012.
Kőszeg Város és Vonzáskörzete Többcélú Kistérségi Társulás
Béri Balog Ádám Általános Iskola felújítása, NYDOP-5.3.1/A-10-2010-0011
2012.03.14.
2012.04.10.
D.195/2013.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás Bicske
Vállalkozási szerződés a Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás, Bicske objektum élőerős őrzés-védelmi és portaszolgálati feladatainak ellátására
2013.05.02.
2013.06.04.
D.195/2014.
Könyvtárellátó Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft.
Könyvtárellátó Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft. részére a tankönyvterjesztéshez szükséges raktár-logisztikai szolgáltatás nyújtása három részeben (1-2. rész)
2014.04.16.
2014.05.21.
D.195/2015.
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Adásvételi szerződés 16 000 db 120 literes új műanyag hulladékgyűjtő edény beszerzésére vonatkozóan
2015.04.09.
2015.04.16.
D.195/2016.
Budapesti Vasutas Sport Club-Zuglói Közhasznú Egyesület
Budapesti Vasutas Sport Club-Zuglói Közhasznú Egyesület által megvalósítandó uszoda és kiszolgáló létesítményei tervezése és kivitelezése
2016.03.18.
2016.04.05.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el