Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.45/2011.
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
Járműütközések által okozott hídkárok javítása - 2010. (2. rész)
2011.01.25.
2011.02.25.
7.K.33.638/2010/9
Mátrai Gyógyintézet
Mátrai Gyógyintézet Főépülete teljes fűtési rendszerének kicserélése megújuló, levegő-levegő hőszivattyús rendszere, az összes homlokzati nyílászáró kicserélése, teljes külső hőszigetelés megvalósítása
2011.02.25.
D.108/2011.
Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatósága
Vizes élőhely természeti értékének megőrzése a Kiskunságban
2011.02.21.
2011.02.28.
D.68/2011.
Dánszentmiklós Község Önkormányzata
Dánszentmiklós-Nyáregyháza szennyvízelvezetés, szennyvíztisztítás II. ütem tárgyú projekt pályázatához szükséges tervezési munkák teljes körű elvégzésére vállalkozási szerződés
2011.02.08.
2011.02.28.
D.43/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
20.000 tonna (+50 %%) ömlesztett útszóró só beszerzése 2011. évre
2011.01.24.
2011.02.28.
D.23/2011.
Országos Mentőszolgálat
Egészségügyi felelősségbiztosítás
2011.01.12.
2011.02.28.
D.99/2011.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Agóra-multifunkcionális közösségi központok és területi közművelődési tanácsadó szolgálat infrastrukturális feltételeinek kialakítása keretében támogatott Tatabánya - a Vértes Agórája c. projekt megvalósítása felújítással és bővítéssel
2011.02.18.
2011.02.28.
D.83/2011.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Temesvári u. 16-22. szám alatti (hrsz. 13096) két gondozási egységes Vackor bölcsőde építése, a KMOP 4,5,2-09-2009-0015 kódszámú projekt alapján
2011.02.14.
2011.02.28.
D.101/2011.
Veresegyház Város Önkormányzata
Kálvin téri Református Általános Iskola, Veresegyház - kivitelezés I. üteme
2011.02.18.
2011.03.01.
D.86/2011.
ÉMOR-TISZK Észak-magyarországi Szakképzési-szervezési Nonprofit Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft.
Gyakorlati képzés infrastruktúrájának fejlesztése az ÉMOR-TISZK Zrt.-nél (Tokaj, Bodrogkeresztúri úti Tanszálloda) pótmunka
2011.02.15.
2011.03.01.
D.35/2011.
Baranya Megyei Önkormányzat
Pécs 2010 Európa Kulturális Fővárosa program Dél-Dunántúli Regionális Könyvtár és Tudásközpont megvalósítása, valamint a Nagy Kiállítótér (Múzeum utca) tárgyú projektjeihez kapcsolódóan különféle eszközök és gépek beszerzése szállítása
2011.01.19.
2011.03.01.
D.84/2011.
Euro-Bau Kft.
Csatornafejlesztések építési beruházás megvalósítása a FIDIC - A vállalkozó által tervezett gépészeti és villamos berendezések tervezése-építése szerződéses feltételei a gépészeti a magas- és mélyépítési munkákkal 2001. é. magyar nyelvű kiadás szerin
2011.02.14.
2011.03.01.
3.Kf.27.638/2010/5.
Országos Epidemiológiai Központ
90×14,2 mm - 92×13 mm közötti steril műanyag petricsészék 15 hónapon át történő szállítása
2011.03.02.
7.K.34.580/2010/4.
Szank Község Önkormányzatának
Szank-Jászszentlászlói összekötő felújítása
2011.03.02.
4.Kf.27.716/2010/6.
Magyar Államvasutak Zrt.
MÁV Zrt. személy- és tehergépjármű flotta bérleti szerződésének a Kbt.-be ütköző módosítása, valamint közbeszerzési eljárás jogellenes mellőzése
2011.03.02.
D.134/2011.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Szajol (kiz.) - Kisújszállás (bez.) vasúti vonalszakasz vasúti pálya, vasúti műtárgy és vasúti felsővezeték, utak építési munkái, stb.
2011.03.01.
2011.03.03.
D.103/2011.
Bodrogkőváralja Község Önkormányzata
Egészségközpont kialakítása Bodrogkőváralján
2011.02.18.
2011.03.03.
D.74/2011.
Észak-Magyarországi Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
A Felsőzsolcán és környékén tervezett, árvízkárok megelőzését szolgáló beruházások kivitelezése
2011.02.09.
2011.03.03.
D.96/2011.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés keretében Szajol (kiz.) - Kisújszállás (bez.) vasúti vonalszakasz vasúti pálya, vasúti műtárgy és vasúti felsővezeték, utak építési munkái
2011.02.17.
2011.03.03.
D.95/2011.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Vállalkozási szezrődés keretében Kisújszállás (kiz.) - Püspökladány (bez.) vasúti vonalszakasz vasúti pálya, vasúti vonalszakasz vasúti pálya, vasúti műtárgy és vasúti felsővezeték, utak építési munkái
2011.02.17.
2011.03.03.
D.50/13/2011.
Semmelweis Egyetem
Kardiovaszkuláris eszközök beszerzése
2011.02.01.
2011.03.03.
D.52/2011.
Sándorfalva Város Önkormányzata
Sándorfalvi Polgármesteri Hivatal szervezetfejlesztése
2011.02.02.
2011.03.04.
D.126/2011.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés porta és őrzés-védelmi szolgáltatás Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata intézményeiben
2011.02.25.
2011.03.07.
D.42/2011.
Paksi Atomerőmű Zrt.
Minősítő auditok lebonyolítása 2011-2013. években
2011.01.21.
2011.03.07.
D.60/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Ömlesztett útszóró só beszerzése
2011.02.04.
2011.03.07.
D.116/2011.
Tiszaroff Község Önkormányzata
Tiszaroff község belterületi csapadék és belvíz-elvezető rendszer I. szakasz kivitelezése
2011.02.23.
2011.03.09.
D.61/2011.
Makád Nagyközség Önkormányzata
Makád közlekedésének fejlesztése
2011.02.04.
2011.03.09.
D.47/2011.
Hajdú Volán Zrt.
Komplex vagyonvédelmi feladatok ellátása
2011.01.27.
2011.03.09.
D.65/2011.
Országgyűlés Hivatala
Országgyűlés Irodaháza északi rész fűtéskorszerűsítése (3/A ütem, szabályozó rendszer kiépítése, helyreállítási munkák elvégzése, karbantartás, hűtőkörök felülvizsgálata (422/2010)
2011.02.07.
2011.03.10.
D.64/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telken kialakítandó Agóra-multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2011.02.07.
2011.03.10.
D.97/2011.
Fővárosi Önkormányzat Uzsoki Utcai Kórház
Egészségügyi textília tisztítása, javítása, szállítása
2011.02.17.
2011.03.10.
D.125/2011.
Nagylóc Község Önkormányzata
Szociális alapszolgáltatások fejlesztése: idősek klubja, étkező és konyha létesítésével, házi segítségnyújtás fejlesztésével Nagylóc községben
2011.02.25.
2011.03.11.
D.89/2011.
Velencei-tó Környéki Többcélú Kistérségi Társulás
Velencei-tó körüli egységes kerékpárút hálózat befejező szakaszának kiépítése I. ütem
2011.02.15.
2011.03.11.
D.79/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
2 db mobil zöldhulladék-nyesedék aprító berendezés és 2 db mobil dobrosta berendezés szállítása
2011.02.11.
2011.03.11.
D.75/2011.
Mezőszilas Község Önkormányzata
Mezőszilas Németh László Általános Iskola fejlesztése tárgyú projekt keretén belül iskolabútorok, taneszközök szállítása
2011.02.10.
2011.03.11.
D.71/2011.
Térségi Intézményi Társulás
A meglévő baksi óvoda és általános iskola építési beruházásainak I. üteme
2011.02.09.
2011.03.11.
D.54/2011.
Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága Gazdasági Főosztály
Nem garanciális gépjárművek javítása és karbantartása 2011
2011.02.03.
2011.03.11.
D.57/2011.
Csenger Város Önkormányzata
Egyösszegű (átalányáras) vállalkozási szerződés szennyvízcsatorna hálózat létesítésére és szennyvízcsatorna rekonstrukciójára, kiviteli terv készítésére a FIDIC piros könyv szerint Csenger városban
2011.02.03.
2011.03.11.
D.49/2011.
Csenger Város Önkormányzata
Egyösszegű (átalányáras) vállalkozási szerződés szennyvízcsatorna hálózat létesítésére és szennyvízcsatorna rekonstrukciójára, kiviteli terv készítésére FIDIC piros könyv szerint Csenger városban
2011.02.01.
2011.03.11.
D.120/2011.
Országos "Frédéric Joliot-Curie" Sugárbiológiai és Sugáregészségügyi Kutató Intézet
Dozimetriai Rendszer 2010 beszerzése
2011.02.24.
2011.03.11.
D.76/7/2011.
Budapest Főváros XXI. kerület Csepel Önkormányzata
Budapest Főváros XXI. kerület Csepel Önkormányzata közigazgatási területén járdafelújítás, parkoló és gyalogos-átkelőhely kialakítása
2011.02.10.
2011.03.11.
D.69/2011.
Magyar Posta Zrt. Beszerzési és Ellátási Szolgáltató Központ
Különféle számítástechnikai kellékanyagok, HP és OKI számítástechnikai kellékek és Olivetti PR4 DR típusú mátrix printer nyomtató kazetta szállítási szerződés
2011.02.08.
2011.03.11.
D.55/2011.
Csenger Város Önkormányzata
Egyösszegű (átalányáras) vállalkozási szerződés szennyvízcsatorna hálózat létesítésére és szennyvízcsatonra rekonstrukciójára, kiviteli terv készítésére FIDIC piros köny szerint Csenger városban
2011.02.03.
2011.03.11.
D.51/2011.
Jászladány Nagyközség Önkormányzata
Jászladány településen szennyvízhálózat kiépítése, szennyvíztisztító teleppel,szennyvízelvezető hálózat kiviteli terv és szennyvíztisztító telep elvi engedélyes és tendertervének elkészítése
2011.02.01.
2011.03.11.
7.K.33.796/2010/5.
Mátrai Gyógyintézet (3233 Mátraháza, külterület)
a Mátrai Gyógyintézet mátraházai és kékestetői telephelyein összesen 39,67 ha területen, 12 hónapos időtartamra szóló őrző-védő (biztonsági) szolgálat ellátása
2011.03.16.
D.85/2011.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
ELTE Puskin u. 9. épületrekonstrukció
2011.02.14.
2011.03.17.
D.58/2011.
Fonyód Város Önkormányzata
Városközpont funkcióbővítő fejlesztése
2011.02.04.
2011.03.19.
D.92/2011.
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás szilárdhulladék lerakóinak rekultivációjához kapcsolódó kivitelezés és kiviteli tervek készítése
2011.02.16.
2011.03.19.
D.67/2011.
Dombóvár Térségi Szennyvízkezelési Önkormányzati Társulás
Dombóvár térségi szennyvízelvezetés- és tisztítás tervezése és kiépítése, a dombóvári szennyvíztisztító telep fejlesztése tervezési feladatokkal együtt
2011.02.08.
2011.03.19.
D.98/2011.
Honvédelmi Minisztérium Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Az MH afganisztáni békeműveleti szerepvállalásához szükséges sokszorosítási eszközök beszerzése
2011.02.17.
2011.03.21.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el