Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.413/2009.
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Munkaruha, védőruha, valamint védőeszköz beszerzése
2009.07.28.
2009.08.25.
D.287/2011.
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Laboratóriumi eszközök beszerzése szállítási keretszerződés keretében
2011.05.04.
2011.06.14.
D.759/2009.
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt., képvisel CSÓK és TÁRSA Ügyvédi Iroda
Indukciós áramlásmérők beszerzése
2009.12.01.
2009.12.28.
D.135/2025
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Hálózati anyagok beszerzése 1. termékcsoport” - 6. rész (6 – Elektrofúziós kötőidomok és kiegészítői) EKR000844912024
2025.02.24.
2025.03.18.
D.78/2018
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
AF - DRV Zrt. - A szennyvízrendszerekben meghibásodott szennyvíz-szivattyúk eseti javítása, valamint a szennyvízátemelőkben üzemelő szennyvíz szivattyúk éves karbantartása
2018.03.19.
2018.04.16.
D.495/2025
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
"Takarítási szolgáltatások beszerzése DRV-DMRV" - 1. rész EKR000419592025
2025.08.10.
2025.09.17.
D.78/2021
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Műszaki ellenőri feladatok ellátása EKR000885052020
2021.02.18.
2021.04.08.
D.147/2026
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Megfúró bilincsek, megcsapolók beszerzése – 4.” EKR002396082025
2026.03.27.
D.410/2020
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Kommunális célgépek és földmunkagépek beszerzése - 2. rész EKR 000474812020
2020.09.23.
2020.10.14.
D.407/2020
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Kommunális célgépek és földmunkagépek beszerzése - 2. rész
2020.09.18.
2020.10.14.
D.705/2025
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
"Takarítási szolgáltatások beszerzése DRV-DMRV" - 1.rész Takarítási szolgáltatások – DRV Zrt. telephelyei EKR000419592025
2025.10.30.
2025.11.11.
D.496/2025
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
"Takarítási szolgáltatások beszerzése DRV-DMRV" - 2. rész EKR000419592025
2025.08.11.
2025.09.17.
D.134/2025
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Hálózati anyagok beszerzése 1. termékcsoport” - 5. rész (5 – Elektrofúziós kötőidomok és kiegészítői) EKR000844912024
2025.02.21.
2025.03.18.
D.339/2022
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása.
2022.08.29.
2022.09.12.
D.371/2021
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Hálózati anyagok beszerzése 5 vízmű részére” EKR000768342020
2021.08.09.
2021.09.22.
D.77/2021
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Regionális Vízművek napenergia hasznosítását célzó projekt megvalósítása” (Napelem FIDIC Sárga 2020)” EKR000762122020
2021.02.18.
2021.03.05.
D.550/2020
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Regionális Vízművek napenergia hasznosítását célzó projekt megvalósítása” (Napelem FIDIC Sárga 2020)” EKR000762122020
2020.12.22.
2021.01.06.
D.188/2017.
Dunántúli Távközlési és Biztosítóberendezési Építő Kft. kérelmezett ellen (ajánlatkérő: GYSEV Zrt.)
Vállalkozási szerződés Központi Forgalomirányítás tervezésére és kivitelezésére a GYSEV hálózatán
2017.05.08.
2017.07.17.
D.554/2020
DÁM Önkormányzati Társulás
Orvosi ügyeleti szolgáltatás ellátása EKR 001083042020
2020.12.26.
2021.01.26.
D.1039/2016.
DÓM Fejlesztő- és Turisztikai Szolgáltató Szervezet
A Szegedi Dóm turisztikai vonzerővé fejlesztése projekt kapcsán műszaki ellenőri szolgáltatás ellátása
2016.12.27.
2017.01.25.
D.1041/2016.
DÓM Fejlesztő- és Turisztikai Szolgáltató Szervezet
A Szegedi Dóm turisztikai vonzerővé fejlesztése projekt kapcsán kiviteli tervek elkészítésére irányuló tervezői szolgáltatás
2016.12.27.
2017.01.25.
D.1040/2016.
DÓM Fejlesztő- és Turisztikai Szolgáltató Szervezet
A Szegedi Dóm turisztikai vonzerővé fejlesztése projekt kapcsán belsőépítészeti tervezési munka a Dóm liturgikus terére, a nyugati toronyra, az altemplomra, a lépcső alatti térre, a Dömötör toronyra, a Nemzeti Panteonra és a Püspöki Székház kertjére.
2016.12.27.
2017.01.25.
D.68/2011.
Dánszentmiklós Község Önkormányzata
Dánszentmiklós-Nyáregyháza szennyvízelvezetés, szennyvíztisztítás II. ütem tárgyú projekt pályázatához szükséges tervezési munkák teljes körű elvégzésére vállalkozási szerződés
2011.02.08.
2011.02.28.
D.913/2010.
Dánszentmiklós Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Dánszentmiklós-Nyáregyháza szennyvízelvezetés, szennyvíztisztítás II. ütem tárgyú KEOP-7.1.2.0-2008-0274 azonosító számú projekt pályázatához szükséges tervezési munkák teljes körű elvégzésére
2010.11.26.
2010.12.14.
D.882/2010.
Dánszentmiklós Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Dánszentmiklós-Nyáregyháza szennyvízelvezetés, szennyvíztisztítás II. ütem tárgyú KEOP-7.1.2.0-2008-0274 azonosító számú projekt pályázatához szükséges tervezési munkák teljes körű elvégzésére
2010.11.15.
2010.11.26.
D.178/2010.
Dánszentmiklós Község Önkormányzata, képviseli: Homolya Ügyvédi Iroda, Dr. Homolya Róbert ügyvéd
Dánsztentmiklós-Nyíregyháza szennyvízelvezetés, szennyvíztisztítás II. ütem
2010.03.12.
2010.04.15.
D.385/2013.
Dánszentmiklós-Nyáregyháza Szennyvízkezelési és Csatornázási Társulás
Vállalkozási szerződés Dánszentmiklós-Nyáregyháza Szennyvízelvezetés és tisztítás II. ütem tárgyú, KEOP-1.2.0/09-11-2012-0004 azonosító számú projekthez kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzésére FIDIC Piros Könyv szerint
2013.09.03.
2013.10.15.
D.486/10/2012.
Dávod Község Önkormányzata
Dávod község szennyvízelvezetés, szennyvíztisztítás című KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0013 azonosítószámú projekt megvalósításához szükséges tervezési és kivitelezési munkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében FIDIC sárga könyv szerint
2012.08.16.
2012.09.19.
19.K.30.374/2009/9.
Dávod Község Önkormányzata
Dávod Község szennyvíz elvezetés és szennyvíztisztítás projekthez kapcsolódó tervezői tevékenységek ellátása
2009.10.28.
12.K.33.239/2012/6.
Dávod Község Önkormányzata
Dávod Község szennyvízelvezetés, szennyvíztisztítás című KEOP-1.2 0/2F/09-010-0013 azonosítószámú projekt megvalósításához szükséges tervezési és kivitelezési munkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében FIDIC sárga könyv szerin
2013.01.28.
D.566/15/2008.
Dávod Község Önkormányzata (képviseli: Buda Ügyvédi Iroda, dr. Buda György ügyvéd)
„Dávod Község szennyvízelvezetés, szennyvíztisztítás projekthez kapcsolódó tervezői tevékenységek ellátására vállalkozási szerződés keretében”
2008.11.26.
2009.01.07.
D.361/2017.
Dél-Alföldi Közlekedési Központ Zrt., Dél-Dunántúli Közlekedési Központ Zrt., Észak-magyarországi Közleledési Központ Zrt., Északnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Közlekedési Központok, valamint a VOLÁNBUSZ Zrt. részére komplex vagyonvédelmi szolgáltatás megrendelése
2017.07.14.
2017.08.03.
D.81/2011.
Dél-Alföldi Térségi Hulladékgazdálkodási Társulás
Szeged Regionális Hulladékkezelési Program keretében megvalósuló Hulladéklerakó rekultivációja tárgyú KEOP-2.3/3F/09-2009-0012 azonosító számú projekt kivitelezése, FIDIC típusú szerződés alapján
2011.02.14.
2011.03.28.
D.435/2020
Dél-Budai Tankerületi Központ
Dél-Budai TK - földgáz energia EKR000495312020
2020.10.07.
2020.11.09.
D.434/2020
Dél-Budai Tankerületi Központ
Dél-Budai TK - villamos energia EKR000495242020
2020.10.07.
2020.11.09.
D.452/2014.
Dél-Békés Mezőgazdasági Termelőiért Közhasznú Alapítvány
Közös sajtó szolgáltatás a határmenti térség jobb informálása érdekében
2014.08.28.
2014.09.16.
D.469/2012.
Dél-Békés Mezőgazdasági Termelőiért Közhasznú Alapítvány
közös sajtó szogláltatás a határmenti térség jobb informálása érdekében
2012.07.31.
2012.09.10.
D.184/2013.
Dél-Békési Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Egyösszegű, rögzített áras, átalánydíjas, a FIDIC "Sárga" Könyve szerinti vállalkozási szerződés tervezési és kivitelezési feladatokra, két részben” megnevezésű projekt megvalósítására a „Dél-Békési Ivóvízminőség-Javító Projekt” 1. rész
2013.04.26.
2013.06.13.
D.222/2013.
Dél-Békési Kistérség Többcélú Társulása
PLAN2CROSS - Közútfejlesztés határok nélkül Békés és Arad megye között - megvalósíthatósági tanulmány és tanulmányterv beszerzése
2013.05.27.
2013.06.27.
D.276/2011.
Dél-Dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Karasica és a Vasas-belvárdi vízfolyások vízkárelhárítási fejlesztése
2011.04.29.
2011.06.14.
D.30/2011.
Dél-Dunántúli Regionális Forrásközpont Nonprofit Kft.
Engedj közelebb - romákkal szembeni társadalmi szemléletváltás széleskörű elősegítése média műsorok gyártása és terjesztése révén
2011.01.17.
2011.01.25.
D.474/2013.
Dél-Nyírségi Viziközmű Beruházási Társulás
Vállalkozási szerződés a Dél-Nyírségi Víziközmű Beruházási Társulás KEOP-1.2.009-11-2011-0041 "Dél-Nyírsági Szennyvízelvezetési és - tisztítási projekt" megvalósításához kapcsolódó költség-haszon elemzés módosításának előkészítése
2013.10.22.
2013.12.03.
D.1009/2010.
Dél-Nyírségi Viziközmű Beruházási Társulás
Megbízási szerződés a KEOP-7.1.2.0-2008-0080 azonosítószámú pályázat megvalósulási szakaszában projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátására vonatkozóan
2010.12.30.
2011.02.08.
D.691/2009.
Dél-Nyírségi Víziközmű Beruházási Társulás
Dél-Nyírség szennyvízelvezetési és tisztítási projekt KEOP-7.1.1.0-2008-0080 előkészítő szakaszában tervezési szolgáltatás beszerzése
2009.11.09.
2009.12.09.
D.181/8/2007.
Dél-Pest Megyei Integrált Szakképző Központ Kht
2007.05.10.
D.87/2023
Dél-Pest Megyei Víziközmű Szolgáltató Zrt.
Villamos energia beszerzése 2021-2023 EKR001220692020
2023.03.09.
D.792/8/2006.
Dél-Pest Megyei Önkormányzatok Területfejlesztési Társulása
2006.12.21.
D.223/2010.
Dél-alföldi Regionális Munkaügyi Központ
Mentori és humán szolgáltatás programban résztvevő hátrányos helyzetű álláskereső személy munkaerőpiaci (re) integrációjának megvalósítása érdekében mentori szolgáltatás Békés megyében
2010.03.26.
2010.05.18.
D.517/14/2008.
Dél-alföldi Regionális Munkaügyi Központ
„Szolgáltatási szerződés kötése a Dél-alföldi Regionális Munkaügyi Központ mobil távközlési szolgáltatásokkal történő ellátására a dokumentáció műszaki leírásában meghatározottak szerint”
2008.10.30.
2008.12.04.
D.912/2010.
Dél-alföldi Térségi Hulladékgazdálkodási Társulás
Szeged Regionális Hulladékkezelési Prgram keretében megvalósuló Hulladéklerakó rekultivációja tárgyú KEOP-2.3/3F/09-2009-0012 azonosító számú projekt kivitelezése
2010.11.25.
2011.01.05.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el