Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
20.K.32.350/2010/6.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Lakott területen kívüli, kis költségű forgalombiztonsági beavatkozások kivitelezése
2010.11.12.
D.809/2010.
Zsombó Község Önkormányzata
Bölcsőde tervezése és építése Zsombón, az üzemeltetéshez szükséges eszközök beszerzése
2010.10.12.
2010.11.12.
D.783/2010.
Budapest Főváros XIV.ker. Zugló Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Bp.Főv.XIV.ker. Zugló Önkormányzata tulajdonában lévő Bp.XIV.ker. Thököly út 35-37. szám alatti épületek bontási munkálatainak elvégzése
2010.10.01.
2010.11.15.
D.781/2010.
Tiszacsege Város Önkormányzata
a Tiszacsegei Városi Óvoda és Bölcsőde infrastrukturális fejlesztése
2010.10.01.
2010.11.15.
Kfv. VI. 39. 065/2010/6.
Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság (1012 Budapest, Márvány u. 1/c.) Képviseli: dr. Farkas Mihály (1042 Budapest, Árpád út 67.) ügyvéd
Galvániszap szállításra való előkészítése, elszállítása, hasznosítása vagy ártalmatlanítása
2010.11.15.
D.813/2010.
Ajka Város Önkormányzata
Ora et labora! - Imádkozzál és dolgozzál! Avagy összefogással a helyi kulturális értékek integrált bemutatásáért
2010.10.14.
2010.11.15.
D.794/2010.
Nagyhegyes Község Önkormányzata
Nagyhegyes Község teljes körű szennyvízelvezetési és tisztítási projekt építési beruházás megvalósítására szennyvízelvezetés esetében a FIDIC Piros Könyv, míg a tisztítótelep esetében a FIDIC Sárga Könyv szerződéses feltételei szerint
2010.10.05.
2010.11.15.
D.832/2010.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Vasúti utazási kedvezményre jogosultak által tett nyilatkozatok adatfeldolgozása
2010.10.22.
2010.11.16.
D.796/2010.
Rábapatona Község Önkormányzata
Győri agglomeráció közösségi közlekedésének fejlesztése - kivitelezési munkák
2010.10.06.
2010.11.16.
D.788/2010.
Tab Város Önkormányzata
Tab, Mártírok útja - Kossuth Lajos - Ady Endre - József Attila utcák által határolt tömb rehabilitációja vállalkozási szerződés keretében
2010.10.04.
2010.11.16.
D.771/11/2010.
Budapest Főváros Önkormányzata
Idősek Otthona (Dózsa György út) telephelyek kiváltása, létesítése
2010.09.29.
2010.11.16.
D.854/2010.
Jászkisér Város Önkormányzata
közoktatási intézmények felújítása, bővítése Jászkisér területén és Pély területén, kiegészítő munkák
2010.11.02.
2010.11.16.
D.798/2010.
Regionális Fejlesztési Holding Zrt.
A záhonyi térség különleges gazdasági övezetének komplex gazdaságfejlesztési programjával kapcsolatos kormánydöntések végrehajtásának vizsgálata 2003-2010.
2010.10.06.
2010.11.16.
D.799/2010.
Városi Kórház Rendelőintézet Bonyhád
Bonyhád Logisztika
2010.10.06.
2010.11.16.
3.Kf.27.354/2010/3.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda
Budapest Szabadság-híd felújítási munkáinak teljes körű lebonyolítása
2010.11.17.
4.Kf.27.434/2010/6
Büki Gyógyfürdő Zrt.; képviseli: Dr. Balogh Péter Ferenc Ügyvédi Iroda
Büki Gyógyfürdő Zrt. fejlesztésével kapcsolatosan a bejárati egység étterem, wellness blokk, szaunavilág építése, élményfürdő bővítése
2010.11.17.
3.Kf.27.340/2010/3.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt., képviseli: Szabó & Szomor Ügyvédi Iroda
Budapest-München nagysebességű személyszállítási szolgáltatás nyújtásához szükséges vonategységek bérlése tárgyban Budapest-Győr-Hegyeshalom szakaszra
2010.11.17.
3.Kf.27.357/2010/5.
Csongrád Város Önkormányzata; képviseli: Deák Ügyvédi Iroda
a Homokhátsági Hulladék Gazdálkodási rendszer keretében megvalósuló létesítmények, illetve beszerzett eszközök vagyonkezelése, illetve települési hulladék-kezelési közszolgáltatás ellátása
2010.11.17.
D.812/2010.
Baranya Megyei Múzeumok Igazgatósága
Csontváry Kosztka Tivadar kiállítás c. kiállítás teljeskörű műtárgy szállítmányozási feladatainak ellátására a kölcsönadók által megjelölt helyről (Pécs és Budapest) Pera Museumbe (Istanbul, Törökország) illetve onnan vissza a kölcsönadókhoz
2010.10.14.
2010.11.17.
D.695/2010.
Nyírbátor Város Önkormányzata
Nyírbátori Inkubátorház és Szolgáltató Központ létesítése
2010.09.03.
2010.11.18.
D.867/2010.
Alsó-Szabolcsi Viziközmű Beruházási Társulás
KEOP-2.1.2.0-2008-0133 megvalósulási szakaszában projektmenedzser szervezet kiválasztására irányuló nyílt közbeszerzési eljárásban
2010.11.08.
2010.11.22.
D.866/2010.
Újfehértó-Bököny Viziközmű Beruházási Társulás
Megbízási szerződés a KEOP-7.1.2.0-2008-0217 azonosító számú pályázat megvalósulási szakaszában projektmenedzsmenti szervezet feladatainak teljes körű ellátására vonatkozóan
2010.11.08.
2010.11.22.
D.827/2010.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat
A BAZ Megyei Kórház és EGyetemi Oktató Kórház épületeinek és területének általános vagyonvédelme, járőrözési és betegirányítási, recepciós feladatok ellátása és díjfizetős parkoló üzemeltetése
2010.10.21.
2010.11.22.
D.823/2010.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal
a BÁH Befogadó Állomás, Debrecen portaszolgálat és őrzés-védelmi feladatainak ellátása
2010.10.20.
2010.11.22.
D.825/2010.
Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
Budapest, XVIII. kerület fenntartásában működő óvodák, általános- és középiskolák, valamint szociális intézmények közétkeztetési feladatainak ellátása
2010.10.20.
2010.11.22.
D.819/2010.
Mecsek-Dráva Önkormányzati Társulás
Mecsek-Dráva Önkormányzati Társulás területén lévő térségi hulladéklerakók rekultivációjával kapcsolatos FIDIC szerinti Mérnöki és műszaki ellenőri feladatainak ellátása
2010.10.18.
2010.11.22.
13.K.33.422/2010/5.
Hajdúhadház Város Önkormányzata
Hajdúhadház déli városrészén belvíz, csapadékvíz elvezetés I. ütemének megvalósítása
2010.11.23.
D.811/2010.
Mátraszentimre Község Önkormányzata
közbeszerzési eljárás mellőzésével kötött szállítási szerződés Mátraszentimre község közigazgatási területén hulladék gyűjtésére, szállítására és ártalmatlanítására
2010.10.13.
2010.11.23.
3.Kf.27.358/2010/8.
Siófok Város Önkormányzata; képviseli: dr. Pusztai Attila
Hulladékkezelési létesítmények, eszközök, berendezések ISPA/KA feltételrendszer szerinti üzemeltetése Dél-balaton projekt terület 104 településén és önkormányzati finanszírozási kötelezettség átvállalása
2010.11.24.
D.802/2010.
Karácsond Község Önkormányzata
A KEOP-1.2.§/B pályázat projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátása
2010.10.07.
2010.11.24.
3.Kf.27.298/2010/3.
Fejér Megyei Önkormányzat; képviseli: Dr. Szabó László Ügyvédi Iroda
Petőfi Sándor Gimnázium épületének bővítése, felújításe és az iskola berendezési tárgyainak beszerzése
2010.11.24.
3.Kf.27.277/2010/5.
Budapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzata; képviseli: Bűrös és Gombocz Ügyvédi Iroda
Közterületi, fizető parkolóhely céljára kijelölt várakozóhelyek parkolás-gazdálkodási rendszerben történő üzemeltetése
2010.11.24.
3.Kf.27.566/2010/6.
Mátészalka Város Önkormányzata
Vakolás, padló, falburkolás, egyéb befejező építés, épületbontás, földmunka, tetőszerkezet-építés, egyéb speciális szaképítés, épületgépészeti szerelés
2010.11.24.
D.900/2010.
Karácsond Község Önkormányzata
A KEOP-1.2.0/B pályázat projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátása
2010.11.22.
2010.11.24.
D.814/16/2010.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Lehetőség kell a jelennek, hogy legyen esély a jövőnek - Infrastruktúra és szolgáltatás fejlesztése a nagykanizsai Bolyai János Általános Iskolában
2010.10.14.
2010.11.24.
D.803/2010.
Jánoshida Község Önkormányzata
A KEOP-1.2.0/B pályázat projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátása
2010.10.07.
2010.11.24.
D.896/2010.
Dombóvár Város Önkormányzata
Dombóvár Város Önkormányzatának tulajdonában lévő hét intézmény hőszolgáltatása
2010.11.19.
2010.11.26.
D.881/2010.
BÁH Befogadó Állomás, Debrecen
BÁH Befogadó Állomás, Debrecen épületeinek takarítása a dokumentációban részletezettek szerint
2010.11.12.
2010.11.26.
D.838/2010.
Sárvár Város Önkormányzata
Sárvár Városi Kórház emelt szintű szakrendelő és rehabilitációs ellátás fejlesztése keretében új orvostechnológiai gépműszerek, bútorok és higiéniás termékek szállítása és üzembe helyezése
2010.10.27.
2010.11.26.
19.K.33.219/2009/10.
Bodroghalom Község Önkormányzata
Bodroghalom község szennyvízelvezetése és tisztítása
2010.11.26.
D.906/2010.
Fővárosi Önkormányzat Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
Inkontinencia pelenkanadrág beszerzése
2010.11.24.
2010.11.26.
D.883/2010.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Ingatlanok kezelése" tárgyú közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése
2010.11.15.
2010.11.26.
D.882/2010.
Dánszentmiklós Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Dánszentmiklós-Nyáregyháza szennyvízelvezetés, szennyvíztisztítás II. ütem tárgyú KEOP-7.1.2.0-2008-0274 azonosító számú projekt pályázatához szükséges tervezési munkák teljes körű elvégzésére
2010.11.15.
2010.11.26.
D.877/2010.
MÁV Zrt.
MÁV Zrt. hálózati szintű munka- és védőruházatának körébe tartozó felsőruházati termékek gyártása, raktározása és meghatározott telephelyre történő kiszállítása
2010.11.12.
2010.11.26.
D.840/2010.
Mátrai Erőmű Zrt.
Mátrai Erőmű Zrt. IV-V. blokki főgőz vezeték cseréjéhez szükséges nagynyomású acélcső és idom szállítása
2010.10.27.
2010.11.26.
D.835/2010.
Dr.Ámbédkar Gimnázium, Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola, Felnőttoktatási Általános Iskola
Szállítási szerződés keretében informatikai, audio, video és fotóeszközö, valamint irodatechnikai eszközök beszerzése a TIOP-1.2.5-09/1-2009-0019 azonosító számú projekthez kapcsolódóan
2010.10.26.
2010.11.26.
Kfv.VI.39.076/2010/8.
Békéscsabai Gyermekélelmezési Intézmény
Élelmiszer-feldolgozás termékei és italok beszerzése 5 részben
2010.11.29.
D.849/2010.
Földmérési és Távérzékelési Intézet
Vállalkozási szerződés az Országleltár 1. ütemének keretén belül digitális ortofotók készítése, állami tulajdonban lévő termőföldek és a hozzájuk tartozó művelésből kivett ingatlanok helyszinelése
2010.10.28.
2010.11.29.
D.817/2010.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata, DKV Debreceni Közlekedési Zrt.
18 db azonos típusú, 100%%-ban alacsony padlós, normál-nyomtáv., kétirányú közl alk., kétoldali utasajtó elrend., légkond. közúti csuklós villamos jármű, új karbantartási eszközök, tartalék alkatr. Debrecenbe szállítása és kapcs. szolg.
2010.10.18.
2010.11.29.
D.830/2010.
Baranya Megyei Múzeumok Igazgatósága
"Cézanne és Matisse bűvöletében - A Nyolcak - Centenáriumi kiállítás" c. kiállítás teljes körű műtárgy szállítmányozási feladatainak ellátása
2010.10.22.
2010.11.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el