Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.995/2010.
BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság
malomipari termékek, pékárúk, valamint cukrászati alapanyagok és édesipari termékek beszerzése
2010.12.23.
2011.01.21.
D.970/2010.
Heréd Község Önkormányzata
Heréd Község Önkormányzata települési szilárd hulladékának rendszeres gyűjtésére, elszállítására kötendő közszolgáltatási szerződés
2010.12.15.
2011.01.24.
D.967/2010.
Magyar Posta Zrt.
Fénymásoló rendszerek és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2010.12.13.
2011.01.24.
D.955/2010.
Magyar Közút Kht.
Útszórósó szállítása
2010.12.10.
2011.01.24.
D.980/2010.
BKV Zrt.
A FUTÁR projekt független mérnök munkái
2010.12.17.
2011.01.24.
D.968/2010.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Oracle licenszek gyártói supportjának biztosítása
2010.12.14.
2011.01.24.
D.947/2010.
Györköny Község Önkormányzata
UMVP III. tengely falufejlesztés - falumegújítás keretében felújítási munkák elvégzése
2010.12.07.
2011.01.24.
D.30/2011.
Dél-Dunántúli Regionális Forrásközpont Nonprofit Kft.
Engedj közelebb - romákkal szembeni társadalmi szemléletváltás széleskörű elősegítése média műsorok gyártása és terjesztése révén
2011.01.17.
2011.01.25.
D.974/2010.
Pest Megyei Közigazgatási Hivatal
építési munkák megrendelése az Integrált Ügyfélszolgálati Rendszer kialakítása érdekében
2010.12.16.
2011.01.25.
D.972/2010.
Országos Onkológiai Intézet
Hidrogén-peroxiddal működő sterilizűló berendezés beszerzése és a garanciális időszakon túli átalánydíjas karbantartási és hibajavítási szolgáltatás
2010.12.15.
2011.01.25.
D.971/2010.
Kaszaper Község Önkormányzata
Mátyás Király Általános Iskola épületének korszerűsítése, Kaszaper egészségügyi alapellátásának fejlesztése
2010.12.15.
2011.01.25.
D.966/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Budapest-Kelenföld (bez.)- Tárnok (bez.) vonalszakasz átépítése, pálya, műtárgy és felsővezeték építési munkák, valamint a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, váltófűtési, térvilágítási, felsővezeték távvezérlési munkák tervezése és építése
2010.12.13.
2011.01.25.
3.Kf.27.393/2010/3.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest XIII. kerületében parkoló jegykiadó automaták beszerzése, telepítése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2011.01.26.
D.981/2010.
Gödöllő Város Önkormányzata
az Állomás utcában található Királyi Váró rekonstrukciójának kivitelezése
2010.12.17.
2011.01.26.
3.Kf.27.396/2010/7
Magyar Posta Zrt. (1138 Budapest, Dunavirág utca 2-6.)
kerékpárok gyártása és szállítása
2011.01.26.
D.979/2010.
Széchenyi István Egyetem
Neptun tanulmányi rendszerhez kapcsolódó szoftverfejlesztések
2010.12.17.
2011.01.26.
D.19/2011.
Csorna Város Önkormányzata
A XXI. század óvodája és iskolája megnevezésű, NYDOP-5.3.1/2F-2-f-2009-2008. azonosítószámú projekt
2011.01.11.
2011.01.27.
4.Kf.27.473/2010/5.
Zala Megyei Rendőr-főkapitányság
Zalaegerszegi, Nagykanizsai és Keszthelyi Rendőrkapitányság objektumok ügyfél eligazítói (porta szolgálati) feladatainak ellátása
2011.01.27.
D.22/2011.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Gyomaendrőd Város Polgármesteri Hivatalának komplex akadálymentesítése
2011.01.12.
2011.01.27.
D.997/2010.
OEP Országos Egészségbiztosítási Pénztár
Az EU Egészségbiztosítási kártyához és a Közgyógyellátási igazolványhoz nyers kártyatestek 2011. évi beszerzése
2010.12.27.
2011.01.27.
D.6/2011.
Nagyecsed Város Önkormányzata
Szatmári Kistérségi Bölcsőde bővítése és rekonstrukciója
2011.01.03.
2011.01.28.
D.984/2010.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Hús és hentesárú beszerzése
2010.12.20.
2011.01.28.
D.977/2010.
Egészségügyi Holding Nonprofit Zrt.
Egészségügyi Holding Onprofit Zrt. tagvállalatai számára Törzskönyvezett gyári gyógyszerkészítmények (speciális) szállítása 4, 9, 20, 24, 25, 26, 41, 43. termékcsoport
2010.12.17.
2011.01.28.
D.975/2010.
Monor Város Önkormányzata
Bölcsőde rekonstrukciója és bővítése
2010.12.17.
2011.01.28.
D.976/2010.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
Bogdán János Cigány Kisebbségi Közösségi Ház átalakítása és bővítése
2010.12.17.
2011.01.28.
D.4/2011.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata Integrált Szociális Intézmény
Szállítási szerződés- különféle háztartási, vegyiáru, háztartási cikk és személyi higiéniás termékek szállítására
2011.01.03.
2011.01.31.
D.12/2011.
ZALAISPA Hulladékgazdálkodási Társulás
Hulladékkezelési, hulladékgazdálkodási létesítmények, eszközök, berendezések ISPA/Kohéziós Alap feltételrendszer szerinti üzemeltetése
2011.01.05.
2011.01.31.
D.983/2010.
Izsák és Térsége Rekultivációs Önkormányzati Társulás
Izsák és Térsége Rekultivációs Önkormányzati Társulás tagtelepülésein található települési szilárdhulladék-lerakók rekultivációja FIDIC Piros Könyv szerint
2010.12.20.
2011.01.31.
D.987/2010.
Magyar Gomba Kertész Kft.
gombacsomagoló gép beszerzése
2010.12.22.
2011.02.01.
4.Kf.27.543/2010/6.
Heves Megyei Vízmű Zrt.
Villamos energia szállítása
2011.02.02.
3.Kf.27.550/2010/8.
Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
Budapest XVIII. kerület fenntartásában működő óvodák, általános,- és középiskolák valamint szociális intézmények közétkeztetési feladatainak ellátása
2011.02.02.
D.33/2011.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged város elektromos tömegközlekedés fejlesztése keretében 10+5 (opciós) db új csuklós trolibusz gyártása, szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2011.01.19.
2011.02.02.
4.Kf.27.547/2010/6.
Kisvárda Város Önkormányzata
Önkormányzati ügyviteli szoftver beszerzése és a hozzá kapcsolódó képzés beszerzésere
2011.02.03.
D.29/2011.
Sellyei Kistérségi Többcélú Társulás
Integrált kis- és mikrotérségi oktatási hálózatok és központjainak fejlesztése című pályázati program keretében felújítással és átépítéssel kapcsolatos építési beruházások kivitelezése és tervellenőrzött kiviteli tervek elkészítése
2011.01.17.
2011.02.03.
D.14/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Keretmegállapodások megkötése az Útpénztár finanszírozású nagyfelületi javítási és útfelújítási feladatokra az országos közúthálózaton 2010-2011.
2011.01.07.
2011.02.03.
D.992/2010.
EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt.
Vállalkozási szerződés a Tűzoltó Múzeum épületegyüttes működés közbeni helyreállítási munkái
2010.12.23.
2011.02.03.
D.24/2011.
Cserkeszőlő Község Önkormányzata
Belterületi bel- és csapadékvíz- védelmi fejlesztések megvalósítása vállalkozási szerződés keretében
2011.01.13.
2011.02.04.
D.998/2010.
Dévaványa Város Önkormányzata
Építési szerződés Dévaványa Város szennyvízcsatorna hálózat bővítésével kapcsolatos munkák elvégzése FIDIC Piros Könyv szerződéses feltételei szerint
2010.12.27.
2011.02.04.
D.41/2011.
Városföldi Agrárgazdaság Zrt.
Ajánlatkérő meglévő sertéstelepének technológiai korszerűsítése
2011.01.21.
2011.02.07.
D.1007/2010.
Újfehértó-Bököny Viziközmű Beruházási Társulás
Megbízási szerződés a KEOP-7.1.2.0-2008-0217 azonosítószámú pályázat megvalósulási szakaszában projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátására vonatkozóan
2010.12.30.
2011.02.07.
D.993/2010.
Vidékfejlesztési Minisztérium
Az Európai Mezőgazdasági Vidékfejlesztési Alap (EMVA) és az Európai Mezőgazdasági Garanciaalap (EMGA) tekintetében igazoló szervi, valamint az Európai Halászati Alap (EHA) tekintetében ellenőrző szerei tevékenység
2010.12.23.
2011.02.07.
D.994/2010.
Tunyogmatolcs Község Önkormányzata
Iskola bővítés rekonstrukció Tunyogmatolcson, ÉAOP-4.1.1/B-09-2010-0004 pályázat kapcsolódó építési munkák
2010.12.23.
2011.02.07.
D.990/2010.
Budapest Főváros Önkormányzata
Idősek Otthona (Dózsa György út) telephelyek kiváltása, létesítése
2010.12.23.
2011.02.07.
Kfv.VI.39.111/2010/17.
Budapest Főváros Önkormányzata (1052 Budapest, Városház u. 9-11.) Képviseli: dr. Molnár Judit (1061 Budapest, Andrássy út 10.) ügyvéd
2011.02.07.
D.16/2011.
Biharkeresztes Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése a biharkeresztesi Bocskai István Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat Intézményei részére
2011.01.07.
2011.02.07.
D.10/2011.
Mezőgazdasági Szakigazgatási Hivatal
Hatósági vetőmag fémzárolási cimke beszerzése
2011.01.04.
2011.02.07.
D.1005/2010.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Stratégiai zajtérképek és zajcsökkentési intézkedési tervek készítése Székesfehérvár Város közigazgatási területére
2010.12.30.
2011.02.07.
D.991/2010.
Veszprém Megyei Önkormányzat
Informatikai eszközök beszerzése, üzembe helyezése és az ehhez kapcsolódó oktatás a TIOP-1.1.1/07. és a TIOP -1.1.1/09 pályázatokhoz I. rész
2010.12.23.
2011.02.07.
D.1008/2010.
Alsó-Szabolcsi Viziközmű Beruházási Társulás
Megbízási szerződés a KEOP-7.1.2.0-2008-0133 azonosítószámú pályázat megvalósulási szakaszában projektmenedzsmenti szervezet feladatainak teljes körű ellátására vonatkozóan
2010.12.30.
2011.02.08.
D.1004/2010.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal
Vállalkozási szerződés a Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal hét székhelyén élőerős őrzés-védelmi és portaszolgálati tevékenység ellátására
2010.12.30.
2011.02.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el