Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.613/2009.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata (képviseli: Dr. Bardocz Kálmán ügyvéd, 2310 Szigetszentmiklós, Móra F. u. 13. fszt. 1.)
Szigetszentmiklós Bucka Városrész szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztító telep bővítése, tervezői tevékenység ellátása
2009.10.12.
2009.11.30.
D.613/20/2008
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
ORFK flottabérlet
2008.12.20.
2009.01.28.
D.612/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 1.rész Észak-Alföld régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.10.
D.612/2024
Cigánd Város Önkormányzata
„Cigánd- VP6-7.2.1.1-21- építés- 2024” - 4. rész 3973 Cigánd (külterületi 0101/4 hrsz-ú ingatlan) EKR000859112024
2024.09.18.
2024.10.31.
D.612/2017.
Komlói Kistérség Többcélú Önkormányzati Társulás
Komló és Térsége szociális alapszolgáltatásainak komplex fejlesztése megnevezésű pályázat keretében informatikai és egyéb eszközök beszerzése - 1. rész
2017.11.08.
2017.12.20.
D.612/2016.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
2014. május 1. napján kelt a Dokumat Informatikai Gazdasági Tanácsadó és Archiváló Kft.-vel kötött megbízási szerződés könyvvezetés és egyéb tevékenységek elvégzése - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.08.04.
D.612/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
"BVOP" 2013. évben (Budapesti Faipari Termelő Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.612/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb üzemeltetési fenntartási szolgáltatás beszerzése (GNG Mobil Kft.) 2012. évben - kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.612/2012.
Csanádpalota Város Önkormányzata
Csanádpalota Város szennyvízelvezetési és szennyvízkezelési beruházása, KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072 projekthez kapcsolódó külső projektmenedzsment feladatok (generál lebonyolító) ellátása 2.
2012.11.06.
2012.12.10.
D.612/2011
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME ST tanulmányi épület felújítási munkái
2011.08.26.
2011.10.07.
D.612/2010.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
Keretmegállapodás Nagykanizsa városközpont rekonstrukciójának megvalósítása tárgyában
2010.07.29.
2010.08.30.
D.612/2009.
Büki Gyógyfürdő Zrt.
Pihenőtéri épület automatizálásának kiegészítése
2009.10.12.
2009.11.11.
D.612/10/2007.
Magyar Turizmus Zrt. képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda
2007.11.23.
D.611/8/2006.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Településfejlesztési koncepció készítése
2006.09.06.
2006.10.17.
D.611/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 6.rész Nyugat-Dunántúl régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.611/2024
Cigánd Város Önkormányzata
„Cigánd- VP6-7.2.1.1-21- építés- 2024” - 3. rész 3973 Cigánd (külterületi 080/2 hrsz-ú ingatlan) EKR000859112024
2024.09.18.
2024.10.31.
D.611/2017.
Vértes-Út Kft.
2 db homlokrakodó gép beszerzése a Vértes-Út Kft. részére
2017.11.08.
2017.12.29.
D.611/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2014. december 19. napján kelt, a New Wave Media Hirdetésszervező és Reklámértékesítő Szolgáltató Kft-vel kötött vállalkozási szerződés és módosítása. A BUD 2020 - Budapest Vízió bemutatására és széleskörű megismertetésére fókuszáló tartalmi együttműködés indítása. A 2015. február 23-i módosításnak megfelelően megrendelő megrendeli 'A Magyarok a világ élén' könyv szerkesztői és képszerkesztő ellátását - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.611/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
"BVOP" 2013. évben (Nagyfa-Alföld Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.611/2014.
Pécsi Tudományegyetem
egyéb szolgáltatások, építési beruházások beszerzése (Gerle Kft.) 2012. évben -Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.611/2012.
Pécsi Tudományegyetem
Pécsi Tudományegyetem Bőr-, Nemikórtani és Onkodermatológiai Klinika költözése az Akác utcai telephelyre - építési feladatok
2012.11.05.
2012.12.14.
D.611/2011.
Budapesti Történeti Múzeum
BTM Aquincumi Múzeum környezetrendezés (játszótér kialakítás, kertrendezés) és parkoló kivitelezése valamint Festőház (főépület) rekonstrukció kivitelezése
2011.08.26.
2011.09.12.
D.611/2010.
Budapest Főváros XXI. ker. Csepel Önkormányzat Oktatási Szolgáltató Intézmény
Karácsony Sándor Általános Iskola sportudvar felújítása
2010.07.29.
2010.08.12.
D.611/2009.
Szarvas Város Önkormányzata
Szarvas város belterületi belvízrendezése I. ütem - 2. sz. vízgyűjtő öblözet fejlesztése, felújítása
2009.10.12.
2009.10.26.
D.611/12/2007.
Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata képviseli: dr. Molnár Judit ügyvéd
2007.11.26.
D.610/8/2008.
Budapesti Közlekedési Zrt. (képviseli: Varga Dóra Ügyvédi Iroda, dr. Varga Dóra Katalin ügyvéd)
„A BKV Zrt. kelet-nyugati-, észak-déli metró-, MFAV-, HÉV, autóbusz vonalain, éjszakai járatain személy- és vagyonvédelmi, valamint jegyellenőrzési feladatok ellátása”
2008.12.18.
2009.01.21.
D.610/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 5.rész Közép-Dunántúl és Közép-Magyarország régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.610/2024
Cigánd Város Önkormányzata
„Cigánd- VP6-7.2.1.1-21- építés- 2024” - 2. rész 3973 Cigánd (külterületi 026 hrsz-ú ingatlan)
2024.09.19.
2024.10.31.
D.610/2017.
Univerzál Beszerző Kft.
Hálózatkarbantartási anyagok beszerzése az Univerzál Beszerző Kft. részére - 5. rész
2017.11.07.
2018.01.02.
D.610/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. április 3. napján kelt, a Made in Heiszler Kft-vel kötött vállalkozási szerződés az Ybl Miklós tér 8. szám, 4. emeleti iroda belsőépítészeti tervezési és kivitelezési munkálatainak elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.610/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
EKG integrált hang és adatszolgáltatás beszerzése 2012. évben (Magyar Telekom Nyrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.610/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, irodaszer, sokszorosítási anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (GE Hungary Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.610/2012.
Apaj Község Önkormányzata
Apaj - Kunszentmiklós ivóvíz távvezeték megépítése - az építési beruházás megvalósítsához szükséges kiegészítő építési munkák elvégzése
2012.11.05.
2012.12.17.
D.610/2011.
Magyar Kézműves Akadémia Alapítvány
Vállalkozási szerződés a Galéria és panorámaterasz létrehozása Budapest több ütemben kialakítandó legrangosabb kulturális palotájában, a Pesti Vígadó épületében - kivitelezési munkáira
2011.08.26.
2011.09.12.
D.610/2010.
Budapesti Szennyvíztisztítási Kft.
a Budapesti Központi Szennyvíztisztító területén működő kapcsolt energiatermelő épület berendezéseinek üzemeltetése, karbantartása és hibaelhárítási munkái
2010.07.28.
2010.09.13.
D.610/2009.
Agrármarketing Centrum
IGW 2010 Magyar Csárda üzemeltetésére és nyitó fogadás biztosítására
2009.10.12.
2009.10.29.
D.610/15/2006.
Móri Többcélú Kistérségi Társulás
Átalánydíjas vállalkozási szerződés keretében, a Móri Kistérségi Társulás öt településén szélessávú internet infrastruktúra
2006.09.05.
2006.10.16.
D.61/7/2007.
MÁV Magyar Államvasutak
2007.03.09.
D.61/21–I/2008
Pápa Város Önkormányzata képviseli: Takácsné dr. Kovács Éva ügyvéd
2008.03.25.
D.61/2026
DEBRECEN INTERNATIONAL AIRPORT Korlátolt Felelősségű Társaság
„Terminál bővítése a Debrecen Nemzetközi Repülőtéren” EKR001511442023
2026.02.12.
2026.05.28.
D.61/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Őrzési és egyéb vagyonvédelmi feladatok ellátása és recepciós szolgáltatások nyújtása a KEF mindenkori üzemeltetési és/vagy ellátási körébe tartozó ingatlanokban.” EKR001705362024
2025.01.24.
2025.02.17.
D.61/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„MR beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 1. rész
2024.01.25.
2024.04.30.
D.61/2023
Szegedi Tudományegyetem
Háztartási papíráruk és higiéniai termékek - 1. rész EKR001402852022
2023.02.17.
2023.04.06.
D.61/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang - 2021 - Ultrahang berendezések beszerzése - 4. és 6. rész EKR000290762021
2022.02.14.
2022.03.17.
D.61/2021
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Budapest VIII. kerület, Orczy tér felújításának egyesített engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése” EKR000293132018
2021.02.11.
2021.05.12.
D.61/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
Fuvarszervezési szolgáltatás/taxiszolgáltatás 2019 (EKR001133912019)
2020.02.28.
2020.03.19.
D.61/2019
NIF Zrt.
Megbízási szerződés GSM-R rendszer 2. ütem tervezési és kivitelezési munkáihoz kapcsolódó független mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására EKR000059022019
2019.03.01.
2019.03.18.
D.61/2018
SZÉPHŐ Székesfehérvári Épületfenntartó és Hőszolgáltató Zrt.
2018. évben tervezett távhővezeték beruházáshoz szükséges távhővezeték-rendszer beszerzése és ehhez kapcsolódó helyszíni utószigetelési feladatok ellátása és mérnöki szolgáltatás nyújtása
2018.03.07.
2018.04.23.
D.61/2017.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Menekültügyi Őrzött Befogadó Központ
Vállalkozási szerződés takarítási szolgáltatás teljesítésére 2 részben, a megrendelő békéscsabai és kiskunhalasi telephelyein - 1. rész
2017.02.10.
2017.03.20.
D.61/2016.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
DAOP-2.1.1/G-11-k2-2012-0003 azonosítószámú, a "Lépj be a múltba! - Történelmi időutazás Ópusztaszeren" című projekt keretében a grafikai tervezési és szoftverfejlesztési szolgáltatások ellátása
2016.01.22.
2016.02.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el