Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.508/2010.
Sándorfalva Város Önkormányzata
Komplex szociális szolgáltatóház építése Sándorfalván
2010.06.23.
2010.07.20.
D.464/2010.
Budapesti Corvinus Egyetem
Integrált gazdálkodási rendszer bevezetése és üzemeltetése
2010.06.08.
2010.07.20.
D.525/2010.
VAKO PS Kft.
képzési szolgáltatás
2010.06.28.
2010.07.21.
D.516/2010.
Lőrinc-Med Nonprofit Kft.
A Szentlőrinci Eszterházy Egészségközpont kivitelezési munkái - 2.
2010.06.25.
2010.07.21.
D.496/2010.
Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt.
Kiskörei szennyvíztisztító telep tisztítási hatásfok javítása és bővítése
2010.06.21.
2010.07.21.
D.489/2010.
Bezedek és Térsége Szenn yvíz Önkormányzati Területfejlesztési Társulás
Bezedek és Térsége Szennyvíz Önkormányzati Területfejlesztési Társulás területén csatornahálózat, szennyvíztisztító telep és gyűjtőaknák építése, valamint kiviteli tervezés
2010.06.17.
2010.07.21.
D.572/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Záhony térség belső közúti infrastruktúrájának az ipari, logisztikai befektetéssekkel összehangolt fejlesztése II. ütem kivitelezési munkák
2010.07.19.
2010.07.21.
D.510/2010.
Pólus Programiroda Nonprofit Kft.
Személyzeti és bérszámfejtési szolgáltatás stb.
2010.06.24.
2010.07.21.
D.515/2010.
Zalaszentgrót Város Önkormányzata
NYDOP-23007-5.2.1/B-2008-0001 támogatási szerződés keretében kistérségi járóbetegszakrendelő orvosi gépműszer és bútor szállítása
2010.06.24.
2010.07.21.
D.478/2010.
Dél-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ
TÁMOP 1.1.3. "Út a munka világába" kiemelt projekt keretében beszerezni kívánt mentori szolgáltatás biztosítása
2010.06.14.
2010.07.22.
D.518/2010
Baja Város Önkormányzata
Komplex utastájékoztató rendszer kialakítása
2010.06.25.
2010.07.22.
D.545/2010.
Debreceni Egyetem Tudományegyetemi Karok
informatikai és irodatechnikai eszközbeszerzés
2010.07.08.
2010.07.23.
D.540/7/2010.
Mátrai Gyógyintézet
a Mátrai Gyógyintézet Mátraházi és Kékestetői telephelyein összesen 39,67 ha területen 12 hónapos időtartamra szóló őrző-védő biztonsági szolgálat ellátása
2010.07.07.
2010.07.23.
D.507/2010.
Martfű Város Önkormányzata
Szolnok-Martfű kerékpárút Rákóczifalva-Rákócziújfalu-Martfű közötti szakaszának megvalósítási projekt
2010.06.23.
2010.07.23.
D.463/2010.
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kazincbarcika Keleti főgyűjtőút útépítése, vízelvezetés kivitelezése és közvilágítás építése
2010.06.07.
2010.07.23.
D.461/2010.
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kazincbarcika Keleti gyűjtőút építése, vízelvezetés kivitelezés és közvilágítás építése
2010.06.07.
2010.07.23.
D.542/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Záhony térség belső közúti infrastruktúrájának az ipari, logisztikai befektetésekkel összehangolt fejlesztése II. ütem kivitelezési munkáinak elvégzése
2010.07.08.
2010.07.26.
D.511/2010.
Magyar Bányászati és Földtani Hivatal
a Magyar Bányászati és Földtani HIvatal székhelyén korszerű, gazdaságosan üzemelő hőközpont kialakítása
2010.06.24.
2010.07.26.
D.495/2010.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
TÁMOP-3.3.2-08/2-2008-0042 program keretében módszertani képzési és módszertani mentori szolgáltatások beszerzése
2010.06.21.
2010.07.26.
D.570/2010.
Észak-Kelet Pest és Nógrád Mi Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Települési szilárd hulladék begyűjtése, szállítása közszolgáltatás keretében
2010.07.16.
2010.07.27.
D.550/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
M3 autópálya 49.l sz. főút - Vásárosnamény (268+000-279+900 km.sz.) közötti szakasza, valamint csatlakozó építményei kivitelezési munkáinak elvégzése
2010.07.13.
2010.07.28.
D.539/2010.
Budaörs Város Önkormányzata
Intézményi felújítás (2.rész)
2010.07.05.
2010.07.28.
D.534/2010.
Állami Szívkórház
Haemodinamikai, angiográfiai és elektrofiziológiai anyagok beszerzése kihelyezett áruraktár biztosításáva
2010.07.02.
2010.07.28.
D.506/2010.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Intermodális személyszállítási központ létrehozása Debrecenben c., a Debrecen és vonzáskörzetében kötöttpályás elővárosi, gyorsvasúti közlekedési rendszer fejlesztése c. - Részletes Megvalósíthatósági Tanulmány készítése
2010.06.23.
2010.07.28.
D.493/2010.
Paksi Atomerőmű Zrt.
Vízelőkészítő rekonstrukció műszaki- és engedélyezési tervek készítése
2010.06.18.
2010.07.28.
D.514/2010.
Celldömölk Város Önkormányzata
Celldömölk, Sági út - Ifjúsági tér területén belső parkoló bukolatépítés közműfejlesztés és Dr. Géfin Lajos tér felújítása
2010.06.24.
2010.07.29.
D.554/2010.
Nyírbátor Város Önkormányzata
Fogorvosi rendelők kialakítása a a nyírbátori kistérségben
2010.07.14.
2010.07.29.
D.523/2010.
Fővárosi Önkormányzat Péterfy Sándor u. Kórház és Rendelőintézet
Egészségügyi új, gép-műszerek beszerzése, telepítése, használatának betanítása szállítási szerződés keretében
2010.06.28.
2010.07.29.
D.513/2010.
Celldömölk Város Önkormányzata
Celldömölk, Szentháromság tér, Hollósy Jusztinián tér felújítása, közlekedési kapcsolatok fejlesztése
2010.06.24.
2010.07.29.
D.500/2010.
Csongrád Város Önkormányzata GAMESZ
Élelmiszer árubeszerzés
2010.06.22.
2010.07.29.
D.551/2010.
Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium részére irodai és iskolabútor, textíliák valamint elektronikai eszközök beszerzése adásvételi szerződés keretében
2010.07.14.
2010.07.30.
D.543/2010.
Berente Község Önkormányzata
Berente-Sajószentpéter összekötő út kivitelezése
2010.07.08.
2010.07.30.
D.517/2010.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Gyógyszerkibocsátó coronáriák beszerzése
2010.06.25.
2010.07.30.
D.477/2010.
Miskolci Semmelweis Ignác Eü-i Központ és Egyetemi Oktatókórház Nonprofit Kft.
SG-511 számon nadrágpelenkák beszerzése
2010.06.14.
2010.07.30.
D.548/2010.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
ELTE Kőrösi Csoma Sándor Kollégium "A" épület felújítási kivitelezési munkái
2010.07.12.
2010.07.30.
D.530/2010.
Hajdúsámson Város Önkormányzata
Az egészségügyi alapellátás fejlesztése egészségház létrehozásával Hajdúsámsonban. (ÉAOP-4.1.2-2008-0036)
2010.06.29.
2010.07.30.
D.578/2010.
Közép-Dunántúli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet
Az intézet részére élelmiszeripari termékek, anyagok szállítása
2010.07.20.
2010.08.02.
D.520/2010.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Összehangolt könyvtár-infrastruktúra fejlesztés Heves megyében Gyöngyösi Konzorcium TIOP-1.2.3-08/1 projekt keretében könyvtár infrastruktúra beszerzés
2010.06.28.
2010.08.02.
D.503/2010.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklós Város közigazgatási területén megvalósuló többfunkciós oktatási intézmény "ÁJTI" teljes kivitelezési programjának lebonyolítása, a kapcsolódó koordinációs és független mérnök/műszaki felügyeleti feladatok ellátása
2010.06.23.
2010.08.02.
D.498/2010.
Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében a Zuglói Vagyonkezelő Zrt. kezelésében lévő önkormányzati tulajdonú ingatlanokon eseti megrendelés alapján lomtalanítási munkák
2010.06.21.
2010.08.02.
D.563/2010.
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Kazincbarcika Város Felsőbarcika városrészének belterületi vízrendezésére
2010.07.15.
2010.08.02.
D.502/2010.
Országos Szlovén Önkormányzat
2010.06.22.
2010.08.02.
D.597/2010.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győri kapu hiányzó csapadékvíz elvezetésének kiépítése
2010.07.26.
2010.08.03.
D.591/2010.
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Kazincbarcika város Felsőbarcika városrészének belterületi vízrendezése
2010.07.23.
2010.08.03.
D.582/2010.
Kazincbarcika Város Önkormányzata
49 db játszóeszköz leszállítása, rendeltetési helyükön (4 játszótér) telepítése, üzembe helyezése vállalkozási szerződés
2010.07.21.
2010.08.03.
D.499/2010.
Kisvárda Város Önkormányzata
Egyösszegű fix átalányáras vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/2F-09-2009-0016 számú pályázat szerinti műszaki tartalom megvalósítására, a FIDIC Piros Könyv szerint Kisvárda Város szennyvízcsatornázásának II. üteme
2010.06.21.
2010.08.03.
D.585/2010.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Gépkocsik és haszongépjárművek felszerelési anyagai (tükrök, hangjelző berendezések) szállítása
2010.07.22.
2010.08.04.
D.589/2010.
Szegedi Tudományegyetem
Domaszéki Állatház és Móra Ferenc Kollégium Villamossági javítási munkái
2010.07.22.
2010.08.04.
D.555/2010.
Esztár Község Önkormányzata
Esztár községi napközi otthonos óvoda építése
2010.07.14.
2010.08.04.
D.537/2010.
Kőtelek Község Önkormányzata
Oktatási-nevelési intézmények fejlesztése
2010.07.05.
2010.08.04.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el