Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.440/2024
Fejér Megyei Gesztenyés Egyesített Szociális Intézmény
„Napenergetikai beruházás, fotovoltaikus energiatermelő rendszer felszerelése, hálózatra kötése és kapcsolódó kivitelezési munkák Tordason” EKR000613042024
2024.07.09.
2024.07.26.
D.326/2020
Fejér Megyei Gyermekvédelmi Központ és Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat
EFOP-2.2.14-17-2017-00023- Kapcsolattartó helység EKR000734602018
2020.08.13.
2020.09.21.
D.601/2017.
Fejér Megyei Kormányhivatal
Informatikai eszközök beszerzése a Fejér Megyei Kormányhivatal részére saját és európai uniós (GINOP/TOP) forrásból
2017.10.31.
2017.11.17.
D.404/2017.
Fejér Megyei Kormányhivatal
Informatikai eszközök beszerzése a Fejér Megyei Kormányhivatal részére saját és európai uniós (GINOP/TOP) forrásból
2017.08.08.
2017.09.27.
D.7/2020
Fejér Megyei Kormányhivatal
A Dunaújvárosi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály épületének energiahatékonysági felújítása EKR000682462019
2020.01.08.
2020.02.04.
D.858/7/2005.
Fejér Megyei Közútkezelő Kht.
Fejér megyei közúthálózaton 10 db radaros sebességjelző berendezés elhelyezése
2005.10.25.
2005.12.06.
D.366/2019
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Sebészeti varróanyagok beszerzése - 2., 3., 5., 6., részek EKR000066732018
2019.07.04.
2019.08.21.
D.167/2018
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
A Modern Városok Program keretében a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Új Belgyógyászati tömb építése, hozzá tartozó parkoló fejlesztése keretében történő kivitelezési munkák műszaki ellenőri felülvizsgálata és annak dokumentálása
2018.05.03.
2018.06.18.
D.184/2022
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Felmosógép, szívógerenda, kézi súroló tartozékokkal, porszívó, gőztisztító univerzális tartozékokkal
2022.05.17.
2022.08.05.
D.462/2026
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
„R és H jelű épületek légtechnikai rekonstrukciója” EKR000221962026
2026.08.24.
D.432/2019
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Egyszerhasználatos varrógépek és klippek beszerzése - 5., 7. részek EKR000056412019
2019.08.25.
2019.09.30.
D.387/2017.
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése a Közép-Dunántúli Régióban KDOP-5.2.1/C-11-2011-0001 pályázaton belül a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház, Elmegyógyászat és Gondozó épület felújítása és bővítése
2017.07.31.
2017.09.11.
D.183/2022
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
47 db GREEN 460 típusú takarítókocsi beszerzése
2022.05.17.
2022.08.05.
D.182/2022
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Ágytálmosó fertőtlenítő berendezés különálló meleg vizes vízlágyítóval, rozsdamentes mosdótállal és a készülék beüzemelése
2022.05.17.
2022.08.05.
D.134/2024
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház központi laboratóriumának működtetése, a laboratóriumi ellátás megszervezése, vizsgálatok, kapcsolódó beavatkozások elvégzése, az osztályok és rendelések felé a szükséges szakmai információk biztosítása - Kbt. mellőzése
2024.03.04.
2024.08.06.
D.248/2014.
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Szállítási szerződés keretében a TIOP 2.2.4 pályázathoz kapcsolódó orvosi műszerek szállítása, és üzembe helyezése, valamint kezelésének jegyzőkönyvezett oktatása
2014.05.21.
2014.06.16.
D.803/2009.
Fejér Megyei Szent György Kórház
Veszélyes hulladék ártalmatlanítása, 1 éves időtartamra
2009.12.16.
2010.01.18.
D.38/2011.
Fejér Megyei Szent György Kórház
Érprotézisek beszerzése 1 éves időtartamra
2011.01.20.
2011.02.21.
D.546/6/2008.
Fejér Megyei Szent György Kórház
„A Haemodinamikai Laboratórium működéséhez orvosi műszerek beszerzése”
2008.11.17.
2008.12.02.
D.699/11/2006.
Fejér Megyei Önkormányzat
A Fejér Megyei Szent György Kórház üzemeltetése
2006.10.06.
2006.11.13.
D.877/2011.
Fejér Megyei Önkormányzat
A Fejér Megyei Önkormányzat iskoláinak informatikai fejlesztése - TIOP-1.1.1-07/1-2008-1163 azonosító kódszámú pályázat keretében informatikai eszközök beszerzése
2011.11.21.
2012.01.09.
D.623/9/2008.
Fejér Megyei Önkormányzat (képviseli: dr Szabó László Ügyvédi Iroda, dr Szabó László ügyvéd)
„Szent István Király Múzeum épületének felújítása.”
2008.12.23.
2009.01.22.
D.419/13/2009
Fejér Megyei Önkormányzat, képviseli: Dr. Szabó László ügyvéd, Dr. Szabó László Ügyvédi Iroda
Sárbogárd, Petőfi Sándor Gimnázium épületének bővítése, felújítása és az iskolaépület berendezési tárgyainak beszerzése
2009.07.30.
2009.08.24.
D.555/6/2008.
Fejér Megyei Önkormányzat. (képviseli: Dr. Szabó László Ügyvédi Iroda Dr. Szabó László ügyvéd)
„a sárbogárdi Petőfi Sándor Gimnázium épületének bővítésével, akadálymentesítésével, felújításával kapcsolatosan engedélyezési terv, a kivitelezési dokumentáció elkészítése, árazatlan költségvetés elkészítése, valamint a tervezői művezetés ellátása
2008.11.20.
2008.12.15.
3.Kf.27.298/2010/3.
Fejér Megyei Önkormányzat; képviseli: Dr. Szabó László Ügyvédi Iroda
Petőfi Sándor Gimnázium épületének bővítése, felújításe és az iskola berendezési tárgyainak beszerzése
2010.11.24.
D.475/2010.
Fejér Megyei Önkormányzata
Pénzügyi szolgáltatás igénybevétele Kbt. mellőzésével
2010.06.11.
2010.07.12.
D.154/2025
Felcsút Község Önkormányzata
„Felcsút - Tó Étterem - Mobil jégpálya beszerzés” EKR001549962023
2025.03.04.
2025.03.27.
D.476/2025
Felcsút Község Önkormányzata
„Felcsút - Tó Étterem - Mobil jégpálya beszerzés” EKR001549962023
2025.07.29.
2025.10.15.
D.570/14-I/2008.
Felcsút Község Önkormányzata (képviseli: Homolya Ügyvédi Iroda, Dr Homolya Róbert ügyvéd)
„Felcsút – települési szilárd hulladék szállítás, gyűjtés, ártalmatlanítás”
2008.11.27.
2009.01.05.
D.414/2021
Felföldi Zoltán Kálmán
Tó építése II. EKR 000741002018
2021.09.21.
2021.11.11.
D.78/16-I/2009.
Felgyő Község Önkormányzata
Felgyő Község Önkormányzatának 45119j. külterületi út szélesítése és burkolattal történő ellátása
2009.03.04.
2009.04.14.
D.633/2009.
Felső Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Beregi árvízvédelmi töltések komplex fejlesztése Vásárosnamény és Lónya között beruházás, kiviteli tervek készítése
2009.10.19.
2009.11.30.
D.825/2015.
Felső-Bácskai Regionális Szilárd Hulladéklerakó Önkormányzati Társulás
Szállítási szerződés keretében a „Felső-Bácskai Hulladékgazdálkodási Rendszer fejlesztése eszközbeszerzésekkel” című KEOP-1.1.1/C/13-2013-0032 számú projekt megvalósításához szükséges eszközök beszerzése – edényzet beszerzése
2015.11.12.
2015.12.16.
D.17/2021
Felső-Szabolcsi Kórház
„Levegőfertőtlenítő készülékek beszerzése” 1 - Levegőfertőtlenítő készülékek beszerzése I. 2 - Levegőfertőtlenítő készülékek beszerzése II. EKR 001096732020
2021.01.15.
2021.02.22.
D.838/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Számítógépek, számítástechnikai eszközök beszerzése - 2013 évben (iPon Computer Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.835/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Gyógyszerbeszerzés - 2013 évben (Teva Magyarország Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.832/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Gyógyszerbeszerzés - 2012 évben (Euromedic Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.831/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Gyógyszerbeszerzés - 2012 évben (Medicontur Orvostechnikai Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.830/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Laboratóriumi anyagok beszerzése - 2015 évben (Beckman Coulter Magyarország Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.828/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Reumatológiai és fizioterápiás szakorvosi tevékenység, illetve szakmai vezetői tevékenység ellátása - szolgáltatás -2012. évben (Profit Komplex Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.159/2019
Felső-Szabolcsi Kórház
Mechanikus kórtermi ágy adásvétele, kórtermi éjjeliszekrény beszerzése - Kbt. mellőzése
2019.04.30.
2019.05.15.
D.833/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Laboratóriumi eszközök beszerzése - 2012 évben (Sysmex Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.837/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Számítógépek, számítástechnikai eszközök beszerzése - 2012 évben (iPon Computer Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.836/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Gyógyszerbeszerzés - 2013. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
D.834/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Gyógyszerbeszerzés - 2013 évben (Euromedic Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.829/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Diagnosztikai anyagok, reagensek beszerzése - 2013 évben (Diagnosticum Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.493/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Szakmai anyagok beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.17.
2016.07.11.
D.494/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Szakorvosi tevékenység ellátása - Kbt. mellőzése
2016.06.17.
2016.06.29.
D.408/2012.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Tavak ligetek a határ mentén a Szamos holtágak revitalizációja (HURO/0802/001) című pályázathoz kapcsolódó kiviteli tervek készítése
2012.06.26.
2012.08.21.
D.909/2011.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Tavak ligetek a határ mentén a Szamos holtágak revitalizációja pályázathoz kapcsolódó kiviteli tervek készítése és kivitelezés
2011.11.28.
2011.12.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el