Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.208/2024
Tiszaszentimre Községi Önkormányzat
TOP-1.2.1 Tisza-tavi templomok eszközbeszerzés II - 4. rész Templomi berendezések EKR001399482020
2024.04.11.
2024.07.25.
D.208/2025
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Ingatlanvagyon értékelési szolgáltatások” - 6.rész EKR001722082023
2025.03.28.
2025.06.30.
D.208/2026
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 2. rész Észak-Magyarország régió EKR001200742024
2026.04.29.
2026.08.19.
D.208/9/2009
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal szervezetfejlesztése: átvilágítása, javaslatok kidolgozása, támogatása, hivatali dolgozók képzése, oktatása
2009.05.06.
2009.06.15.
D.209/ 4 /2008
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. képviseli: Horváth, Dóczi & Lehmann Ügyvédi Iroda
2008.06.06.
D.209/13/2009.
KIKSZ Közlekedésfejlesztési Zrt.
EU társfinanszírozással Kohéziós Alap támogatással megvalósuló 12 projektjének teljes körű számviteli és könyvelési feladatai, valamint kapcsolódó szakértői szolgáltatások ellátása
2009.05.06.
2009.06.02.
D.209/2010.
Kemecse Város Önkormányzata
Idősek Nappali Otthonának kialakítása
2010.03.19.
2010.05.03.
D.209/2011.
Biatorbágy Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a 2051 Biatorbágy, Szent István utca 2. szám alatti ingatlanon új, 60 férőhelyes bölcsőde és az ahhoz kapcsolódó kert, játszótér, közlekedési létesítmények kivitelezésének teljes körű megvalósítása tárgyába
2011.04.05.
2011.04.06.
D.209/2012.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Megbízási szerződés a Gyoma (kiz.) Békéscsaba (kiz.) pályépítés, valamint Cegléd villamos alállomás kivitelezési munkákhoz kapcsolódó mérnöki tevékenység ellátása
2012.03.20.
2012.03.26.
D.209/2013.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
„Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása” c. projekt keretében Nagybaracska Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése
2013.05.15.
2013.06.13.
D.209/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Közforgalmú autóbuszvonalak üzemeltetése midi, szóló, csuklós autóbuszokkal, bruttó költségtérítéssel
2014.04.25.
2014.05.10.
D.209/2015.
Prevenció Egészségügyi- Szociális Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Orvosi eszközök beszerzése, telepítése, üzembehelyezése az Új Széchenyi terv keretében megjelent ÉAOP-2.1.1/G-12- Egészségügyi turizmus szolgáltatásainak fejlesztése a konvergencia régiókban
2015.04.14.
2015.04.28.
D.209/2016.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. (FKF)
Vállalkozási szerződés a PRHK II. depóniájának felületén működő előkezelési technológiából származó magas fűtőértékű hulladékok elszállítása, hasznosítása energetikai célú felhasználásr
2016.03.25.
2016.04.14.
D.209/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Bp., III. ker. Mókus utca; Óbudai utca - Mókus utca 2. szám-, a Korona tér; Kis-korona utca - Tanuló utca- és az Óbudai utca; Tanuló utca - Lajos utca közötti szakaszain (hrsz.: 17866) - összesen - 180 fm dn 110 PE 100/G SDR 17,6, 283 fm dn 160 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (6 db, 83 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)-, felépítményi
2017.05.16.
2017.05.31.
D.209/2018
SZÉPHŐ Székesfehérvári Épületfenntartó és Hőszolgáltató Zrt.
2018. évben tervezett távhővezeték beruházáshoz szükséges távhővezeték-rendszer beszerzése és ehhez kapcsolódó helyszíni utószigetelési feladatok ellátása és mérnöki szolgáltatás nyújtása
2018.06.08.
2018.06.28.
D.209/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Egészséges munkahely" - műhelyfoglalkozás - 3 alkalom (600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.209/2020
Nagyszakácsi Község Önkormányzata
„Nagyszakácsi önkormányzat épületének felújítása" EKR000693332019
2020.06.11.
2020.07.15.
D.209/2021
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Elhunytszállítási gépjárműflotta karbantartás 2019. - Kbt. mellőzése
2021.04.21.
2021.07.13.
D.209/2022
Vasszécseny Község Önkormányzata
Bölcsődei férőhelyek kialakítása Vasszecsenyben EKR000491392022
2022.06.02.
2022.07.28.
D.209/2023
Magyar Lovas Turisztikai Közhasznú egyesület
VEKOP-4.1.1-15-2017-00010 lovasturisztikai beruh 2 EKR000174222021
2023.06.02.
2023.08.28.
D.209/2024
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Keretmegállapodás út - és mélyépítési feladatokra” EKR000746362023
2024.04.11.
2024.06.06.
D.209/2025
Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház
„Műszaki leírásban” meghatározott termékeknek a megjelölt ellenérték melletti szállítása - Kbt. mellőzése
2025.03.28.
2025.06.30.
D.209/2026
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 5. rész Közép-Dunántúl és Közép-Magyarország régió EKR001200742024
2026.04.29.
2026.08.19.
D.21/14-I./2009
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
A Tárnok (kiz.) – Székesfehérvár (kiz.) vonalszakasz pálya, műtárgy- és felsővezeték építési, valamint a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és elvégzése
2009.01.27.
2009.02.26.
D.21/2010.
Pécsi Tudományegyetem, képviseli: Esztári Ügyvédi Iroda, Dr. Esztári Csaba ügyvéd
A PTE Rét utcai Klinikai Felvonóberendfezés cseréje tárgyú közbeszerzési eljárás keretében klinikai tömb nyugati betegfelvonójának cseréje (1.rész) az északi felvonó felújítása (2.rész) keleti felvonó (3.rész)
2010.01.15.
2010.02.22.
D.21/2011.
Ferkel Bau Építőipari Kft.
1 db építőipari betontörőgép beszerzése
2011.01.11.
2011.01.20.
D.21/2012.
Budapest Fővárosi XIX. kerület Kispest Önkormányzata
Bp. Főv. XIX. kerület Kispest Önkormányzata fenntartásában lévő intézmények közétkeztetési feladatainak ellátása, ételhulladék elszállítása saját szállítóeszközökkel, szolgáltatások, árubeszerzések
2012.01.10.
2012.02.10.
D.21/2013.
Kiskőrös és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Kiskőrös és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás - A KEOP-1.3.0/09-11-2011-0015 pályázat projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátása.
2013.01.15.
2013.01.28.
D.21/2014.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
A Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Balneológiai épület bővítése építési beruházás kiegészítő építési munkái megvalósítása építési vállalkozási szerződés alapján
2014.01.15.
2014.02.19.
D.21/2015.
MTA Szegedi Biológiai Központ
Szegedi Biológiai Kutató Központ épületének külső homlokzatának hőszigetelése
2015.01.09.
2015.02.05.
D.21/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Különféle konyhai anyagbeszerzési és élelmezésmenedzsmenti feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.03.
D.21/2017.
Deák Jenő Kórház
Deák Jenő Kórház részére bútorok, orvostechnikai eszközök, rozsdamentes eszközök, valamint egyéb eszközök beszerzése 9 részben - 8. rész
2017.01.16.
2017.02.08.
D.21/2018
Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
Az EFOP 3.2.4-16 „Digitális kompetencia fejlesztése” elnevezésű kiemelt projekt keretében iskolai Wifi hálózatok kiépítése - Észak-Magyarországi Régió
2018.01.19.
2018.01.23.
D.21/2019
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata
A Hódmezővásárhely, Török Sándor Strandfürdő és Gyarmati Dezső Sportuszoda területén, az 50 méteres fedett uszoda medenceürítő csapadékvíz csatornára, csővezeték létesítésére - Kbt. mellőzése
2019.01.31.
2019.03.06.
D.21/2020
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum
IKT eszközfejlesztés - 1. rész EKR000624082018
2020.01.18.
2020.02.11.
D.21/2021
TORUS Acéltermékgyártó Kft.
Peremező gépek beszerzése EKR000246482018
2021.01.18.
2021.02.12.
D.21/2022
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
„Eszközkövető, steril., ágy beszerzése” - 2. rész Eszközök, kiegészítő szoftver és munkaállomások EKR001236682021
2022.01.19.
2022.01.31.
D.21/2023
Tállya Község Önkormányzata
Mezőgazdasági utak fejlesztése Tállyán EKR 001237922022
2023.01.20.
2023.02.03.
D.21/2024
Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
8600 Siófok, Sirály utca 4. szám alatti ingatlan üzemeltetése - üzemeltetési és gondnoki tevékenység (2019.11.04.-2020.03.31.) Kbt. mellőzése
2024.01.16.
2024.06.05.
D.21/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Különböző felújítási, részleges felújítási munkák elvégzése” - 6. rész - „Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése Hosszúpályiban”
2025.01.15.
2025.03.31.
D.21/2026
Ötvöskónyi Község Önkormányzat
"Ötvöskónyi csapadékvíz elvezető hálózat fejlesztés" EKR002241472025
2026.01.16.
2026.02.25.
D.21/7/2008.
Önkormányzati Társulás az Észak-alföldi Régió Ivóvíz-minőségének Javításáért
2008.02.06.
D.210/13/2007.
Szegedi Fegyház és Börtön képviseli: dr. Lovász Éva ügyvéd
2007.05.24.
D.210/2010.
Nagyecsed Város Önkormányzata, képviseli: Dr Juhász és Dr Gerliczki Ügyvédi Iroda, Dr Gerliczki Andrea ügyvéd
Városközpont kialakítása Nagyecseden
2010.03.19.
2010.04.19.
D.210/2011.
Máv Zrt Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység
Különféle telített bükk vagy tölgy normáltalpfa, tölgy váltótalpfa, tölgy hídgerenda beszerzése
2011.04.05.
2011.04.11.
D.210/2012.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Megbízási szerződés a Nyugati pu. csatlakozó vonalszakaszainak elővárosi célú fejlesztése - I/a ütem: Vác állomás fejlesztéséhez kapcsolódó lebonyolító mérnöki tevékenység ellátása tárgyában
2012.03.20.
2012.03.26.
D.210/2013.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
„Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása” c. projekt keretében Gara Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése
2013.05.15.
2013.07.02.
D.210/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - baromfihúskészítmény
2014.04.25.
2014.05.08.
D.210/2015.
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat
A közterület-felügyelet ellenőrzési és ügyviteli munkáját támogató informatikai rendszer beszerzésére és üzemeltetésére, valamint kiegészítő szolgáltatások nyújtására vonatkozó beszerzések
2015.04.14.
2015.06.05.
D.210/2016.
Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet és Baleseti Központ
7/2014/Péterfy "Különféle élelmiszerek beszerzése 7 részben szállítási szerződés keretében" - 7. rész
2016.03.25.
2016.05.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el