Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.632/2009.
Rákóczifalva Nagyközség Önkormányzata
Rákóczifalva Nagyközség Önkormányzata Polgármesteri HIvatalának szervezetfejlesztés, oktatás ÁROP-1.A.2/A-2008-0248
2009.10.19.
2009.11.04.
D.115/2026
Rákosmenti Sport- és Rendezvényközpont Nonprofit Kft.
Őrzés-védelmi és járőrszolgáltatás beszerzése EKR000971182025
2026.03.13.
D.218/2020
Rákosmente Városfejlesztő, Városüzemeltető, Kivitelező, Karbantartó és Szolgáltató Kft.
Épületek élőerős személy- és vagyonvédelme - 2020 EKR 000075402020
2020.06.19.
2020.08.12.
D.465/2012.
Rád Község Önkormányzata
Építési szerződés: Rád község szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása
2012.07.30.
2012.08.14.
D.654/2015.
Ráctherm Hévízhasznosító Kft.
Rácalmás Gyógyfürdő fejlesztése során ellátandó tervezési és szaktanácsadási faladatok
2015.08.13.
2015.09.16.
D.150/2010.
Ráckeve Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Pusztai Attila ügyvéd
Ráckeve, Gábor Áron u.- Rákóczi u.- Báthory u.- Árpád u. és térsége csapadékvíz elvezetése
2010.03.04.
2010.04.06.
D.415/2012.
Ráckeve Város Önkormányzata
Megbízási szerződés keretében a ráckevei régi városháza épület süllyedésének helyreállításához kivitelezési munkák előkészítésére és ütemezésére statikai terv készítése
2012.06.29.
2012.07.30.
D.131/2015.
Ráckeve Város Önkormányzata
Ráckevei Városüzemeltetési Szolgáltató Kft. ügyvezetői állásának betöltése - Kbt. megsértése
2015.03.10.
2015.03.13.
D.798/2011.
Ráckeve Város Önkormányzata
Ráckeve polgári iskola épületének átalakítása könyvtárrá és gazdasági szolgáltatóház kialakítása
2011.10.21.
2011.12.12.
D.735/2011.
Ráckeve Város Önkormányzata
"Levegőt Ráckevének" KMOP 5.2.1/B pályázat keretében a Polgári Iskola felújítása és Gazdasági Szolgáltató egységre vonatkozó feladatok körében műszaki ellenőr kérdésköre
2011.10.04.
2011.10.24.
D.298/2011.
Ráckeresztúr Község Önkormányzata
Ráckeresztúr Község közigazgatási területén működő 2 db oktatási-nevelési intézmény tanuló közösségi étkeztetésének, valamint szociális étkeztetés (idősek) folyamatos biztosítása a megjelölt adagszámban a vonatkozó rendelet szerint
2011.05.06.
2011.06.16.
D.317/2020
Ráckeresztúr Község Önkormányzat
Szociális bérlakások felújítása EFOP-1.2.11-16
2020.08.06.
2020.08.13.
D.284/2020
Ráckeresztúr Község Önkormányzat
Szociális bérlakások felújítása EFOP-1.2.11-16
2020.07.23.
2020.08.05.
D.251/2013.
Rácalmás Város Önkormányzata
Közétkeztetéshez szükséges készételek és élelmiszerek beszerzése
2013.06.14.
2013.07.03.
D.741/18/2010.
Rácalmás Város Önkormányzata
Rácalmás Polgármesteri Hivatal kivitelezése
2010.09.21.
2010.11.02.
D.868/2016.
Rácalmás Város Önkormányzata
Rácalmás Sportcsarnok építése
2016.10.03.
2016.10.14.
28.K.35.603/2010/5.
Rácalmás Város Önkormányzata
Rácalmás Város Önkormányzat Polgármesteri Hivatal kivitelezése
2012.01.11.
D.796/2010.
Rábapatona Község Önkormányzata
Győri agglomeráció közösségi közlekedésének fejlesztése - kivitelezési munkák
2010.10.06.
2010.11.16.
D.453/2019
RÁK ANTENNA Gyártó Kft.
Eszközbeszerzés a RÁK Antenna Gyártó Kft. részére - 2. rész Fröccsöntőgépek, robotok és szoftverek EKR000234342019
2019.09.16.
2019.10.18.
D.344/2021
RÁBA-VAD Feldolgozó, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Élelmiszeripari üzem fejlesztése vágóval, feldolgozóval, rekesztárolóval és irodával, eszközök beszerzése
2021.07.19.
2021.09.20.
D.338/2019
RÁBA-VAD Feldolgozó, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
50 kWp kapacitású napelem rendszer tervezése és telepítése
2019.06.17.
2019.08.06.
D.161/2021
Ruzsa Község Önkormányzata
Külterületi utak felújítása EKR000469782020
2021.04.06.
2021.06.17.
D.272/2016.
Ruximp Kereskedelmi és Szolgáltató Bt.
Futura Hidrofób építőipari alapanyag előállító rendszer legyártására, beszerzésére és beüzemelésére - Kbt. mellőzése
2016.04.18.
2016.05.19.
D.137/2016.
Rudabánya Város Önkormányzata
Nyilvánosság és marketingtevékenység ellátása a Rudapithecus Látványtár a Majomszigeten című projekt keretében
2016.02.16.
2016.03.02.
D.497/2025
Rudabánya Város Önkormányzata
„Művelődési ház belső felújítás-TOP_PLUSZ” - 1. rész EKR000160502024
2025.08.11.
2026.03.17.
D.64/2025
Rudabánya Város Önkormányzata
„Zöldinfrastruktúra fejleszt. Rudabányán-TOP_PLUSZ” - 2. rész - Szabadság tér – Közösségi tér kialakítása
2025.01.27.
2025.04.15.
D.63/2025
Rudabánya Város Önkormányzata
„Zöldinfrastruktúra fejleszt. Rudabányán-TOP_PLUSZ” - 1.rész - „SÖRKERT” Közösségi tér kialakítása EKR000028822024
2025.01.27.
2025.04.15.
D.75/13/2006
Romhány Község Önkormányzata, képviseli: Bita-Petrik és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Kozma György ügyvéd
Romhány község kommunális hulladékának összegyűjtése, elszállítása és elhelyezése
2006.01.30.
2006.03.13.
D.309/2013.
Romhány Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés „Romhány község teljes körű szennyvízelvezetési és tisztítási projekt”(pályázat azonosító száma: KEOP-1.2.0/2F/09-2009-0011) építési beruházás megvalósítására FIDIC Piros Könyv szerződéses feltételei szerint
2013.07.15.
2013.08.26.
D.373/2010.
Romhány Község Önkormányzata
Romhány község teljes körű szennyvízelvezetési és tisztítási projekt
2010.05.10.
2010.05.21.
D.829/2014.
Romhány Község Önkormányzata
Romhány község teljes körű szennyvízelvezetési és tisztítási projekt KEOP Szennyvízcsatorna építést köető burkolat helyreállítása a 2116 j. ök. út 5+923-6+415 km szelvények közötti szakaszán a FIDIC Piros Könyv szerint
2014.11.18.
2014.12.29.
D.450/2011.
Rohod Község Önkormányzata
A 21. század iskolájának megteremtése Rohod Községben
2011.07.04.
2011.08.19.
D.768/2011.
Rinyamenti Kistérség Többcélú Önkormányzati Társulása
Nagyatádi bölcsőde rekonstrukciója
2011.10.13.
2011.11.23.
D.310/2023
Rendőrségi Oktatási és Kiképző Központ
Police Medic sérült ellátó képzés EKR001205622023
2023.08.08.
2023.08.24.
D.915/2015.
Rendszerváltás Történetét Kutató Intézet és Archívum
Levéltári szoftver modul-, licence beszerzése
2015.12.28.
2016.01.25.
D.263/9/2005
Reménysugár Habilitációs Intézet, nevében eljár: Tender-Co Kft.
Az 1223 Budapest, Kápolna u. 3. szám alatt található, új épületszárny átalakítási munkáinak elvégzése 116 fő mozgássérült – halmozottan fogyatékos – beteg elhelyezése céljából
2006.04.21.
2006.05.31.
D.529/2012.
Remondis Tisza Kft.
hulladékgyűjtő jármű beszerzése
2012.09.13.
2012.10.09.
D.161/2013.
Relabor Foglalkozási Rehabilitációs Kft.
Termolitikus hulladékhasznosító rendszer prototípusának, valamint kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2013.04.09.
2013.05.06.
D.681/2010.
Regöly Község Önkormányzata
Hivatásforgalmú kerékpárút megvalósítása a Regöly-Pacsmag-Tamási-Adorján szakaszon vállalkozási szerződés keretében
2010.08.30.
2010.09.10.
D.798/2010.
Regionális Fejlesztési Holding Zrt.
A záhonyi térség különleges gazdasági övezetének komplex gazdaságfejlesztési programjával kapcsolatos kormánydöntések végrehajtásának vizsgálata 2003-2010.
2010.10.06.
2010.11.16.
D.354/26/2008
Regionális Fejlesztési Holding Zrt. Képviseli: Gyimesi és Társa Ügyvédi Iroda
2008.09.17.
D.719/2024
Református Egyetemváros
„Mérnöki szolg. keretmeg. - Református Egyetemváros” EKR000028062024
2024.11.11.
2024.12.18.
D.616/2024
Református Egyetemváros
Mérnöki szolg. keretmeg. - Református Egyetemváros EKR000028062024
2024.09.19.
2024.12.18.
D.873/2015.
Recsk Nagyközség Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.398/2023
Ramocsaháza Község Önkormányzata
Helyi közutak fejlesztése (Ramocsaháza) EKR000389192023
2023.09.21.
2023.10.27.
D.795/2009.
Rakamaz Város Önkormányzata
Művelődési ház felújításának kiegészítő munkái
2009.12.14.
2010.01.11.
D.410/2012.
Ragály Község Önkormányzata
Szennyvízkezelés megvalósítására vonatkozó kiegészítő építési beruházás Ragály településen
2012.06.26.
2012.07.10.
D.894/2011.
Ragály Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében szennyvízkezelés megvalósítása Ragály településen
2011.11.23.
2012.01.03.
D.513/2021
Radványi Szabolcs
„Állattartó telep építése"
2021.11.29.
2021.11.30.
D.381/2018
Radványi Szabolcs
Állattartó telep építése
2018.11.10.
2019.01.16.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el