Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.914/2010.
Budapest Főváros XX. ker. Pesterzsébet Önkormányzata
Közétkeztetés biztosítása oktatási és szociális intézményekben
2010.11.26.
2010.12.17.
D.880/14/2010.
Paksi Atomerőmű Zrt.
Minősítő auditok lebonyolítása 2011-2013. években
2010.11.12.
2010.12.17.
D.964/2010.
Pannonhalma Többcélú Kistérségi Társulás
min.40 személyes busz beszerzése
2010.12.13.
2010.12.20.
D.869/2010.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Zsóry-fürdő korszerűsítéséhez kapcsolódó kiegészítő beruházás
2010.11.09.
2010.12.20.
D.898/2010.
Esztergom Város Önkormányzata
Esztergomi Városőrség felállítása és működtetése, Esztergom Város közbiztonságának fenntartására
2010.11.19.
2010.12.20.
D.891/2010.
Kőbányai Szivárvány Szociális Gondoskodást Nyújtó Kiemelten Nonprofit Kft.
Közétkeztetés biztosítása a Kőbányai Szivárvány Szociális Gondoskodást Nyújtó Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft. szolgáltatást igénybevevői számára
2010.11.18.
2010.12.20.
D.894/2010.
Kisköre Város Önkormányzata
A kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola felújítása, bővítése és akadálymentesítése
2010.11.18.
2010.12.20.
D.876/2010.
Gyönk Város Önkormányzata
Gyönk integrált mikrótérségű alapfokú egészségügyi és szociális szolgáltató központ építése
2010.11.12.
2010.12.20.
D.858/2010.
Budapest Főváros Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Budapest Központi Szennyvíztisztító Telep és kapcsolódó létesítményei - CŰOL 4 - Csepeli főművi rendszer és kapcsolódó öblözetei
2010.11.04.
2010.12.20.
D.859/2010.
Budapest Főváros Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep és kapcsolódó létesítményei - COL 3 Tehermentesítő gyűjtőcsatorna és kapcsolódó létesítményei
2010.11.04.
2010.12.20.
D.956/2010.
BKV Zrt. (Budapesti Közlekedési Zrt.)
A BKV Zrt. autó- és trolibuszainak javítási, felújítási és átalakítási munkái
2010.12.10.
2010.12.21.
D.945/2010.
BKV Zrt.
A BKV Zrt. autó- és trolibuszainak javítási, felújítási és átalakítási munkái
2010.12.06.
2010.12.21.
D.917/2010.
Bükkösd Község Önkormányzata
Bükkösd község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvíz-csatornahálózat és szennyvíztisztító telep) kiépítése kiviteli terv készítésével vállalkozási szerződés keretében
2010.11.26.
2010.12.21.
D.901/2010.
ORFK Országos Rendőr-főkapitányság
Nyiladék tisztítási munkálatok elvégzése Somogy megyei Rendőr-főkapitányság határszakaszán
2010.11.22.
2010.12.21.
D.875/2010.
Budai Irgalmasrendi Kórház Közhasznú Nonprofit Kft.
Budai Irgalmasrendi Kórház Közhasznú Nonprofit Kft. 2010. évben megvalósított gyógyszeres sztentekre (gyógyszerkibocsátó sztentekre) irányuló beszerzései
2010.11.11.
2010.12.21.
D.870/2010.
Székesfehérvár Város és Térsége Szennyvízcsatorna Hálózat Bővítési Önkormányzat
Székesfehérvár M.J.V. és Térsége (Pákozd, Pátka, Seregélyes) szennyvíz-csatorna hálózatok bővítése
2010.11.10.
2010.12.21.
D.962/2010.
Tisza-tavi régió hulladéklerakóit rekultiváló egycélú Önkormányzati Társulás
a Tisza-tavi Régió hulladéklerakóit rekultiváló egycélú Önkormányzati társulás tagtelepüléseinek települési szilárdhulladék-lerakóinak rekultivációja
2010.12.10.
2010.12.21.
D.918/2010.
Nagydobsza és Kisdobsza Szennyvíz és Csapadékvíz Elvezető Társulás
Nagydobsza és Kisdobsza községek szennyvízkezelési rendszerének (szennyvíz-csatornahálózat és szennyvíztisztító-telep) kiépítése és vízrendezése vállalkozási szerződés keretében kiviteli terv készítésével
2010.11.26.
2010.12.21.
D.909/2010.
Csongrád Város Önkormányzata
Csongrád Nyugati és Központi városrész és Bokrosi városrész csapadékvíz elvezető hálózat rekonstrukciója
2010.11.25.
2010.12.21.
D.871/2010.
Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosítási Társulás
Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosítási Társulás települési szilárdhulladék-lerakóinak rekultivációja megvalósításához szükséges FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri szolgáltatás ellátására
2010.11.11.
2010.12.21.
D.978/2010.
Lajoskomárom-Dég Szennyvízcsatorna-hálózat és Szennyvíztisztító Ber.Önk. Társulás
Építési koncessziós szerződés az Európai Unió támogatásával, a Kohéziós alap társfinanszírozásával Lajoskomárom-Dég településeken szennyvízberuházás fejlesztésének megvalósítása
2010.12.17.
2010.12.22.
D.873/2010.
Tiszanána Község Önkormányzata
Tiszanána község belterületi vízrendezése
2010.11.11.
2010.12.22.
D.919/2010.
Szerencs Város Önkormányzata
I. rk. Szerencs, római katolijus templom belső felújítása és kerítés felújítása, II. rk. Szerencs, református templom külső-belső felújítása, kerítés felújítása
2010.11.26.
2010.12.23.
D.889/2010.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyilvánosság biztosítása a TIOP-1.2.1-08/2-2009-0004 jelű, a Tatabánya a Vértes Agórája című projekt megvalósítása során
2010.11.17.
2010.12.23.
D.911/2010.
MÁV Zrt.
a MÁV Zrt., a MÁV Start Zrt., a MÁV-Gépészeti Zrt. és a MÁV nosztalgia Kft. hálózati szintű szilárd tüzelőanyag ellátása teljes körű logisztikai szolgáltatás igénybevételével 1. és 2. része ellen
2010.11.25.
2010.12.23.
D.884/2010.
Pannon Egyetem
Aspen szoftvercsomag (Aspen Plus, Aspen Dynamics) licenceinek beszerzése a Pannon Egyetem Folyamatmérnöki Oktató és Kutató Központ részére
2010.11.15.
2010.12.23.
D.879/2010.
Nagykőrös Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében KEOP-1.2.0 Nagykőrös város szennyvíztisztító telepének fejlesztése
2010.11.12.
2010.12.23.
D.965/2010.
Dr. Réthy Pál Kórház- Rendelőintézet
Réthy Pál Kórház-Rendelőintézet számára a betegek és a dolgozók étkeztetésének biztosítása, a kórházi konyha üzemeltetésének ellátásával
2010.12.13.
2010.12.27.
D.963/2010.
Csenger Város Önkormányzata
Megbízási szerződés "Csenger városban szennyvízközmű építése" projekt megvalósításához műszaki ellenőri tevékenység ellátására
2010.12.11.
2010.12.27.
D.959/2010.
BAZ Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Intraaortikus ballonpumpa katéter 40 db/év
2010.12.10.
2010.12.27.
D.888/12/2010.
Budapesti Gazdasági Főiskola
A Neptun.Net Egységes Felsőoktatási Tanulmányi Rendszer (EFTR) programrendszer supportálása, üzemeltetésének elősegítése
2010.11.17.
2010.12.27.
D.931/2010.
Állami Számvevőszék
Az Állami Számvevőszék és az Állami Számvevőszék Kutatóintézete alkalmazottai külföldre történő hivatalos utazásainak teljes körű lebonyolításának beszerzése
2010.11.30.
2010.12.27.
D.903/2010.
Fővárosi Önkormányzat Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
Inkontinencia pelenkanadrág beszerzése
2010.11.22.
2010.12.28.
D.895/2010.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
A záhonyi térség különleges gazdasági övezetének komplex gazdaságfejlesztési programjával kapcsolatos kormánydöntések 2003-2010. közötti végrehajtásának vizsgálata
2010.11.18.
2010.12.29.
D.890/2010.
Madaras Község Önkormányzata
Madarasi óvoda bővítése
2010.11.18.
2010.12.29.
D.904/2010.
Diósd Község Önkormányzata
közétkeztetési szerződés 5 éves időtartamra Diósd Község Önkormányzata által fenntartott intézmények számáre
2010.11.23.
2011.01.03.
D.892/2010.
Nyíregyházi Főiskola
Adattárház alapú Vezetői Információs Rendszer fizikai megvalósítása meglévő logikai terv alapján
2010.11.18.
2011.01.03.
4.Kf.27.545/2010/ 5.
Országos Rehabilitációs és Szociális Szakértői Intézet
„Komplex bizottsági munkát támogató szakértői rendszer tervezését és kivitelezését előkészítő folyamatmenedzsment”
2011.01.05.
D.923/2010.
Észak-Magyarországi Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Védképesség visszaállítása Sajó, a Hernád és a Tarna menti árvízvédelmi szakaszokon
2010.11.26.
2011.01.05.
D.921/11/2010.
Észak-Magyarországi Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Védképesség visszaállítása a Vadász és a Bán-patakok medrének és depóniáinak helyreállításával
2010.11.26.
2011.01.05.
D.924/2010.
Fővárosi Önkormányzat Szent Imre Kórház
PACS informatikai rendszer bővítése, fejlesztése
2010.11.26.
2011.01.05.
D.925/2010.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
100.000 adag + legfeljebb 50 %% Streptococcus pneumoniae 13 szerotípusa ellen védelmet nyújtó konjugált vakcina csecsemőknek és kisgyermekek részére
2010.11.26.
2011.01.05.
D.912/2010.
Dél-alföldi Térségi Hulladékgazdálkodási Társulás
Szeged Regionális Hulladékkezelési Prgram keretében megvalósuló Hulladéklerakó rekultivációja tárgyú KEOP-2.3/3F/09-2009-0012 azonosító számú projekt kivitelezése
2010.11.25.
2011.01.05.
D.953/2010.
Hatvan és Térsége Szennyvíz-beruházási Társulás
Hatvan és térsége szennyvízelvezető rendszer bővítése, fejlesztése, teljes kiépítése programmal kapcsolatos Mérnöki/műszaki felügyeleti feladatok ellátása
2010.12.09.
2011.01.05.
D.920/2010.
Észak-magyarországi Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Védképesség visszaállítása a Bódva menti víztartó depóniákon
2010.11.26.
2011.01.05.
D.922/11/2010.
Észak-Magyarországi Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Védképesség helyreállítása a Tolcsva, a Szerencs, a Tarna és a Parádi-Tarna patakok medrének és depóniáinak helyreállításával
2010.11.26.
2011.01.05.
D.910/2010.
Üröm Község Önkormányzata
Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása
2010.11.25.
2011.01.05.
D.908/2010.
Abaliget Község Önkormányzata
Abaliget község szennyvízelvezetési rendszerének (szennyvízcsatorna) kiépítése vállalkozási szerződés alapján
2010.11.25.
2011.01.05.
D.1002/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Megbízási szerződés a Szajol(kiz.)-Püspökladány(bez.) vasúti vonalszakasz fejlesztéséhez kapcsolódó lebonyolító mérnöki tevékenység ellátása tárgyában
2010.12.29.
2011.01.06.
D.946/2010.
Sátoraljaújhelyi Fegyház és Börtön
Élelmiszer beszerzése (4. és 5. rész)
2010.12.06.
2011.01.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el