Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.617/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Hoszplant Kft. ) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.617/2012.
Budapest Főváros Önkormányzat
Idősek otthona (Baross utca) építés és "A" épület rekonstrukció első készletbeszerzése két ütemben - 6. rész
2012.11.09.
2012.11.27.
D.617/2011.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely Megyei Jogú Város Internet alapú városi hálózatának fejlesztése és üzemeltetése
2011.08.29.
2011.10.10.
D.617/2010.
Tiszanána Község Önkormányzata
Ajánlat az Európai szintű oktatás feltételeinek megteremtése Tiszanánán oktatási intézmények bővítési-felújítási munkáihoz kapcsolódó pótmunkák
2010.07.29.
2010.08.16.
D.617/2009.
Szarvas Város Önkormányzata
Szarvas Város úthálózatának fejlesztése
2009.10.14.
2009.11.24.
D.617/14/2008
VESZ Egészségügyi Szolgáltató Kht.
Debrecen város közigazgatási területén 24 órás felnőtt és munkanapi éjszakai, illetve hétvégi 24 órás gyermek központi orvosi ügyelet működtetése
2008.12.20.
2009.01.30.
D.617/10/2007.
Veszprém Megyei Önkormányzat
2007.11.28.
D.616/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 5.rész Közép-Dunántúl és Közép-Magyarország régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.10.
D.616/2024
Református Egyetemváros
Mérnöki szolg. keretmeg. - Református Egyetemváros EKR000028062024
2024.09.19.
2024.12.18.
D.616/2017.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
2015. szeptember 1-én megkötött szerződés a POLŐR Kft-vel a Citadella vagyonvédelmi feladatainake llátása tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.11.13.
2017.12.11.
D.616/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Innovationis, Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány, Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
2015. november 12. napján kelt a Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel kötött megállapodás épületüzemeltetési feladatok ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.616/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Konyha azbeszt mentesítés 2013. évben (IGNIS értékmentő Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.616/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Karbantartási, javítási szolg. műszaki, karbantartási anyagok beszerzése, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök, szakanyag vegyszerek beszerzése (Hoge Orvosi Műszer Kft.) 2012 évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.616/2012.
Budaörs Város Önkormányzata
Városháza épület javítási munkáihoz kapcsolódó kiegészítő építési beruházás
2012.11.08.
2012.12.10.
D.616/2011.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Szállítási szerződés keretében a "Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat oktatási intézményeinek informatikai fejlesztése"
2011.08.29.
2011.09.30.
D.616/2010.
Tiszanána Község Önkormányzata
A "Jövő Gárdonyija - Kömlő Jövője" általános iskola bővítési-felőújítási munkákhoz kiapcsolódó pótmunkák
2010.07.29.
2010.09.13.
D.616/2009.
Budapest Főváros XIV. kerület Önkormányzata
Budapest Főváros XIV. kerület Önkormányzat kötelező könyvvizsgálata
2009.10.13.
2009.11.13.
D.616/17/2006.
Hatvan Város Önkormányzata, képviseli: dr. Farkas Imre ügyvéd
Albert Schweitzer Kórház-és Rendelőintézet működtetési jogának átadása
2006.09.07.
2006.10.17.
D.615/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 4.rész Dél-Dunántúl régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.10.
D.615/2024
Paks II. Atomerőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság (Paks II. Zrt.)
„Személy és vagyonőr – Paks II. beruházási terület” EKR002345002023/2135
2024.09.19.
2024.11.08.
D.615/2017.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
2014. július 23-án megkötött szerződés a STARJOBS Magyarország Kft-vel munkaerőkölcsönzés tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.11.13.
2017.12.11.
D.615/2016.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
2015. október 13. napján kelt a Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel kötött szerződés befektetési tanácsadásra - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.615/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Épület átalakítási munkák 2013. évben (KIMA Studio Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.615/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, dekoráció, kiáll. tárgy., egyéb üzemeltetési fenntartási szolg., informatikai eszközök karbantartási szolg., karbantartási javítási szolgáltatás, számítástechnikai és ügyviteli eszközök beszerzése (H-Copex Irodatehcnikai Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.615/2012.
Enying Város Önkormányzata
"Keret jellegű faktoring szolgáltatás nyújtása" közbeszerzési eljárás mellőzése
2012.11.08.
2012.12.10.
D.615/2011.
Sátoraljaújhely Város Önkormányzat Erzsébet Kórháza
A Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház struktúraváltását elősegítő infrastrukturális fejlesztése a fekvőbeteg ellátásban - építési szerződés
2011.08.26.
2011.09.09.
D.615/2010.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház - Rendelőintézet
Gyógyszerkibocsátó coronáriák szállítása
2010.07.29.
2010.08.05.
D.615/2009.
Homokháti Önkormányzatok Kistérségfejlesztési Társulása
közösségi közlekedés fejlesztése
2009.10.13.
2009.11.16.
D.615/19/2008.
Szegedi Tudományegyetem (képviseli: dr Nagymihály Tamás ügyvéd)
„A Szegedi Tudományegyetem 265 ágyas klinika építészeti tervpályázata”
2008.12.20.
2009.01.21.
D.615/11/2006.
Pécsi Regionális Képző Központ
1 db marógép és 1 db esztergagép beszerzése
2006.09.08.
2006.10.16.
D.614/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 3.rész Dél-Alföld régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.10.
D.614/2024
Cigánd Város Önkormányzata
„Cigánd- VP6-7.2.1.1-21- építés- 2024” - 6. rész 3973 Cigánd (külterületi 0170 hrsz-ú ingatlan) EKR000859112024
2024.09.18.
2024.10.31.
D.614/2017.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
2014. július 30-án kötött szerződés a KRISTÁLY-MIX Kft-vel, Várkert Bazár egyes részeinek takarítása tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.11.13.
2017.12.11.
D.614/2016.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
2015. augusztus 5. napján kelt a P'-Autócity Kft.-vel kötött gépjármű adás-vételi szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.614/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Eljárásrend kidolgozás 2013. évben (AXIS Rehab Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.614/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egyéb szolgáltatások, kommunikációs szolgáltatások, tanácsadói, szakértői szolgáltatások beszerzése (HBCS Audit Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.614/2012.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Vállalkozási keretszerződés – Díszletüzemeltetés, díszletüzemeltetést végző szakembergárda biztosítása, szcenikai szolgáltatás teljesítése a keretszerződés időtartama alatt tárgyában
2012.11.07.
2012.12.28.
D.614/2011.
Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.
40 db személygépjármű beszerzése
2011.08.26.
2011.10.10.
D.614/2010.
Bükkösd Község Önkormányzata
Bükkösd Község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvíz-csatornahálózat és szennyvíztisztító telep) kiépítése kiviteli terv készítésével
2010.07.29.
2010.08.17.
D.614/2009.
ITD Hungary Zrt.
Üzletfejlesztési tanácsadás
2009.10.13.
2009.10.15.
D.613/8/2006.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Elektronikus jogszabály-nyilvántartó rendszer használata
2006.09.06.
2005.10.12.
D.613/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 2.rész Észak-Magyarország régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.10.
D.613/2024
Cigánd Város Önkormányzata
„Cigánd- VP6-7.2.1.1-21- építés- 2024” - 5. rész 3973 Cigánd (külterületi 0164/15 hrsz-ú ingatlan) EKR000859112024
2024.09.18.
2024.10.31.
D.613/2017.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Egységes kormányzati beléptető rendszer kialakítása a KEF által működtetett épületekben
2017.11.13.
2017.12.11.
D.613/2016.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
2014. július 31. napján kelt a BanKonzult Pénzügyi és Gazdasági Tanácsadó Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés elemzés elkészítésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.613/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Eljárásrend készítése 2013. évben (Os Frontale Benchmarking Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.613/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Informatikai eszközök karbantartási szolg., irodaszer, sokszorosítási anyagok, kisértékú gépek, berendezéske, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértéká tárgyi eszközök, számítástecnikai és ügyviteli eszközök, vagyoni értékű jogok beszerzése (H2G2 Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.613/2012.
Magyar Állami Operaház
Az Erkel Színház előadás tartására alkalmas állapotba történő felújítása
2012.11.07.
2012.12.19.
D.613/2011.
Szegedi Tudományegyetem
Vállalkozási-építési szerződés a Szegedi Tudományegyetem KEOP-2009-4.4.0 pályázat keretében napelemes energiatermelés megvalósítása tárgyú tervezés teljes áramszolgáltatói ügyintézés és építési beruházás megrendelése
2011.08.26.
2011.10.10.
D.613/2010.
Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány
a Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány Budapest, IX. ker. Páva u. 39. sz. alatti épületének élőerős őrzés-védelmi feladtai, valamint biztonsági technikai eszközök időszaki karbantartása és javítása
2010.07.29.
2010.09.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el