Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.222/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Húsvéti sportnap (2.880.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.222/2020
Központi Konyha
Élelmiszer alapanyag beszerzése - II. rész (Zöldség, gyümölcs, tojás) EKR000258692020
2020.06.25.
2020.08.12.
D.222/2021
Országos Bírósági Hivatal
Digitális Bíróság 2.0 2020 EKR001133912020
2021.04.30.
2021.06.22.
D.222/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2018.07.18.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.222/2023
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2023” - 1. rész „MR diagnosztikai eszközök”
2023.06.12.
2023.06.27.
D.222/2024
Szegedi Tudományegyetem
„SZTE_ITDBR_21. ajánlattételi szakasz” EKR000131432024
2024.04.19.
2024.06.06.
D.222/2025
Zomba Község Önkormányzata
„Rendezvényszervezés és rendezvények PR háttérszolgáltatásainak ellátása – Zomba, Felsőnána, Kéty, Kölesd, Murga települések” - 1. és 2. rész EKR000014412018
2025.04.11.
2025.07.07.
D.222/2026
Szilvásvárad Község Önkormányzata
„12 férőhelyes bölcsőde építése - 2.” EKR002436252024
2026.05.07.
D.223/2009
Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium, képviseli: Dr. Forczek Erika Ügyvédi Iroda
Szolgáltatási szerződés kötése a Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium területi szervei mobil távközlési szolgáltatásokkal történő ellátása
2009.05.14.
2009.06.12.
D.223/2010.
Dél-alföldi Regionális Munkaügyi Központ
Mentori és humán szolgáltatás programban résztvevő hátrányos helyzetű álláskereső személy munkaerőpiaci (re) integrációjának megvalósítása érdekében mentori szolgáltatás Békés megyében
2010.03.26.
2010.05.18.
D.223/2011.
Kapuvár Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Kapuvár Város Önkormányzata tulajdonában álló Kapuvár, 4361/7 hrsz-ú ingatlanon építendő inkubátorház építés beruházás kiviteli munkáira, HUSK/0901/1.1.1./0124 számú pályáza
2011.04.11.
2011.05.12.
D.223/2012.
WWW Világ Természeti Alap Magyarország Alapítvány
Szabadság-szigeti mellékág mederkotrása a 0-168 - 2+976 szelvények között.
2012.03.23.
2012.04.27.
D.223/2013.
Vértes Volán Zrt.
Közforgalmú autóbuszjáratok alvállalkozásban történő üzemeltetése
2013.05.27.
2013.06.20.
D.223/2014.
Nitrokémia Zrt.
Polielektrolit beszerzés - 1. rész polielektrolit beszerzése Királyszentistváni telephelyre
2014.04.30.
2014.06.25.
D.223/2015.
GYSEV Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Vállalkozási szerződés a Szombathely - Zalaszentiván vasútvonal 25kV 50Hz feszültséggel történő villamosítására, valamint kapcsolódó tervezési és infrastruktúrális munkáinak elvégzésére (KÖZOP-2.5.0-09-11-2012-0004 és/vagy IKOP)
2015.04.21.
2015.05.06.
D.223/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Legelőtavak élőhelykezelése a Hortobágyon - 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.12.
D.223/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, IX. ker. Földváry utca; Soroksári út – Gubacsi út közötti szakaszán (hrsz.: 38152) 219 fm dn160 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezeték-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (4 db, 36 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)-, felépítményi (építés, szerelés)-, valamint 220 fm DN 80 acél ideiglenes vezeték építésének-, 219 fm DN 150 acél vezeték bontásának és kiemelésének munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2017.05.17.
2017.05.31.
D.223/2018
Baranya Megyei Kormányhivatal
Baranya Megyei Kormányhivatal vagyonkezelésében, illetve használatában álló intézmények épületeiben élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás ellátása
2018.06.18.
2018.08.28.
D.223/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Húsvéti sportnap (2.300.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.223/2020
Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Szolgáltatási Szerződés keretében Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata közigazgatási területén, az Önkormányzat tulajdonában lévő 131 db Siemens Prisma5 és 5 db Parkeon Strada típusú parkolójegy-kiadó automatához kapcsolódó szolgáltatások ellátása - 2. részfeladat EKR 000511782020/7332
2020.06.25.
2020.07.31.
D.223/2021
Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány
"Fenntarthatósági szolgáltatások a KBKA részére” EKR001161052020
2021.05.02.
2021.05.21.
D.223/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2018.11.20.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.223/2023
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2023” - 2. rész „CT diagnosztikai eszközök"
2023.06.12.
2023.06.27.
D.223/2024
Müpa Budapest Nonprofit Kft.
„Vállalkozási keretszerződés keretében a Müpa Budapest Nonprofit Kft. 2024-2025. évi médiavásárlási feladatainak ellátásának megrendelése” EKR001948442023
2024.04.19.
2024.06.06.
D.223/2025
Széchény Város Önkormányzata
"Külterületi helyi közutak fejlesztése" EKR002131302024
2025.04.16.
2025.05.09.
D.223/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„Fuvarozási tevékenység biztosítása” - 1. rész EKR001220452025
2026.05.07.
2026.06.02.
D.223/9/2006
Országos Rádió és Televízió Testület
Az ORTT és a felügyelete alatt működő szervezetek elhelyezésére szolgáló 4550 m2 hasznos alapterületű irodaház hasznosítási (bérleti jogának) és ehhez kapcsolódó szolgáltatásoknak tíz évre történő megszerzése
2006.04.03.
2006.05.03.
D.224/13/2006
Békés Megyei Képviselő-testület Pándy Kálmán Kórháza
A kórház telephelyein található épületek hőellátása, hőenergia szolgáltatása
2006.04.03.
2006.05.12.
D.224/2010.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza Rozsrétszőlő és Sóstóhegy városrészekben játszótér építése
2010.03.26.
2010.04.28.
D.224/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
A Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. K874 Burkolat-fenntartási munkák elvégzése
2011.04.11.
2011.04.14.
D.224/2012.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Felelősségbiztosítási szerződés a Nemzeti Adó- és Vámhivatal gépjárműveire vonatkozóan
2012.03.23.
2012.04.27.
D.224/2013.
NYÍRVV Nyíregyházi Városüzemeltető és Vagyonkezelő Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés őrzés - védelmi feladatok ellátására vonatkozóan az ajánlatkérő székhelyén, illetve telephelyein
2013.05.28.
2013.07.08.
D.224/2014.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Pneumococcus poliszacharid konjugált vakcina (adszorbeált) beszerzése
2014.04.30.
2014.06.23.
D.224/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Napsugár Áruház előtti tér átépítése - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.04.21.
2015.05.06.
D.224/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.05.
D.224/2017.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő)
Megbízási szerződés az M2 gyorsforgalmi út Budapest - Vác (17+535-37+150 km sz.) közötti szakasz 2x2 sávos bővítéséhez kapcsolódó független mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására - 2. rész
2017.05.17.
2017.07.07.
D.224/2018
EDC Debrecen Város- és Gazdaságfejlesztési Központ Nonprofit Kft.
Modern Városok Program keretében megvalósuló „a debreceni Nagyerdő program befejezése” tárgyú projekt műszaki ellenőri és műszaki bonyolítói feladatai
2018.06.18.
2018.07.17.
D.224/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Lakossági kampány (11.811.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.224/2020
Uzsoki Utcai Kórház
Őrzési és portaszolgálati feladatok ellátása EKR001442652019
2020.06.26.
2020.08.19.
D.224/2021
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
„A Tócóskert és a Tócóvölgy gazdaságélénkítő környezeti megújítása” tárgyú projektek tervezési feladatainak ellátása - 1. rész
2021.05.03.
2021.07.27.
D.224/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2019.07.26.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.224/2023
Fadd Nagyközség Önkormányzata
Épületfelújítások Faddon 5 helyszínen V. - 1. rész, a „Vörösmarty u. 12. épület átalakítása” EKR000465902021
2023.06.13.
2023.08.31.
D.224/2024
Dombrád Város Önkormányzata
Dombrád Város komplex, környezettudatos fejlesztése - 6. rész (Közösségi épület) EKR000799612023
2024.04.19.
2024.06.17.
D.224/2025
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„SKL típusú rugalmas sínleszorító kengyel beszerzés” EKR001693612024
2025.04.15.
2025.06.11.
D.224/2026
Nyíregyházi Tankerületi Központ
„bútorok beszerzése (TOP_Plusz-3.3.3-23)” - 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10., 12., 14., 15. részek EKR002171102025
2026.05.07.
D.224/22/2007.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata Képviseli: Darázs, Szabó & Társai Ügyvédi Iroda kérelmezett: INTEGRÁL Építő Zrt.
2007.05.31.
D.224/5/2008
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.05.22.
D.225/10/2007.
Semmelweis Egyetem Képviseli: Dr. Nyolczas László ügyvéd
2007.05.31.
D.225/2010.
Tahitótfalu Község Önkormányzata
Almási utcai Óvoda tető-felújítása
2010.03.26.
2010.05.05.
D.225/2011.
Magyar Mozgókép Közalapítvány
Közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése - ingatlanbérleti szerződések
2011.04.11.
2011.05.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el