Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.628/2012.
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
Szolgáltatási szerződés keretében az ÉMI Nonprofit Kft. inormatikai infrastruktúrájának helyszíni üzemeltetése, valamint rendszermérnöki felügyelet, és rendelkezésre állás biztosítása
2012.11.15.
2012.12.17.
D.628/2011.
Szentes Város Önkormányzat
Klauzál Utcai Óvoda felújítása, bővítése
2011.08.31.
2011.09.26.
D.628/2010.
Mád Község Önkormányzata
módi óvoda és bölcsőde komplex akadálymentesítése
2010.08.03.
2010.08.17.
D.628/2009.
Tompa Város Önkormányzata
Az ÁROP-1.A.2/A-2008-0137 azonosító számú Tompa Város Polgármesteri Hivatal szervezetfejlesztésére elnyert támogatásból létrejövő projekt megvalósítása
2009.10.16.
2009.11.19.
D.628/13/2007.
Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága Vámigazgatóság képviseli: Szentmiklósi és Társa Ügyvédi Iroda
2007.11.27.
D.627/2025
Szigetvár Város Önkormányzat
„Szigetvár csapadékvíz elvezetés” EKR001117462024
2025.09.30.
2026.05.14.
D.627/2024
Budapest Környéki Törvényszék
„Takarítási szolgáltatások beszerzése – 2021” - 1. rész BKT Thököly úti épület EKR000387512021
2024.09.27.
2024.12.19.
D.627/2017
Kanizsai Dorottya Kórház
Vállalkozási szerződés egészségügyi inézményi takarítási feladatok ellátására (1-8. részre vonatkozóan) - 3. és 8. részek
2017.11.23.
2017.12.12.
D.627/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. szeptember 2. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Ybl Miklós tér 8. szám alatti alapítványi iroda, oktatóközpont, tanári szobák és közösségi tér kivitelezési munkálatai II. szakaszának elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.627/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Tanfolyam 2014. évben (Semmelweis Egyetem ÁOK Dékáni Hiv.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.627/2014.
Pécsi Tudományegyetem
építési beruházások, karbantartási, kisjavítási szolgátlatások (Klimatrióplussz Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.627/2012.
Szentmártonkáta Község Önkormányzata
Szentmártonkáta község területén járda és útfelújítási munkák - Kbt. mellőzése
2012.11.15.
2012.12.11.
D.627/2011.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Drávaszabolcs-Kémes Öblözet projekttel, azaz a Dráva bal parti, a Fekete-víz bal parti, valamint a Pécsi-víz bal parti töltés fejlesztésével kapcsolatban felmerülő,FIDIC piros könyv szerinti kivitelezési munkák elvégzése
2011.08.31.
2011.09.30.
D.627/2010.
Pogány Község Önkormányzata
Pogány Község szennyvízelvezető rendszerének kiépítése
2010.08.02.
2010.08.11.
D.627/2009.
Heves Megyei Önkormányzat
Heves Megyei Önkormányzat Lőrinci Négy Kincs Gyermekotthonának akadálymentesítése
2009.10.16.
2009.11.24.
D.627/12/2007.
Szeged, Vértói út 5. Sz. Társasház képviseli: dr. Bóka Angéla ügyvéd
2007.12.06.
D.627/12/2006.
Nemzeti Autópálya Zrt.
Az M7 autópálya Balatonkeresztúr-Nagykanizs (170+700-206+200 km-szelvények) közötti szakasz módosított engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése és az építési engedélyének megfelelő kivitelezése
2006.09.14.
2006.10.24.
D.627/11/2008
Vál Község Önkormányzata
Közszolgáltatási feladatok ellátása Kajászó, Tabajd, Vál község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék gyűjtése, elszállítása, kezelése 36 hónapon keresztül
2008.12.29.
2009.02.06.
D.626/2025
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
„IT biztonságtechnikai termékek és szolg. (ITBT25)” EKR002099932024
2025.09.29.
2025.11.28.
D.626/2024
Budapest Környéki Törvényszék
„Takarítási szolgáltatások beszerzése – 2021” - 2. rész „Takarítási szolgáltatás - Budaörsi Járásbíróság” EKR000387512021
2024.09.27.
2024.12.19.
D.626/2017.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
EAR rendszerrel kapcsolatos szakértő szolgáltatás nyújtása
2017.11.23.
2017.11.30.
D.626/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. július 24. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Ybl Miklós tér 9. szám alatti alapítványi iroda, oktatóközpont, tanári szobák és közösségi tér kivitelezési munkálatainak elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.626/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Levéltári szolgáltatás 2014. évben (Új Praxis Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.626/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg. beszerzése (Kató és Társa 2003. Tanácsadó Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.626/2011.
Vácszentlászló Agglomeráció Csatornaberuházó és Üzemeltető Önkormányzati Társulás
FIDIC Sárga Könyv szerinti (fő)vállalkozási szerződés a Vácszentlászlói agglomeráció (Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok) szennyvíztisztítójának és a tisztított szennyvíz elhelyezését biztosító nyárfás telep tervezése és kivitelezése
2011.08.30.
2011.10.17.
D.626/2010.
BKV Zrt.
Autóbusz, trolibusz, HÉV és villamos járműveken üzemelő elektronikus jegykezelő készülékek eseti hibajavítása és kellékanyagainak szállítása
2010.08.02.
2010.09.08.
D.626/2009.
Budapest Főváros XI.ker. Újbuda Önkormányzata
HPV fertőzés prevencióhoz vakcina beszerzése
2009.10.15.
2009.11.23.
D.626/17/2012.
Lakitelki Közvilágítási Beruházási Kft.
Közvilágítás korszerűsítése Lakitelken
2012.11.15.
2013.01.07.
D.626/12-I/2008.
La Garonnaise Kft.
„Vállalkozási szerződés szarvasmarhatelep trágyakezelés és tartástechnológia korszerűsítési feladatainak ellátására”
2008.12.20.
2009.01.22.
D.626/10/2007.
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás képviseli: Hajós Ügyvédi Iroda
2007.12.03.
D.625/2025
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Zeg, Északi Ipari Park, víz- és szennyvízépítés” EKR001222102025
2025.09.29.
2025.10.09.
D.625/2024
Battonya Város Önkormányzata
„Zöld város 2” EKR001302242021
2024.09.26.
2025.02.12.
D.625/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés a "Nyugat- és Dél-Dunántúli szennyvízelvezetési és kezelési fejlesztés 5. (NYDDU 5) elnevezésű, KEHOP-2.2.2-15-2016-00099 projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására (Kaposvár)
2017.11.23.
2017.12.19.
D.625/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2015. október 13. napján kelt, a Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel befektetési tanácsadásra kötött szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.625/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
"BVOP" 2014. évben (Budapesti Faipari Termelő Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.625/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb reprezentációs szolgátatás, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg. élelmiszer beszerzés, ingatlanbérleti díj, (Kama Festival Service Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.625/2012.
Doboz Nagyközség Önkormányzata
Doboz szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztító telep tervezése és építése projekttel kapcsolatban FIDIC mérnök felügyeleti és műszaki ellenőri feladatok teljes körű ellátása
2012.11.14.
2013.01.09.
D.625/2011.
Fővárosi Közterület-felügyelet
A Fővárosi Közterület-felügyelet épületeinek takarítása
2011.08.30.
2011.10.10.
D.625/2010.
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
Az M1 autópálya 12-61 km szelvények közötti szakaszán a haladó és kapaszkodó sávokban új aszfaltréteg(ek) építése
2010.08.02.
2010.09.10.
D.625/2009.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
MINERVA lakótelep - közterület helyreállítása
2009.10.15.
2009.10.20.
D.625/18/2007
Nyugat-magyarországi Egyetem képviseli: Conedis Pannónia Oktatási és Tanácsadó Kft
2007.11.30.
D.625/10/2006.
Magyar Közút Kht.
Útszóró só szállítása
2006.09.11.
2006.10.11.
D.624/2025
Magyar Művészeti Akadémia Titkársága
„Munkaerő biztosítása - Pesti Vigadó 2025” - 1.rész DIÁK MUNKAERŐ BIZTOSÍTÁSA EKR001059162025
2025.09.26.
2025.12.02.
D.624/2024
Egri Tankerületi Központ
„Új, kis- és közepes teljesítményű nyomat előállító eszközök, nyomtatók és szkennerek, valamint nyomtatás és szkennelés menedzsment szoftverek adásvétel, vagy 36, illetőleg 48 havi tartós bérlet keretében történő beszerzése, továbbá TÜSZ a beszerzett eszközökre” - 2. rész multifunkciós nyomat előállító berendezésekre bérleti és teljes körű üzemeltetési szolgáltatás beszerzése
2024.09.26.
2024.11.25.
D.624/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal
KEHOP-5.2.11-16-2017-00148 sz. pályázat keretén belül "Fotovoltaikus rendszerek kialakítása a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal épületein"
2017.11.22.
2017.12.08.
D.624/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2015. augusztus 4. napján kelt, a Magyar Építő Zrt.-vel kötött kivitelezési szerződés az 1054 Budapest, Kálmán Imre u. 20. sz. alatti épület átalakítási munkálataira - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.624/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
"BVOP" 2014. évben (Nagyfa-Alföld Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.624/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolgáltatások, tanácsadói,szakértői szolgáltatások beszerzése (Jurideco Zrt. ) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.624/2012.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tatabánya - a Vértes Agórája című projekt megvalósításához kapcsolódó eszközbeszerzés (TIOP-1.2.1-08/2-2009-0004)
2012.11.14.
2012.11.30.
D.624/2011.
Széchenyi István Egyetem
Nyári felújítási és átalakítási munkák
2011.08.30.
2011.10.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el