Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.486/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
2017.08.17.
2017.09.25.
D.491/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Laboratóriumi speciális anyagok beszerzése 2016. évben (Biomedica Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.09.28.
D.492/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Diagnosztikák speciális anyagainak beszerzése 2016. évben (Diagnosticum Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.04.
D.481/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Gyógyszerek beszerzése 2016. évben (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.03.
D.484/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Unicorp Biotech Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.03.
D.487/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Emberi szervezetbe kerülő szakmai anyagok beszerzése 2016. évben (Sanatmetal Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.09.25.
D.488/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Fertőtlenítőszer beszerzése 2016. évben (Bradochem Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.09.25.
D.489/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Laboratóriumi speciális anyagok beszerzése 2016. évben (Roche Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.09.28.
D.490/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Laboratóriumi speciális anyagok beszerzése 2016. évben (Diagon Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.09.28.
D.493/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése 2016. évben (Hunnia Gasztro Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.04.
D.494/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Takarítási szolgáltatás beszerzése 2016. évben (P.Dussmann Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.09.01.
D.302/2013.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
különféle élelmiszerek beszerzése - IX., X. és XI.rész
2013.07.11.
2013.08.27.
D.244/2015.
Egységes Magyarországi Izraelita Hitközség
"Utazás a Zsidó örökségben Észak-Magyarországon - zarándokút az észak-magyarországi zsidó vallási és kulturális örökségek mentén" elnevezésű projekt keretében a mádi Zsinagóga és Rabbi Ház felújítása
2015.04.28.
2015.06.09.
D.601/2012.
Egészségügyi Holding Nonprofit Zrt.
Cseppfolyós és sűrített gázok beszerzése
2012.10.29.
2012.12.10.
D.1/2012.
Egészségügyi Holding Nonprofit Zrt.
Integrált textilnyilvántartási informatikai rendszer
2012.01.02.
2012.01.11.
D.945/2011.
Egészségügyi Holding Nonprofit Zrt.
Vállalaton belüli irányító- és ügykezelő rendszer biztosítása
2011.12.09.
2012.01.03.
D.246/2011.
Egészségügyi Holding Nonprofit Zrt.
Központosított, intézményi automatizált, betegra szóló gyógyszerelési rendszer kialakítása és üzemeltetése
2011.04.20.
2011.06.14.
D.977/2010.
Egészségügyi Holding Nonprofit Zrt.
Egészségügyi Holding Onprofit Zrt. tagvállalatai számára Törzskönyvezett gyári gyógyszerkészítmények (speciális) szállítása 4, 9, 20, 24, 25, 26, 41, 43. termékcsoport
2010.12.17.
2011.01.28.
D.773/2010.
Egészségügyi Holding Nonprofit Zrt.
Hitelszerződés folyószámlahitel biztosítására az Egészségügyi Holding Zrt. tagvállalatai számára
2010.09.29.
2010.10.05.
D.333/2012.
Egészségügyi Holding Nonprofit Zrt.
Cseppfolyós és sűrített gázok beszerzése
2012.05.16.
2012.06.05.
D.128/2012.
Egészségügyi Holding Nonprofit Zrt.
TÁMOP.6.2.2. projekt keretében képzési, vizsgáztatási feladatok ellátása a Jósa András Oktatókórház Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft., valamint a Sántha Kálmán Szakkórház Nonprofit Kft. számára - IV. része ellen
2012.02.20.
2012.03.19.
D.430/2024
Egészségügyi Infrastruktúra Fejlesztő Nonprofit Kft.
„EKC-27. sz. épület - Kivitelezés” EKR000650852022
2024.07.08.
2024.07.29.
D.212/2024
Egészségügyi Infrastruktúra Fejlesztő Nonprofit Kft.
„Képalkotó diagnosztikai eszközök-2021”, 128 szeletes CT berendezés beszerzése” EKR000825092021
2024.04.12.
2024.06.18.
D.182/2024
Egészségügyi Infrastruktúra Fejlesztő Nonprofit Kft.
„128 szeletes CT berendezés beszerzése” EKR000825092021
2024.04.04.
2024.04.30.
D.492/2023
Egészségügyi Infrastruktúra Fejlesztő Nonprofit Kft.
128 szeletes CT berendezés beszerzése - versenyújranyitás EKR000825092021
2023.11.10.
2024.01.23.
D.517/2023
Egészségügyi Infrastruktúra Fejlesztő Nonprofit Kft.
CT diagnosztikai eszközök - 128 szeletes CT beszerzése
2023.11.22.
2024.01.24.
D.824/2009.
Egészségügyi Készletgazdálkodási Intézet
Orvostechnikai eszközök karbantartása
2009.12.21.
2010.01.15.
3.Kf.27.313/2009/9.
Egészségügyi Minisztérium
altató munkaállomások, lélegeztető gépek és betegőrző monitorok tartós bérleti konstrukció keretében történő beszerzése
2009.11.18.
4.Kf.27.269/2007/11.
Egészségügyi Minisztérium
2008.05.21.
7.K.31.583/2006/64.
Egészségügyi Minisztérium
Altató munkaállomások, lélegeztetőgépek és betegőrző monitorok tartós bérleti konstrukció keretében történő szállítása, telepítése, beüzemelése, teljes körű karbantartása és javítása
2009.06.15.
D.967/13/2005.
Egészségügyi Minisztérium (képviseli: Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda, dr. Bűrös László ügyvéd)
egészségügyi intézmények részére különböző tudásszintű altató munkaállomások, lélegeztetőgépek és betegőrző monitorok tartós bérleti konstrukció keretében történő szállítása, telepítése, beüzemelése, teljes körű karbantartása és javítása
2005.11.17.
2005.12.13.
D.41/35/2006.
Egészségügyi Minisztérium (képviseli: Dr. Bűrös László ügyvéd)
Altató munkaállomások, lélegeztetőgépek és betegőrző monitorok tartós bérleti konstrukcióban való szállítása, telepítése, beüzemelése, karbantartása és javítása
2006.01.04.
2006.02.24.
D.890/7/2005.
Egészségügyi Minisztérium Strukturális ALap Programiroda (nevében eljár: OKFON Rt.)
EU Strukturális Alapok alapjaiból támogatott projektek monitoringja
2005.11.04.
2005.12.12.
13.K.33.825/2005/9.
Egészségügyi Minisztérium Strukturális Alapok Programiroda
2006.12.19.
4.K.32.450/2013/17.
Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
„GYEMSZI által használt épületek takarítása”
2013.12.06.
D. 312/23 -I. /2008
Egészségügyi Minőségfejlesztési és Kórháztechnikai Intézet képviseli: Csók és Társa Ügyvédi Iroda
2008.07.31.
D.571/9/2007.
Egészségügyi Stratégiai Kutatóintézet Strukturális Alapok Programiroda Képviseli: OKFON Közbeszerzési és Szolgáltatási Zrt.
2007.11.05.
4.Kf.27.086/2007/5.
Egészségügyi Szociális és Családügyi Minisztérium
2007.05.16.
D.258/2012.
Egészségügyi és Szociális Intézmények Igazgatósága
Szolgátlatási szerződés ajánlatkérő telephelyein keletkező szennyes textília tisztítására, az ágynemű bérlésével
2012.04.11.
2012.04.24.
D.957/2010.
Egészségügyi és Szociális Intézmények Igazgatósága
Mosodai szolgáltatás
2010.12.10.
2011.01.19.
D.300/2010.
Egészségügyi és Szociális Intézmények Igazgatósága
Egészségügyi és Szociális Intézmények Igazgatósága részére 1 éves irodaszer beszerzése
2010.04.20.
2010.05.03.
D.914/2011.
Electro-Coord Magyarország Kft.
Mezőkovácsháza, Végegyházi út 3. sz. alatti ingatlanon található épületek felújítása és átalakítása, út- és kertépítés
2011.11.30.
2012.01.10.
3.Kf.27.520/2008/9.
Elek Város Önkormányzata
2009.01.28.
D.824/7/2005.
Elek Város Önkormányzata (képviseli: TESZT Tervező, Szervező és Fővállalkozó Kft.)
Elek város szennyvízhálózat fejlesztése és szennyvíztisztító telep bővítése a Maros hordalékkúp vízbázis védelme érdekében projekthez kapcsolódó FIDIC-ajánlások szerinti műszaki ellenőrzés
2005.09.22.
2005.11.28.
D.149/2012.
Első Szatmári Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés Első Szatmári Ivóvízminőség-javító projekt megvalósításához szükséges projektmenedzsment tevékenység ellátására
2012.02.29.
2012.04.10.
D.1030/2016
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Foglalkozás-egészségyi szolgáltatás megrendelése
2016.12.21.
2017.01.23.
D.792/2015.
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás megrendelése
2015.10.19.
2015.11.18.
D.574/2015.
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás megrendelése
2015.07.20.
2015.09.02.
D.162/2018
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Reformáció 500 programsorozat kiemelt eseményei
2018.04.26.
2018.06.07.
D.238/2016.
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma fejezeti kezelésű előirányzatokkal történő gazdálkodására nyilvántartó program szoftverfejlesztése és támogatása.
2016.04.04.
2016.04.25.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el