Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.826/2010.
Bácsalmás Kistérségi Többcélú Társulás Munkaszervezete
Projektmenedzsment és a hozzá kapcsolódód szakmai szolgáltatások beszerzése a Bácsalmás Többcélú Kistérségi Társulás részére "Nem mondunk le senkiről" kiemelt fejlesztési program keretében
2010.10.20.
2010.11.30.
D.818/2010.
MÁV Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység
Mosás, vegytisztítás, javítás szolgáltatás elvégzése
2010.10.18.
2010.11.30.
D.857/2010.
Országos Gyógyszerészeti Intézet
Az ajánlatkérő vagyonkezelésében lévő 1051 Budapest. Zrínyi u. 3. szám alatt található székházingatlan takarítási szolgáltatásainak beszerzése
2010.11.04.
2010.11.30.
D.829/2010.
Bácsalmás Kistérségi Többcélú Társulás Munkaszervezete
Projektmenedzsment és a hozzá kapcsolódó szakmai szolgáltatások beszerzése a Bácsalmás Többcélú Kistérségi Társulás részére a "Nem mondunk le senkiről" kiemelt fejlesztési program keretében
2010.10.21.
2010.11.30.
D.824/2010.
Ajka Város Önkormányzata
Közbeszerzési eljárás mellőzésével történő járdafelújítás
2010.10.20.
2010.11.30.
3.Kf.27.258/2010/7.
Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata
2010.12.01.
D.852/2010.
Soproni Rehabilitációs Intézet
Vállalkozási szerződés a Soproni Rehabilitációs Intézet "B" épület III-IV. emeletének felújítására
2010.10.29.
2010.12.01.
D.828/2010.
Csepel-Sziget Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
TISZK TÁMOP 2.2.3./b-09/1-2009-0002. sz. pályázathoz kapcsolódó képzés
2010.10.21.
2010.12.01.
D.887/2010.
Heves Megyei Bíróság
Törvényház épületének bővítése és rekonstrukciós munkáinak tervezése
2010.11.17.
2010.12.01.
D.850/2010.
Röjtökmuzsaj Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Röjtökmuzsaj községben orvosi rendelő és fiókgyógyszertár építésére
2010.10.29.
2010.12.02.
D.833/2010.
Csepel-Sziget Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
TISZK TAMOP 2.2.3./b-09/1-2009-0002. sz. pályázathoz kapcsolódó képzés
2010.10.25.
2010.12.02.
19.K.32.989/2010/8.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. (1134 Budapest, Váci út 45.) Képviseli: dr. Pete Judit jogtanácsos
Nyugat-magyarországi közutak és vasutak fejlesztésével kapcsolatos beruházásokat támogató fotó és filmkészítési feladatok ellátása
2010.12.03.
D.855/2010.
Szarvas Város Önkormányzata
Útépítésekhez pótmunkák elvégzése
2010.11.02.
2010.12.03.
D.907/2010.
Károly Róbert Főiskola
VIR - rendszer bevezetéséhez szükséges rendszerdokumentáció elkészítése és a hozzá kapcsolódó szoftver, valamint szerver és tároló rendszere, operációs rendszerrel, adatbázis szerver szoftverrel szállítása
2010.11.24.
2010.12.06.
D.872/2010.
Műemlékek Nemzeti Gondnoksága
Eszterháza Közép-európai kulturális központ II. fejlesztési ütem projekt keretében a Főépület, Pálmaház, Gránátos házak felújításának kivitelezési munkái
2010.11.11.
2010.12.06.
D.864/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Az Északi Vasúti Duna-híd-Esztergom vasúti vonalszakasz fejlesztéséhez kapcsolódó lebonyolító mérnöki és tervellenőri tevékenység ellátása
2010.11.05.
2010.12.06.
D.862/2010.
Tiszabecs Nagyközség Önkormányzata
A II. Rákóczi Ferenc Körzeti Általános Iskola oktatási-nevelési intézmény felújítása
2010.11.05.
2010.12.06.
D.860/2010.
Tolna Megyei Önkormányzat
DDOP-4.1.1/D-09-2F-2009-0006 kódszámú projektje során általános és pénzügyi projektmenedzsmenti és kapcsolódó szakértői, tanácsadói feladatok ellátása
2010.11.04.
2010.12.06.
D.856/2010.
Pogány Község Önkormányzata
Pogány Község szennyvízelvezető rendszerének és szennyvíztisztító telepének komplett kivitelezése és 3 hónapos próbaüzem lefolytatása
2010.11.03.
2010.12.06.
D.843/2010.
Váli Gyermekek Jövője Alapítvány
Váli Szabadidőpark és Játszóterek létrehozása
2010.10.28.
2010.12.06.
D.834/2010.
Veszprém Megyei Önkormányzat
11 intézményben összesen: 198.000. 563 lm3 - 20 %% épület fűtése és melegvíz ellátása
2010.10.25.
2010.12.06.
D.839/2010.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági Szakközépiskola épületeinek rekonstrukciója és komplex akadálymentesítése 3.
2010.10.27.
2010.12.06.
D.899/2010.
Budapest Airport Zrt.
Design, delivery, installation and maintenance of an integrated perimeter intruder detection system (Budapest Airport Zrt. térfigyelő rendszerének beszerzési eljárása)
2010.11.19.
2010.12.07.
D.845/2010.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés a TIOP-1.1.1-09/1-2010-0013 azonosító számú pályázat keretében megvalósuló informatikai eszközök beszerzésére
2010.10.28.
2010.12.07.
D.842/2010.
Kemenesaljai Egyesített Kórház
MedSolution medikai rendszer bővítése, valamint a rendszer karbantartása, jogszabálykövetése 5 éven keresztül
2010.10.28.
2010.12.07.
D.1010/2010.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Vállalkozási szerződés a BME Informatikai épületének teljes körű üzemeltetésére 1. rész - műszaki üzemeltetés
2010.12.31.
2010.12.08.
3.Kf.27.245/2010/8.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
OTR 3. rendszer korszerűsítéséhez szükséges hardver eszközök és alapszoftverek szállítása és előzetes tervezéssel történő telepítése
2010.12.08.
D.844/2010.
Tállya Község Önkormányzata
Tállya közhség belterületi vízrendezése I. ütem
2010.10.28.
2010.12.08.
3.Kf.27.375/2010/6.
Szépművészeti Múzeum
Szépművészeti Múzeum térszín alatti bővítésének és az építés engedélyezési tervfázist követő, a tervdokumentáció szakszerű és teljes kiírásához szükséges összes építészeti és szakági feladatok elvégzése
2010.12.08.
3.Kf.27.578/2010/5.
Gönc és Térsége Egészségért Nonprofit Kft.
Abaúj-Hegyközi Kistérségi járóbeteg-szakellátó központ kivitelezése
2010.12.09.
D.905/2010.
Bitt Vízgazdálkodási Kft.
Kaposvár Sávház hőszigetelési és festési munkáira kötött vállalkozási szerződés
2010.11.24.
2010.12.09.
D.836/2010.
EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt.
Eger-Felnémet volt kőfeldolgozó telep revitalizációja (volt OMYA telep)
2010.10.26.
2010.12.09.
D.853/2010.
Komárom Város Önkormányzata
Komárno-Vág-Komárom kerékpárút, és annak rákötése a nemzetközi hálózatra (közbeszerzési eljárás mellőzése)
2010.11.02.
2010.12.09.
D.847/2010.
EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt.
Eger-Felnémet volt kőfeldolgozó telep revitalizációja (volt OMYA telep)
2010.10.28.
2010.12.09.
D.886/2010.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Konténerek beszerzése
2010.11.17.
2010.12.10.
D.861/2010.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba M.J.V.Önkormányzata közigazgatási területén parkgondozási munkák ellátása, fás szárú növények gondozása, játszóterek karbantartási munkáinak ellátása vállalkozási szerződés keretében
2010.11.04.
2010.12.10.
D.848/2010.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
A pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztése TIOP-1.1.1/07/1. pályázat keretében informatikai eszközök beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások
2010.10.28.
2010.12.13.
D.885/2010.
Magyar Posta Zrt.
különféle számítástechnikai kellékanyagok,k HP és OKI számítástechnikai kellékek és Olivetti PR4 DR típusú mátrix printer nyomtató kazetta beszerzése
2010.11.16.
2010.12.13.
D.874/2010.
Lőrinci Város Önkormányzata
Lőrinci város Rákóczi utca felújítása
2010.11.11.
2010.12.13.
D.913/2010.
Dánszentmiklós Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Dánszentmiklós-Nyáregyháza szennyvízelvezetés, szennyvíztisztítás II. ütem tárgyú KEOP-7.1.2.0-2008-0274 azonosító számú projekt pályázatához szükséges tervezési munkák teljes körű elvégzésére
2010.11.26.
2010.12.14.
D.961/2010.
MTA Kémiai Kutatóközpont
az MTA Kémiai Kutatóközpont Q2 Iroda és laborépülete 1. ütemének kivitelezése 23%%-os készültségi fokon álló építési beruházás folytatásával
2010.12.10.
2010.12.15.
D.950/2010.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Karasica és a Vasas - belvárdi vízfolyások vízkárelhárítási fejlesztése tárgyában
2010.12.09.
2010.12.15.
D.932/2010.
NÉKÁM Alapítvány
Kiegészítő munkák a NÉKÁM Alapítvány által használt SOTE Bőrklinika épületének átalakítási felújítási munkáinak elvégzésére megkötött vállalkozási szerződés kiegészítése
2010.11.30.
2010.12.15.
D.878/2010.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Konyhagépek kis- és középjavítása
2010.11.12.
2010.12.15.
D.948/2010.
Esztergom és Nyergesújfalu Többcélú Kistérségi Társulás
Szolgáltatási szerződés központi orvosi ügyelet ellátására
2010.12.07.
2010.12.15.
D.942/2010.
MA.RO Invest Kft.
Tab Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Központ kivitelezése
2010.12.02.
2010.12.15.
D.897/2010.
Vasútegészségügyi Szolgáltató NKK Kft.
1 db általános kardiológiai ultrahang, 1 db általános nőgyógyászati ultrahang, 1 db csecsemő vizsgálati célra alkalmas ultrahang készülék beszerzése
2010.11.19.
2010.12.17.
D.893/2010.
Dunakeszi Város Önkormányzata
Fóti úti kerékpárút kiépítése kivitelezési munkáihoz kapcsolódó pótmunkák elvégzése
2010.11.18.
2010.12.17.
D.868/2010.
Dél-alföldi Térségi Hulladékgazdálkodási Társulás
Megbízási szerződfés a Szegedi Regionális Hulladékkezelési Program keretében elvégzendő hulladéklerakók rekultivációjának gyakorlati megvalósításához szükséges tájékoztatási tevékenység ellátására
2010.11.09.
2010.12.17.
D.865/2010.
Budapesti Airport Zrt.
a Budapesti Airport Zrt. jármű-karbantartási javítási és kapcsolódó egyéb tevékenységek tervezett kiszervezése
2010.11.08.
2010.12.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el