Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.55/2021
Bajai Tankerületi Központ
Infokommunikációs eszközök beszerzése az EFOP-3.1.6-16-2017-00037 azonosító számú projekt tekintetében
2021.02.05.
2021.04.14.
D.53/2021
Bajai Tankerületi Központ
Bútorzat beszerzése az EFOP-3.11.1-17-2017-00012 azonosító számú projektben
2021.02.05.
2021.04.14.
D.51/2021
Bajai Tankerületi Központ
Adásvételi szerződés bútorok beszerzésére
2021.02.05.
2021.04.14.
D.50/2021
Bajai Tankerületi Központ
Adásvételi szerződés taneszközök beszerzése tekintetében az EFOP-4.1.3-17-2017-00105 azonosítószámú "Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium fejlesztése" megnevezésű pályázat keretében
2021.02.05.
2021.04.14.
D.49/2021
Bajai Tankerületi Központ
Adásvételi szerződés fitneszeszközök tekintetében az EFOP-4.1.3-17-2017-00048 azonosítószámú "Bajai Eötvös József Általános Iskola fejlesztése" megnevezésű pályázat keretében.
2021.02.05.
2021.04.14.
D.46/2021
Bajai Tankerületi Központ
Iskolai sporteszközök beszerzése - III. rész EFOP-4.1.3-17-2017-00132 sz. pályázat
2021.02.05.
2021.04.14.
D.44/2021
Bajai Tankerületi Központ
Iskolai sporteszközök beszerzése - II. rész EFOP-4.1.3-17-2017-00127 sz. pályázat
2021.02.05.
2021.04.14.
D.56/2021
Bajai Tankerületi Központ
Bútorzat beszerzése az EFOP-3.1.6-16-2017-00037 azonosító számú projektben
2021.02.05.
2021.04.14.
D.54/2021
Bajai Tankerületi Központ
Fejlesztő eszközök beszerzése az EFOP-3.11.1-17-2017-00012
2021.02.05.
2021.04.14.
D.52/2021
Bajai Tankerületi Központ
Adásvételi szerződés bútorok beszerzése tekintetében az EFOP-4.1.3 pályázatok keretében.
2021.02.05.
2021.04.14.
D.48/2021
Bajai Tankerületi Központ
Iskolai sporteszközök beszerzése - VI. rész EFOP-4.1.3-17-2017-00121 sz. pályázat
2021.02.05.
2021.04.14.
D.47/2021
Bajai Tankerületi Központ
Iskolai sporteszközök beszerzése - IV. rész EFOP-4.1.3-17-2017-00135 sz. pályázat
2021.02.05.
2021.04.14.
D.45/2021
Bajai Tankerületi Központ
Iskolai sporteszközök beszerzése - I. rész EFOP-4.1.3-17-2017-00104 sz. pályázat
2021.02.05.
2021.04.14.
D.126/2021
Mohács Város Önkormányzata
Digitális közösségi alkotóműhely kialakítása 2. EKR000015682021
2021.03.10.
2021.04.13.
D.41/2021
Kisbér Város Önkormányzata
„Cultplay” fogadóépület építése (Kisbér 1143), EKR000617442019
2021.02.04.
2021.04.13.
D.155/2021
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
KM 50 db kettős üzemű motorvonat beszerzése EKR000781042020
2021.03.29.
2021.04.13.
D.62/2021
Kisbér Város Önkormányzata
„Cultplay” fogadóépület építése (Kisbér 1143) EKR000617442019
2021.02.11.
2021.04.13.
D.43/2021
Kömlő Község Önkormányzata
Szolgáltatás megrendelés - Képzésszervezés - Kbt. mellőzése
2021.02.04.
2021.04.12.
D.22/2021
Zákányfalu Község Önkormányzata
Védőnői szolgálat korszerűsítése EKR000449522018
2021.01.18.
2021.04.12.
D.78/2021
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Műszaki ellenőri feladatok ellátása EKR000885052020
2021.02.18.
2021.04.08.
D.125/2021
Készenléti Rendőrség
Készenléti Rendőrség üzemeltetésében lévő járművekhez gumiabroncsok beszerzése EKR000647232020
2021.03.10.
2021.04.07.
D.101/2021
Klebelsberg Központ
Humanoid robot, drón és 3D nyomtató beszerzése - 2. rész EKR000558732020
2021.03.05.
2021.04.07.
D.6/2021
Ágasegyháza Község Önkormányzat
Egészségügyi alapellátás infrastrukturális fejlesztése kivitelezési szerződés keretében EKR001011252018
2021.01.06.
2021.04.06.
D.138/2021
Kulcs Községi Önkormányzat
Távhőellátás - 2 EKR001626012019
2021.03.18.
2021.04.06.
D.94/2021
Miskolci Egyesített Szociális, Egészségügyi és Gyermekjóléti Intézmény
Közösségfejlesztési feladatok - 2-3. rész Miskolc Te vagy!, Legyünk együtt, tegyünk együtt! EKR000967462020
2021.02.26.
2021.04.01.
D.66/2021
Magyar Állami Operaház
COVID-19 tesztek elvégzése a MÁO részére
2021.02.12.
2021.03.31.
D.31/2021
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
A TOP-6.1.3-15-BC1-2016-00001 azonosító számú projekt keretében a Békéscsaba Városi Piac felújítása vállalkozási szerződés keretében
2021.01.25.
2021.03.31.
D.150/2021
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Járulékos közbeszerzési szolgáltatások EKR000166342021
2021.03.24.
2021.03.30.
D.40/2021
KURCA-MENTI Beszerzési és Értékesítési Szövetkezet
,,Terménytároló építése” EKR000459842018
2021.02.02.
2021.03.30.
D.149/2021
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Járulékos közbeszerzési szolgáltatások EKR000166342021
2021.03.24.
2021.03.30.
D.36/2021
Országos Vérellátó Szolgálat
„Szűrő és konfirmáló tesztek adásvételi keretszerződéssel vegyes használati szerződése” EKR000321882020
2021.01.29.
2021.03.29.
D.75/2021
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt.
„Út- és mélyépítő és/vagy magasépítő kivitelezői munkák Miskolc közigazgatási területén belül változó munkaterületeken” - 2. rész
2021.02.16.
2021.03.29.
D.5/2021
Tiszavasvári Város Önkormányzata
„Találkozások tere kialakítása Tiszavasváriban” EKR001011872019
2021.01.05.
2021.03.29.
D.76/2021
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
EÜ intézmények őrzése szolgáltatás - 2. rész - Fekvőbeteg Eü int. őrzési szolg. – Bp. és Pest megye EKR001279782020
2021.02.17.
2021.03.26.
D.95/2021
Országos Bírósági Hivatal
„Digitális Bíróság 2.0 2020” EKR001133912020
2021.02.26.
2021.03.26.
D.104/2021
Szegedi Tudományegyetem
„Science Park Szeged Öthalmi Campus tervezése” EKR001198162020
2021.03.05.
2021.03.26.
D.12/2021
Gégény Község Önkormányzata
„Piac és Egészségház építése”
2021.01.11.
2021.03.22.
D.63/2021
Szent Borbála Kórház
Bélvarrógépek és tárak beszerzése - 1., 2. és 5 rész EKR000325972020
2021.02.11.
2021.03.18.
D.99/2021
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
MNV Zrt. ingatlanjainak komplex vagyonvédelme EKR000363192019
2021.03.03.
2021.03.18.
D.496/2020
Budai Farm Kft.
A szerepi Kemény tanyán hízósertés telep korszerűsítése és bővítése
2020.11.19.
2021.03.18.
D.89/2021
Kiskunhalas Város Önkormányzata
Központi háziorvosi ügyeleti szolgálat működtetése EKR000058472021
2021.02.25.
2021.03.18.
D.59/2021
Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal
„Diákmunka biztosítása 2021. év” EKR001183032020
2021.02.08.
2021.03.16.
D.67/2021
Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal
„Diákmunka biztosítása 2021. év” EKR 001183032020
2021.02.12.
2021.03.16.
D.9/2021
Mindszent Város Önkormányzata
„Vízilátványosság (ködszínház) létesítése” EKR azonosító: EKR000036632020
2021.01.07.
2021.03.16.
D.96/2021
Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés a "Nemzeti Tengelysúly- és kapcsolódó ellenőrzéseket támogató hálózat kialakítása" elnevezésű projektben független műszaki ellenőri feladatok ellátása tárgyában
2021.03.02.
2021.03.11.
D.85/2021
Kulcs Községi Önkormányzat
Orvosi rendelő bővítése EKR00121697219
2021.02.22.
2021.03.08.
D.39/2021
Józsefvárosi Önkormányzat
Budapest, VIII. kerület Tömő u. 23/A. és 23/B. szám alatti épület kiürítése miatti cserelakások felújítása három részben - 3. rész: 5 db lakás felújBp.VIII.kerKisfaludy,Leonardo EKR001040872020
2021.02.02.
2021.03.08.
D.77/2021
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Regionális Vízművek napenergia hasznosítását célzó projekt megvalósítása” (Napelem FIDIC Sárga 2020)” EKR000762122020
2021.02.18.
2021.03.05.
D.28/2021
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Földmunkagépekkel végzett szolgáltatás EKR000468372020
2021.01.21.
2021.03.05.
D.64/2021
Tiszaszentimre Községi Önkormányzat
TOP-1.2.1-15-JN1-2016-00013 Tisza-tavi templomok útján II. – kulturális turisztikai desztináció” „Marketing-kommunikációs feladatok ellátása” EKR001169852020
2021.02.11.
2021.03.04.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el