Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.238/2012.
OEP Országos Egészségbiztosítási Pénztár
Az OEP Számviteli-pénzügyi rendszereinek szabványos, integrált vállalatirányítási megoldással történő kiváltása
2012.04.02.
2012.05.23.
D.240/2012.
Városgondnokság Nonprofit Kft.
A Budai Várbazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedésfejlesztés keretében komplex tervezési feladatok ellátása
2012.04.02.
2012.05.11.
D.241/2012.
Celldömölk Város Önkormányzata
Kemenes Vulkán Park kiegészítő építési munkái
2012.04.04.
2012.04.20.
D.242/2012.
Régió Park Miskolc Parkolási Kft.
Miskolc, Patak utcai kétszintes mélygarázs építése kivitelezése, valamint közműkiváltások kivitelezése
2012.04.04.
2012.05.15.
D.247/2012.
Balassi Intézet
A Balassi Intézet budapesti és vidéki telephelyein takarítási feladatok ellátására 4. rész
2012.04.05.
2012.05.24.
D.244/2012.
Tököl Város Önkormányzata
KMOP-5.2.1/B-09-2f-2010-0003 kódszámú "Tököl funkcióbővítő városközpont rehabilitáció"
2012.04.05.
2012.05.07.
D.246/2012.
EDF Démász Zrt.
keretmegállapodás - villamosenergia hálózatok létesítésére
2012.04.05.
2012.05.16.
D.245/2012.
Cegléd Város Önkormányzata
Cegléd Város Önkormányzata intézményei számára közétkeztetési feladatok ellátása a meglévő konyhák üzemeltetésre történő átvételéve
2012.04.05.
2012.05.07.
D.243/2012.
Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórháza
A Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórháza részére gyógyszerkiadó automata szállítása, telepítése és üzembe helyezése, valamint a kezelő személyzet betanítása
2012.04.05.
2012.05.16.
D.249/2012.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési ÖnkormányzatiTársulás
Települési szilárdhulladék-lerakókat érintő térségi szintű rekultivációs program elvégzése a Sajó-Bódva Völgye Települési Szilárd Hulladék Rekultivációs Projekt 2. fordulójában kivitelezési feladatok ellátására (FIDIC Piros Könyv szerint)
2012.04.06.
2012.05.02.
D.248/2012.
Várgondnokság Nonprofit Kft.
A Budai Várbazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedésfejlesztés keretében komplex tervezési feladatok ellátása
2012.04.06.
2012.05.11.
D.250/2012.
Balmazújváros Város Önkormányzata
Balmazújváros, Semsey Kastély rekonstrukciója
2012.04.06.
2012.05.09.
D.254/2012.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
"Útépítőgépek (Robbanómotoros bontókalapács és Ütközés csillapító adapter) beszerzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. számára" (1. rész)
2012.04.10.
2012.05.08.
D.252/2012.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ Zrt.
Az 1-es és 3-as villamos vonalak korszerűsítéséhez és meghosszabbításához szükséges kiviteli tervek elkészítése és tervezői művezetési feladatok ellátása - tervezési szerződés
2012.04.10.
2012.05.10.
D.251/2012.
Sopron Térségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a "Sopron és Térsége Hulladékgazdálkodási Rendszer" elnevezésű KEOP-1.1.1/2F/09-2011-0002 számú projekttel kapcsolatos Mérnöki (FIDIC szerinti) és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2012.04.10.
2012.05.21.
D.256/2012.
MÁV Zrt.
Kiegészítő építési munkák megrendelése - épületszerkezeti karbantartás műemlék épületre (Istvántelek Déli és Északi víztorony)
2012.04.10.
2012.04.25.
D.255/2012.
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Kft.
32 tonna teherbírású híddaru beszerzése és üzemben helyezésére vállalkozási szerződés
2012.04.10.
2012.05.29.
D.253/2012.
Budapest Főváros VII.kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Budapest, VII. kerület Kazinczy u. 21., hátsó épület - emissziómentes gépészeti rendszer kiépítése, valamint az épület két oldalsó és hátsó homlokzatán a nyílászárók felújítása
2012.04.10.
2012.05.21.
D.257/2012.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2012.04.11.
2012.05.22.
D.259/2012.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Vállalkozási szerződés a Tápió-menti régió szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása tárgyú projekt keretén belül szennyvíztisztító telep és komposztáló tervezése és kivitelezése 1. rész
2012.04.11.
2012.04.16.
D.258/2012.
Egészségügyi és Szociális Intézmények Igazgatósága
Szolgátlatási szerződés ajánlatkérő telephelyein keletkező szennyes textília tisztítására, az ágynemű bérlésével
2012.04.11.
2012.04.24.
D.261/2012.
NIF Zrt. Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
M43 autópálya Makó-országhatár közötti szakasz és csatlakozó építmények kivitelezési munkái
2012.04.12.
2012.05.22.
D.262/2012.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Különféle munkaruhák, védőruhák, védő lábbelik és egyéb egyéni védőeszközök beszerzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. dolgozói részére, 2 évre (4.rész)
2012.04.12.
2012.05.23.
D.263/2012.
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata
"Belső-Ferencváros kulturális negyed fejlesztése" projekten belül építési munkák Budapest IX. kerületében- 2-5. részajánlat
2012.04.12.
2012.04.16.
D.260/2012.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
GYSEV Zrt. tulajdonában lévő mozdonyok- és motorkocsik fődarabjainak javítása 1. rész
2012.04.12.
2012.05.22.
D.264/2012.
Szentendre Város Önkormányzata
Szentendre - Duna-korzó árvízvédelmi gát - kiviteli terveinek elkészítése és kivitelezése
2012.04.12.
2012.06.12.
D.265/2012.
Kaposmenti Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
KEOP-1.1.1./2F/09-2010-004 Kaposmenti Hulladékgazdálkodási Program keretében árubeszerzés felügyelet és FIDIC Piros könyv szerinti mérnöki, műszaki ellenőrzési feladatainak ellátása, a 191/2009. (IX. 15.) Korm. r. előírásainak megfelelően
2012.04.13.
2012.06.04.
D.266/2012.
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat
Budai Vár védett területén megvalósított, több övezetre tagolt gépjármű beléptető és parkolási rendszer megfelelő korszerűsítése, kibővítése, és karbantartása 3 éves időtartamra
2012.04.13.
2012.05.08.
D.268/2012.
Kaposszerdahely, Sántos és Szentbalázs Szennyvízcsatorna Építő Önkorm.Társulás
A KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0074 kódszámú projekt keretében Kaposszerdahely község csatornázása FIDIC Piros Könyv szerint
2012.04.13.
2012.06.06.
D.267/2012.
Monor Város Önkormányzata
Monor integrált városközpont fejlesztése I. ütem: Kossuth L. - Dobó I. utca rekonstrukciója és a 3111-3112 jelű országos közutak körforgalmú csomópontjának építése
2012.04.13.
2012.05.02.
D.269/2012.
HungaroControl Magyar Légiforgalmi Szolgálat
Projektvezetői szolgáltatások, kivéve az építési munkák vezetését
2012.04.17.
2012.04.19.
D.271/2012.
Fehérakla Ökofarm Mezőgazdasági Termelő Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Magasnyomású tisztító-fertőtlenítő berendezés beszerzése
2012.04.17.
2012.05.14.
D.270/2012.
Fővárosi Vízművek Zrt.
GPS adatokon alapuló mobil parkolási szolgáltatás
2012.04.17.
2012.04.27.
D.272/2012.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Vállalkozási szerződés a Tápió-menti régió szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása tárgyú projekt keretén belül szennyvíztisztító telep és komposztáló tervezése és kivitelezése 1. rész
2012.04.18.
2012.06.04.
D.274/2012.
Jászfényszaru Város Önkormányzata
Útépítés, tükörkészítés 465m2, burkolat készítése előre gyártott járdalapokból 147,3m2, folyóka építés előre gyártott betonelemekből 119m2
2012.04.19.
2012.05.21.
D.273/2012.
Országos Mentőszolgálat
B-típusú mentőgépjárművek beszerzése az Országos Mentőszolgálat részére
2012.04.20.
2012.05.31.
D.276/2012.
Madách Színház Nonprofit Kft.
Front és monitor hangsugárzó-rendszer részleges átalakítása, bővítése érdekében nagyszínpadi hangsugárzó-rendszer tervezése, leszállítása, telepítése, beüzemelése, a rendszer beállítása, kezelésének oktatási, karbantartása
2012.04.20.
2012.06.19.
D.275/2012.
Nagymaros Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés közterületi építési feladatok ellátására
2012.04.20.
2012.05.07.
D.277/2012.
Pácin Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés belterületi vízelvezető rendszer kivitelezésére
2012.04.20.
2012.05.31.
D.279/2012.
Almásfüzitő Község Önkormányzata
Azaum Római Tábor építési beruházásra vonatkozó szerződés
2012.04.21.
2012.04.24.
D.280/2012.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt
1 725 db +20 %% különféle, az ajánlati dokumentációban meghatározott típusú koporsó beszerzése.
2012.04.21.
2012.06.06.
D.278/2012.
Dombóvár Város Önkormányzata
Komplex informatikai fejlesztés a dombóvári közoktatási intézményekben a TIOP-1.1.1-07/1-2008-0155 azonosító számú pályázat keretében
2012.04.21.
2012.05.11.
D.281/2012.
Domoszló Község Önkormányzata
Domoszló Község szennyvízcsatorna hálózatának teljes kiépítése, szennyvíztisztító telep építése és a szükséges kiviteli tervek elkészítése a KEOP-1.1.2.0/B/10-2010-001 azonosító számú projekt keretén belül
2012.04.21.
2012.05.31.
D.283/2012.
Hernádvécse Község Önkormányzata
keménylombos vastag tüzifa vásárlása
2012.04.23.
2012.06.01.
D.282/2012.
Soproni Erzsébet Oktató Kórház
Gyógyszerek és egyéb készítmények beszerzése
2012.04.23.
2012.05.14.
D.287/2012.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
4444. j. út Dombegyház átkelési szakasz és a Dombegyház-országhatár közötti összekötő út építése
2012.04.24.
2012.06.04.
D.285/2012.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Törökszentmiklós Művelődési Központ és Városi Könyvtár számára bútorok és eszközök beszerzése - I. része vonatkozásában
2012.04.24.
2012.07.10.
D.284/2012.
Karácsond Község Önkormányzata
Megbízási szerződés Karácsond község szennyvízelvezetés és -tisztítás projekt FIDIC szerinti mérnöki és műszaki ellenőri feladatainak ellátására
2012.04.24.
2012.06.14.
D.286/2012.
Mihályi Község Önkormányzata
Mihályi Mikroközpontú Általános Iskola felújítása
2012.04.24.
2012.05.25.
D.288/2012.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt., Budapesti Közlekedési Zrt.
Közforgalmú autóbuszvonalak üzemeltetése 1.,2.,3.. és 6. rész
2012.04.25.
2012.06.07.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el