Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.195/2017.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
Könyvvezetési, beszámoló-készítési, bér- és társadalombiztosítási ügyintézési, számviteli, és adótanácsadási szolgáltatások (2014. évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.06.
D.195/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Takarítási szolgáltatások ellátása a Vakok Állami Intézetének épületeiben 2018. évben”
2018.05.28.
2018.06.15.
D.195/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Sportgála szervezése - 2 alkalom (4.100.000.-Ft értékben)
2019.05.10.
2019.09.06.
D.195/2020
Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Őrzés-védelmi szolgáltatások 2020-2021. EKR001603792019
2020.05.29.
2020.07.06.
D.195/2021
Hévíz Város Önkormányzat
Okos Parkolás I. ütem megvalósítása Hévízen EKR000170822021
2021.04.14.
2021.06.02.
D.195/2022
NOBILIS Első Hazai Zrt.
"Eszközbeszerzés GINOP-1.2.1 és 2.1.8” 2. rész: Addicionáló vonal beszerzése EKR001031272019
2022.05.27.
2022.08.29.
D.195/2023
Sajókeresztúr Község Önkormányzata
„Sajókeresztúr-körny.védelmi infrastruktúra fejl.” EKR000155302023
2023.05.23.
2023.06.06.
D.195/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Elektromos hálózatának felülvizsgálatára és az érintésvédelmi jegyzőkönyv elkészítésésre, az ehhez szükséges javítások elvégzésével, a hiányzó szerelvények és lámpatestek beszerzésével és felszerelésével együtt - Kossuth Lajos utca 16. - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.195/2025
Gyöngyöshalászi Településfejlesztő Kft.
Gyöngyöshalász, Fő út Atkári út - Belső Mérges patak közötti szakasz vízelvezetési felújítási munkái - Kbt. mellőzése
2025.03.25.
2025.06.11.
D.195/2026
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Ágaprítógépek beszerzése” EKR001628832025
2026.04.23.
D.195/6/2006
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
M43 autópálya üzemeltetése
2006.03.21.
2006.04.20.
D.196/13/2006
Budapest Főváros XVII. Kerületi Önkormányzat
Czimra Gyula Általános Iskola rekonstrukciós és bővítési munkái
2006.03.21.
2006.04.28.
D.196/2010.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Orvostechnikai gépek-műszerek szállítása az Érdi Emeltszintű Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Központ részére
2010.03.17.
2010.04.27.
D.196/2011.
Oktatási Hivatal
Közoktatási Információs Rendszer üzeletetési és karbantartási szerződés
2011.03.31.
2011.04.29.
D.196/2012.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Vonalas létesítmények terület előkészítéséhez, régészeti megelőző munkáihoz kapcsolódó geodéziai munkák végzése a Közép magyarországi Régióban
2012.03.14.
2012.05.02.
D.196/2013.
Vértesi Erőmű Zrt.
Bányászati tevékenység v égzése a Vértesi Erőmű Zrt. részére
2013.05.02.
2013.05.22.
D.196/2014.
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt.
Informatikai szerződések megkötése 2011. és 2012. években - Kbt. mellőzése
2014.04.17.
2014.05.27.
D.196/2015.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat és intézményei vagyon- és felelősségbiztosítása
2015.04.09.
2015.06.03.
D.196/2016.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely-Makó
A Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely-Mekó MedWorkS moduláris felépítésű integrált informatikai rendszerének továbbfejlesztése, kiterjesztése és követése, valamint karbantartási szolgáltatásainak ellátása
2016.03.18.
2016.04.05.
D.196/2017.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
Könyvvezetési, számviteli, bérszámfejtési, ügyviteli és éves beszámoló-készítési szolgáltatások (2015. évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.06.
D.196/2018
NIF Zrt.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek II. építési szakasz (109+460-111+800 km sz.) új Tisza-híddal kivitelezési munkáinak és kiegészítő tervezési feladatok elvégzése - különös tekintettel a Tisza-folyó jobb parti ártér feletti híd és a Tisza-folyó feletti híd kiviteli terveire
2018.05.30.
2018.08.06.
D.196/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Sportgála szervezése - 2 alkalom (3.100.000.-Ft értékben)
2019.05.10.
2019.09.06.
D.196/2020
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Hulladékgyűjtő edények beszerzése II. EKR 001335022019
2020.05.29.
2020.06.29.
D.196/2021
Jászberény Városi Önkormányzat
„Fogyatékkal élők nappali otthonának kialakítása új épület építéssel a TOP-4.2.1-15-JN1-2016-00010 azonosítószámú projekt keretében”
2021.04.14.
2021.08.04.
D.196/2022
Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata
Dunaújváros - közvilágítás rekonstrukció 2. fázis EKR000146872022
2022.05.27.
2022.07.08.
D.196/2023
Debreceni Tankerületi Központ
Villamoshálózat felújítás Nyíradonyi járás iskoláiban - III. rész Villamoshálózat felújítás - Nyírábrány (3) EKR000149862023
2023.05.24.
2023.06.22.
D.196/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Az épület rendeltetésszerű használatának biztosítása érdekében elvégzett munkák - Kossuth Lajos utca 24. ( Magdolna udvar) - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.196/2025
Gyöngyöshalász Községi Önkormányzat
A 2024. évi közbeszerzési terv közzétételének elmulasztása.
2025.03.25.
2025.04.16.
D.196/2026
Hajdúszoboszlói Városgazdálkodási Nonprofit Zrt.
„Közvilágítás korszerűsítése Hajdúszoboszlón” EKR001943182025
2026.04.23.
2026.07.21.
D.196/26 /2008.
Budapest Főváros IV. kerület, Újpest Önkormányzat Polgármesteri Hivatala
2008.05.30.
D.196/5/2007.
Nagyvázsony Község Önkormányzata
2007.05.03.
D.197/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
az M3 autópálya 49. sz. főút - Vásárosnamény (268+000-279+900 km.sz.) közötti szakasza valamint csatlakozó építményei kivitelezési munkáinak elvégzése
2010.03.17.
2010.04.30.
D.197/2011.
Pannon Egyetem
Komplex távközlési szolgáltatási szerződés
2011.03.31.
2011.04.29.
D.197/2012.
Miskolci Egyetem
Laboratóriumi mérési eszközök és laboratóriumi anyagmozgatási rendszer szállítása
2012.03.19.
2012.04.04.
D.197/2013.
Vértesi Erőmű Zrt.
Vállalkozási szerződés keretében a "Gépészeti és Villamossági tevékenység végzése a Vértesi Erőmű Zrt. részére
2013.05.02.
2013.05.22.
D.197/2014.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyílt forráskódú rendszerek bevezetésénak koordinálása és tanácsadása, valamint elektronikus időpontfoglaló rendszer kiépítése, üzemeltetése - Kbt. mellőzése
2014.04.17.
2014.05.28.
D.197/2015.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0032 jelű, „Funkcionális integrációt támogató infrastruktúra-fejlesztés a Keszthelyi Kórház és a Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház együttműködésében" c. pályázat keretei között orvostechnikai eszközök beszerzése - 1. rész
2015.04.09.
2015.05.26.
D.197/2016.
Zala Megyei Kórház
A kórház takarítási feladatainak ellátása - Kbt. mellőzése
2016.03.18.
2016.04.15.
D.197/2017.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt
A Budapesti Temetkezési Intézet Zrt. Csömöri Sírkert és Hamvasztóüzemében üzemelő 3. számú, EW-2 típusú 4. generációs hamvasztó kemence komplex felújítása
2017.05.10.
2017.06.06.
D.197/2018
ÉSZAKERDŐ Zrt.
Lillafüredi Állami Erdei Vasút fejlesztése tárgyú projekt megvalósítására irányuló építési beruházások tervezési és tervezői művezetési feladatainak ellátása
2018.05.30.
2018.07.09.
D.197/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Egészségre fel!" - bajnokság - 9 alkalom (11.700.000.- Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.197/2020
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.
GINOP-7.1.1-15-2017-00028 kódszámú, A szécsény-benczúrfalvai Benczúr-kúria turisztikai célú fejlesztése c. projekt megvalósításához szükséges építési tevékenység ellátása EKR 001339042019
2020.06.02.
2020.07.28.
D.197/2021
Marcali Városi Önkormányzat
Marcali Vásártér III. beltéri játszóház beszerzése
2021.04.15.
2021.06.30.
D.197/2022
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
GÁT központi épület és Munkácsy szárny tervezése EKR001741522021
2022.05.30.
2022.07.22.
D.197/2023
Gárdony Város Önkormányzata
„Tapintható térkép-makettek legyártása” EKR000975652022
2023.05.25.
2023.06.28.
D.197/2024
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Kigyulladt elosztószekrény javítása - Leányka utca 1/B. - Kbt. mellőzése
2024.04.10.
2024.06.27.
D.197/2025
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
„Élelmezési nyersanyagok beszerzése” - 9. rész Kenyér, pékáru EKR002048332024
2025.03.25.
2025.04.24.
D.197/2026
Nemzeti Sportügynökség Nonprofit Kft.
„Tanuszodák műszaki üzemeltetése” - 1. és 2. rész EKR002310882025
2026.04.23.
2026.05.22.
D.197/21/2007.
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
koronaélen kívüli zöldfelületek kaszálása
2007.07.09.
D.198/2010.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
FGSZ Zrt. részére 2010. első félévére lágyalkatrész beszerzés (IWKA Szabályzó és Kompenzátor Ker. Kft.) beszerzése
2010.03.18.
2010.04.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el