Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.414/2021
Felföldi Zoltán Kálmán
Tó építése II. EKR 000741002018
2021.09.21.
2021.11.11.
D.413/2021
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzat Gazdasági Ellátó Szervezet
Beléptetés ellenőrzés, biztonsági intézkedések EKR000540092020
2021.09.21.
2021.09.23.
D.412/2021
Mór Városi Önkormányzat Ellátó Központja
Élelmiszer beszerzése EKR000680192021
2021.09.20.
2021.11.05.
D.410/2021
Versend Község Önkormányzat
Lakhatási körülmények javítása Versenden” (3. rész – Meglévő épületek átalakítása, felújítása, bővítése) EKR000477112018
2021.09.20.
2021.12.13.
D.411/2021
Versend Község Önkormányzat
Lakhatási körülmények javítása Versenden (1. rész - 2 db új, kétlakásos társasház és út építése) EKR000477112018
2021.09.20.
2021.12.13.
D.409/2021
Szeghalom Város Önkormányzata
Kandó Kálmán utca felújítása, fejlesztése, a Sárréti Ipari Parkban
2021.09.17.
2022.01.19.
D.408/2021
Versend Község Önkormányzat
Lakhatási körülmények javítása Versenden (2. rész – Játszótér építése) EKR000477112018
2021.09.17.
2021.12.13.
D.407/2021
Heréd Község Önkormányzata
Herédi Művelődési Ház födémmegerősítési munkái (1. és 3. kérelmi elem)
2021.09.16.
2022.05.03.
D.406/2021
Lajoskomáromi Tejtermelő Korlátolt Felelősségű Társaság
„VP-3-4.2.1-15 Lajoskomáromi Tejfeldolgozó Kft. sajtüzem technológia beszerzése - 1. rész: Érlelő technológia (Fixen telepített)” EKR000643382018
2021.09.16.
2021.11.15.
D.401/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Élelmiszerbeszerzés (2019.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.399/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Zöldség, gyümölcs, fűszeráru beszerzése (2018.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.398/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Élelmiszerbeszerzés (2018.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.402/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Zöldség, gyümölcs, fűszeráru beszerzése (2019.02.13.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.404/2021
Versend Község Önkormányzat
VP6-7.2.1-7.4.1.2-16 - út kialakítása Versenden EKR000471682018
2021.09.13.
2021.11.16.
D.400/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Kenyér, péksütemény, finom pékáru beszerzése (2018.03.01.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.403/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Kenyér, péksütemény, finom pékáru beszerzése (2019.03.01.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.397/2021
Provivax Kft.
Borászat kialakítása
2021.09.10.
2021.10.26.
D.395/2021
Szilágyi Juliánna Katalin Egyéni Vállalkozó
VP-3.4.2.1-15 kódszámú „Mezőgazdasági termékek értéknövelése és erőforrás-hatékonyságának elősegítése a feldolgozásban” című pályázat keretében Derecskei zöldségfeldolgozó bővítésével kapcsolatos tervezési és építési kivitelezési feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében - 3. sz. szerződésmódosítás
2021.09.10.
2021.12.01.
D.396/2021
Szilágyi Juliánna Katalin Egyéni Vállalkozó
VP-3.4.2.1-15 kódszámú „Mezőgazdasági termékek értéknövelése és erőforrás-hatékonyságának elősegítése a feldolgozásban” című pályázat keretében Derecskei zöldségfeldolgozó bővítésével kapcsolatos tervezési és építési kivitelezési feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében - 4.sz. szerződésmódosítás
2021.09.10.
2021.12.01.
D.393/2021
Salgótarján és Térsége Önkormányzatainak Társulása
„Hajléktalanszálló és lakások felújítása” 1. rész „Hajléktalanszálló felújítása Salgótarjánban" - szerződéskötés EKR000143712019
2021.09.10.
2021.12.06.
D.394/2021
Salgótarján és Térsége Önkormányzatainak Társulása
„Hajléktalanszálló és lakások felújítása” 2. rész „2 db kiléptető lakás akadálymentesítési munkálatai” - szerződéskötés EKR000143712019
2021.09.10.
2021.12.06.
D.391/2021
Hirschler László egyéni vállalkozó
„Üvegmegmunkáló gyártósor beszerzése a GINOP-1.2.1-16-2017-00594 operatív program keretén belül” EKR000025692018
2021.09.08.
2021.12.07.
D.392/2021
Mecsekerdő Zrt.
„Mecsek Discovery Center építése” EKR000026312021
2021.09.08.
2021.12.03.
D.390/2021
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit ZRt.
Költöztetési szolgáltatás EKR000569222021
2021.09.07.
2021.11.05.
D.389/2021
NIF Zrt.
„Tervezés - 26. sz. főút, Szirmabesenyő csomópont”
2021.09.06.
2021.09.24.
D.405/2021
Ficsor Árpád Zsolt
Tehenészeti telep fejlesztéséhez szükséges technológia fejlesztése és kapcsolódó gépek beszerzése - 4 részben- VP2-4.1.1.3.16" - 1. rész
2021.09.03.
2021.09.28.
D.388/2021
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit ZRt.
Költöztetési szolgáltatás EKR000569222021
2021.09.03.
2021.11.05.
D.387/2021
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Kéttengelyes Kaszálógép és Munkaszerelékei EKR001029132020
2021.09.01.
2021.11.03.
D.386/2021
Hévíz Város Önkormányzat
„Nagyparkoló – Zöldfelület kialakítása” EKR000348432019
2021.08.27.
2021.11.05.
D.384/2021
Országos Mentális, Ideggyógy. és Idegseb. Int. (Orsz. Klinikai Idegtudományi Intézet)
„Transzkranialis mágneses stim. berendezés #2” EKR000673242021
2021.08.26.
2021.09.06.
D.385/2021
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
„Infekciókontrollhoz kapcsolódó eszközök és anyagok beszerzése az SZSZBMK-ban” - 4. rész EKR001354562020
2021.08.26.
2021.10.25.
D.382/2021
Vas Megyei Kormányhivatal
Könyvvizsgálói szolgáltatás beszerzése GINOP-5.2.1 EKR000913562020
2021.08.25.
2021.10.19.
D.383/2021
Mihályháza Község Önkormányzata
„Négyszögletű-Kerekerdő Óvoda és Családi Napközi energetikai felújítása Mihályházán’’ - építési beruházás kivitelezése
2021.08.25.
2021.10.25.
D.381/2021
Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
Szuperszámítógép és tárolók szállítása EKR000091642021
2021.08.24.
2021.11.19.
D.379/2021
Fővárosi Településtisztasági és Környezetvédelmi Kft.
Tehergépkocsi alkatrészek szállítása 3 rész - 1. része ellen EKR000218342021
2021.08.17.
2021.09.23.
D.378/2021
Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Gépjárműjavítás - 1. rész (Győri telephely vonatkozásában 114 db gépjárművet érintően) EKR000348052020
2021.08.16.
2021.09.17.
D.377/2021
Biharugra Község Önkormányzata
Biharugra - külterületi helyi közutak fejlesztése - 2. rész EKR000484752019
2021.08.16.
2021.10.07.
D.376/2021
Biharugra Község Önkormányzata
Biharugra - külterületi helyi közutak fejlesztése - 1. rész EKR000484752019
2021.08.16.
2021.10.07.
D.375/2021
Észak-Borsodi Integrált Szociális Intézmény
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat finanszírozási köréhez tartozó 31 intézmény közétkeztetésének biztosítása
2021.08.12.
2021.12.06.
D.374/2021
Onga Város Önkormányzata
Napelemes rendszer komplett kivitelezése
2021.08.12.
2021.11.24.
D.373/2021
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„RAK-PARK,mód. eng. tervek és kiv. tervek készítése” 1 - Projekt északi szakasza - 1. rész EKR000323152021
2021.08.10.
2021.09.06.
D.372/2021
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Tisza-Túr tározó fenntartógépek beszerzése 2 rész - 1. rész EKR000169642021
2021.08.09.
2021.09.21.
D.371/2021
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Hálózati anyagok beszerzése 5 vízmű részére” EKR000768342020
2021.08.09.
2021.09.22.
D.370/2021
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
K2143 Kézi vezet/gyalogos kíséretű közt.takar.gép EKR000607502021
2021.08.06.
2021.09.16.
D.369/2021
Vésztő Város Önkormányzata
Vésztő – targonca beszerzése” tárgyban EKR000258522021
2021.08.05.
2021.10.18.
D.368/2021
Pápai Városfejlesztő Társaság Kft.
„Szálloda épületének tervezési feladatai” EKR000243872021
2021.08.04.
2021.09.09.
D.367/2021
Göd Város Önkormányzata
„Adásvételi szerződés keretében 5 db alacsony padlójú autóbusz beszerzése” - szerződés teljesítése
2021.08.03.
2021.10.20.
D.363/2021
Nagymányok Város Önkormányzata
„Barnamezős terület rekultivációja Nagymányokon” EKR000862352019
2021.08.02.
2021.10.05.
D.362/2021
Békés Város Önkormányzata
Úthálózatfelújítás - 3. rész EKR000896472018
2021.08.02.
2021.12.14.
D.366/2021
Budapesti Történeti Múzeum
„Kézi földmunka, bontómunka” EKR000632342021
2021.08.02.
2021.09.30.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el