Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.227/2021
Magyar Állami Operaház
„Logosztikai díszlettároló eszközök” EKR001156612020
2021.05.05.
2021.06.21.
D.227/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2021.09.14.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.227/2023
Fadd Nagyközség Önkormányzata
Épületfelújítások Faddon 5 helyszínen V. - 4. rész, a „Tasnád u. 58. épület átalakítása" EKR000465902021
2023.06.13.
2023.08.31.
D.227/2024
Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
„TVN Zrt. gyorsszolgálat–keretszerződés két részben – 1. rész: INTÉZMÉNYI gyorsszolgálat és hibaelhárítás” EKR000072032022
2024.04.24.
2024.08.12.
D.227/2025
DAKÖV Dabas és Környéke Vizügyi Kft.
„Gépjármű lízing” EKR002366432024
2025.04.16.
2025.05.06.
D.227/2026
Szentes Város Önkormányzata
„Kurca part rehabilitációja Szentesen” EKR001056482023
2026.05.13.
D.227/5/2005
Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat
Budapest, II. kerület kijelölt útvonalain úttisztítási szolgáltatás a megrendelő által rendelkezésre bocsátott úttisztító géppel
2006.04.04.
2006.04.20.
D.228/ 9 /2008
Önkormányzati Társulás Zalaegerszeg és környéke csatornahálózat és szennyvíztisztítótelep fejlesztésére
2008.07.15.
D.228/12/2007.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
2007.06.11.
D.228/2010.
Alsófokú Oktatási Intézmények Gondnoksága Újváros Téri Általános Iskola
Újváros Téri Általános élelmiszer-beszerzése
2010.03.29.
2010.05.07.
D.228/2011.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt
Önk. tulajdonában álló, a Pécs Holding Zrt. által üzemeltetett lakás- és nem lakás célú ingatlanokon és a Pécs Holding Zrt. tulajdonában álló nem lakás célú ingatlanokon történő eseti épület karb., felújítás - 3. rész, villanyszerelési munkák
2011.04.11.
2011.05.12.
D.228/2012.
Széchenyi István Egyetem
Szimbiózisban a régiónkkal - Piacközeli kutatási és oktatási kapacitások kiegészítő fejlesztése sikeres multidiszciplináris műszaki és természettudományos kutatásokhoz kapcsolódóan a Széchenyi István Egyetemen - informatikai eszköz beszerzése
2012.03.28.
2012.04.16.
D.228/2013.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Jegykiadó automaták (TVM: Ticket Vending Machine) gyártása, szállítása, telepítése és teljes körű üzemeltetése
2013.05.30.
2013.06.27.
D.228/2014.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Munkásszálló-üzemeltetés. Az üzemeltetési feladatok magukban foglalják többek között a következő tevékenységeket: szolgáltatási szerződések előkészítése és megkötése, karbantartása, azonnali hibaelhárítás biztosítása
2014.05.07.
2014.07.07.
D.228/2015.
Központi Gazdasági Ellátó Igazgatóság
Helyszíni bírságtömb beszerzése
2015.04.23.
2015.05.18.
D.228/2016.
Nemzeti Sportközpontok
A Zichyújfalu, Iskola u. 4. szám alatti ingatlanon „A” típusú tornaterem építése, kivitelezése vállalkozási szerződés alapján.
2016.04.01.
2016.05.23.
D.228/2017.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzat étkeztetési kötelezettségébe tartozó óvodák, általános és középiskolák, kollégiumok étkeztetési feladatainak ellátása
2017.05.18.
2017.06.06.
D.228/2018
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Úthálózati eltérések felmérése, zöldterületi kataszter felmérése” 1. teljesítési ütemterv: Miskolc Gispán Felhő térinformatikai rendszer – Zöldterület kataszter alrendszerében felmérési feladatok 2. teljesítési ütemterv: Miskolc Gispán Felhő térinformatikai rendszer – Út alrendszerében – felmérési feladatok
2018.06.25.
2018.07.19.
D.228/2019
Autó Univerzál Kft.
GVM 006 frsz.-u Ikarus 263.10 típusú, helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.950.000.-) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.228/2020
Budapesti Rendőr-főkapitányság
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 10 részben - 8. rész EKR001106662019
2020.07.02.
2020.07.31.
D.228/2021
V-Busz Veszprémi Közlekedési Korlátolt Felelősségű Társaság
„Városi szóló és csuklós autóbuszok vásárlása” - 1. és 2. rész EKR001357242020
2021.05.06.
2021.05.28.
D.228/2022
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.
"Parkfenntartási szolgáltatások 2022-2023 évekre ", 1-2-3. rész EKR001272842021
2022.06.13.
2022.07.26.
D.228/2023
Fadd Nagyközség Önkormányzata
Épületfelújítások Faddon 5 helyszínen V. - 5. rész. „Mátyás király utca 32. épület átalakítása” EKR000465902021
2023.06.13.
2023.08.31.
D.228/2024
Aranyhíd Integrált Szociális Intézmény (Heves Vármegye)
Őrzés-védelmi feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2024.04.24.
2024.07.04.
D.228/2025
Debreceni Egyetem
DEK-1458 DE tűzoltókész. és tüzivízforr. karbantart. - 4. rész: Debreceni Egyetem tűzoltó vízforrásainak rendszeres karbantartása, felülvizsgálata és javítása az EGÉSZSÉGÜGYI intézményekben EKR000231112025
2025.04.16.
2025.06.12.
D.228/2026
Városföld Község Önkormányzata
„Városföldi Óvoda Infrastrukturális fejlesztése" EKR001086962023
2026.05.13.
2026.08.08.
D.229/10/2009
Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
A KEOP-4.1.0-2008-0042. azonosítószámú projekt keretében biomassza tüzelésű fűtőmű beszerzése, üzembe helyezése és a szükséges átalakítási munkálatok elvégzése
2009.05.15.
2009.06.16.
D.229/17 /2008.
Budapest I. Kerületi Önkormányzat I. r. Vizivárosi Óvoda II. r. Naphegyi Óvoda III. r. Brunszvik Teréz Óvoda IV. r. Budavári Általános Iskola V. r. képviseli: Vörös Katalin Ügyvédi iroda
2009.06.09.
D.229/2010.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsabai 2. számú Általános Iskola komplex felújításának kivitelezése
2010.03.29.
2010.05.10.
D.229/2011.
Alsó-Tisza vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
A Csongrádi partfal rekonstrukciója és mederrézsű állékonyságának növelése - FIDIC Piros Könyv szerinti generálkivitelezői feladatok ellátása
2011.04.13.
2011.05.23.
D.229/2012.
Albert Schweitzer Kórház Rendelőintézet
Egészségügyi textília mosása, tisztítása
2012.03.28.
2012.04.16.
D.229/2013.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
Kiegészítő csatornaépítési munkák diósdi és tárnoki hálózatépítési munkák elvégzésére - 1. rész, Lot D, Diósd
2013.05.31.
2013.07.02.
D.229/2014.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Metróvonalak és hozzá kapcsolódó műtárgyak, valamint HÉV és villamos területén lévő alagutak vízszigetelés javítása injektálásos és szórt módszerrel, valamint pályabeton víztelenítési munkák elvégzése
2014.05.08.
2014.06.30.
D.229/2015.
Nicolae Balcescu Román Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Épület-felújítás - Kbt. mellőzése
2015.04.23.
2015.06.02.
D.229/2016.
Bruton Szolgáltató Kft.
Diófeldolgozó üzem gépeinek beszerzése Abaújszántón - Kbt. mellőzése
2016.04.01.
2016.04.26.
D.229/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, XXI. ker. Kossuth Lajos utcai lakótelepi belső út; Kossuth Lajos utca 24-28. szám – Táncsics Mihály utca közötti szakaszán (hrsz.: 209600/4) – összesen – 161 fm DN 100 acél nagyközényomású elosztóvezeték-, 118 fm dn 315 PE 100/G SDR 17,6, 64 fm dn 110 PE 100/G SDR 17,6, 43 fm dn 63 PE 100/G SDR 11 kisnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (4 db, 41 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)-, felépítményi (építés, szerelés)-, aktív korrózióvédelmi-, valamint 98 fm DN 300 acél, 21 fm DN 250 acél vezetékek bontásának és kiemelésének munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2017.05.18.
2017.05.31.
D.229/2018
Kemecse Város Önkormányzata
Épületenergetikai fejlesztés a kemecsei Arany János Általános Iskolában
2018.06.25.
2018.08.16.
D.229/2019
Autó Univerzál Kft.
KNL-242 frszú. VOLVO B9LA/7700 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.400.000.- Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.229/2020
Semmelweis Egyetem
Orvosi gáz berend., karbantart., hibaelh., felúj. EKR001475812019
2020.07.06.
2020.08.26.
D.229/2021
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Vállalkozási keretmegállapodás alapján „További jegy- és bérletkiadó automaták beszerzése és teljes körű üzemeltetése EKR000603962018
2021.05.06.
2021.07.15.
D.229/2022
Nógrád Megyei Reménysugár Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2019. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.09.09.
D.229/2023
Kalocsai Vagyonhasznosítási és Könyvvezető Nonprofit Kft.
„Földgáz energia beszerzés 2020-2022” EKR000669762020
2023.06.13.
2023.08.10.
D.229/2024
Iparművészeti Múzeum
1091 Budapest, Üllői út 33-37. számon lévő ingatlan élőerős őrzés védelmi, nappali és éjszakai portaszolgálati feladatainak ellátása - Kbt. mellőzése
2024.04.24.
2024.07.05.
D.229/2025
Karcag Városi Önkormányzat
„Idősek klubja felújítása” EKR002007672024
2025.04.17.
2025.07.07.
D.229/2026
Békéscsabai Városgazdálkodási Kft.
„Burkolattisztító gépek beszerzése” - Kbt. mellőzése
2026.05.14.
2026.08.19.
D.229/8/2007.
Siófok Város Önkormányzata
2007.06.06.
D.23/10/2009.
Budapesti Főváros VI. Kerület Terézváros Önkormányzata
Étkeztetés, azaz készételek előállítása és szállítása, beleértve diétás és táplálék-allergiás készételek előállítását és szállítását is a Budapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzata intézményeibe, valamint az ételhulladék naponkénti elszállítása
2009.01.28.
2009.03.11.
D.23/14/2007.
Cegléd Város Önkormányzata
2007.02.08.
D.23/2010.
Közlekedésfejlesztési Koordinációs Központ
A KKK vagyonkezelésébe tartozó országos közutak alatti földterületek teljeskörű (jogi szempontú, szükség esetén geodéziai) területrendezése és gyorsforgalmi utak
2010.01.18.
2010.03.16.
D.23/2011.
Országos Mentőszolgálat
Egészségügyi felelősségbiztosítás
2011.01.12.
2011.02.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el