Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.218/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Napraforgó vásárlása 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.10.
D.218/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, XVIII. ker. József utca; Nefelejcs utca – Fonal utca-, a Fonal utca; József utca – Ferenc utca- és a Ferenc utca; Fonal utca – Ferenc utca 56. szám közötti szakaszain (hrsz.: 152617) – összesen – 268 fm dn 160 PE 100/G SDR 17,6, 129 fm dn 200 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (18 db, 125 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)-, felépítményi (építés, szerelés)-, valamint 20 fm DN 300 acél vezeték bontásának és kiemelésének munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2017.05.17.
2017.05.31.
D.218/2018
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal
„Hatósági vízvizsgálatok laboratóriumi hátterének biztosítása ”
2018.06.15.
2018.07.30.
D.218/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Családi nap - 3 alkalom (6.450.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.218/2020
Rákosmente Városfejlesztő, Városüzemeltető, Kivitelező, Karbantartó és Szolgáltató Kft.
Épületek élőerős személy- és vagyonvédelme - 2020 EKR 000075402020
2020.06.19.
2020.08.12.
D.218/2021
Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány
"Fenntarthatósági szolgáltatások a KBKA részére” EKR001161052020
2021.04.28.
2021.05.21.
D.218/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2017.12.20.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.218/2023
Szegedi Tudományegyetem
Betegétkeztetés biztosítása, konyha üzemeltetéssel EKR000753212023
2023.06.08.
2023.07.04.
D.218/2024
MVM Mátra Energia Zrt
„Vasúti tömegáru fuvarozás fuvarozási keretszerződés formájában” EKR000918992023
2024.04.17.
2024.05.16.
D.218/2025
Rózsaszentmárton Község Önkormányzata
„Csapadékvíz-elvezető rendszer fejlesztése TOP-213” EKR001248032021
2025.04.08.
2025.06.04.
D.218/2026
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kishegyesi út infrastrukturális fejl.-tervezés EKR002513782025
2026.05.04.
2026.07.01.
D.219/12/2007.
Savaria TISZK Integrált Szakképző Központ Kiemelkedően Közhasznú Társaság Képviseli: Dr. Nedwed Ügyvédi Iroda
2007.06.11.
D.219/2010.
Kisbéri Többcélú Kistérségi Társulás, képviseli: dr. Kozma György ügyvéd Kozma Ügyvédi Iroda
A Turisztikai desztináció létrehozása a Bakonyalja felzárkóztatásáért című projekt keretében a Bakonyszombathelyi iskolaműzeum és rendezvénytár kialakítása
2010.03.24.
2010.04.30.
D.219/2011.
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás szilárdhulladék lerakóinak rekultivációjához kapcsolódó kivitelezés és kiviteli tervek készítése
2011.04.07.
2011.05.06.
D.219/2012.
Budapest Főváros II. kerület Önkormányzata
Bp. II. ker. Szabadság u. 23. alatti Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium könyvtárépülete átalakítása, felújítása, akadálymentesítése, stb. kivitelezési munkáihoz kapcsolódó kiegészítő munkák
2012.03.22.
2012.04.10.
D.219/2013.
Gazdasági Versenyhivatal
Kommunikációs kampány
2013.05.23.
2013.06.10.
D.219/2014.
Újlőrincfalva Önkormányzata
ÉMOP-3.1.3-11-2012-0194 "Életút Infrastrukturális megújulás Újlőrincfalván. Közösségi tér és a hozzá kapcsolódó járdák, útszakaszok felújítása, buszöblök, buszvárók kialakítása
2014.04.28.
2014.06.30.
D.219/2015.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
18 db új, azonos típusú, 100%%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, kérirányú közlekedésre alkalmas, kétoldali utasajtó elrendezésű, légkondicionált közúti csuklós villamos, valamint új karbantartási eszközök, tartalék alkatrészek szállítása Debrecenbe és kapcsolódó szolgáltatások biztosítása (34.112.900 euro)
2015.04.20.
2015.05.26.
D.219/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlása 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.10.
D.219/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, I. ker. Márvány utca; Kosciuszkó Tádé utca – Győző utca közötti szakaszán (hrsz.: 7573) 193 fm dn 200 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezeték-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (5 db, 28 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)-, felépítményi (építés, szerelés)-, valamint 170 fm DN 80 acél ideiglenes vezeték építésének-, 193 fm DN 300 acél vezeték bontásának és kiemelésének munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2017.05.17.
2017.05.31.
D.219/2018
Jászárokszállás Város Önkormányzata
„TOP-1.1.1-15- JN1-2016- 00004 kódszámú projekthez kapcsolódó árubeszerzés, az „Ipari és Dózsai út fejlesztése, parkolók kialakítása, valamint szennyvíztisztító telephez vezető út felújítása, a meglévő Dózsai út csapadékvíz-elvezető árok tisztítása” tárgy
2018.06.15.
2018.06.29.
D.219/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Családi nap - 3 alkalom (4.950.000.-Ft értékben) -Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.219/2020
Fővárosi Kertészeti Zártkörűen Működő Nonprofit Rt.
Kaszálási és parkfenntartási munkák - 2. rész EKR 000261382020
2020.06.22.
2020.07.10.
D.219/2021
Komárom Város Önkormányzata
„Brigetio Kiállítás installáció elkészítése, eszköz” EKR000020192021
2021.04.28.
2021.05.07.
D.219/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2018.05.02.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.219/2023
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
Az MNV Zrt. ingatlanainak komplex vagyonvédelme EKR000660172023
2023.06.09.
2023.07.27.
D.219/2024
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság
"Lánctalpas kotró beszerzése" EKR000425412024
2024.04.17.
2024.05.09.
D.219/2025
Zuglói Egészségügyi Szolgálat
„Vizesblokk és alapvezeték felújítás 2 helyszínen” - 2.rész - Örs pince alapvezeték EKR001322882024
2025.04.09.
2025.06.30.
D.219/2026
Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft
„Teljesen elektromos meghajtású személygépjármű” EKR000160672025
2026.05.04.
2026.07.21.
D.219/7/2006.
Budapesti Közlekedési Zrt.
Szállítási keretszerződés nyomtató, fax és fénymásoló gép kellékanyagainak szállítására
2006.03.30.
2006.05.02.
D.22/12/2007.
Felsőzsolca Város Önkormányzata
2007.02.16.
D.22/12/2008
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház képviseli: Dr. Mester és Társa Ügyvédi Iroda
2008.02.18.
D.22/13/2009
Baja Város Önkormányzata
28 db közterületi játszótér tervezése és kivitelezése
2009.01.26.
2009.03.11.
D.22/2010.
Erdőkertes Község Önkormányzata, képviseli: Sár és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Tálas K. József ügyvéd
"Ki Akarok Nyílni" 6 csoportos Óvoda kivitelezési munkáinak befejezése
2010.01.15.
2010.02.01.
D.22/2011.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Gyomaendrőd Város Polgármesteri Hivatalának komplex akadálymentesítése
2011.01.12.
2011.01.27.
D.22/2012.
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
Közétkeztetési feladatok és ahhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátása II.
2012.01.10.
2012.01.26.
D.22/2013.
Karcagi Többcélú Kistérségi Társulás
A Kálvin u. 13. számú épület építése tárgyú beruházás keretében felmerült kiegészítő munkák elvégzése
2013.01.16.
2013.02.13.
D.22/2014.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. munkavállalói részére
2014.01.15.
2014.02.25.
D.22/2015.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Foglalkozás - egészségügyi- munkahigiénés szolgáltatás és menedzserszűrés ellátása a FŐTÁV Zrt.
2015.01.12.
2015.02.26.
D.22/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Különféle gyógyszerek beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.03.
D.22/2017.
MNKH Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt.
MNKH Zrt. által kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése és üzemeltetése Dél-Koreában országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás keretében
2017.01.16.
2017.02.22.
D.22/2018
Tiszamenti Regionális Vízművek Zártkörűen működő Részvénytársaság
„Nyomdai szolgáltatás beszerzése” 2 részben - 1. rész
2018.01.22.
2018.02.08.
D.22/2019
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Takarítási segédanyagok beszerzése a BGYH Zrt. részére 2018. - 1. rész
2019.02.01.
2019.02.27.
D.22/2020
Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal
MEKH felújítás EKR001438482019 EKR001438552019
2020.01.20.
2020.02.24.
D.22/2021
Zákányfalu Község Önkormányzata
Védőnői szolgálat korszerűsítése EKR000449522018
2021.01.18.
2021.04.12.
D.22/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang – 2021, Mobil röntgen berendezés - 3. rész: Mobil, C-íves röntgen berendezés – középkategóriás EKR000290762021
2022.01.19.
2022.02.15.
D.22/2023
Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.
BGA – portaszolgálati feladatok ellátása EKR001800162022
2023.01.21.
2023.03.02.
D.22/2024
Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
8600 Siófok, Sirály utca 4. szám alatti ingatlan üzemeltetése - üzemeltetési és gondnoki tevékenység (2020.04.01.-2020.05.31.) Kbt. mellőzése
2024.01.16.
2024.06.05.
D.22/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Különböző felújítási, részleges felújítási munkák elvégzése” - 7. rész - „Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése a Karacs Ferenc Kollégiumban”
2025.01.15.
2025.03.31.
D.22/2026
Országos Rendőr-főkapitányság
Megvalósíthatósági tanulmány EKR000583712025
2026.01.16.
2026.06.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el