Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.213/2010.
NIF Zft. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
A MK és Szlovák Köztársaság közös államhatárán, Szécsény (Pösténypuszta)-Pető (Pet'ov) települések között, a V.23. és V.24. határjelek térségében, Ipoly folyó 141-800 km sz. közúti híd és a kétoldali útkapcsolat kivitelezési munkái
2010.03.22.
2010.05.05.
D.213/2011.
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás szilárdhulladék-lerakóinak rekultivációja tárgyú KEOP-2.3.0/2F/09-2009-0006 projekthez kapcsolódó Műszaki ellenőri és FIDIC Mérnöki feladatok ellátása
2011.04.05.
2011.04.11.
D.213/2012.
Sárospatak Város Önkormányzata
Egészségügyi gépek és eszközök beszerzése két részajánlat vonatkozásában: 1. Egészségügyi bútorzat és kiegészítő eszközök beszerzése adásvételi szerződés keretében, 2. Egészségügyi gépek és berendezések beszerzése adásvételi szerződés keretében.
2012.03.20.
2012.04.27.
D.213/2013.
Országos Mentőszolgálat
Az Országos Mentőszolgálat mentésirányítási rendszerének megvalósítása és bevezetése szállítással vegyes vállalkozási szerződéssel
2013.05.17.
2013.05.31.
D.213/2014.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás beszerzése II. KÉ-4116/2014
2014.04.25.
2014.05.28.
D.213/2015.
Heves Megyei Kormányhivatal
Takarítási szolgáltatás ellátása és higiéniai szerek biztosítása a Heves Megyei Kormányhivatal irodaépületeiben
2015.04.15.
2015.05.04.
D.213/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés a „813. sz. főút III. ütem (8+200 – 13+419 km szelvények közötti szakasz) kiviteli terveinek elkészítése, valamint út-, híd, közmű- és kapcsolódó létesítmények kivitelezési feladatainak” elvégzéséhez kapcsolódó mérnöki feladatok elvégzése tárgyában
2016.03.31.
2016.05.02.
D.213/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, VII. ker Peterdy utca; Murányi utca - Peterdy utca 41. szám- és a Murányi utca; Damjanich utca - Peterdy utca közötti szakaszain (hrsz: 33421) - összesen - 311 fm dn 200 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezeték-, a terv szerint leágazó elosztóvezetékek (13 db, 128 fm9 nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények), felépítményi (építés, szerelés) munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2017.05.16.
2017.05.31.
D.213/2018
EDC Debrecen Város- és Gazdaságfejlesztési Központ Nonprofit Kft.
Modern Városok Program keretében megvalósuló Debreceni Nemzetközi Iskola” tárgyú projekt műszaki ellenőri és műszaki lebonyolítói feladatai.
2018.06.11.
2018.07.17.
D.213/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Települési egészségnapok szervezése - 3 alkalom (600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.213/2020
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Vállalkozásfejlesztési Alapítvány
EFOP-1.2.9-17-2017-00103 azonosítószámú, a „Női Információs és Szolgáltató Központ létrehozása Szolnokon” című projekt megvalósításához szükséges rendezvényszervezési és a kapcsolódó egyéb kommunikációs feladatok ellátása - 2. rész EKR001014622018
2020.06.15.
2020.07.15.
D.213/2021
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged ELI lézerközpont tervezői művezetés EKR000190222021
2021.04.22.
2021.05.03.
D.213/2022
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Megbízási szerződés keretében az NFP Nonprofit Kft. részére az „Az ÉDV Zrt. üzemeltetési területén megvalósítandó projektek keretein belül az Esztergom Szentkirályi távvezeték kiváltása, Héreg település regionális hálózatra rákötése, Esztergom – Kertváros volt laktanya területén üzemelő vezeték összekötése az Esztergom Ipari Parkban üzemelő vezetékkel, Tatabánya XIV/A vízakna fejlesztése, Tatabánya XV/C vízakna fejlesztése” című projekt megvalósítása tárgyban szükségessé váló közbeszerzési, beszerzési eljárások teljeskörű lebonyolítása és egyéb kapcsolódó felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói feladatok ellátása”
2022.06.03.
2022.07.08.
D.213/2023
Kazincbarcikai Kórház
„Orvosi és ipari gázok beszerzés városi kórházak” - 10. rész "Koch Róbert Kórház cseppfolyós orvosi gázok” EKR001821352022
2023.06.05.
2023.07.12.
D.213/2024
Építési és Közlekedési Minisztérium
„Iváncsa vasúti infrastruktúra fejlesztés” EKR001794252022
2024.04.15.
2024.06.25.
D.213/2025
Országos Rendőr-főkapitányság
Kiszolgálói infrastruktúra, PC és biometrikus eszközök beszerzése adásvételi szerződés alapján BBA projektek keretén belül és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat terhére” - 2. része „Kliens PC, monitor és tartozékai beszerzése adásvételi szerződés alapján BBA projektek keretén belül, és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat által biztosított forrás terhére”
2025.04.07.
2025.07.07.
D.213/2026
Balmazújváros Város Önkormányzata
„Parkolóhelyek kialakítása” – EKR002233802023
2026.04.30.
2026.07.09.
D.213/5/2007.
Geresdlak Község Önkormányzata
2007.05.11.
D.214/2010.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat
Műszaki ellenőri (független mérnöki feladatok) ellátása
2010.03.22.
2010.05.07.
D.214/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Rekonstrukcióval egybekötött szolgáltatás-igénybevételt biztosító 20 éves PPP-szerződés a BME Schönherz Zoltán kollégiumában
2011.04.06.
2011.04.29.
D.214/2012.
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata
Körzeti orvosi rendelőkomplexum építése zalaegerszegen NYDOP-5.2.1/A-09-2010-001
2012.03.20.
2012.05.02.
D.214/2013.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Tisztító- és tisztálkodási szerek, tisztítóeszközök beszerzése
2013.05.17.
2013.07.15.
D.214/2014.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás (projektmenedzser, pénzügyi vezető) beszerzése II. KÉ-4116/2014.
2014.04.25.
2014.05.28.
D.214/2015.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Hagyomány és megújulás Óvárosban - Tatabánya, Régi községháza átalakítása-pótmunkák II.
2015.04.16.
2015.04.24.
D.214/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Class Arion gép, vontató vásárlása 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.04.18.
D.214/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
„Budapest, XX. ker. Pöltenberg utca; Vécsey utca - Lázár utca közötti szakaszán (hrsz.: 176243) 277 fm dn 200 PE 100/G SDR 17,6, 3 fm dn 63 PE 100/G SDR 11 kisnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (23 db, 186 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)- és felépítményi (építés, szerelés) munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint”
2017.05.17.
2017.05.31.
D.214/2018
REGO-PLAST Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
"Műanyag hulladék idegenanyag tartalmának csökkentése" - 1. rész
2018.06.11.
2018.07.13.
D.214/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Szív napja" - 3 alkalom (3.250.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.214/2020
Bács-Kiskun Megyei Tudományos Ismeretterjesztő Társulat
„EFOP-3.3.6-17-2017-00015 projekt keretein belül különjárati személyszállítási szerződés a Bács-Kiskun Megyei TIT ajánlatkérő részére” EKR000661652018
2020.06.17.
2020.07.14.
D.214/2021
Budapest Főváros XIX. Kerület Kispest Önkormányzat
"Kerékpárosbarát infrastrukturális fejlesztések Budapest XIX. kerületében” elnevezésű VEKOP-5.3.1-15-2016-00002 azonosító számú pályázat megvalósulásához szükséges szakági tervek elkészítése
2021.04.22.
2021.07.09.
D.214/2022
NIF Zrt.
"Ferencváros - Kelenföld mérnöki feladatok" EKR000191252021
2022.06.09.
2022.07.28.
D.214/2023
Pásztó Városi Önkormányzat
Pásztó földutak felújítása - 1. rész:- Pásztó 0133/3, 0130/3 hrsz. földutak felújítása EKR000479172023
2023.06.06.
2023.07.04.
D.214/2024
Szada Nagyközség Önkormányzata
Térinformatikai szoftver és forgalomtechnikai szolgáltatások beszerzése
2024.04.15.
2024.04.18.
D.214/2025
Országos Rendőr-főkapitányság
Kiszolgálói infrastruktúra, PC és biometrikus eszközök beszerzése adásvételi szerződés alapján BBA projektek keretén belül és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat terhére” - 2. része „Kliens PC, monitor és tartozékai beszerzése adásvételi szerződés alapján BBA projektek keretén belül, és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat által biztosított forrás terhére”
2025.04.07.
2025.07.07.
D.214/2026
Balmazújváros Város Önkormányzata
„Szabadidőpark kialakítása 2” EKR001280962024
2026.04.30.
2026.07.09.
D.215/2010.
Sajóecseg Község Önkormányzata
Sajócseg és Sajókeresztúr települések szennyvízelvezetése
2010.03.23.
2010.05.03.
D.215/2011.
Újszilvás Község Önkormányzata
400 kWp névleges teljesítményű naperőmű és segédberendezéseinek építése és közcélú elosztó hálózatra csatlakoztatása
2011.04.06.
2011.04.27.
D.215/2012.
Erdőbényéért Közalapítvány
IKSZT kialakításának építési munkái, a közösségi házként működő épület felújít. és átalakítás., 3932. Erdőbénye, Kossuth u. 38. szám, 89/3 hrsz. meglévő ingatlanon épület felújítás, korszerűsítés, meglévő épületbővítés 101.,68 m2, kiviteli tervezéssel
2012.03.21.
2012.05.21.
D.215/2013.
BKV Zrt.
Vállalkozási szerződés a BKV Zrt. 59-es villamos vonalán pályafelújítási és áramellátási munkák kivitelezésére II. ütem
2013.05.17.
2013.06.26.
D.215/2014.
Kistelek Város Önkormányzata
Kistelek Város területét érintő szennyvíz kezelési rendszer kiépítése projekt keretében Kistelek területén a szennyvíztisztító telep FIDIC Sárga könyv szerinti, és a csatornahálózat FIDIC Piros Könyv szerinti megvalósítása
2014.04.28.
2014.05.20.
D.215/2015.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Város közigazgatási területén működő nevelési, oktatási intézményeinek ellátottjai és dolgozói, valamint egyes intézményeinek dolgozói számára 2015. augusztus 01-től 2022. július 31-ig történő közétkeztetés szolgáltatási szerződés
2015.04.16.
2015.05.21.
D.215/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Markológép vásárlása - 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.04.18.
D.215/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, XIX. ker. Hofherr Albert utca; Szegfű utca – Jázmin utca-, az Iparos utca; Hofherr Albert utca – Gránit köz- és a Gránit köz; Iparos utca – Sas utca közötti szakaszain (hrsz.: 167616) – összesen – 216 fm DN 400 acél, 5 fm DN 200 acél, 320 fm DN 100 acél nagyközépnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti nagyközépnyomású leágazó elosztóvezetékek (2 db, 15 fm) nyílt feltárással-, továbbá 20 fm DN 400 acél/dn 110 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezeték csőbehúzással- és 72 fm dn 110 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezeték-, a terv szerinti kisnyomású leágazó elosztóvezetékek (3 db, 26 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmé-nyek)-, felépítményi (építés, szerelés)-, aktív korrózióvédelmi-, valamint 1 db DN 400, 1 db DN 200, 1 db DN 100 tolózár beépítésének-, továbbá 8 fm DN 400 acél, 60 fm DN 200 acél vezeték bontásának és kiemelésének munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint”
2017.05.17.
2017.05.31.
D.215/2018
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Koncepcióterv készítése egy új művelődési ház építésére a 1129/34 hrsz. számú területen (Helyszín elemzése; Program elemzése; Beépítési javaslat; Építészeti vízió)
2018.06.11.
2018.06.21.
D.215/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Szív napja" - 3 alkalom (2.600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzés
2019.05.10.
2019.09.06.
D.215/2020
Széchenyi István Egyetem
Csomagolásvizsgálat 2. részterület - Vákuum kamra és Szivárgásvizsgáló készülék beszerzése adásvételi szerződés keretében a Széchényi István Egyetemen a GINOP-2.3.4-15-2016-00003 projekt keretében EKR 001465662019
2020.06.18.
2020.07.31.
D.215/2021
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság
„Építési beruházás II. - GINOP-7.1.9-17-2018-00024” EKR001337772020
2021.04.23.
2021.06.03.
D.215/2022
Nemzeti Kommunikációs Hivatal
HEPA - OKT kialakítása és médiaügynökség (471)” – 1. RÉSZ: OKT kialakítása EKR 001426342021
2022.06.10.
2022.07.15.
D.215/2023
Pásztó Városi Önkormányzat
Pásztó földutak felújítása - 2. rész:- Pásztó 0185/1 hrsz. földút építése EKR000479172023
2023.06.06.
2023.07.04.
D.215/2024
Szada Nagyközség Önkormányzata
INTERMAP Intelligence in 3D mapping szoftver megvásárlása
2024.04.15.
2024.04.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el