Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.318/2020
Szigetvár Város Önkormányzat
Magtár és IKSZT épületek bővítése és felújítása - 2. rész (IKSZT épületének korszerűsítése)
2020.08.06.
2020.08.13.
D.292/2020
Hernádkak község Önkormányzata
Ipari park beruházás EKR000467582020
2020.07.29.
2020.08.13.
D.222/2020
Központi Konyha
Élelmiszer alapanyag beszerzése - II. rész (Zöldség, gyümölcs, tojás) EKR000258692020
2020.06.25.
2020.08.12.
D.315/2020
Pécsi Állatkert és Akvárium-Terrárium Közhasznú Nonprofit Kft.
Személyszállítási szolgáltatás beszerzése az EFOP-3.3.6-17-2017-00011 azonosítószámon regisztrált Mecseki természettudományos élményközpont fejlesztése program keretében
2020.08.06.
2020.08.12.
D.314/2020
Katolikus Szeretetszolgálat Alapítvány
Szociális szakellátást támogató szoftverfejlesztés
2020.08.06.
2020.08.12.
D.313/2020
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Gyermekvédelmi Központ és Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat
Notebookok, munkaállomások, monitorok, pendirve-ok, szoftverek és kiegészítők - 2. részajánlat: Számítógép munkaállomás, monitor és pendrive beszerzése.
2020.08.06.
2020.08.12.
D.312/2020
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Gyermekvédelmi Központ és Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat
„Mobiltelefon beszerzése az EFOP-1.2.7.-16-2017-00023 Szivárvány-híd - Sokszínű segítség a gyermekvédelmi rendszerben nevelkedők részére”
2020.08.06.
2020.08.12.
D.218/2020
Rákosmente Városfejlesztő, Városüzemeltető, Kivitelező, Karbantartó és Szolgáltató Kft.
Épületek élőerős személy- és vagyonvédelme - 2020 EKR 000075402020
2020.06.19.
2020.08.12.
D.232/2020
EURO-ALMA Mezőgazdasági Termelő és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
„Az EURO-ALMA Kft. ültetvénytelepítése – kapcsolódó építési munkálatokkal”
2020.07.10.
2020.08.11.
D.283/2020
Pécsi Állatkert és Akvárium-Terrárium Közhasznú Nonprofit Kft.
Személyszállítási szolgáltatás beszerzése az EFOP-3.3.6-17-2017-00011 azonosítószámon regisztrált Mecseki természettudományos élményközpont fejlesztése program keretében
2020.07.23.
2020.08.07.
D.282/2020
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Gyermekvédelmi Központ és Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat
Notebookok, munkaállomások, monitorok, pendirve-ok, szoftverek és kiegészítők - 2. részajánlat: Számítógép munkaállomás, monitor és pendrive beszerzése.
2020.07.23.
2020.08.07.
D.266/2020
OFA Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Info-tár fejlesztés (2016.07.13.)
2020.07.17.
2020.08.07.
D.265/2020
OFA Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Egyedi szoftverfejlesztés (2016.07.13.)
2020.07.17.
2020.08.07.
D.237/2020
Pécsi Tudományegyetem
Költöztetési, szállítási feladatok - PTE EKR000232762020
2020.07.13.
2020.08.07.
D.281/2020
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Gyermekvédelmi Központ és Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat
„Mobiltelefon beszerzése az EFOP-1.2.7.-16-2017-00023 Szivárvány-híd - Sokszínű segítség a gyermekvédelmi rendszerben nevelkedők részére”
2020.07.23.
2020.08.07.
D.279/2020
Katolikus Szeretetszolgálat Alapítvány
Szociális szakellátást támogató szoftverfejlesztés
2020.07.23.
2020.08.07.
D.216/2020
Budapest Közút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Forgalomtechnikai kiskorrekciók 2018-2021 - 1. rész EKR000261142020
2020.06.18.
2020.08.07.
D.198/2020
Göd Város Önkormányzata
Göd Nyaralóházak konyhájába (2132 Göd, Jósika u. 14.) konyhatechnológiai berendezések szállítása és beüzemelése
2020.06.02.
2020.08.06.
D.285/2020
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Ultrahang beszerzések két részben” EKR000671422019
2020.07.23.
2020.08.05.
D.284/2020
Ráckeresztúr Község Önkormányzat
Szociális bérlakások felújítása EFOP-1.2.11-16
2020.07.23.
2020.08.05.
D.286/2020
Szigetvár Város Önkormányzat
Magtár és IKSZT épületek bővítése és felújítása - 2. rész (IKSZT épületének korszerűsítése)
2020.07.23.
2020.08.05.
D.226/2020
Zöld Dolmány Kft.
Gabonafeldolgozó építése Kisbéren 1. (VP3-4.2.1-15) EKR001386482019
2020.06.30.
2020.08.05.
D.206/2020
Szent Borbála Kórház
Labordiagnosztikai eszközök (reagens és készülék) - 1. rész EKR000675512019
2020.06.08.
2020.08.05.
D.215/2020
Széchenyi István Egyetem
Csomagolásvizsgálat 2. részterület - Vákuum kamra és Szivárgásvizsgáló készülék beszerzése adásvételi szerződés keretében a Széchényi István Egyetemen a GINOP-2.3.4-15-2016-00003 projekt keretében EKR 001465662019
2020.06.18.
2020.07.31.
D.180/2020
Pusztaszabolcs Város Önkormányzat
„Pusztaszabolcs Város közigazgatási területén helyi menetrend szerinti autóbuszos személyszállítási szolgáltatás nyújtása” - 2019. szeptember 1. napjától 2020. december 31. napjáig szerződés megkötése
2020.05.14.
2020.07.31.
D.228/2020
Budapesti Rendőr-főkapitányság
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 10 részben - 8. rész EKR001106662019
2020.07.02.
2020.07.31.
D.223/2020
Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Szolgáltatási Szerződés keretében Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata közigazgatási területén, az Önkormányzat tulajdonában lévő 131 db Siemens Prisma5 és 5 db Parkeon Strada típusú parkolójegy-kiadó automatához kapcsolódó szolgáltatások ellátása - 2. részfeladat EKR 000511782020/7332
2020.06.25.
2020.07.31.
D.227/2020
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Digitális mammográfiás berendezések beszerzése EKR001514052019
2020.07.02.
2020.07.30.
D.174/2020
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
Magas-Hegyi fejlesztési munkák
2020.05.07.
2020.07.29.
D.188/2020
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
Gépjárművek beszerzése II. EKR001573392019
2020.05.21.
2020.07.29.
D.197/2020
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.
GINOP-7.1.1-15-2017-00028 kódszámú, A szécsény-benczúrfalvai Benczúr-kúria turisztikai célú fejlesztése c. projekt megvalósításához szükséges építési tevékenység ellátása EKR 001339042019
2020.06.02.
2020.07.28.
D.186/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
„Vezetékes távközlési hálózati összeköttetések (adat- és műsorátvitel) biztosítása egyes részei az MTVA részére I. rész (fő telephelyek közötti összeköttetések létesítése)” - Kbt. mellőzése (Közérdekű bejelentés)
2020.05.20.
2020.07.27.
D.185/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
„Vezetékes távközlési hálózati összeköttetések (adat- és műsorátvitel) biztosítása egyes részei az MTVA részére III. rész (zárt hálózatok létesítése MTVA ügyfelei és az MTVA között)” - Kbt. mellőzése (Közérdekű bejelentés)
2020.05.20.
2020.07.27.
D.221/2020
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
"Szikszó 4 új lakásotthon 1321" építése EKR000173052020
2020.06.25.
2020.07.21.
D.220/2020
Kazincbarcikai Tankerületi Központ
EFOP-4.1.2-17 projektek informatikai eszközök EKR000502632020
2020.06.24.
2020.07.16.
D.207/2020
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Elektronikus jegyértékesítési rendszer bevezetése EKR000384762020
2020.06.09.
2020.07.16.
D.172/2020
Siófoki Tankerületi Központ
A Boglári Kollégium energetikai korszerűsítése EKR 000588142018
2020.05.05.
2020.07.16.
D.225/2020
ELMÜ Hálózati Kft
Középfeszültségű távműködtethető oszlopkapcsolók, zárlatjelzők, valamint bel- és kültéri kivitelű ETM vezérlők beszerzése EKR001525472019
2020.06.26.
2020.07.15.
D.212/2020
Szolnoki Városfejlesztő ZRT
EFOP-1.2.9-17-2017-00103 azonosítószámú, a „Női Információs és Szolgáltató Központ létrehozása Szolnokon” című projekt megvalósításához szükséges rendezvényszervezési és a kapcsolódó egyéb kommunikációs feladatok ellátása - 1. rész EKR001014622018
2020.06.15.
2020.07.15.
D.213/2020
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Vállalkozásfejlesztési Alapítvány
EFOP-1.2.9-17-2017-00103 azonosítószámú, a „Női Információs és Szolgáltató Központ létrehozása Szolnokon” című projekt megvalósításához szükséges rendezvényszervezési és a kapcsolódó egyéb kommunikációs feladatok ellátása - 2. rész EKR001014622018
2020.06.15.
2020.07.15.
D.210/2020
Wine Concept Zrt.
1970378131 sz. projekt keretében eszközbeszerzés - 2. rész EKR000302722020
2020.06.12.
2020.07.15.
D.209/2020
Nagyszakácsi Község Önkormányzata
„Nagyszakácsi önkormányzat épületének felújítása" EKR000693332019
2020.06.11.
2020.07.15.
D.214/2020
Bács-Kiskun Megyei Tudományos Ismeretterjesztő Társulat
„EFOP-3.3.6-17-2017-00015 projekt keretein belül különjárati személyszállítási szerződés a Bács-Kiskun Megyei TIT ajánlatkérő részére” EKR000661652018
2020.06.17.
2020.07.14.
D.208/2020
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer-reagens KM - KLDO II. - 5. rész EKR000503662019
2020.06.11.
2020.07.14.
D.191/2020
Szegedi Tudományegyetem
„Informatikai, elektronikus eszközök GINOP, EFOP II” (Homogén (informatikai) eszközök) - 4. rész EKR001121702019
2020.05.25.
2020.07.14.
D.201/2020
Fons Sacer belső egyházi jogi személy
SKHU/1601/1.1/060 FonsSacer Szécsény-restaurálás, EKR000649812019
2020.06.05.
2020.07.13.
D.193/2020
Pécsi Tudományegyetem
Takarítási feladatok ellátása a PTE telephelyein 2. - 2. rész EKR000995502019
2020.05.26.
2020.07.13.
D.219/2020
Fővárosi Kertészeti Zártkörűen Működő Nonprofit Rt.
Kaszálási és parkfenntartási munkák - 2. rész EKR 000261382020
2020.06.22.
2020.07.10.
D.151/2020
Szolnoki Gyermek és Ifjúsági Közalapítvány
Vállalkozási szerződés keretében Turisztikai központ, 4-es altábor felújítása 2-rész
2020.04.22.
2020.07.10.
D.205/2020
Semmelweis Egyetem
Textiltermékek gyártása, szállítása - 2. rész EKR001451872019
2020.06.05.
2020.07.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el