Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.868/2010.
Dél-alföldi Térségi Hulladékgazdálkodási Társulás
Megbízási szerződfés a Szegedi Regionális Hulladékkezelési Program keretében elvégzendő hulladéklerakók rekultivációjának gyakorlati megvalósításához szükséges tájékoztatási tevékenység ellátására
2010.11.09.
2010.12.17.
D.87/2011.
Dél-alföldi Térségi Hulladékgazdálkodási Társulás
Szeged Regionális Hulladékkezelési Program keretében megvalósuló Hulladéklerakó rekultivációja tárgyú KEOP-2.3/3F/09-2009-0012 azonosító számú projekt kivitelezése, Fidic típusú szerződés alapján
2011.02.15.
2011.03.28.
D.163/2013.
Dél-borsodi Ivóvíz Önkormányzati Társulás
Borsodivánka, Cserépváralja, Egerlövő, Négyes, Tiszabábolna, Tiszavalk községek ivóvízminőség-javítása a lakosság egészséges ivóvízzel történő ellátása érdekében építési feladatok ellátása
2013.04.09.
2013.04.26.
D.881/2011.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Drávaszabolcs-Kémes Öblözet projekttel, a Dráva bal parti, a Fekete-víz bal parti, valamint a Pécsi-víz bal parti töltés fejlesztésével kapcs. felmerülő és a dokumentációban részletesen meghat. FIDIC piros könyv szerinti kivitelezési munkák elvégzése
2011.11.21.
D.627/2011.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Drávaszabolcs-Kémes Öblözet projekttel, azaz a Dráva bal parti, a Fekete-víz bal parti, valamint a Pécsi-víz bal parti töltés fejlesztésével kapcsolatban felmerülő,FIDIC piros könyv szerinti kivitelezési munkák elvégzése
2011.08.31.
2011.09.30.
D.950/2010.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Karasica és a Vasas - belvárdi vízfolyások vízkárelhárítási fejlesztése tárgyában
2010.12.09.
2010.12.15.
D.874/2011.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Dráva bal parti, Fekete-víz bal parti, valamint a Pécsi-víz bal parti töltés fejlesztésével kapcsolatban felmerülő kivitelezési munkák elvégzése
2011.11.18.
2012.01.02.
D.858/2011.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Dráva bal parti, a Fekete-víz bal parti, valamint a Pécsi-víz bal parti töltés fejlesztésével kapcsolatban felmerülő, meghatározott FIDIC piros könyv szerinti kivitelezési munkák elvégzése
2011.11.11.
2011.11.21.
D.824/2011.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Drávaszabolcs-Kémes Öblözet projekt - Dráva bal parti, a Fekete-víz bal parti, valamint a Pécsi-víz bal parti töltés fejlesztésével kapcsolatban felmerülő FIDIC piros könyv szerinti kivitelezési munkák elvégzése
2011.11.02.
2011.11.18.
D. 733/2009.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Vízügyi Felügyelőség, Dr. Zoric Ildikó ügyvéd
Budapesti Vegyiművek Zrt. f.a. Hidasi Gyáregységének működése során kialakult klórbenzol szennyeződés állapotfelmérése
2009.11.20.
2010.01.11.
D.189/2015.
Dél-dunántúli Közlekedési Központ Zrt.
SAP vagy azzal egyenértékű szoftverek, fejlesztőeszközeinek szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2015.04.01.
2015.05.18.
D.478/2010.
Dél-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ
TÁMOP 1.1.3. "Út a munka világába" kiemelt projekt keretében beszerezni kívánt mentori szolgáltatás biztosítása
2010.06.14.
2010.07.22.
3.Kf.27.127/2012/3.
Dél-dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
DRV Zrt. egyes szennyvíztisztító műhelyének ellátása az iszap víztelenítéshez és iszap sűrítéshez adagolt polielektrolit termékkel, továbbá a vegyszer felhasználásával kapcsolatos adagolás-technikai szolgáltatási feladatok ellátása
2012.04.25.
D.419/2012.
Dél-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Kaposvári Víztározó kialakítása tárgyában
2012.07.02.
2012.08.02.
D.332/2024
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
„SZI_304 Orvosi gáz beszerzése” - 7. rész Dissou-gáz, EKR000009522024
2024.05.24.
2024.06.03.
D.328/2024
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
„SZI_304 Orvosi gáz beszerzése” - 3. rész Egészségügyi, Orvosi altatógáz/Dinitrogen-oxid EKR000009522024
2024.05.24.
2024.06.03.
D.326/2024
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
„SZI_304 Orvosi gáz beszerzése” - 1. rész - Egészségügyi, orvosi oxigén cseppfolyós V03AN01 EKR000009522024
2024.05.24.
2024.06.03.
D.423/2020
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
Különféle élelmiszerek beszerzése - 14. rész EKR000994712019
2020.09.28.
2020.10.22.
D.377/2019
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
Therakos XT125 photopheresis készülék beszerzése - Kbt. mellőzése
2019.07.16.
2019.09.20.
D.779/2025
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
Orvosi oxigén beszerzése 2024. évre - Kbt. mellőzése
2025.12.08.
2026.05.18.
D.100/2019
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
Medikai informatikai szoftverrendszer biztosítása, telepítése, bevezetése, karbantartása (szupport, szoftverkövetés, jogszabálykövetés) és üzemeltetése komplex szolgáltatás formájában EKR000285182018
2019.03.29.
2019.05.06.
D.333/2024
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
„SZI_304 Orvosi gáz beszerzése” - 8. rész túlnyomásos orvosi gáz EKR000009522024
2024.05.24.
2024.06.03.
D.331/2024
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
„SZI_304 Orvosi gáz beszerzése” - 6. rész Egészségügyi Szintetikus levegő, V03AN02 EKR000009522024
2024.05.24.
2024.06.03.
D.330/2024
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
„SZI_304 Orvosi gáz beszerzése” - 5. rész Egészségügyi, orvosi nitrogén cseppfolyós EKR000009522024
2024.05.24.
2024.06.03.
D.329/2024
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
„SZI_304 Orvosi gáz beszerzése” - 4. rész Orvosi Szén-dioxid, V03AN02 EKR000009522024
2024.05.24.
2024.06.03.
D.327/2024
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
„SZI_304 Orvosi gáz beszerzése” - 2. rész Egészségügyi, orvosi oxigén palackos, V03AN01 EKR000009522024
2024.05.24.
2024.06.03.
D.430/2020
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
Sebészeti varrógépek - 3. és 4 rész
2020.09.29.
2020.10.13.
D.778/2025
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
Orvosi oxigén beszerzése 2023. évre - Kbt. mellőzése
2025.12.08.
2026.05.18.
D.796/2025
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
„Laboratóriumi reagens beszerzése (JFK)” - 1. rész Klinikai kémiai és immunkémiai vizsgálatok” EKR000894032024
2025.12.12.
2026.03.09.
D.482/2021
Délalföldi Kertészek Zöldség-Gyümölcs Termelői és Értékesítő Mezőgazdasági Szövetkezete
Új komplex logisztikai csarnoképület építése (EKR000810272021)
2021.11.02.
2021.11.23.
D.403/2026
Délegyháza Község Önkormányzata
„Új 56 férőhelyes Bölcsőde építése Délegyházán (2)” EKR002166832023
2026.07.27.
D.528/2025
Déli Agrárszakképzési Centrum
„Tankonyhai eszközbeszerzés – GINOP 6.2.7.” - 1. rés „Konyhatechnológia beszerzése” EKR001580622022
2025.08.22.
2026.02.19.
D.518/2023
Délkelet-Alföld Reg. Hulladékgazd. Rendszer Létrehozását Célzó Önk. Társ. (Orosháza V.Önk.)
Hulladékgyűjtő járművek beszerzése EKR001791952023
2023.11.24.
2023.12.12.
D.462/2013.
Délkelet-Alföld Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer Létr.Célzó Önkorm.
„Települési szilárdhulladék-lerakók rekultivációja a Délkelet-Alföld Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer Létrehozását Célzó Önkormányzati Társulás területén” című projekt I. és II. ütem projektmenedzsmenti feladatok ellátására
2013.10.11.
2013.12.10.
D.41/2014.
Délkelet-Alföld Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer Létr.Célzó Önkorm.
„Települési szilárdhulladék-lerakók rekultivációja a Délkelet-Alföld Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer Létrehozását Célzó Önkormányzati Társulás területén” című projekt I. és II. ütem projektmenedzsmenti feladatok ellátására
2014.01.27.
2014.03.26.
D.469/2013.
Délkelet-Alföld Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer Létrehozását Célzó Önkormányzati Társulás
„Települési szilárdhulladék-lerakók rekultivációja a Délkelet-Alföld Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer Létrehozását Célzó Önkormányzati Társulás területén” című projekt I. és II. ütem projektmenedzsmenti feladatok ellátására
2013.10.18.
2013.12.10.
D.482/2023
Délzalai Víz- és Csatornamű ZRT
Nagykanizsa-Petőfi u. víztorony homlokzat felújítás EKR001624292023
2023.11.03.
2023.11.20.
D.137/2024
Délzalai Víz- és Csatornamű ZRT
Nagykanizsa-Petőfi u. víztorony homlokzat felújítás EKR001624292023
2024.03.07.
2024.04.08.
D.831/2015.
Déri Múzeum
Munkácsy Mihály: Krisztus Pilátus előtt című festményének szállítása - Kbt. mellőzése
2015.11.17.
2015.12.17.
D.402/2015.
Déri Múzeum
Őrzés-védelmi feladatok ellátása
2015.06.22.
2015.08.04.
D.367/2020
Déryné Művészeti Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Hangtechnikai eszközök beszerzése EKR 000670872020
2020.08.24.
2020.10.06.
19.K.30.026/2006/3.
Dévaványa Község Önkormányzata Képviseli: Dr. Puskás János jogtanácsos
2006.03.30.
D.449/9/2008
Dévaványa Város Önkormányzat képviseli: Dr. Szathmáry Péter ügyvéd
2008.10.28.
D.998/2010.
Dévaványa Város Önkormányzata
Építési szerződés Dévaványa Város szennyvízcsatorna hálózat bővítésével kapcsolatos munkák elvégzése FIDIC Piros Könyv szerződéses feltételei szerint
2010.12.27.
2011.02.04.
D.100/15-I./2009.
Dévaványa Város Önkormányzata (5510 Dévaványa, Hősök tere 1., képviseli: Dr. Szathmáry Péter ügyvéd 5600 Békéscsaba, Kinizsi u. 13.)
Városközponti buszváró építésének kivitelezése, a buszváró terének kialakítása és a város különböző területén meglévő 8 db megállóhely felújítása
2009.03.23.
2009.04.22.
D.913/7/2005.
Dévaványa Város Önkormányzata (képviseli: KÖVITE-PLUSZ Kft., dr. Puskás János jogtanácsos)
Dévaványa hulladékkezelő telep építése, komposztáló gépsor beszerzéssel együtt
2005.12.16.
D.682/10/2007.
Dévaványa Város Önkormányzata képviseli: dr. Varga Imre ügyvéd
2007.12.29.
D.146/2023
Dóc Község Önkormányzata
Csapadékvíz elvezető rendszer fejlesztése EKR000081492023
2023.04.13.
2023.04.27.
D.809/7/2006.
Dózsa György Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
2007.01.10.
D.147/2024
Döge Község Önkormányzata
Külterületi helyi közutak fejlesztése Dögén - 5. rész: Szilárd burkolatú út felújítása EKR001748602023
2024.03.13.
2024.05.22.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el