Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
26.K.32.431/2014/5.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
"Tavak ligetek a határ mentén a Szamos holtágak revitalizációja (HURO/0802/001) című pályázathoz kapcsolódó kiviteli tervek készítése és kivitelezés"
2014.09.08.
D.179/2014.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Tavak ligetek a határ mentén a Szamos holtágak revitalizációja (HURO/0802/001) című pályázathoz kapcsolódó kiviteli tervek készítése
2014.04.03.
2014.04.29.
Kfv.III.37.488/2013/5.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Tavak ligetek a határ mentén a Szamos holtágak revitalizációja (HURO/0802/001) című pályázathoz kapcsolódó kiviteli tervek készítése és kivitelezés"
2014.01.28.
D.597/2011.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
A "Szamos mentén Vízen és kétkeréken" pályázat keretében töltéskorona burkolat kivitelezése a Szamos bal part 40+930+19+340 tkm közötti szakaszokon és kivieli terv készítése
2011.08.19.
2011.09.30.
26.K.30.252/2013/5.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
„Tavak ligetek a határ mentén a Szamos holtágak revitalizációja (HURO/0802/001) című pályázathoz kapcsolódó kiviteli tervek készítése és kivitelezés”
2013.05.02.
D.509/2016.
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Árpaárasztó vápa, illetve mederjáratok - építési beruházás 2014. évben (CONTROLL Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.06.23.
2016.08.04.
D.510/2016.
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Szakmai anyagok beszerzése - árubeszerzés 2015. évben (LARSSEN DEPO Kft.) - Kbt mellőzése
2016.06.23.
2016.08.04.
D.511/2016.
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Építési munkákhoz árubeszerzés 2014. évben (Colas Északkő Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.06.23.
2016.08.04.
D.512/2016.
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Fűmag töltéskeverék beszerzése - árubeszerzés 2014. évben (KERT-PROMT'97 Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.06.23.
2016.08.04.
D.526/2012.
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Felső-Szabolcsi belvízrendszer komplex fejlesztése I. ütem, ÉAOP-5.1.2/D1-09-2010-0005 sz. projekt műszaki ellenőri és független mérnöki pótmunkáinak ellátása
2012.09.12.
2012.10.09.
D.372/2021
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Tisza-Túr tározó fenntartógépek beszerzése 2 rész - 1. rész EKR000169642021
2021.08.09.
2021.09.21.
D.294/2026
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
ADAPTWATER - HUSKROUA /23/RI/1.1/005 kivitelezés EKR001263552025
2026.06.12.
D.718/2010.
Felsődobsza Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Felsődobsza Község árvízvédelmi fejlesztése
2010.09.13.
2010.10.11.
D.709/7/2006.
Felsővadász, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, nevében eljár: CEPPCO Tanácsadó Kft.
A II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola felújítása a korszerű pedagógiai-nevelési igényeknek megfelelően
2006.10.12.
2006.11.06.
D.563/2009.
Felsőzsolca Város Önkormányzat
Felsőzsolca Egészségház átalakítása
2009.10.12.
D.22/12/2007.
Felsőzsolca Város Önkormányzata
2007.02.16.
D.244/2010.
Felsőörs Város Önkormányzata
Épületkorszerűsítés és bővítés a felsőörsi Miske Óvodában, Belső terek felújítása 370m2, külstő területek: ütéscsillaptító padló 95m2, térburkolat 30m2 és akadálymentesítés
2010.04.01.
2010.04.19.
D.595/2012.
Fenntartható Fejlődésért Egyesület
Határmenti demonstráció és oktató központ az energetikai állandóságért SI-HU-1-2-015 pályázat keretében megvalósuló Nagykanizsa Bajcsy-Zsilinszky E. út 106/a sz. alatti kétszintes iroda felújítási munkálatok elvégzése
2012.10.26.
2012.12.06.
D.311/2022
Fenyves Kulturális és Szabadidő Egyesület
Használaton kívüli magtárépület funkcióváltása EKR001329722021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.408/2020
Ferencvárosi Egészségügyi Szolgáltató Közhasznú Nonprofit Kft.
IX. kerület központi háziorvosi ügyelet ellátása - szerződéskötés EKR000792842019
2020.09.22.
2020.11.25.
3.Kf.27.195/2005/6.
Ferencvárosi Gondozó Szolgálat
19–60 év közötti személyek napi közétkeztetési feladatainak ellátása
2006.01.18.
D.291/2016.
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX.ker. Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Napfény Óvoda, Ugrifüles Óvoda, Epres Óvoda, Méhecske Óvoda számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.09.
D.801/2024
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
„Tisztító- és takarítószerek beszerzése ismételt” EKR001908402024
2024.12.13.
2025.02.11.
D.287/2016-
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX. ker. Kicsi Bors Óvoda, a Csudafa Óvoda és a Ferencvárosi Komplex Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.09.
D.292/2016.
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX.ker. Kosztolányi Dezső Általános Iskola és a Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.09.
D.290/2016.
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX.ker. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, József Attila Általános és Alapfokú Művészeti Iskola és a Molnár Ferenc Általános Iskola számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.09.
D.289/2016.
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX.ker., Csicsergő Óvoda, a Kerekerdő Óvoda és a Liliom Óvoda számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.11.
D.288/2016.
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX.ker. Leövey Klára Gimnázium és a Telepy Károly Testnevelési Szakosított Általános Iskola és Gimnázium számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.09.
D.358/2021
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ (továbbiakban: FIÜK) által üzemeltetett intézményekben közétkeztetés biztosítása 5 közbeszerzési részben EKR000694122021
2021.07.29.
2021.09.27.
D.364/2026
Ferencvárosi Intézményüzemeltetési Központ
Konyhatechnológiai berendezések/ gépek beszerzése - 2. rész EKR000888592026
2026.07.10.
D.244/2023
Ferencvárosi Torna Club
Sportpályák felújítása II. EKR000495552023
2023.06.26.
2023.10.10.
3.Kf.27.756/2006/8.
Ferencvárosi Önkormányzat
2007.06.13.
13.K. 33.861/2005/3.
Ferencvárosi Önkormányzat
2006.03.10.
4.Kf.27.498/2006/5.
Ferencvárosi Önkormányzat
2006.11.08.
D.159/10/2006
Ferencvárosi Önkormányzat, képviseli dr. Mihalik Angelika ügyvéd
Hosszú lejáratú banki hitel biztosítása az önkormányzat területén megvalósuló bérlakásfelújítás finanszírozása céljából, a 12/2001. (I. 31.) Korm. rendelet 22. §-a által biztosított kamattámogatás szerint
2006.03.08.
2006.04.10.
D.373/2018
Ferenczy Múzeum
Régészeti szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2018.10.31.
2019.01.04.
D.2/2019
Ferenczy Múzeumi Centrum
Régészeti szolgáltatások (Hivatkozási szám: EKR000332372018)
2019.01.07.
2019.03.01.
D.506/2017.
Ferenczy Múzeumi Centrum
M3 Mogyoród és Fót megközelítését szolgáló új M3 autópálya csomópont megvalósítása területén megelőző feltárásokhoz kapcsolódó régészeti bontómunka elvégzése tárgyú, a Marotinvest Kft-vel kötött szerződés tekintetében
2017.08.18.
2017.11.16.
D.168/2017.
Ferenczy Múzeumi Centrum
Régészeti bontómunka végzése közlekedési infrastruktúra-beruházáshoz kapcsolódó megelőző régészeti feltárások során
2017.04.19.
2017.09.27.
D.489/2016.
Ferida Zrt.
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.06.17.
2016.07.15.
D.21/2011.
Ferkel Bau Építőipari Kft.
1 db építőipari betontörőgép beszerzése
2011.01.11.
2011.01.20.
D.738/2011.
Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság
Sarród László major területének környezetvédelmi kármentesítése
2011.10.05.
2011.11.11.
D.818/2014.
Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság
"Szolárhajó infrastrukúra beszerzés" és a "Szigetköz és a Mosoni-Duna vizes élőhelyeinek környezetbarát módon való bemutatását szolgáló 2 db szolárhajó, és a hajók mobilitását biztosító 2 db trailer, továbbá 2 db úszó töltőállomás (mobil beszálló rámpával) megtervezésére, kivitelezési szintű tervdokumentációjának elkészítésére és a tervek engedélyeztetésére"
2014.11.11.
2014.12.29.
D.516/2012.
Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság
Sarród László-major területének környezeti kármentesítése
2012.09.06.
2012.10.05.
D.935/2011.
Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság
Sarród, László-major kármentesítése
2011.12.08.
2012.01.30.
D.692/2011.
Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság
Fető tó (Neusiedler See Világörökségi Kultúrtáj területén lévő sarródi László-major kármentesítése c. pályázat keretén belül Sarród László major területének környezetvédelmi kármentesítése
2011.09.22.
2011.09.26.
D.31/2018
Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság
Könyvkiadási tevékenység, az INTERREG V-A Ausztria-Magyarország Programban megvalósuló PaNaNet+(ATHU3) projekt keretében a PaNaNet monográfia sorozat, Soproni-hegység elnevezésű, legalább 400 oldalas, színes fotókkal illusztrált, magyar és német nyelvű indítókötetének elkészítése
2018.02.06.
2018.03.13.
D.447/2023
Fertőboz Község Önkormányzata
„Közösségi terek kialakítása, fejlesztése” - 1. rész EKR001057032023
2023.10.20.
2023.11.10.
D.272/2014.
Fertőd Város Önkormányzata
NYDOP-3.1.1/A-09-2f-2010-0001 sz., a városközp. megújítása Fertődőn projekt keretében a Kult. és Szolg.i Közp. projektelemet kiváltó engedélyes, tender és kiviteli terveinek műszaki felülvizsg. teljes körű elvégzése - mellőzés
2014.05.30.
2014.07.11.
D.132/2015.
Fertőd Város Önkormányzata
Közétkezetés - Kbt. mellőzése
2015.03.11.
2015.03.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el