Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
13.K.34.857/2008/5.
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Vagyongazdálkodási Zrt.
14 db parkolójegy automata és 43 db chip kártyaolvasó beszerzése
2009.06.11.
D.608/2017.
SW Umwelttechnik Magyarország Építőelemgyár Kft.
Adagoló és keverő berendezés beszerzése, valamint betonblokk gyártó technológiai sor beszerzése hozzá kapcsolódó gyártó technológiával a GINOP-2.1.1-15-2015-00576 számú pályázati konstrukcióban
2017.11.06.
2017.11.21.
D.58/2021
STÜHMER Kft.
„Termelési kapacitás bővítése a Stühmer csokoládégyárban – 1. rész: „Szaloncukor válogató robot”
2021.02.08.
2021.04.22.
D.319/2023
STRAUTMANN Gépgyártó Hungária Korlátolt Felelősségű Társaság
„Adásvételi szerződés „Eszközbeszerzés a Strautmann Gépgyártó Hungária Kft. részére a GINOP-1.2.1-16-2017-00980 azonosító számú pályázat keretében” EKR001076262019
2023.08.11.
2023.11.08.
D.658/2016.
STRABAG Általános Építő Kft.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek III. építési szakasz (111+800-125+000 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzése
2016.07.05.
2016.10.04.
D.279/2016.
STRABAG Általános Építő Kft.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek III. építési szakasz (111+800-125+000 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzése (OT Industries-KVV Kivitelező Zrt.)
2016.04.20.
2016.06.27.
D.271/2016.
STRABAG Általános Építő Kft.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek III. építési szakasz (111+800-125+000 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzése
2016.04.18.
2016.07.07.
D.280/2016.
STRABAG Általános Építő Kft.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek III. építési szakasz (111+800-125+000 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzése (TOP-TEL Kft.)
2016.04.20.
2016.06.29.
D.353/2021
SLE-PA KFT.
Húsfeldolgozó üzem és kapacitás bővítéséhez kapcsolódó eszközök beszerzése
2021.07.26.
2021.10.18.
D.540/2020
SCINTILLA Mérnöki Iroda Korlátolt Felelősségű Társaság
„5100 Jászberény, Ipartelep u. 9. szám alatti telephelyének épületgépészeti-, épületvillamossági fejlesztése, átalakítása GINOP-121-16 pályázati konstrukcióban”
2020.12.16.
2021.02.25.
D.553/2019
SALGÓ VAGYON Salgótarjáni Önkormányzati Vagyonkezelő és Távhőszolgáltató Kft.
Salgó Vagyon Kft. tulajdonában, illetve kezelésében lévő salgótarjáni ingatlanokban élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás biztosítása - 3. rész (Salgótarján, Erzsébet tér 1-2. sz.)
2019.12.05.
2020.01.21.
D.551/2019
SALGÓ VAGYON Salgótarjáni Önkormányzati Vagyonkezelő és Távhőszolgáltató Kft.
Salgó Vagyon Kft. tulajdonában, illetve kezelésében lévő salgótarjáni ingatlanokban élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás biztosítása - 1. rész (Salgótarján, Salgó út 52. sz.)
2019.12.05.
2020.01.21.
D.554/2019
SALGÓ VAGYON Salgótarjáni Önkormányzati Vagyonkezelő és Távhőszolgáltató Kft.
Salgó Vagyon Kft. tulajdonában, illetve kezelésében lévő salgótarjáni ingatlanokban élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás biztosítása - 4. rész (Salgótarján, Munkásotthon tér 1. sz.)
2019.12.05.
2020.01.21.
D.552/2019
SALGÓ VAGYON Salgótarjáni Önkormányzati Vagyonkezelő és Távhőszolgáltató Kft.
Salgó Vagyon Kft. tulajdonában, illetve kezelésében lévő salgótarjáni ingatlanokban élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás biztosítása - 2. rész (Salgótarján, Park út 12. sz.)
2019.12.05.
2020.01.21.
27.K.31.637/2013/7.
SAJÓ-BÓDVA Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés keretében a Megbízási szerződés a Sajó-Bódva Völgy és Környéke települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer fejlesztése (KEOP-1.1.1/2F/09-11) tárgyú projekthez kapcsolódó szemléletformálás
2013.09.24.
1.Kf.20.875/2013/7/2.
SADE-Magyarország Mélyépítő Kft.
Mohács városmélyfekvéső területeinek vízrendezése II. ütem” címő, DDOP-5.1.5/B-11-2012-0028 azonosító számú projekt kivitelezési munkálatainak elvégzésére
2014.02.13.
D.1081/11/2005.
Röjtökmuzsaj Község Önkormányzata (képviseli: dr. Hochstrasser Mária ügyvéd)
Röjtökmuzsaj és Ebergőc községek szennyvíz-elvezetési munkái
2005.12.27.
2006.01.31.
D.850/2010.
Röjtökmuzsaj Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Röjtökmuzsaj községben orvosi rendelő és fiókgyógyszertár építésére
2010.10.29.
2010.12.02.
D.803/2016.
Rózsaép Kft.
144 fő elítélt fogvatartott befogadására alkalmas új körletépület építése az Állampusztai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet solti objektuma területén
2016.09.07.
2016.10.28.
D.782/2015.
Rózsaép Kft.
144 fő elítélt fogvatartott befogadására alkalmas új körletépület építése az Állampusztai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet solti objektuma területén
2015.10.13.
2015.12.11.
D.396/2010.
Rózsaszentmárton Község Önkormányzata
Rózsaszentmárton község szennyvízelvezetése és tisztítása programmal kapcsolatos mérnöki/műszaki felügyeleti feladatok ellátása
2010.05.17.
2010.06.11.
D.218/2025
Rózsaszentmárton Község Önkormányzata
„Csapadékvíz-elvezető rendszer fejlesztése TOP-213” EKR001248032021
2025.04.08.
2025.06.04.
D.577/2010.
Rózsaszentmárton Község Önkormányzata
Rózsaszentmárton község szennyvízcsatorna hálózatának teljes kiépítése, biológiai szennyvíztisztító telep építése és a szükséges kiviteli tervek elkészítése
2010.07.20.
2010.08.30.
D.8/30/2008.
Rózsakert Lakásfenntartó Szövetkezet, képviseli: Economy HG Kft.
2008.02.15.
3.Kf.27.371/2009/3.
Rózsakert Lakásfenntartó Szövetkezet
Rózsakert Lakásfenntartó Szövetkezet épületeinek energia megtakarítást eredményező felújítása
2009.11.25.
D. 240/ 25 -I. /2008
Rózsakert Lakásfenntartó Szövetkezet képviseli: Csók és Társa Ügyvédi Iroda
2008.06.25.
D.420/16/2008
Róna Ker-Tész Kft. képviseli: Dr. Kelemen Zoltán ügyvéd
2008.10.13.
D.417/2012.
Római Katolikus Plébánia Somlóvásárhely
Somlóvásárhely 33 hrsz-ú ingatlanon található templom épület tetőszerkezetének felújítása
2012.06.29.
2012.07.26.
D.705/2015.
Római Katolikus Egyházközség - Kótaj
Napkollektorok beszerzése - Kbt. mellőzése
2015.09.04.
2015.09.28.
D.186/2015.
Római Katolikus Egyház Nagykálló
A 4320 Nagykálló, Kossuth u. 3. szám alatt lévő műemléki védettség alatt álló római katolikus templom három ütemben történő felújítása
2015.03.31.
2015.05.04.
13.K.34.646/2004/6.
Révé Rt.
új építésű ingatlanok beszerzése
2005.10.07.
D.167/2026
Révfülöp Nagyközség Önkormányzata
„Révfülöp, látogatóközpont eszközök beszerzése 2” EKR001500262024
2026.04.13.
2026.06.29.
3.Kf.27.228/2012/5.
Rétsági Kistérségi Egészségfejlesztő Központi Nonprofit Kft. (2651 Rétság, Rákóczi utca 20., képviseli: Csók és Társa Ügyvédi Iroda, ügyintéző: dr. Csók Csaba ügyvéd), Bodrogközi Járóbeteg Szakrendelő Nonprofit Kft. (3973 Cigánd, Fő utca 80.), Gönc és Térsége Egészségéért Nonprofit Kft. (3895 Gönc, Kossuth Lajos utca 71.), Koppány-völgye KEK Egészségügyi és Szolgáltató Nonprofit Kft. (8660 Tab, Kossuth Lajos utca 56.), Mezőcsát Kistérségi EK Nonprofit Kft. (3450 Mezőcsát, Hősök tere 33.), Sarkadi Kistérségi Egészségügyi Fejlesztő Nonprofit Kft. (5720 Sarkad, Béke sétány 5.), Tokaji Egészségfejlesztő Központ Nonprofit Kft. (3910 Tokaj, Rákóczi út 54.)
kistérségi járóbeteg-szakellátó központok kialakítása és fejlesztése keretében sterilizáláshoz kapcsolódó gépműszerek, valamint szemészeti gépműszerek beszerzése és üzembe helyezése
2012.06.13.
D. 447/2009.
Rétsági Kistérségi Egészségfejlesztő Központ Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft.
A Rétsági Kistérségi Egészségfejlesztő Központ Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft. részére a TIOP-2.1.2. „Kistérségi járóbeteg-szakellátó központok kialakítása és fejlesztése
2009.08.11.
2009.09.17.
D.174/2016.
Rétság Város Önkormányzata
Rétság város központi településrészének funkcióbővítő település rehabilitációja kivitelezési munkái
2016.03.02.
2016.04.11.
D.309/2022
Rétság Város Önkormányzat
Rétság, Városi piac fejlesztése EKR001293342021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.981/7/2005.
Réthy Pál Kórház-Rendelőintézet (nevében eljár: Közép-európai Innovációs és Oktatási Központ Kft.)
egészségügyi textíliák mosatási szolgáltatásainak megrendelése
2005.11.28.
2005.12.28.
D.78/2025
Répáshuta Község Önkormányzata
„Répáshuta belterületi vízrendezés III. ütem” EKR001802122024
2025.01.31.
2025.07.11.
D.52/2016.
Régészeti megfigyelés és feltárás
Régészeti megfigyelés és feltárás
2016.01.21.
2016.03.01.
D.242/2012.
Régió Park Miskolc Parkolási Kft.
Miskolc, Patak utcai kétszintes mélygarázs építése kivitelezése, valamint közműkiváltások kivitelezése
2012.04.04.
2012.05.15.
D.170/2011.
Régió Park Miskolc Parkolási Kft.
Tervezési szerződés ÉMOP-3.1.2/C-2009-0001 pályázat mélygarázs építési kiviteli tervek elkészítése
2011.03.21.
2011.04.20.
D.405/2012.
Régió Park Miskolc Kft.
Miskolc, Patak utcai kétszintes mélygarázs építés kivitelezése, valamint közműkiváltások kivitelezés
2012.06.22.
2012.07.16.
D.207/2015.
Régió Park Miskolc Kft.
Miskolc Patak utcai kétszintes mélygarázs építés kiviteli tervek elkészítése
2015.04.14.
2015.04.28.
D.208/2015.
Régió Park Miskolc Kft.
Miskolc, Patak utcai kétszintes mélygarázs építés kivitelezése, valamint közműkiváltások kivitelezése
2015.04.14.
2015.04.28.
3.Kf.27.091/2007/10.
Rázsó Imre Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
2007.10.10.
D.351/13/2006.
Rázsó Imre Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
2006.07.05.
D.148/10/2006
Rázsó Imre Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
Körmend Rázsó Imre Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium bővítése
2006.03.06.
2006.04.18.
D.59/10/2008.
Rázsó Imre Szakközép- iskola
2008.03.12.
D.373/2026
Rátkai Német Nemzetiségi Települési Önkormányzat
„Rátka óvoda és bölcsőde építése” EKR001724112024
2026.07.13.
D.565/2009.
Rákóczifalva Nagyközség Önkormányzata
Rákóczifalva központjának kialakítása településfejlesztési akciók megvalósításával, ÉAOP-2007-5-1-1/E.
2009.09.25.
2009.11.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el