Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.553/2010.
Budapest Főváros XIX. ker. Kispest Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében műfüves sportpálya építése és meglévő játszóudvar felújítása, valamint hangtompított kerítés építése
2010.07.14.
2010.08.04.
D.492/2010.
Közép-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ
Megbízási szerződés a 30/2000. (IX.15) GM rendelet 4. §. a)-e) bekezdésben meghatározott és a jogszabály 5-9. § (1)-(2) részletezett munkaerőpiaci szolgáltatások teljesítésére vonatkozóan
2010.06.18.
2010.08.04.
D.615/2010.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház - Rendelőintézet
Gyógyszerkibocsátó coronáriák szállítása
2010.07.29.
2010.08.05.
D.574/2010.
Kulturális Örökségvédelmi Szakszolgálat
Geodéziai és térinformatikai GPS berendezések és kapcsolódó eszközök beszerzése
2010.07.19.
2010.08.05.
D.557/2010.
Kismarja Község Önkormányzata
Kismarja Község Bocskai István Általános Iskola és Óvoda felújítása
2010.07.14.
2010.08.05.
D.562/2010.
Vál Község Önkormányzata
a váli Szent István tér és a Kossuth Lajos u. komplex fejlesztése
2010.07.15.
2010.08.06.
D.535/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Zrt.
Budapest-Kelenföld (bez.) - Tárnok (bez.) vonalszakasz átépítése, pálya, műtérgy és felsővezeték építési munkák, valamint a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, váltófűtési, térvilágítási, felsővezeték távvezérlési munkák tervezése és építése
2010.07.02.
2010.08.06.
D.544/2010.
Budafok-Tétény Budapest XXII. ker. Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Budapest XXII .ker. Önkormányzata egyes intézményei közétkeztetésének biztosítására
2010.07.08.
2010.08.09.
D.524/2010.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Sárbereki Általános Iskola energiatakarékos felújítása, bővítése és teljes körű akadálymentesítése
2010.06.28.
2010.08.09.
D.519/2010.
Mikepércs Község Önkormányzata
Mikepércs 080 hrsz-ú területen lévő folyékony hulladék leürítő rekultivációjának megvalósítása
2010.06.25.
2010.08.09.
D.599/2010.
Siófok Város Önkormányzata
Siófok Város Polgármesteri Hivatal akadálymentesítése és VRV/VRF rendszerű fűtés-hűtés rendszer kiépítése
2010.07.26.
2010.08.10.
D.505/2010.
Berettyóújfalu Város Önkormányzata
A berettyóújfalui Jószef Attila Általános Iskola és tagintézménye épületeinek fejlesztése és tornaterem építése a korszerű oktatási környezet kialakításáért
2010.06.23.
2010.08.10.
D.627/2010.
Pogány Község Önkormányzata
Pogány Község szennyvízelvezető rendszerének kiépítése
2010.08.02.
2010.08.11.
D.609/2010.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Termálvíz komplex hasznosítása Törökszentmiklóson című projekt megvalósítása
2010.07.28.
2010.08.11.
D.533/2010.
Székkutas Község Önkormányzata
Tervezési szolgáltatás Székkutas Község Önkormányzata részére
2010.06.30.
2010.08.11.
D.604/2010.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Miskolc, Győri kapu hiányzó csapadékvíz elvezetésének kiépítése
2010.07.27.
2010.08.11.
D.547/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
zárójelentés készítése az ISPA 2002/HU/16/P/PT/008.sz. projektre
2010.07.09.
2010.08.11.
D.512/2010.
MÁV-Start Vasúti Személyszállító Kft.
A MÁV-START Zrt. egyes végfelhasználói informatikai eszközeinek és központi informatikai eszközrendszerének üzemeltetésére, karbantartására vonatkozó szolgáltatás ellátása
2010.06.24.
2010.08.11.
D.509/2010.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
A MÁV-START Zrt. egyes végfelhasználói informatikai eszközeinek és központi informatikai eszközrendszerének üzemeltetésére, karbantartására, felhasználói támogatás nyújtására
2010.06.23.
2010.08.11.
D.552/2010.
Semmelweis Egyetem
Fűtési célú és használati melegvíz előállításához szükséges hőmennyiség biztosítása 10 éves időtartalmú egyedi közüzemi - távhőszolgáltatási - szerződés ajánlatkérő épülete részére
2010.07.14.
2010.08.12.
D.611/2010.
Budapest Főváros XXI. ker. Csepel Önkormányzat Oktatási Szolgáltató Intézmény
Karácsony Sándor Általános Iskola sportudvar felújítása
2010.07.29.
2010.08.12.
D.608/2010.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum ásatási leletanyag restaurálási munkálatainak elvégzése (Rest-2010/1)
2010.07.28.
2010.08.13.
D.521/2010.
Apertus Közalapítvány
Integrált tanulási környezet kialakítására, oktatási és adiminisztrációs funkciók megvalósítása, adatkapcsolat kiépítése akkreditált ügyviteli-iskolaadminisztrációs programokkal a TÁMOP-3.2.1-08/1/A-2009-0001 program keretében
2010.06.28.
2010.08.13.
D.564/2010.
Észak-Kelet Pest-Nógrád Mi. Regionális Hulladékgazdálkodási Önk. Társulás
Települési szilárd hulladék begyűjtése, szállítása közszolgáltatás keretében
2010.07.15.
2010.08.13.
D.573/2010.
Csurgói Egészségügyi Centrum Szolgáltató Nonprofit Kft.
Csurgói kistérség járóbeteg-szakrendelő gépműszer és bútor szállítása
2010.07.19.
2010.08.16.
D.560/2010.
Fővárosi Gázművek Zrt.
Vállalkozási szerződés az egykori Óbudai Gázgyár telephelyén kialakult talaj- és talajvíz-szennyeződés kármentesítése
2010.07.14.
2010.08.16.
D.559/2010.
Sárvár Város Önkormányzata
A sárvári Polgármesteri Hivatal fűtésrekonstrukciója
2010.07.14.
2010.08.16.
D.558/2010.
Fővárosi Gázművek Zrt.
Vállalkozási szerződés az egykori Óbudai Gázgyár telephelyén kialakult talaj- és talajvíz- szennyeződés kármentesítése
2010.07.14.
2010.08.16.
D.527/2010.
Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi, Informatikai Szakközépiskola
Szállítási szerződés - speciális informatikai hálózati eszközök, valamint szoftverek beszerzése a dokumentációban meghatározott követelményeknek megfelelően
2010.06.29.
2010.08.16.
D.617/2010.
Tiszanána Község Önkormányzata
Ajánlat az Európai szintű oktatás feltételeinek megteremtése Tiszanánán oktatási intézmények bővítési-felújítási munkáihoz kapcsolódó pótmunkák
2010.07.29.
2010.08.16.
D.538/2010.
Oktatási Hivatal
Oktatási Hivatal közigazgatási szolgáltatásainak elektronizálása
2010.07.05.
2010.08.16.
D.526/2010.
Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi, és Informatikai Szakközépiskola
Szállítási szerződés - általános IKT eszközök, infraleolvasók (vonalkód leolvasók) valamint ehhez szükséges szoftverek beszerzése a dokumentációban meghatározott követelményeknek megfelelően
2010.06.29.
2010.08.16.
D.650/2010.
Uszód Község Önkormányzata
Uszód, Géderlak, Dunaszentbenedek községek szennyvízcsatornázása, Kalocsa Város szennyvízcsatorna hálózatának bővítése és a szennyvíztisztító telep rekonstrukciójának tervezése
2010.08.13.
2010.08.17.
D.628/2010.
Mád Község Önkormányzata
módi óvoda és bölcsőde komplex akadálymentesítése
2010.08.03.
2010.08.17.
D.622/2010.
Újpesti Sajtó Nonprofit Kft.
Újpesti Napló nyomdai kivitelezése és szállítása
2010.08.02.
2010.08.17.
D.614/2010.
Bükkösd Község Önkormányzata
Bükkösd Község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvíz-csatornahálózat és szennyvíztisztító telep) kiépítése kiviteli terv készítésével
2010.07.29.
2010.08.17.
D.571/2010.
Duna TV Zrt.
Műholdas DTF FTA műsorszórás
2010.07.16.
2010.08.18.
D.620/2010.
Nagydobsza és Kisdobsza Szennyvíz és Csapadékvíz Elvezető Társulás
Nagydobsza és Kisdobsza községek szennyvízelvezetési rendszerének kiépítése és vízrendezése vállalkozási szerződés keretében, kiviteli terv készítésével
2010.07.30.
2010.08.18.
D.605/2010.
Bak Község Önkormányzata
Bak Faluház tetőszerkezet felújítási munkái
2010.07.27.
2010.08.19.
D.536/2010.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Dugonics tér és környezete rekonstrukciójának tervezése
2010.07.02.
2010.08.19.
D.633/2010.
Szegedi Tudományegyetem
Szállítási szerződés speciális oldószerek és vegyszerek beszerzésére
2010.08.05.
2010.08.23.
D.588/2010.
Kazincbarcika Város Önkormányzata
49 db játszóeszköz leszállítása, rendeltetési helyükön (4 játszótér) telepítése, üzembe helyezése vállalkozási szerződés keretében
2010.07.22.
2010.08.23.
D.579/2010.
Fővárosi és Pest Megyei Mezőgazdasági Szakigazgatási Hivatal
Foglalkozás-egészségügyi és munkahigiénés szolgáltatás ellátása ajánlatkérő által foglalkoztatott munkavállalók javára
2010.07.20.
2010.08.23.
D.596/11/2010.
Gyüre Község Önkormányzata
Külterületi csapadékvíz-elvezető rendszer kivitelezése
2010.07.26.
2010.08.24.
D.576/2010.
Szarvas Város Önkormányzata
2 db digitális vezérlő, 1 db vezérlő központ, 2 db LCD monitor, 1 db kamerás végponti egység, 1 db forgatható kamera, 1 db WBSLPR: szerver licence, analitikai eszköz, végponti egység, kamera, tábla tábla a kamera helyszínen
2010.07.20.
2010.08.24.
28.K.33.376/2008/36.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
M 43 autópálya 3+3000 - 9+7000 km szelvények közötti szakasz, valamint a csatlakozó építmények kivitelezési munkájának elvégzése
2010.08.25.
D.639/2010.
Ács Város Önkormányzata
Komplex közoktatás-fejlesztés Ácson (eszközbeszerzés)
2010.08.09.
2010.08.25.
7.K.31.132/2010/10.
Biolab Diagnosztikai Laboratórium Zrt., képviseli: Hernádi és Kovács Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Hernádi Eleonóra ügyvéd I. rendű felperes Országos Epidemiológiai Központ, képviseli: Dr. Katona Miklós ügyvéd II.rendű felperes
Petricsészék beszerzése
2010.08.25.
D.638/2010.
Ács Város Önkormányzata
Komplex közoktatás-fejlesztés Ácson
2010.08.09.
2010.08.26.
D.575/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
KP-033 M3 gyorsforgalmi út Nyíregyháza-Vásárosnamény közötti szakaszhoz tartozó Ófehértói mérnökségi telep meglévő engedélyezési tervének véglegesítése, engedélyezése, kiviteli és ajánlait terveinek elkészítése
2010.07.19.
2010.08.26.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el