Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.489/2012.
Nyírő Gyula Kórház
Élelmiszer-alapanyagok beszerzése 12 hónapra 9., 12 és 13. részek
2012.08.17.
2012.10.08.
D.491/2012.
MÁV Zrt.
Munkavédelmi célú ellátmányként biztosítandó ipari kéztisztító bevonatképző készítmények, bőrregeneráló készítmény, folyékony fertőtlenítő kéztisztítószer beszerzés
2012.08.21.
2012.09.26.
D.490/2012.
Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.
Iskolakezdési támogatási utalványok szállítása
2012.08.21.
2012.09.24.
D.493/2012.
Szeghalmi Kistérségi Többcélú Társulás
HURO/1001/024/123 regisztrációs számú projekt megvalósításában szükséges informatikai eszközök beszerzése
2012.08.23.
2012.10.04.
D.494/2012.
Szeghalmi Kistérségi Többcélú Társulás
HURO/1001/024/123 regisztrációs számú projekt megvalósításában szükséges weboldal szolgáltatása és az ahhoz szükséges adatbázis biztosítása
2012.08.23.
2012.10.03.
D.492/2012.
NIF Zrt. Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
68.sz. főút Marcali elkerülés kivitelezési munkáinak elvégzése
2012.08.23.
2012.09.26.
D.496/2012.
NYÍRINFO Nyíregyházi Informatikai Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés stratégiai zajtérképek és zajcsökkentési intézkedési tervek elkészítésére Nyíregyháza város közigazgatási területére vonatkozóan.
2012.08.24.
2012.09.28.
D.495/2012.
Berettyóújfalu Város Önkormányzata
Gróf Tisza István Kórház korszerűsítése tárgyú beruházáshoz kapcsolódóan egészségügyi gép-műszerek, és laboratóriumi- illetőleg egyéb bútorzat beszerzése. 6. rész
2012.08.24.
2012.10.25.
D.500/2012.
Közép-Duna Vidéke Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Kommunális hulladéklerakók rekultivációs munkálatai II ütemének elvégzésére -FIDIC piroskönyv alapján, valamint kiviteli tervdokumentációk elkészítésére és engedélyek beszerzésére, továbbá a tervezői művezetés biztosítására
2012.08.27.
2012.09.26.
D.499/2012.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés háziorvosi ügyeleti gépkocsik üzemeltetése
2012.08.27.
2012.09.11.
D.498/2012.
LARTIS Nonprofit Kft.
"Folklór határok nélkül" (kamara csoport előadás, táncház, tematikus táncszínházi produkció, workshop illetve best practise szervezése)
2012.08.27.
2012.10.03.
D.497/2012.
Nagyváthy János Gazdaképző Egyesület
Fenntartható Magyar Kertek Környezetvédelmi ismeretterjesztés a városi kertek tulajdonosainak bevonásával tárgyú projekt keretében ismeretterjesztési feladatok elvégzése
2012.08.27.
2012.10.08.
D.501/2012.
Észak-magyarországi Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés Projektmenedzseri feladatok ellátására:
2012.08.28.
2012.09.14.
D.502/2012.
Pest Megyei Intézményfenntartó Központ
Cegléd Város területén napi többszöri közétkeztetés biztosítása - Kbt. mellőzése
2012.08.29.
2012.10.09.
D.503/2012.
Somogy Megyei Vállalkozói Központ Közalapítvány
Digitális írástudás "IKT" és vállalkozásindítási alapismeretek képzések elvégzése felnőttek részére a Barcsi kistérségben
2012.08.29.
2012.09.14.
D.504/2012.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. Opel gépjárműflottájának bővítése 2012-2013. években
2012.08.29.
2012.08.31.
D.505/17/2012.
Szépművészeti Múzeum
"Cézanne és a múlt. Hagyományos és alkotóerő" c. kiállítással kapcsolatos műtárgyak nemzetközi szállítmányozási feladatainak ellátása
2012.08.30.
2012.10.24.
D.508/2012.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
M43 autópálya Makó-országhatár közötti szakasz és csatlakozó építmények kivitelezési munkái
2012.08.31.
2012.10.02.
D.507/2012.
Északmagyarországi Regionális Vízmű Zrt.
védterület-karbantartás vállalkozási szerződés keretében
2012.08.31.
2012.10.24.
D.506/2012.
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet
Orvosi gáz szállítása és az orvosi gázhálózat karbantartása, eseti javítása, cseppfolyós oxigén tartály és palackok bérlete
2012.08.31.
2012.10.15.
D.509/2012.
Nógrád Megyei Regionális Vállalkozásfejlesztési Alapítvány
Digitális írástudás képzés, „Netre fel” képzés teljes körű lebonyolítása felnőttek részére a TÁMOP-5.1.1-09/3-2009-0004 kódszámú pályázati projekt keretében az Edelényi kistérségben.
2012.08.31.
2012.10.24.
D.511/2012.
Domoszló Község Önkormányzata
Domoszló község szennyvízcsatorna hálózatának teljes kiépítése, szennyvíztisztító telep építése és a szükséges kiviteli tervek elkészítése, FIDIC (sárga könyv) szerződéses feltételek szerint.
2012.09.03.
2012.09.10.
D.510/2012.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
szárazelemek beszerzése
2012.09.03.
2012.10.19.
D.513/2012.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Vállalkozási keretszerződés nyomdaipari szolgáltatások BKV Zrt. közszolgáltatói tevékenységének ellátásához.
2012.09.03.
2012.11.05.
D.512/2012.
Duna Tv Zrt
Műholdas DTH FTA műsorszórás
2012.09.03.
2012.10.15.
D.514/2012.
Siófok Város Önkormányzata
Közvilágítás korszerűsítése Siófokon
2012.09.04.
2012.09.27.
D.515/2012.
Szent István Egyetem
Műtárgya (ammónium-nitrát) beszerzése 2010. - Kbt. mellőzése
2012.09.05.
2012.10.02.
D.517/2012.
Szent István Egyetem
Műtrágya (ammónium-nitrát) beszerzése 2011. - Kbt. mellőzése
2012.09.05.
2012.10.05.
D.519/2012.
Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Elektronikus levéltár szoftver és hardver elemeinek szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése.
2012.09.06.
2012.10.08.
D.518/2012.
Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés - a Mosonmagyaróvári Nagytérségi Települési Szilárdhulladék-gazdálkodási Rendszer Fejlesztése tárgyú projekt (KEOP-1.1.1/2F/09-2010-0007) megvalósításához kapcsolódó FIDIC mérnöki szolgáltatások ellátása tárgyában.
2012.09.06.
2012.11.05.
D.516/2012.
Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság
Sarród László-major területének környezeti kármentesítése
2012.09.06.
2012.10.05.
D.521/2012.
Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Elektronikus levéltár szoftver és hardver elemeinek szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése.
2012.09.07.
2012.10.15.
D.520/2012.
Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft.
A Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft. üzemeltetésében álló Kodály Központ épületének takarítási munkái
2012.09.07.
2012.10.18.
D.522/2012.
Árpád-Házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola
Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola bővítés tornateremmel
2012.09.11.
2012.09.20.
D.523/2012.
Paksi Atomerőmű Zrt.
Új pótvíz előkészítő komplex technológia és a hozzá tartozó technológiai főberendezések tervezése, gyártása, szállítása.
2012.09.11.
2012.10.29.
D.526/2012.
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Felső-Szabolcsi belvízrendszer komplex fejlesztése I. ütem, ÉAOP-5.1.2/D1-09-2010-0005 sz. projekt műszaki ellenőri és független mérnöki pótmunkáinak ellátása
2012.09.12.
2012.10.09.
D.525/15/2012.
Budafok-Tétény Budapest XXII. kerület Önkormányzata
Budapest XXII. kerületben aszfalt burkolattal ellátott utak melegítéses technológiával történő javítása ajánlatkérő egyedi megrendelései alapján
2012.09.12.
2012.10.18.
D.524/2012.
XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Egészségügyi Szolg.Nonprofit Kft.
Nyomtatók és multifunkcionális (fénymásoló-nyomtató-szkenner) készülékek tartós bérlete és üzemeltetése, bérleti és üzemeltetési szerződés keretében
2012.09.12.
2012.10.10.
D.529/2012.
Remondis Tisza Kft.
hulladékgyűjtő jármű beszerzése
2012.09.13.
2012.10.09.
D.528/2012.
Csanádpalota Város Önkormányzata
"KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072” projekthez szennyvízcsatorna-hálózat építése FIDIC piros könyv szerint, és szennyvíztisztító telep létesítése FIDIC sárga könyv szerint
2012.09.13.
2012.09.26.
D.527/2012.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzata
XIII.kerületi Önkormányzat tulajdonában és kezelésében lévő építmények építésével, bővítésével, felújításával kapcsolatos tervezési feladatok végzése
2012.09.13.
2012.10.15.
D.530/2012.
Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökség Nonprofit Kft.
Vállalkozási keretszerződés az OHÜ 2012. évi kommunikációs feladatainak ellátására (kreatív stratégia alkotás, kreatív tervezés, gyártása, médiastratégia alkotás, médiatervezés, médiavásárlás, PR feladatok ellátása)
2012.09.13.
2012.10.24.
D.532/13/2012.
Kaposvári Egyetem
Tudásközpont, Alstúdió és Művészeti Stúdiók kiviteli munkái
2012.09.14.
2012.11.06.
D.531/11/2012.
Domoszló Község Önkormányzata
Domoszló község szennyvízcsatorna hálózatának teljes kiépítése, szennyvíztisztító telep építése és a szükséges kiviteli tervek elkészítése
2012.09.14.
2012.10.24.
D.536/2012.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged belváros árvízvédelmi fejlesztése- tájékoztatás és nyilvánosság biztosítása szolgáltatás beszerzéséhez
2012.09.17.
2012.10.19.
D.535/2012.
BKK Közút Zrt.
EasyWayII A4.1.2 - Kritikus városi úthálózat részek eseménydetektálása és modellezése - ZTV rendszer fejlesztése
2012.09.17.
2012.11.12.
D.534/2012.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest XIII. kerület területére parkoló jegykiadó automaták beszerzése, telepítése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2012.09.17.
2012.10.17.
D.537/2012.
Magyar Államkincstár
Budapest, V. Hold u. 4. sz. épülete homlokzat és pártafal helyreállításához szükséges egyedi, kézzel készített pirogránit díszítő elemek legyártása, helyszínre szállítása és a műemléki épület homlokzat és pártafal helyreállítása
2012.09.17.
2012.10.05.
D.533/2012.
Mezőfalva és térsége Szennyvízberuházó Önkormányzati Társulás
"Mezőfalva, Baracs, Nagyvenyim és Kisapostag szennyvízcsatorna-hálózatának bővítése” tárgyú, műszaki ellenőri és a FIDIC Piros Könyve szerinti kivitelezési munkálatok független mérnöki feladatainak ellátása
2012.09.17.
2012.10.02.
D.538/2012.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belü
2012.09.18.
2012.10.03.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el