Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.1000/2010.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME informatikai épület teljes körű üzemeltetése
2010.12.28.
2011.02.08.
D.999/2010.
Nyergesújfalu Város Önkormányzata
Szállítási szerződés Kernstok Károly Általános Iskola részére történő eszközbeszerzés tárgyában
2010.12.27.
2011.02.08.
D.1009/2010.
Dél-Nyírségi Viziközmű Beruházási Társulás
Megbízási szerződés a KEOP-7.1.2.0-2008-0080 azonosítószámú pályázat megvalósulási szakaszában projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátására vonatkozóan
2010.12.30.
2011.02.08.
D.996/2010.
Kartal Nagyközség Önkormányzata
Egyösszegű áras vállalkozási szerződés a Kartal Községháza átalakítása és bővítése, szabadtéri színpad építése és térfigyelő kamerák létesítése munkálatainak elvégzésére
2010.12.27.
2011.02.08.
D.46/2011.
APEH
APEH Győr-Moson-Sopron Megyei Igazgatósága, Győr, Liszt Ferenc u. 13. sz. alatti irodaépület felújítása
2011.01.27.
2011.02.09.
D.40/2011.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Az Állami Népegészségügyi és Tisztifőorvosi Szolgálat gyors reagálási képességet növelő komplex információs rendszerének fejlesztése a külső szolgáltatások és belső hatékonyság növelésének támogatása
2011.01.21.
2011.02.10.
D.56/2011.
Észak-Magyarországi Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
A Felsőzsolcán és környékén tervezett árvízkárok megelőzését szolgáló beruházások kivitelezése
2011.02.03.
2011.02.10.
D.31/2011.
Kerepes Nagyközség Önkormányzata
Építési munkák mindösszesen 975 m2 bruttó beépített területtel (bölcsőde és fedett teraszok) a kerepesi 504/4 hrsz-ú ingatlanon kivitelezendő épületre
2011.01.18.
2011.02.11.
D.13/2011.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
Veleszületett vérzékenység kezelésére szolgáló gyógyszerkészítmények beszerzése, meghatározott hatóanyagot tartalmazó készítményekre (1/A) és meghatározott készítményekre (1/B).
2011.01.07.
2011.02.11.
D.18/2011.
Százhalombatta Város Önkormányzata
Szolgáltatási szerződés Százhalombatta város közigazgatási területén a felnőtt és gyermek háziorvosi ügyelet teljes körű ellátására 24 órás központi ügyelet keretében
2011.01.11.
2011.02.11.
D.8/2011.
Zala Megyei Kórház
A Zala Megyei Kórházban keletkezett veszélyes hulladék gyűjtése, elszállítása, ártalmatlanítása és gyűjtőedények biztosítása 48 hónapon keresztül
2011.02.04.
2011.02.14.
D.48/2011.
Veszprém Megyei Csolnoky Ferenc Kórház Nonprofit Zrt.
9/2010 Telefonközpont üzemeltetése
2011.01.31.
2011.02.14.
D.28/2011.
Vasútegészségügyi Nonprofit Kiemelten Közhasznú Kft.
a Vasútegészségügyi NKK Kft. Hévízi Egészségügyi Központjában végzendő átalakítások/átépítések kivitelezése
2011.01.17.
2011.02.14.
D.15/2011.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés az Érd és Térsége szennyvízcsatornázása (KEOP-1.2.0/2/F-2009-001.) projekt megvalósítása során a FIDIC mérnöki, valamint műszaki felügyeleti és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2011.01.07.
2011.02.14.
D.1/12/2011.
Fegyvernek Nagyközség Önkormányzata
Fegyvernek Nagyközség Önkormányzat polgármesteri hivatal akadálymentesítése (Esélyt mindenkinek!) megnevezésű projekt
2011.01.03.
2011.02.14.
D.1011/2010.
Nagybajom Város Önkormányzata
Nagybajomi integrált közoktatási hálózat fejlesztése - eszközbeszerzés II.
2010.12.31.
2011.02.14.
D.36/2011.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés az Érd és térsége szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása c., KEOP-1.2.0/2F-2009-001 sz. projekt megvalósítása során a kedvezményezett szervezet szakmai támogatása
2011.01.20.
2011.02.14.
D.11/2011.
Timpanon Vagyonkezelő és Szolgáltató Kft.
Távhővezeték rekonstrukciója
2011.01.05.
2011.02.14.
D.5/2011.
Igazságügyi Szakértői és Kutató Intézetek
műszerek és szoftverek beszerzése
2011.01.03.
2011.02.14.
D.1006/2010.
Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centrum
Orvosi gázhálózat üzemeltetése, karbantartása, javítása, valamint a 4/2009. (III.17.) EüM erndelet szerinti orvostechnikai eszközök felülvizsgálata
2010.12.30.
2011.02.14.
D.1003/2010.
Sármellék-Zalavár Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés Sármellék-Zalavár volt szovjet katonai repülőtér kármentesítése
2010.12.30.
2011.02.14.
14.K.33.419/2010/4.
Tokaj Város Önkormányzata
Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.02.16.
D.27/2011.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Atropin tartalmú önampulla beszerzése
2011.01.14.
2011.02.16.
D.26/2011.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás Debrecen
BÁH Befogadó Állomás Debrecen porta szolgálat és őrzés védelmi feladatainak ellátása
2011.01.14.
2011.02.16.
3.Kf.27.398/2010/6.
Lenti Város Önkormányzata
PR tevékenységhez kapcsolódó feladatok ellátása
2011.02.16.
3.Kf.27.437/2010/4.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nevelési, oktatási és szociális intézményekben közétkeztetés biztosítása
2011.02.16.
4.Kf.27.416/2010/6.
Nyíregyházi Főiskola
Nyíregyházi Főiskola „B” tanulmányi épület mozaikterem és nagyelőadó felújítása, tantermi bővítése
2011.02.16.
3.Kf.27.435/2010/5.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Dél-pesti Szennyvíztisztító Telep eleveniszapos fokozatának ORGANICA® technológiával történő intenzifikálása
2011.02.16.
D.3/2011.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés az Érd és Térsége szennyvízcsatornázása projekt megvalósítása során a FIDIC mérnöki, valamint műszaki felügyeleti és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2011.01.03.
2011.02.16.
D.88/2011.
Soproni Bencés Ház Alapítvány
A soproni Bencés-Kecske templom és kolostor turisztikai vonzerőfejlesztése - kiállítás installáció
2011.02.15.
2011.02.18.
D.53/2011.
Magyarbánhegyes Község Önkormányzata
Magyarbánhegyes Kossuth Lajos Általános Iskola fejlesztése és bővítése
2011.02.02.
2011.02.18.
Kfv.VI.39.078/2010/9.
Tolna Város Önkormányzata
Hulladékszállítás
2011.02.21.
Kfv. VI. 39.075/2010/17.
Csongrád Város Önkormányzata
„útburkolat felújítás I., útburkolat felújítás II.”
2011.02.21.
D.72/2011.
Magyar Országos Levéltár
Szabályozási modell, követelményrendszer, folyamatspecifikációk, technikai és szakmai ajánlások kidolgozása levéltári és közigazgatási informatika terén vállalkozási szerződés keretében
2011.02.09.
2011.02.21.
D.34/2011.
Galga-menti Víziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
Aszód és térsége szennyvízcsatornázás építési munkáinak kivitelezése
2011.01.19.
2011.02.21.
D.32/2011.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek és tárak beszerzése
2011.01.19.
2011.02.21.
D.9/2011.
Kiskőrösi Többcélú Kistérségi Társulás
Szállítási szerződés TIOP-1.1.1 pályázat keretében a kompetencia alapú neveléshez kapcsolódó informatikai infrastruktúra fejlesztésére
2011.01.04.
2011.02.21.
D.988/2010.
Koppány-Völgye KEK Nonprofit Kft.
Kistérségi jártóbeteg-szakellátó központ létrehozása a Koppány-Völgye Kistérségben
2010.12.22.
2011.02.21.
D.38/2011.
Fejér Megyei Szent György Kórház
Érprotézisek beszerzése 1 éves időtartamra
2011.01.20.
2011.02.21.
3.Kf.27.498/2010/4.
Zsadány Község Önkormányzata
Rákóczi és Petőfi utcák szilárd burkolattal történő ellátása
2011.02.23.
4.Kf.27.653/2010/3.
Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Tartalékgazdálkodási Kht. (1055 Budapest, Stollár Béla u. 3/a.)
EagleEyeOS One és EagleEyeOS Professional védelmi rendszerek speciális és technológiai licens-e, forráskódja (elsősorban betekintési opcióval), valamint a rendszer végfelhasználói licens-ének közigazgatáson belül történő kizárólagos értékesítési joga
2011.02.23.
3.Kf.27.484/2010/5.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Fűtési és használati melegvíz igény, hőellátó hálózat üzemeltetése és karbantartása, valamint gőzszolgáltatás, gőztermelő és elosztó rendszer üzemeltetése és karbantartása
2011.02.23.
D.107/2011.
Kisnána Község Önkormányzata
Kiegészítő beruházás a "Műemléki idegenforgalmi és infrastruktúrális fejlesztés a kisnánai várban" építési beruházáshoz
2011.02.18.
2011.02.23.
D.70/2011.
Magyar Posta Zrt.
Különféle számítástechnikai kellékanyagok, HP és OKI számítástechnikai kellékek és Olivetti PR4 DR típusú mátrix printer nyomató kazetta 3. része
2011.02.08.
2011.02.23.
D.66/2011.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged város elektromos tömegközlekedés fejlesztése keretében 10+5 (opciós) db új csuklós trolibusz gyártása, szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2011.02.07.
2011.02.24.
D.37/2011.
Magyarbánhegyes Község Önkormányzata
Magyarbánhegyes szennyvíztisztításának és csatornázásának fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó projektmenedzsmenti feladatok ellátása megbízási szerződés keretében
2011.01.20.
2011.02.24.
4.Kf.27.639/2010/3.
Csanádapáca Nagyközség Önkormányzata (5662 Csanádapáca, Szent Gellért utca 31.)
Települési szilárdhulladék begyűjtése és elszállítása
2011.02.24.
D.90/2011.
Baktakék Község Önkormányzata
A baktakéki Öregek Napközi Otthona épület bővítésének és átalakításának kivitelezésére egyösszegű a befejezési határidőre prognosztizált átalányáras vállalkozási szerződés
2011.02.15.
2011.02.24.
D.44/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Szállítási szerződés keretében a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. részére 20 db, mozgáskorlátozottak számára is használható köztéri illemhely beszerzése
2011.01.24.
2011.02.24.
D.39/2011.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr, Dunakapu tér és környezetének felújítására, átépítésére tervezői kiválasztása
2011.01.20.
2011.02.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el