Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.610/2010.
Budapesti Szennyvíztisztítási Kft.
a Budapesti Központi Szennyvíztisztító területén működő kapcsolt energiatermelő épület berendezéseinek üzemeltetése, karbantartása és hibaelhárítási munkái
2010.07.28.
2010.09.13.
D.714/2010.
Toldy Ferenc Kórház-Rendelőintézet Egyszemélyes Nonprofit Közhasznú Kft.
DSA laboratórium működtetése, új gép kihelyezésével
2010.09.10.
2010.09.13.
D.687/2010.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapesti szennyvíziszapok hosszú távú kezelése, ártalmatlanítása, hasznosítása. Előkészítő tanulmányok és tervezési munkák
2010.09.01.
2010.09.13.
D.631/2010.
Piliscsaba Nagyközség Önkormányzata
Piliscsaba, Kossuth és Kenderesi utcák átépítése
2010.08.04.
2010.09.13.
D.629/2010.
Taksony Nagyközség Önkormányzata
Taksony-szigeti mellékág rehabilitációja
2010.08.03.
2010.09.13.
D.616/2010.
Tiszanána Község Önkormányzata
A "Jövő Gárdonyija - Kömlő Jövője" általános iskola bővítési-felőújítási munkákhoz kiapcsolódó pótmunkák
2010.07.29.
2010.09.13.
D.595/2010.
Országos Igazságszolgáltatási Tanács Hivatal
MInősített, valamint fokozott biztonságú elektronikus aláírás hitelesítés szolgáltatás és időbélyegző szolgáltatás nyújtása, továbbá az ezekhez szükséges eszközök beszerzése
2010.07.26.
2010.09.13.
D.561/2010.
Timpanon Vagyonkezelő és Szolgáltató Kft.
Távhővezeték kivitelezése
2010.07.14.
2010.09.13.
D.630/2010.
Környezettudományi Központ
Ener-Supply című projekt koordinációját ellátó projekt menedzsmenti feladatok ellátására megkötött szerződés vonatkozásában közbeszerzési eljárás mellőzése
2010.08.04.
2010.09.14.
D.646/2010.
Balassi Intézet
Takarítási feladatok ellátása
2010.08.12.
2010.09.14.
D.632/2010.
Püspökladány Város Önkormányzata
Szociális alapszolgáltatások és gyermekjóléti alapellátások infrastruktúrális fejlesztése
2010.08.05.
2010.09.14.
D.568/2010.
Timpanon Vagyonkezelő és Szolgáltató Kft.
Távhővezeték kivitelezése
2010.07.16.
2010.09.14.
D.680/2010.
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata
A tudás esély Kiskunfélegyháza TKIKI Battyány Lajos Általános Iskola felújítása, bővítése, integrált funkcionális belső terek kialakítása és általános iskolai és az alapfokú művészeti képzés méltányos oktatási környezetben (DAOP-4.2.1/2F-2f-2009-0011)
2010.08.30.
2010.09.15.
D.581/2010.
Magyar Televízió Zrt.
Bérleti szerződés, a Magyar Televízió Zrt. részére a 2010. évi Úszó Európa Bajnokság 2 egyidőben zajló programjának közvetítéséhez szükséges műszaki eszközök bérlete, eszközök telepítése, üzemfelügyelete
2010.07.21.
2010.09.15.
D.683/2010.
Magyar Imre Kórház
Sürgősségi ellátás (SO2) fejlesztése az ajkai Magyar Imre Kórházban - TIOP-2.2.2-08/2 2009-0026 sz. pályázat keretében
2010.08.31.
2010.09.15.
D.658/2010.
Szépművészeti Múzeum
"Fernando Botero" c. kiállításon szereplő 58 db műtárgy kiállításra történő szállítása és visszaszállítása
2010.08.18.
2010.09.15.
D.644/2010.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Figyelmeztető jelzések (sárga fényű forgóvillogók), valamint tehergépjárművekre rendszeresített különféle típusú lámpák, valamint izzók beszerzése
2010.08.11.
2010.09.15.
D.666/2010.
Művészetek Palotája Kulturális Szolgáltató Kft.
Host és hostess tevékenység biztosítása 2011-2013 években a Művészetek Palotája Kft. részére
2010.08.23.
2010.09.16.
D.598/2010.
Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centrum
Orvosi gázhálózat üzemeltetése, karbantartása, javítása, valamint a 4/2009. (III.17.) EüM rendelet szerinti orvostechnikai eszközök felülvizsgálata
2010.07.26.
2010.09.16.
D.600/2010.
BAZ Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Csillagpont Kórház létrehozása a BAZ Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Központ építési beruházás
2010.07.26.
2010.09.16.
D.634/2010.
MIK Miskolci Ingatlangazdálkodó Zrt.
Vállalkozási szerződés keretében 3530 Miskolc, Görgey Artúr u. 4. sz. hrsz. 8437 alatt lévő telken kivitelezői feladatok elvégzése
2010.08.05.
2010.09.16.
D.621/2010.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, belterületi utak fejlesztése 2010
2010.07.30.
2010.09.16.
28.K.33.846/2009/8.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Regionális Fejlesztési Operatív Programok különböző projektjeihez kapcsolódó általános szakértői feladatok ellátása vállalkozási keretszerződés keretében
2010.09.17.
D.655/2010.
Szegedi Szabadtéri Játékok és Fesztivál Szervező Kft.
Szegedi Szabadtéri Nonprofit Kft. őrzési feladatainak ellátása a Reök-palotában és a Dóm tér szabad területén
2010.08.17.
2010.09.17.
D.637/2010.
Tápiószele Város Önkormányzata
Taneszközök és informatikai eszközök beszerzése az Általános Iskola részére
2010.08.09.
2010.09.17.
D.667/2010.
Országos Vérellátó Szolgálat
Adásvételi szerződés kiszálló járművek beszerzésére és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2010.08.23.
2010.09.17.
D.660/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Tervezési szerződés az M4 autópálya Cegléd-Abony szakaszra (70+400-88+000 km szelvény közötti szakasz) vonatkozó környezetvédelmi tervek elkészítése
2010.08.18.
2010.09.20.
D.643/2010.
Budapest Főváros Önkormányzata
Idősek Otthona (Baross u.) építés és "A" épület rekonstrukció tárgyú beruházás kivitelezése
2010.08.10.
2010.09.20.
D.642/2010.
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő Város Önkormányzata számára az érvényben lévő szabványoknak megfelelő, akadálymentesített, 1000 m2 körüli alapterületű játszótér kialakítása és felszerelése az Alsópark területén
2010.08.10.
2010.09.20.
D.717/2010.
Duna Tv Zrt.
integrált vállalatirányítási és vezetői információs informatikai rendszer, folyamatmenedzsment rendszer upgrade-verzióváltás
2010.09.10.
2010.09.20.
12.K.34.439/2009/12.
VÁTI Nonprofit Kft. (1016 Budapest, Gellérthegy utca 30-32.) Képviseli: Dr. Szloboda Aliz jogtanácsos
Projektfelügyeleti szolgáltatási szerződés
2010.09.21.
D.711/2010.
Taksony Nagyközség Önkormányzata
Taksony ivóvízminőség-javító program tervezési feladatai
2010.09.09.
2010.09.21.
D.706/2010.
Óbudai Egyetem
Vállalkozási szerződés e-learning keretrendszer telepítésére a hozzá kapcsolódó informatikai háttér és eszközök beszerzésére, valamint ehhez kapcsolódóan az oktatók képzésére, továbbá 92 db tananyag fejlesztésére
2010.09.07.
2010.09.21.
3.Kf.27.235/2010/4.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda, dr. Molnár Judit ügyvéd
M3 autópálya(3.sz.főforgalmi út) menti XIV. és XV.Ker. szakaszán lakóterületek zaj elleni védelme projekt aktív zajvédelmének megépítése és passzív zajvédelmének kiviteli terveinek elkészítése és kivitelezési feladatainak ellátása
2010.09.22.
3.Kf.27.166/2010/9.
BKV Zrt. Képviseli: Gárdos, Füredi, Mosonyi, Tomori Ügyvédi Iroda
„Budapesti 4. sz. metróvonal I. szakasz: Kapcsolódó felszíni beruházások tervezése – budai állomások, tanulmány-, engedélyezési-, valamint tenderterv készítése (Kelenföldi pályaudvar, Bocskai út, Szent Gellért tér)
2010.09.22.
D.672/2010.
Dunaszekcső Község Önkormányzata
Balatoni és dunai omlásveszélyes partfalak stabilizálása
2010.08.25.
2010.09.22.
D.641/2010.
Nyíregyházi Főiskola
Partium Tudáscentrum - kutatási műszercsomag beszerzése
2010.08.10.
2010.09.22.
3.Kf.27.087/2010/10.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Iratkezelési szoftverekhez kapcsolódó szolgáltatások és szoftverek beszerzésének biztosítása
2010.09.22.
D.657/2010.
Budaörs Város Önkormányzata
Budaörs Városi Uszoda, Sportcsarnok és Strand konyha építés befejező munkálatai két szinten 190 m2-en
2010.08.18.
2010.09.22.
D.645/2010.
Átány Község Önkormányzata
Átányi IKSZT épület felújítása
2010.08.11.
2010.09.22.
D.670/2010.
Human-Jövő 2000 Nonprofit Kft.
Szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, rostos gyümölcslevek, szénsavas és szénsavmentes ásványvizek, jeges teák beszerzése
2010.08.24.
2010.09.23.
D.656/2010.
B.T.G. Budaörsi Településgazdálkodási Kft.
Budaörs Város Önkormányzata fenntartásában műköpdő általános iskolák és a Mindszenty József Római Katolikus Ált. Isk. tanulóinak úszásoktatása a Budaörsi Városi Uszodában
2010.08.17.
2010.09.24.
D.708/2010.
Nagykőrös Város Önkormányzatának Rehabilitációs Szakkórháza és Rendelőintézete
tej és tejtermékek szállítása 2. rész
2010.09.09.
2010.09.24.
D.651/2010.
Szegedi Közlekedési Kft.
Parkolási Szoftver Rendszer beszerzés
2010.08.16.
2010.09.24.
D.675/2010.
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat
Halászbástya Szent Mihály Kápolna szerkezeti megerősítése, Schulek lépcső melletti kővitézek rekonstrukciójához szükséges építőmesteri munkák elvégzése
2010.08.25.
2010.09.27.
D.654/2010.
Fővárosi Állat- és Növénykert
A Fővárosi Állat- és Növénykert Margitszigeti Vadaspark vonatkozásában őrzés-védelmi, fűtés felügyedleti és portaszolgálati munkák elvégzése
2010.08.16.
2010.09.27.
D.749/2010.
Pilisi Parkerdő Zrt.
Parkerdő természetesen- Élő és természeti értékek megőrzését, rehabilitációját szolgáló beruházások a Pilisi Parkerdő Zrt. területén
2010.09.23.
2010.09.27.
D.724/2010.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat
Tiszadobi Andrássy-kastély felújítási munkái
2010.09.14.
2010.09.27.
D.726/2010.
Tivadar Község Önkormányzata
Természeti értékekre alapozott turisztikai fejlesztések a Szatmár-Beregi Natúrpark területén c. pályázat keretén belül megvalósítandó létesítmények kivitelezése 6 részben
2010.09.15.
2010.09.28.
D.678/2010.
Nyúl Község Önkormányzata
Nyúl település Cinege, berek vízmosás rendezése, Sárkánylyuk-vízmosás rekonstrukciója
2010.08.27.
2010.09.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el