Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.210/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, VII. ker. Szövetség utca; Dohány utca-Szövetség utca 5-7. szám közötti szakaszán (hrsz.: 33618) 197 fm dn 200 PE kisnyomású elosztóvezeték-,a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (8 db, 60 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)- és felépítményi (építés, szerelés) munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2017.05.16.
2017.05.31.
D.210/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Károlyi István Gyermekközpont 2153 Fót, Vörösmarty tér 2. 46-47-48-49-es lakásegységek „fürdőszobáinak átalakítása, felújítása, az egységek elektromos hálózatának korszerűsítése
2018.06.08.
2018.07.31.
D.210/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Szűrő-nap" - szűrővizsgálatok szervezése - 3 alkalom (525.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.210/2020
Wine Concept Zrt.
1970378131 sz. projekt keretében eszközbeszerzés - 2. rész EKR000302722020
2020.06.12.
2020.07.15.
D.210/2021
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
„Elhunytszállítási gépjárműflotta karbantartás 2020. - Kbt. mellőzése
2021.04.21.
2021.07.13.
D.210/2022
NKK Nemzeti Közlekedési Központ Nonprofit Zrt. (BFK Budapest Fejlesztési Központ Nonprofit Zrt.)
Kelenföldi Duna-parti sétány tervezése EKR001699072021
2022.06.02.
2022.08.08.
D.210/2023
Muraszemenye Község Önkormányzata
„Egészségügyi alapellátás fejlesztése” EKR000378842022
2023.06.02.
2023.08.02.
D.210/2024
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Új sugárkapuk beszerzése és üzembehelyezése - 1. rész EKR001989272023
2024.04.11.
2024.05.09.
D.210/2025
Baktakék község Önkormányzata
„Bölcsőde kialakítása Baktakéken” EKR000766692019
2025.03.31.
2025.07.10.
D.210/2026
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat
Mobiltelefon beszerzés - Kbt. mellőzése
2026.04.29.
D.210/7/2006.
Pécsi Parkfenntartó Kht.
Pécs Megyei Jogú Város parkfenntartási és közterület takarítási munkáinak elvégzése
2006.03.29.
2006.04.28.
D.211/13/2009
Somogy Megyei Önkormányzati Hivatal
Informatikai beszerzés
2009.05.06.
2009.06.15.
D.211/2010.
Nevelési-Oktatási Intézmények Gazdasági Szolgálata
Játszótéri eszközök beszerzése, telepítése
2010.03.19.
2010.04.15.
D.211/2011.
Mogyoród Nagyközség Önkormányzata
Mogyoród Nagyközség hagyományos faluközpontjának (Római Katolikus templom és környéke) rehabilitációja KMOP-5.2.1/A-09-2009-2008 projekt kivitelezése
2011.04.05.
2011.05.06.
D.211/2012.
Legfőbb Ügyészség
Budapest, VIII. Könyves Kálmán krt. 38. címen található épületnek a Legfőbb Ügyészség irodaházává történő átalakítása
2012.03.20.
2012.03.27.
D.211/2013.
Forster Gyula Nemzeti Örökséggazdálkodási és Szolgáltatási Központ
Megbízási szerződés az Eszterháza Közép-Európai Kulturális Központ III. fejlesztési ütem projekthez kapcsolódó kivitelezések műszaki ellenőrzése és egyéb mérnöki szolgáltatások
2013.05.16.
2013.06.06.
D.211/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - Tejtermékek
2014.04.25.
2014.05.08.
D.211/2015.
FÁBER Kft.
Bp.Főv. XII. ker. Hegyvidék Önkormányzat parkolás ellenőrzési és pótdíjazási munkáját támogató informatikai rendszer beszerzésére és üzemeltetésére, valamint kiegészítő szolgáltatások nyújtására vonatkozó beszerzései
2015.04.14.
2015.05.04.
D.211/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, VII. ker. Jósika utca; Rottenbiller utca - Vörösmarty utca közötti szakaszán (hrsz.: 33978/1) 359 fm DN 400 acél középnyomású elosztóvezeték-, valamint a Jósika utca; Rottenbiller utca - Rózsa utca-, Izabella utca - Csengery utca közötti szakaszain (hrsz.: 33978/1) - összesen - 4 fm dn 160 PE 100/G SDR 17,6, 372 fm dn 200 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (10 db, 103 fm) nyílt feltárással történő építésének
2017.05.16.
2017.05.31.
D.211/2018
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
„Adásvételi szerződés az EFOP-2.2.18-17-2017-00033 azonosítószámú pályázathoz kapcsolódó betegbiztonság növelését célzó komplex infrastrukturális fejlesztések (kézfertőtlenítők, és kézfertőtlenítő technika megfelelőségét mérő rendszer; flexibilis endoszkópmosó készülék; egységes betegazonosító rendszer) leszállítása, és üzembe helyezése, továbbá a jótállási időn belüli karbantartási és szerviz tevékenység ellátása” - 1. rész
2018.06.08.
2018.07.12.
D.211/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Szűrő-nap" - szűrővizsgálatok szervezése - 3 alkalom (600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.211/2020
Országos Rendőr-főkapitányság
„Mechanikai és kémiai hatásokkal szemben ellenálló testvédő hordtáskával történő beszerzése a migrációs feladatellátással összefüggésben"
2020.06.12.
2020.07.06.
D.211/2021
Nemzeti Szakértői és Kutató Központ (ORFK-n keresztül)
NSZKK részére eredeti tonerkazetták beszerzése - 1. rész EKR001030242020
2021.04.21.
2021.06.14.
D.211/2022
Gyöngyös Városi Önkormányzat
Gyöngyös Város Településrendezési eszközeinek készítése EKR001012112018
2022.06.03.
2022.08.17.
D.211/2023
Kisújszállás Város Önkormányzata
Főzőkonyha építése ismételt eljárás EKR000612492018
2023.06.02.
2023.07.12.
D.211/2024
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Új sugárkapuk beszerzése és üzembehelyezése - 2. rész EKR001989272023
2024.04.11.
2024.05.09.
D.211/2025
Szegedi Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.
„Szeged, Sándorfalvi úti Regionális Hulladékkezelő Központ regionális települési nem veszélyes hulladéklerakó II. ütemű bővítése” EKR002334132024
2025.04.03.
2025.05.27.
D.211/2026
Érdi Tankerületi Központ
„Szakmai eszközök - RRF-1.2.4-25-2025-00004” - 1.rész Oktatási kellékek EKR000052562026
2026.04.30.
D.211/5/2006
Fővárosi Önkormányzat Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház, képviseli: dr. Kékesi Andrea ügyvéd
Hotelépület északi homlokzat nyílászáró csere
2006.03.29.
2006.04.28.
D.212/15/2008
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. képviseli: Horváth, Dóczi & Lehmann Ügyvédi Iroda és Danubius Szálloda és Gyógyfürdő Nyrt. képviseli: Varga Dóra Ügyvédi Iroda
2008.06.03.
D.212/16/2009
OLLÉ Programiroda Kht., képviseli: ifj. Dr. Petrik Ferenc ügyvéd, Bita-Petrik Ügyvédi Iroda
Az OLLÉ Program keretében elvégzendő műfüves pályakorszerűsítési munkák elvégzése
2009.05.07.
2009.06.29.
D.212/2010.
Törökbálint Város Önkormányzata
Törökbálint általános iskola és sportközpont építési koncesszió
2010.03.19.
2010.04.06.
D.212/2011.
Neumann Nonprofit Kft.
Médiamenedzsment rendszer üzemeltetése, szoftver- és informatikai infrastruktúra rendszertámogatása, garancia kiterjesztése, helyszíni javítása 2011. december 31-
2011.04.05.
2011.05.06.
D.212/2012.
Sárospatak Város Önkormányzata
Számítástechnikai eszközök beszerzése két részajánlat vonatkozásában: 1. számítástechnikai hardverek beszerzés, 2. számítástechnikai szoftverek beszerzése
2012.03.20.
2012.04.25.
D.212/2013.
Országos Mentőszolgálat
Megbízási szerződés, Őrző-védő szolgálat ellátása az Országos Mentőszolgálat Budapest V. ker. Markó utcai központjában, a XIII. ker. Róbert Károly kőrúti és a XII. ker. Alkotás utcai telephelyein
2013.05.17.
2013.06.28.
D.212/2014.
Magyar Államkincstár
Kincstár Központ és a Megyei Igazgatóságok napi és eseti költöztetési és szállítási feladatainak ellátása
2014.04.25.
2014.05.19.
D.212/2015.
Helikon Kasténymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft. NYDOP-2.1.1/A.B-12-k-2012-0004 azonosítószámú, "Hétköznapok és ünnepek egy hercegi kastélyban - A keszthelyi Festetics-kastély évszázadai" elnevezésű projekt keretében kivitelezési tervdokumentáció elkészítésre, tervezői művezetésre, generál-kivitelezési munkák elvégzésére
2015.04.15.
2015.05.11.
D.212/2016.
Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
A szentély újraértelmezése a Pannonhalmi Főapátság bazilikájában - szerződés módosítás
2016.03.30.
2016.05.30.
D.212/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, VII. ker. Kazinczy utca; Király utca - Dob utca közötti szakaszán (hrsz.: 34162) 185 fm DN 400 acél kisnyomású elosztóvezeték-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (8 db, 35 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burko-latbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)-, felépítményi (építés, szerelés)-, aktív korrózióvédelmi-, valamint 150 fm DN 80 acél ideiglenes vezeték építésének-, továbbá 185 fm DN 400 acél vezeték bontásának és kiemelés
2017.05.16.
2017.05.31.
D.212/2018
Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
Az Országos Széchényi Könyvtár Integrált Könyvtári Információs Rendszerének kialakítása projekt keretében digitalizálást támogató keretrendszer és a Digitalizáló Központ működéséhez szükséges digitalizáló eszközök beszerzése
2018.06.08.
2018.06.21.
D.212/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Települési egészségnapok szervezése - 3 alkalom (525.000.-Ft értékben) -Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.212/2020
Szolnoki Városfejlesztő ZRT
EFOP-1.2.9-17-2017-00103 azonosítószámú, a „Női Információs és Szolgáltató Központ létrehozása Szolnokon” című projekt megvalósításához szükséges rendezvényszervezési és a kapcsolódó egyéb kommunikációs feladatok ellátása - 1. rész EKR001014622018
2020.06.15.
2020.07.15.
D.212/2021
Alapvető Jogok Biztosának Hivatala
„Notebook és MS licencek beszerzése” - 2. rész EKR001332722020
2021.04.21.
2021.06.21.
D.212/2022
PIP Közép-Duna Menti Térségfejlesztési Nonprofit Kft.
Keretmegállapodás műszaki ellenőri feladatok ellátására EKR 000448732022
2022.06.03.
2022.06.21.
D.212/2023
Fót Város Önkormányzata
Fruzsina utcai tagóvoda korszerűsítése EKR000088402020
2023.06.02.
2023.09.13.
D.212/2024
Egészségügyi Infrastruktúra Fejlesztő Nonprofit Kft.
„Képalkotó diagnosztikai eszközök-2021”, 128 szeletes CT berendezés beszerzése” EKR000825092021
2024.04.12.
2024.06.18.
D.212/2025
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság
„Lánctalpas kotró beszerzése B” EKR002452492024
2025.04.04.
2025.10.01.
D.212/2026
Balmazújváros Város Önkormányzata
„Belterületi kerékpárút felújítása 2” – EKR001922822023
2026.04.30.
2026.07.09.
D.212/9/2007.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
2007.05.25.
D.213/10/2009
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Turi Attila ügyvéd
Controlling rendszer kiépítése és ehhez kapcsolódó rendszerfejlesztési és tanácsadói szolgáltatás ellátása
2009.05.07.
2009.06.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el