Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.167/2021
Selye János Kórház
„Eszközbeszerzés az EFOP-1.8.21-18 Infekciókontroll tevékenységek gyakorlati megvalósítása a fekvőbeteg ellátást nyújtó intézményekben EFOP-1.8.21-18 2019-00049 kódszámú projekt megvalósítása keretében” - 2. rész: Légfertőtlenítő készülék EKR001324392020
2021.04.09.
2021.05.21.
D.103/2021
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Vállalkozási szerződés a „Búcsúszentlászló és térsége ivóvízminőség javítása” elnevezésű KEHOP-2.1.3-15-2019-00091 azonosítószámú projekt keretében megvalósuló komplex előkészítési feladatainak ellátására” - Kbt. mellőzése
2021.03.05.
2021.05.21.
D.141/2021
Debreceni Egyetem
DEK-1001 1 db autokláv, 1 db mosog./fertőtl. beszerzése
2021.03.22.
2021.05.19.
D.23/2021
Csaroda Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés 4844 Csaroda hrsz. 46/2 telken orvosi rendelő és védőnői szolgálat épületének kivitelezésére a TOP-4.1.1-15-SB1-2016-00067 projekt keretében EKR001051292018
2021.01.18.
2021.05.18.
D.204/2021
Siófoki Szakképzési Centrum
„Hőenergia és üzemeltetési szolgáltatás beszerzése” EKR000888972020
2021.04.19.
2021.05.18.
D.69/2021
Badacsonytomaj Város Önkormányzata
„Vállalkozási szerződés Városháza tér kialakítására (2. rész) a „Badacsonytomaj zöld város kialakítása” című és TOP-2.1.2-15-VE1-2016-00009 azonosítószámú projekt keretében” EKR000718602018
2021.02.15.
2021.05.14.
D.200/2021
Szegedi Tudományegyetem
Spektroszkóp és szivattyúk beszerzése", 2. részajánlatételi kör – „Szivattyúk” EKR000004572021
2021.04.16.
2021.05.13.
D.164/2021
Dunakeszi Tankerületi Központ
DTK - tisztítószerek beszerzése - 2. rész. általános eszközök EKR000138752021
2021.04.08.
2021.05.13.
D.61/2021
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Budapest VIII. kerület, Orczy tér felújításának egyesített engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése” EKR000293132018
2021.02.11.
2021.05.12.
D.130/2021
Alsónémedi Nagyközség Önkormányzata
„Halászy K. és Somogyi B. utcai csapadékelvezetés” EKR001305542020
2021.03.18.
2021.05.12.
D.145/2021
Budapesti Honvéd Sportegyesület
BHSE – Sportlétesítmények és edzőközpont tervezése EKR000992202020
2021.03.22.
2021.05.11.
D.157/2021
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Szúnyoggyérítési feladatok 2021. EKR000250032021
2021.03.31.
2021.05.10.
D.37/2021
NIF Zrt.
„Megbízási szerződés keretében az M25 autóút Déli ütem kivitelezési munkáihoz kapcsolódó műszaki ellenőri és mérnöki feladatok ellátása”
2021.01.29.
2021.05.10.
D.68/2021
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Vállalkozási szerződés alapján Blaha Lujza tér felújítása”
2021.02.15.
2021.05.07.
D.219/2021
Komárom Város Önkormányzata
„Brigetio Kiállítás installáció elkészítése, eszköz” EKR000020192021
2021.04.28.
2021.05.07.
D.129/2021
Miniszterelnöki Kabinetiroda
Foglalkozás-egészségügyi ellátás teljesítése megbízási szerződés alapján a Miniszterelnöki Kormányiroda és a Miniszterelnöki Kabinetiroda foglalkoztatottjai számára EKR000010632021
2021.03.16.
2021.05.07.
D.165/2021
Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya
Cardoner Hotel kivitelezés építési beruházás EKR000490432020
2021.04.08.
2021.05.06.
D.80/2021
Győrvár Község Önkormányzata
Orvosi eszközök beszerzése (2020.08.27.) - Kbt. mellőzése
2021.02.18.
2021.05.05.
D.79/2021
Győrvár Község Önkormányzata
Fogorvosi eszközök beszerzése (2020.08.27.) - Kbt. mellőzése
2021.02.18.
2021.05.05.
D.81/2021
Győrvár Község Önkormányzata
Védőnői eszközök beszerzése (2020.08.27.) - Kbt. mellőzése
2021.02.18.
2021.05.05.
D.213/2021
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged ELI lézerközpont tervezői művezetés EKR000190222021
2021.04.22.
2021.05.03.
D.105/2021
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
„Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat tulajdonába és kezelésébe tartozó közutak és tartozékaik építési jellegű fenntartása, fejlesztése és tervezése” - 1-9. részek EKR000179412021
2021.03.08.
2021.05.03.
D.42/2021
Nemzeti Sportközpontok
Vizitúra megállóhely létesítése Siófokon EKR000537922019
2021.02.04.
2021.05.03.
D.82/2021
MVM Démász Áramhálózati Kft.
Kiemelt tervezési, kivitelezési munkák - IV. EKR000559762020
2021.02.18.
2021.05.03.
D.97/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Emelő beszerzés EKR000717812019
2021.03.02.
2021.04.30.
D.72/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
MFAV soremelő beszerzése EKR001267882019
2021.02.16.
2021.04.30.
D.65/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Védőlábbeli beszerzése (T-297/19.)” EKR001522172019
2021.02.12.
2021.04.30.
D.71/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Műhelygépek, szerszámok beszerzése" EKR000720292019
2021.02.16.
2021.04.30.
D.206/2021
Szegedi Tudományegyetem
Eszközbeszerzés GINOP projektek keretében II. EKR001579512019
2021.04.21.
2021.04.29.
D.33/2021
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Beépített bútorok - JAMK” EKR000958002019 EKR000199742020
2021.01.25.
2021.04.29.
D.194/2021
"VKSZ" Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt.
„Kommunális szívó- seprőgép beszerzése ISM” EKR000295642021
2021.04.14.
2021.04.28.
D.166/2021
Mohács Város Önkormányzata
Digitális közösségi alkotóműhely kialakítása 2.
2021.04.08.
2021.04.28.
D.32/2021
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Termálvizes kút létesítése Józsefvárosban EKR000735322019
2021.01.25.
2021.04.28.
D.74/2021
Szigetvári Kórház
KEHOP-5.2.11-16-2017-00153 azonosítószámú, „Napelemes rendszer telepítése a Szigetvári Kórház területén” EKR 000205722018
2021.02.16.
2021.04.27.
D.140/2021
Mezőtúri Kórház és Rendelőintézet
„Egészségügyi eszközök beszerzése_2” - 2. rész Levegőtisztító berendezés EKR000990862020
2021.03.19.
2021.04.27.
D.60/2021
Nagykálló Város Önkormányzata
„Háziorvosi központi ügyelet ellátása” - Kbt. mellőzése
2021.02.09.
2021.04.26.
D.73/2021
Badacsonytomaj Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés parkoló útépítés és csapadékvíz elvezetés kivitelezési munkáinak ellátására a „Badacsonytomaj zöld város kialakítása” című és TOP-2.1.2-15-VE1-2016-00009 azonosítószámú projekt keretében”
2021.02.16.
2021.04.22.
D.58/2021
STÜHMER Kft.
„Termelési kapacitás bővítése a Stühmer csokoládégyárban – 1. rész: „Szaloncukor válogató robot”
2021.02.08.
2021.04.22.
D.38/2021
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Az MVP keretében a „Geotermikus hőhasznosítás Békéscsabán” tárgyú projekthez (Iktatószám: GF/SZKF/1118/11/2017.) kapcsolódó tervezési feladatok elvégzése
2021.01.29.
2021.04.20.
D.162/2021
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Tantermi számítógépek beszerzése PPKE ITK részére
2021.04.06.
2021.04.20.
D.153/2021
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
„Tantermi számítógépek beszerzése PPKE ITK részére” EKR000471442020
2021.03.29.
2021.04.20.
D.152/2021
Mátészalkai Tankerületi Központ
EFOP pályázathoz kapcsolódó eszközbeszerzés EKR000165932021
2021.03.28.
2021.04.20.
D.100/2021
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Portaszolgálat és recepciószolgáltatás ellátása EKR000947202020
2021.03.03.
2021.04.20.
D.16/2021
BEREKFÜRDŐ KÖZSÉGI ÖNKORMÁNYZAT
„Főtér rekonstrukció ismételt eljárás” EKR000773782019
2021.01.15.
2021.04.20.
D.159/2021
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Takarítás – Földi János Általános Iskola” EKR000212292021
2021.03.31.
2021.04.19.
D.146/2021
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
Kamerák, fényképezőgépek, akkumulátorok beszerzése - 3. rész. EKR001216592020
2021.03.24.
2021.04.19.
D.88/2021
Borsod Bacon Kft.
Sertéstelep korszerűsítése és bővítése Borsodszirákon
2021.02.24.
2021.04.19.
D.70/2021
Szent Lázár Megyei Kórház
"Laboreszköz beszerzés Szent Lázár Megyei Kórházba" - 1. rész EKR000681742020
2021.02.15.
2021.04.16.
D.128/2021
A.K.S.D. Kft.
„Élőerős őrzés - védelmi szolgáltatás, porta” EKR000190772021
2021.03.12.
2021.04.15.
D.57/2021
Bajai Tankerületi Központ
Fejlesztő eszközök beszerzése az EFOP-3.1.6-16-2017-00037 azonosító számú projektben
2021.02.05.
2021.04.14.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el