Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.22/5/2006.
Magyar Államkincstár
Távfeltöltéses bérmentesítő gépek beszerzése
2006.01.30.
D.220/11/2007.
Győr Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda kérelmezett: Alex Fémbútor Kft. Képviseli: Dr. Schőnek Attila ügyvéd
2007.06.01.
D.220/2010.
Pécel Város Önkormányzata
Kerékpárút-építés a péceli zöld folyosóért
2010.03.25.
2010.04.12.
D.220/2011.
Cserkeszőlő Község Önkormányzata
Belterületi bel- és csapadékvíz- védelmi fejlesztések Cserkeszőlőn
2011.04.08.
2011.05.10.
D.220/2012.
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Hajdúböszörmény városközpontjának funkcióbővítő integrált fejlesztése ÉAOP-5.1.1/D-09-1f-2010-0010 azonosítójú projekt keretében a Bocskai tér rekonstrukciójára és Petőfi utca, mint bevásárló utca fejlesztésére
2012.03.23.
2012.05.09.
D.220/2013.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Különféle orvosi gép-műszerek és intenzív ágyak szállítása, 8. rész
2013.05.24.
2013.06.11.
D.220/2014.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Mérőszolgálat mérési képességének bővítése (2013) egyes részei" III. rész 1 darab valósidejű spektrumanalizátor beszerzése
2014.04.28.
2014.05.20.
D.220/2015.
NAV Nemzeti Adó- és Vámhivatal Dél-alföldi Regionális Adó Főigazgatósága
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Dél-alföldi Regionális Adó Főigazgatósága telephelyein adatrögzítés és kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása 3 részben
2015.04.20.
2015.06.04.
D.220/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Lucernaszenázs vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.10.
D.220/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, XVI. ker. Futórózsa utca; Sasvár utca – Margit utca közötti szakaszán (hrsz.: 107100/2) 139 fm dn 63 PE 100/G SDR 11, 94 fm dn 110 PE 100/G SDR 17,6, 111 fm dn 160 PE 100/G SDR 17,6, 421 fm dn 200 PE 100/G SDR 17,6, 28 fm dn 315 PE 100/G SDR 17,6 növelt kisnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti leágazó el-osztóvezetékek (4 db, 129 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)- és felépítményi (építés, szerelés) munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2017.05.17.
2017.05.31.
D.220/2018
Szeged-Csanádi Egyházmegye
Fogadalmi templom homlokzatainak felújítása, liturgikus tér felújítása (padlóburkolat, padlófűtés) kertészeti rendezése
2018.06.15.
2018.07.03.
D.220/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Karácsonyi sportnap - 3 alkalom (1.710.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.220/2020
Kazincbarcikai Tankerületi Központ
EFOP-4.1.2-17 projektek informatikai eszközök EKR000502632020
2020.06.24.
2020.07.16.
D.220/2021
Szent Lázár Megyei Kórház
Laboreszköz beszerzés Szent Lázár Megyei Kórházba - 1. rész EKR000681742020
2021.04.30.
2021.07.05.
D.220/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2018.06.12.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.220/2023
Veszprémi Szakképzési Centrum
„VSZC - tanműhely fejlesztése” EKR001577792021
2023.06.09.
2023.08.07.
D.220/2024
Klebelsberg Központ
„KRÉTA eszköznyilvántartó modul bevezetése” EKR001514812021
2024.04.18.
2024.07.24.
D.220/2025
Tiszabő Községi Önkormányzat
"Tiszabő- Kulturális rendezvénytér építése" EKR000651192024
2025.04.09.
2025.05.28.
D.220/2026
Magyar Posta Zrt.
„Takarítás (Fejér, Komárom-Esztergom, Zala)” - 2-3.rész EKR001723492025
2026.05.04.
2026.07.16.
D.220/5/2009
Gyömrő Város Önkormányzata
Közétkeztetési szolgáltatás elvégzése ajánlatkérő általános iskoláiban, óvodáiban és idősek klubjában (házhozszállítással is)
2009.05.13.
2009.05.29.
D.221/13/2006
Bajai Kórház, képviseli: dr. Jeles Judit ügyvéd
500 ágyas fekvőbeteg-intézmény 15 évi, 30 000 kg/hó mosodai és esetenként napi 1400 db bértextília szolgáltatás végzése
2006.03.31.
2006.05.02.
D.221/15/2010.
Országos Sportegészségügyi Intézet
Portaszolgálati és őrzés-védelem
2010.03.25.
2010.05.12.
D.221/2011.
Nagybörzsöny Község Önkormányzata
Nagybörzsöny Község szennyvízelvezető hálózatának megépítése vállalkozási szerződés keretében
2011.04.08.
2011.05.10.
D.221/2012.
Gyál Város Önkormányzata
Gyál kistérségi szerepének erősítése a városközpont rehabilitációja által tárgyú projekt részeként Kistérségi Szolgáltató Központ építési beruházás kivitelezése a kiviteli terveknek megfelelően.
2012.03.23.
2012.05.11.
D.221/2013.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonporfit Kft.
L'Harmattan e-Book könyvtár felhasználási jogának biztosítása a TÁMOP-4.2.5-09/1-2010-0002, valamint a TÁMOP-4.2.5-B-11/1-2011-0001. sz. projektek keretében
2013.05.27.
2013.06.06.
D.221/2015.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
Vállalkozási keretszerződés keretében rendezvényszervezés a TÁMOP-3.1.4.B-13/1-2013-0001 azonosító számú kiemelt projekthez kapcsolódóan
2015.04.21.
2015.05.13.
D.221/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Bio őszi búza, zab vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.11.
D.221/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, XVIII. ker. Egressy Gábor utcai lakótelep; Egressy Gábor utca – Tinódi utca – Kézműves utca – Lakatos út által határolt területen (hrsz.: 152195) – összesen – 50 fm DN 150 acél/dn 110 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezeték csőbehúzással-, 395 fm dn 315 PE 100/G SDR 17,6, 307 fm dn 160 PE 100/G SDR 17,6, 222 fm dn 110 PE 100/G SDR 17,6, 52 fm dn 90 PE 100/G SDR 11 kisnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (22 db, 537 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)-, felépítményi (építés, szerelés)-, valamint 9 fm DN DN 200 acél vezeték bontásának és kiemelésének munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2017.05.17.
2017.05.31.
D.221/2018
Szeged-Csanádi Egyházmegye
Fogadalmi templom homlokzatainak felújítása, liturgikus tér felújítása (padlóburkolat, padlófűtés) kertészeti rendezése
2018.06.18.
2018.06.27.
D.221/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Karácsonyi sportnap - 3 alkalom (1.450.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.221/2020
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
"Szikszó 4 új lakásotthon 1321" építése EKR000173052020
2020.06.25.
2020.07.21.
D.221/2021
Mátrai Erőmű ZRt.
"44/220 Vasúti tömegáru fuvarozás 2021-2022" EKR000987792020
2021.04.30.
2021.06.22.
D.221/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2018.07.18.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.221/2023
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Menetrendterv, forgalomir és utastáj rendsz bev” EKR001434152019
2023.06.12.
2023.09.20.
D.221/2024
Széchenyi István Egyetem
„3D nyomtató” EKR001012972023/8366
2024.04.18.
2024.05.28.
D.221/2025
Nyírmártonfalva Községi Önkormányzat
„Környezetvédelmi infrastruktúra fejlesztése” EKR002339492024
2025.04.10.
2025.04.23.
D.221/2026
Hácár Hakodes Tass Alapítvány
„Nyírtass Zarándokközpont” EKR000534622019
2026.05.07.
D.221/9/2009
Sárvár Város Önkormányzata
A sárvári távolsági autóbusz pályaudvar felújítása
2009.05.14.
2009.06.15.
D.222/12 /2008
Abaúj- Hegyközi Többcélú Kistérségi Társulás
2008.06.16.
D.222/12/2009
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat
Közétkeztetés feladatainak ellátása a Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat gyermek-intézményeiben, és az ételmaradék elszállítása a dokumentációban részletezettek szerint
2009.05.14.
2009.06.02.
D.222/14/2006
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat
Tartós bentlakásos szociális intézmény kiviteli tervdokumentációjának elkészítésére és a létesítmény megépítésére a Sajószentpéter 2951/3. hrszámú ingatlanon
2006.04.03.
2006.05.10.
D.222/2010.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Munkabúvár felszerelés beszerzés
2010.03.25.
2010.05.05.
D.222/2011.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Fehérvár belvárosa a XVI. században - város makett történelmi oktatópark, valamint Királyi Játszópark tervezőjének kiválasztása
2011.04.08.
2011.04.29.
D.222/2012.
Magyar Országos Levéltár
Elektronikus Levéltár projekt keretében műszaki szakértői szolgáltatás beszerzése
2012.03.23.
2012.04.23.
D.222/2013.
Dél-Békési Kistérség Többcélú Társulása
PLAN2CROSS - Közútfejlesztés határok nélkül Békés és Arad megye között - megvalósíthatósági tanulmány és tanulmányterv beszerzése
2013.05.27.
2013.06.27.
D.222/2014.
MÁV Zrt.
Karbantartó vegyi anyagok beszerzése letéti raktárszerződés keretében - 2. rész
2014.04.30.
2014.06.02.
D.222/2015.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
TIOP-1.2.1/A-12-2013-0005 azonosító számú, „A szombathelyi AGORA - Művelődési és Sportház területi multifunkcionális közösségi közművelődési központtá történő fejlesztése, átalakítása" című projekt lebonyolításához kapcsolódó I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás (projektmenedzser, pénzügyi vezető) beszerzése II.
2015.04.21.
2015.05.07.
D.222/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Bérvágási szerződés 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.12.
D.222/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, IV. ker. Káposztásmegyeri út; Bródy Imre utca – Erdősor utca- és a Bródy Imre utca; Káposztásmegyeri út – Bródy Imre utca 15. szám közötti szakaszain (hrsz.: 75487/6) – összesen – 91 fm DN 200 acél/dn 160 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezeték csőbehúzással-, 31 fm dn 63 PE 100/G SDR 11, 8 fm dn 110 PE 100/G SDR 17,6, 10 fm dn 160 PE 100/G SDR 17,6, 165 fm dn 200 PE 100/G SDR 17,6, 388 fm dn 315 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (22 db, 210 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)-, felépítményi (építés, szerelés)-, valamint 388 fm DN 200 acél vezeték bontásának és kiemelésének munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2017.05.17.
2017.05.31.
D.222/2018
Magyar Tudományos Akadémia Létesítménygazdálkodási Központ
MTA DEPO könyvraktár kapacitásbővítése, III. ütem kivitelezése 574/2017. projekt
2018.06.18.
2018.07.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el