Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.183/2015.
Esztergom Város Önkormányzata
Esztergom Város Önkormányzat tulajdonában lévő ingatlanok őrzése
2015.03.30.
2015.05.04.
D.707/2011.
Esztergom Város Önkormányzata
Esztergom Város Önkormányzata vonatkozásában elrendelt adósságrendezési eljárásban született egyezség végrehajtásának felügyelete, a helyi önkormányzatok adósságrendezéséről szóló 1996. évi XXV.törvény 26. §-a szerint
2011.09.27.
2011.10.24.
D.541/2010.
Esztergom Város Önkormányzata
közvilágítás korszerűsítése, valalmint útkorszerűsítés
2010.07.07.
2010.07.09.
D.431/2022
Esztergom Város Önkormányzata
Önkormányzati tulajdonú épületek felügyelete EKR001064292019
2022.11.10.
2023.02.08.
D.383/2017.
Esztergom Város Önkormányzata
Szociális intézmény központ épület bővítés, átalakítás, környezetendezés- építési beruházás beszerzés
2017.07.27.
2017.08.07.
D.419/2011.
Esztergom Város Önkormányzata
Esztergom Város Önkormányzatának 100 -os tulajdonában lévő Esztergom Prímás Szigeten található ingatlan és azon állami támogatással megvalósult Aquasziget Esztergom Élményfürdő teljeskörű üzemeltetése
2011.06.15.
2011.07.08.
D.898/2010.
Esztergom Város Önkormányzata
Esztergomi Városőrség felállítása és működtetése, Esztergom Város közbiztonságának fenntartására
2010.11.19.
2010.12.20.
D.735/9/2005.
Esztergom Város Önkormányzata
az esztergomi Várnegyedben, a Bazilikával szemben álló egykori Balassa Általános Iskola (Esztergom, Szt. István tér 6.) épület felújításának, bővítésének és funkcióváltásának építészeti tervezése, a belső udvar rendezésének tervezése
2005.11.02.
D.948/2010.
Esztergom és Nyergesújfalu Többcélú Kistérségi Társulás
Szolgáltatási szerződés központi orvosi ügyelet ellátására
2010.12.07.
2010.12.15.
D.636/2012.
Esztergom-Budapest Főegyházmegye Katolikus Iskolai Főhatóság
Szent Anna Katolikus Óvoda épületfelújítási munkálatainak kivitelezése
2012.11.20.
2012.12.05.
D.237/2015.
Eszterháza Kulturális, Kutató- és Fesztiválközpont
Vállalkozási szerződés keretében az "Eszterháza Közép Európa Kulturális Központ III. fejlesztési ütem" projekt keretében a jószágkormányzói épületegyüttes rekonstrukciója
2015.04.27.
2015.05.26.
D.268/2020
Eszterházy Károly Egyetem
Sporteszközök beszerzése - 2. rész kondipark beszerzése EKR000227632020
2020.07.17.
2020.08.19.
D.516/2015.
Eszterházy Károly Főiskola
TÁMOP 4.2.1C-14/1/Konv-2014-0003 azonosító számú "TUDÁS-PARK Eger és térsége tudástranszfer tevékenységeinek fejlesztése" projekt ketetén belül Aximmetry szoftver beszerzése
2015.06.24.
2015.07.07.
D.49/2022
Esztár Község Önkormányzata
Humán szolgáltatások – EFOP-1.5.3-16-2017-00058 - 1. és 2. rész [EKR001712072021]
2022.02.08.
2022.03.28.
D.555/2010.
Esztár Község Önkormányzata
Esztár községi napközi otthonos óvoda építése
2010.07.14.
2010.08.04.
D.438/2009.
Etes Község Önkormányzata
Etes-Litke Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda befejező munkái
2009.08.07.
2009.08.11.
D.713/10/ C /2007.
Etyek Község Önkormányzata
2008.01.21.
D.140/2026
Etyek Nagyközség Önkormányzata
Belterületi utak felújítása Etyeken EKR001402162025
2026.03.25.
2026.07.10.
D.84/2011.
Euro-Bau Kft.
Csatornafejlesztések építési beruházás megvalósítása a FIDIC - A vállalkozó által tervezett gépészeti és villamos berendezések tervezése-építése szerződéses feltételei a gépészeti a magas- és mélyépítési munkákkal 2001. é. magyar nyelvű kiadás szerin
2011.02.14.
2011.03.01.
D.31/2017.
Euromedic Technology Kft.
Vállalkozási szerződés röntgen berendezések szállítására, üzembe helyezésére, javítására a jótállási időn belül, a felhasználók betanítására az "Egészségügyi eszközök energiamegtakarítást célzó beszerzésének támogatása" elnevezésű, KEOP-5.6.0/E/15 számú projekt keretében
2017.01.20.
2017.04.03.
D.273/2016.
Európa Partner Kft.
Vattagyártásban és vatta alapú termékek előállításához használt gépbeszerzések létszámbővítéssel a Bélapátfalvai kistérségben - Kbt. mellőzése
2016.04.18.
2016.05.17.
D.184/7/2007.
Európai Információs Pont és Turisztikai Kht.
2007.05.28.
D.226/2026
Európai Támogatásokat Auditáló Főigazgatóság
Munkaállomások eszközbeszerzése és M365licensz beszerzés” - 2.rész Monitorok EKR000411622026
2026.05.13.
2026.06.24.
D.644/2011.
Európai Támogatásokat Auditáló Főigazgatóság
Dél-kelet Európai Transznacionális Együttműködési Program Magyarország-Románia Határon Átnyúló Együttműködési Program 2007-2013,Dél-kelet Magyarország-Szlovákia Határon Átnyúló Együttműködési Program szerinti ellenőrzési feladatok ellátása
2011.09.06.
2011.10.17.
D.53/16/2009
Extra Pig Kft.
Állattartó telepek korszerűsítése trágyakezelés jogcím keretében többségi támogatásból beszerzendő gépek
2009.03.28.
D.148/2015.
Eötvös József Főiskola
Megújuló energiaforrások létesítése – építési beruházás
2015.03.16.
2015.04.02.
D.487/2011.
Eötvös József Főiskola
Eötvös Főiskola és Gyakorlóiskolája közétkeztetésének biztosítása vállalkozási szerződés keretében
2011.07.15.
2011.08.26.
D.149/2015.
Eötvös József Főiskola
Megújuló energiaforrások létesítése - építési beruházás
2015.03.16.
2015.04.02.
D.657/2025
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„GTK facility man. és Belv., Koll. ép. üzemeltetése” 3. rész: - ADK-VUK karbantartás, üzemeltetés EKR000989442025
2025.10.13.
2025.11.10.
D.502/2024
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„RRF LC KTCS tömb energetikai rekonstrukció” EKR002052812023
2024.08.05.
2024.08.30.
D.273/2020
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Informatikai termékek és ahhoz kapcsolódó szolgáltatások beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében az Eötvös Loránd Tudományegyetem részére – Informatikai eszközök beszerzés 2020 - 5., 6., 7. részek EKR000827292020
2020.07.19.
2020.09.04.
D.226/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Az Eötvös Loránd Tudományegyetem épületeinek energetikai korszerűsítése – az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Általános Iskola és Óvoda helyszínen naperőmű telepítése a KEHOP-5.2.4/15-2016-00003 azonosítószámú projekt keretében
2019.05.10.
2019.06.24.
D.114/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„ELTE_2018_200_Vezeték nélküli hálózati eszközök beszerzése 01NET18”
2019.04.15.
2019.06.03.
D.86/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Állam- és Jogtudományi Kar
2019.03.14.
2019.04.17.
D.81/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
2019.03.14.
2019.04.17.
D.80/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Gyakorló Óvoda
2019.03.14.
2019.04.17.
D.79/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Idegennyelvi Továbbképző Központ
2019.03.14.
2019.04.17.
D.78/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Állam- és Jogtudományi Kar II.
2019.03.14.
2019.04.17.
D.76/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Eötvös József Collégium
2019.03.14.
2019.04.17.
D.74/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés, megújuló energiaforrás (napelem) telepítése - Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Általános Iskola és Óvoda
2019.03.14.
2019.03.28.
D.72/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés - (Ajtósi Dürer sor úti Kollégium)
2019.03.14.
2019.04.17.
D.7/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Takarítási feladatok ellátása az ELTE Nagytétényi úti kollégiumában
2019.01.17.
2019.02.22.
D.342/2018
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Portaszolgálat ellátása az ELTE különböző épületeiben 2. rész
2018.09.28.
2018.11.14.
10.K.27.071/2016/7.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„Lomtalanítási, bútormozgatási szolgáltatások teljesítése"
2016.04.12.
D.548/2015.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Hallgatói rendezvények szervezése
2015.07.06.
2015.07.21.
D.547/2012.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Az ELTE Lágymányosi Campusának üzemeltetése, takarítása, őrzése - 3. rész
2012.09.24.
2012.11.19.
D.947/2011.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
II. rész: Adásvételi keretszerződés, melynek tárgya Magyarországon közvetlenül nem elérhető, küföldi kiadású tudományos és szakmai könyvek beszerzése
2011.12.12.
2012.01.30.
D.925/2011.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Raman Optikai Aktivitás spektrométer szállítása
2011.12.05.
2011.12.27.
D.872/2011.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Energiaracionálási feladatok ellátása
2011.11.17.
2011.12.27.
D.841/2010.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
1 db EGI Net Station - vagy azzal egyenértékű - EEG felvevő és erősítő rendszer kiegészítőkkel történő beszerzése, szállítással, helyszíni telepítéssel, üzembe helyezéssel és oktatással
2010.10.27.
2010.10.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el