Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.171/2020
Gibárt Község Önkormányzata
Épületenergetikai korszerűsítés Gibárt községben” című projekt (TOP-3.2.1-15-BO1-2016-00019)
2020.05.05.
2020.07.08.
D.217/2020
Székesfehérvári Tankerületi Központ
Általános kliens oldali informatikai eszközök beszerzése - 1.,3. és 4. részek
2020.06.19.
2020.07.07.
D.154/2020
Biharnagybajom Községi Önkormányzat
AGORA épületek energetikai korszerűsítése EKR 000673172018
2020.04.23.
2020.07.07.
D.152/2020
Szeghalom Város Önkormányzata
„Különféle élelmiszerek beszerzése” - töltelékáru beszerzése - a SVÁB-GASZTRO Kereskedelmi és Szolgáltató Kft-vel kötött szerződés alapján - Kbt. mellőzése
2020.04.23.
2020.07.07.
D.153/2020
Szeghalom Város Önkormányzata
„Különféle élelmiszerek beszerzése” - töltelékáru beszerzése - a MAUS Kereskedelmi és Szolgáltató Kft-vel kötött szerződés alapján - Kbt. mellőzése EKR000204482019
2020.04.23.
2020.07.07.
D.211/2020
Országos Rendőr-főkapitányság
„Mechanikai és kémiai hatásokkal szemben ellenálló testvédő hordtáskával történő beszerzése a migrációs feladatellátással összefüggésben"
2020.06.12.
2020.07.06.
D.195/2020
Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Őrzés-védelmi szolgáltatások 2020-2021. EKR001603792019
2020.05.29.
2020.07.06.
D.165/2020
Algyő Nagyközség Önkormányzata
Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése EKR000269942018
2020.04.29.
2020.07.06.
D.158/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
Az MTVA részére taxi jellegű személyszállításhoz kapcsolódó fuvarszervezési szolgáltatás nyújtása
2020.04.27.
2020.07.02.
D.200/2020
Magyar Tudományos Akadémia Létesítménygazdálkodási Központ
MTA Székház és Könyvtár felújításának tervezési feladatai, építési engedélyezési és kivitelezési tervdokumentáció elkészítése és tervezői művezetés végzése EKR000723422018
2020.06.04.
2020.07.01.
D.190/2020
Szombathelyi Tankerületi Központ
„IKT eszközök beszerzése EFOP 3 projektekhez” - 7. rész EKR000648572019
2020.05.25.
2020.07.01.
D.109/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
FFP2-es M3-as szelepes maszk beszerzése (Magic Tools Kft., 2020.03.23.) - Kbt. mellőzése
2020.03.31.
2020.07.01.
D.108/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
Orvosi maszk 1x használatos beszerzése (Radecon Housing Kft., 2020.03.18.) - Kbt. mellőzése
2020.03.31.
2020.07.01.
D.107/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
FFP2-es szelepes maszk beszerzése (Lumax Pro Kft., 2020.03.23.) - Kbt. mellőzése
2020.03.31.
2020.07.01.
D.106/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
FFP1-es szelepes maszk beszerzése (Lumax Pro Kft., 2020.03.23.) - Kbt. mellőzése
2020.03.31.
2020.07.01.
D.105/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
Orvosi maszk 1 x használatos beszerzése (Lumax Pro Kft., 2020.03.17.) - Kbt. mellőzése
2020.03.31.
2020.07.01.
D.104/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
Orvosi maszk 1 x használatos beszerzése (MIK Kft. , 2020.03.17.) - Kbt. mellőzése
2020.03.31.
2020.07.01.
D.102/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
FFP-2-es maszk beszerzése (Magic Tools Kft., 2020.03.10.) - Kbt. mellőzése
2020.03.31.
2020.07.01.
D.100/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
Plusz orvosi maszk beszerzése (Lumax Pro Kft. 2020.03.13.) - Kbt. mellőzése
2020.03.31.
2020.07.01.
D.98/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
FFP3-as szelepes porálarc beszerzése (Magic Tools Kft., 2020.03.02.) - Kbt. mellőzése
2020.03.31.
2020.07.01.
D.97/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
Orvosi maszk beszerzése 1x használatos (Lumax Pro Kft., 2020.02.11.) - Kbt. mellőzése
2020.03.31.
2020.07.01.
D.175/2020
Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zrt.
Szolgáltatási Szerződés keretében Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Ön-kormányzata közigazgatási területén, az Önkormányzat tulajdonában lévő 131 db Siemens Prisma5 és 5 db Parkeon Strada típusú parkolójegy-kiadó automatához kapcsolódó szolgáltatások ellátása - 1. rész EKR 000361372020
2020.05.08.
2020.07.01.
D.111/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
Orvosi maszk 1x használatos beszerzése (Radecon-Housing Kft., 2020.03.25.) - Kbt. mellőzése
2020.03.31.
2020.07.01.
D.110/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
Orvosi maszk 1x használatos beszerzése (Radecon-Housing Kft., 2020.03.23.) - Kbt. melőzése
2020.03.31.
2020.07.01.
D.103/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
FFP2-es maszk, szelep nélküli beszerzése (Lumax Pro Kft., 2020.03.15.) - Kbt. mellőzése
2020.03.31.
2020.07.01.
D.101/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
FFP1-es szelepes maszk beszerzése (Lumax Pro kft., 2020.03.12.) - Kbt. mellőzése
2020.03.31.
2020.07.01.
D.99/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
Orvosi maszk beszerzése 1x használatos (Lumax Pro Kft., 2020.03.02.) - Kbt. mellőzése
2020.03.31.
2020.07.01.
D.163/2020
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés a „Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság épületeinek energetikai felújítása” című, KEHOP-5.2.2/16-2016-00021 azonosító számú projekt keretében a 82402, 82307 HRSZ alatti épületeinek energetikai felújítására - 2. rész
2020.04.28.
2020.06.30.
D.199/2020
Budapest Főváros VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
Közétkeztetési feladatok átmeneti időszakra történő ellátása EKR 000530842020
2020.06.04.
2020.06.30.
D.196/2020
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Hulladékgyűjtő edények beszerzése II. EKR 001335022019
2020.05.29.
2020.06.29.
D.178/2020
Magyar Kajak-Kenu Szövetség
MKKSZ részére repülőjegy beszerzés – 2020 EKR 000140272020
2020.05.13.
2020.06.26.
D.90/2020
Fehérvárcsurgó Községi Önkormányzat
Fehérvárcsurgó Községi Önkormányzat épületeinek energetikai korszerűsítése a TOP-3.2.1-15-FE1-2016-00049 tárgyú pályázathoz kapcsolódó feladatok ellátásának megvalósítása érdekében
2020.03.24.
2020.06.24.
D.203/2020
NIF Zrt.
Vámospércs-Nyírábrány (országhatár) közötti kerékpárút kivitelezése EKR001334852019
2020.06.05.
2020.06.22.
D.177/2020
Zuglói Egészségügyi Szolgálat
„Egészségügyi intézmény takarítása” EKR001588422019
2020.05.12.
2020.06.19.
D.204/2020
Bács-Kiskun Megyei "Platán" Integrált Szociális Intézmény
Élelmiszerek beszerzése - 17., 18., 19. és 20. részek EKR000872362019
2020.06.05.
2020.06.18.
D.138/2020
Békés Megyei Központi Kórház
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Pándy Kálmán Kórház tekintetében (Szőke és Társai Kft. 2016.04.28.) - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
D.131/2020
Békés Megyei Központi Kórház
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Pándy Kálmán Kórház tekintetében (Mracskó András e.v. 2017.06.28.) - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
D.130/2020
Békés Megyei Központi Kórház
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Pándy Kálmán Kórház tekintetében (Maus Kft. 2016.01.06.) - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
D.129/2020
Békés Megyei Központi Kórház
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Pándy Kálmán Kórház tekintetében (Maus Kft. 2015.01.05.) - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
D.128/2020
Békés Megyei Központi Kórház
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Pándy Kálmán Kórház tekintetében (Körös Pékség Sütőipari Kft. 2018.02.09.) - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
D.127/2020
Békés Megyei Központi Kórház
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Pándy Kálmán Kórház tekintetében (Körös Pékség Sütőipari Kft. 2015.01.05.) - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
D.126/2020
Békés Megyei Központi Kórház
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Pándy Kálmán Kórház tekintetében (HIPP Kft. 2012.06.25.) - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
D.125/2020
Békés Megyei Központi Kórház
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Pándy Kálmán Kórház tekintetében (BORA Ital Nagykereskedelmi Kft. 2015.01.05.) - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
D.123/2020
Békés Megyei Központi Kórház
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Pándy Kálmán Kórház tekintetében (Baromfiudvar 2002. Kft. 2015.01.05.) - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
D.122/2020
Békés Megyei Központi Kórház
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Pándy Kálmán Kórház tekintetében (ATI-PÉK Kft. 2015.01.05.) - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
D.155/2020
Budapest Környéki Törvényszék
„Műszaki ellenőri feladatok ellátása a Gödöllői Járásbíróság és Járási Ügyészség épületének rekonstrukciója és bővítése során rövid elnevezés: Műszaki ellenőri feladatok ellátása - Gödöllői JB” EKR001403712019
2020.04.23.
2020.06.18.
D.139/2020
Egyek Nagyközség Önkormányzata
TOP-1.1.1-15-HB1-2016-00004 azonosító számú „Ipari parkok, iparterületek fejlesztése” című pályázat keretében engedélyes és kiviteli tervek elkészítése - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
D.137/2020
Békés Megyei Központi Kórház
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Pándy Kálmán Kórház tekintetében (Szőke és Társai Kft. 2015.04.28.) - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
D.136/2020
Békés Megyei Központi Kórház
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Pándy Kálmán Kórház tekintetében (Zsarnóczay és Fivére Kft. 2016.04.01.) - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
D.135/2020
Békés Megyei Központi Kórház
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Pándy Kálmán Kórház tekintetében (Zsarnóczay és Fivée Kft. 2015.01.05.) - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el