Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
3.Kf.27.501/2011/4.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt.
lakás- és nem lakáscélú ingatlanokon történő eseti épület-karbantartási, felújítási feladatok
2011.11.09.
D.239/2011.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt.
Építőmesteri, szakipari munkák, villanyszerelés, gépészeti munkák
2011.04.18.
2011.04.29.
D.52/2014.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt. által üzemeltetett lakás- és nem lakáscélú ingatlanokon és a Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában álló lakás- és nem lakáscélú ingatlanokon történő eseti villanyszerelési munkák
2014.01.20.
2014.03.17.
D.228/2011.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt
Önk. tulajdonában álló, a Pécs Holding Zrt. által üzemeltetett lakás- és nem lakás célú ingatlanokon és a Pécs Holding Zrt. tulajdonában álló nem lakás célú ingatlanokon történő eseti épület karb., felújítás - 3. rész, villanyszerelési munkák
2011.04.11.
2011.05.12.
D.265/ 8 /2008
Pécs 2010 Menedzsment Központ Kht.
2008.07.07.
D.263/8 /2008
Pécs 2010 Menedzsment Központ Kht.
2008.07.07.
D.264/8 /2008.
Pécs 2010 Menedzsment Központ Kht.
2008.07.07.
D.330/5/2009
Pécel Város Önkormányzata
P+R parkoló építése Pécelen az Állomás utcában
2009.06.24.
2009.07.13.
D.220/2010.
Pécel Város Önkormányzata
Kerékpárút-építés a péceli zöld folyosóért
2010.03.25.
2010.04.12.
D.417/2011.
Pécel Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés, Pécel Városközpont Komplex Rehabilitációja KMOP-5.2.1/B-2f-2009-0006 azonosítójú pályázathoz kapcsolódó építési munkák kivitelezése a teljesítési határidőre prognosztizált egyösszegű átalányáron
2011.06.15.
2011.06.30.
D.33/2013.
Pécel Város Önkormányzata
A Pécel Város Önkormányzat Egyesített Gyermekintézmények Igazgatóság Napsugár Bölcsőde kapacitásbővítéséhez szükséges építési munkák elvégzése a teljesítési határidőre prognosztizált egyösszegű átalányáron
2013.01.21.
2013.01.31.
13.K.32.384/2005/19.
Pécel Város Önkormányzata
Péceli Szemere Pál Általános Iskola átalakítása és bővítése, kiviteli tervek és a konyhaépület bontási engedélyes tervének elkészítése, a bontási engedély beszerzése
2006.05.17.
28.K.31.271/2014/14.
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
„A Pázmány Péter Katolikus Egyetem részére informatikai eszközök szállítása”
2014.10.31.
D.683/2024
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
„PPKE - ITK-IT 4 rész -RRF-2.1.2-21-2022-00014” - 1. rész (Monitorok beszerzése) EKR001950342023
2024.10.20.
2024.12.19.
D.474/2023
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
PPKE Informatikai eszközök - ITK részére - 1. rész (PC, laptop, tablet, SSD) EKR001535792023
2023.10.30.
2024.01.04.
D.37/2023
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Informatikai eszközök keretmegállapodás 2023
2023.02.06.
2023.03.13.
D.112/2019
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
„Informatikai - és laboreszközök beszerzése EFOP projektek keretében I. ütem - (EFOP 3.6.2, EFOP 3.4.4, EFOP 3.6.3)” - 2. rész
2019.04.15.
2019.05.31.
D.18/2019
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Online bankkártyás fizetési megoldás
2019.01.28.
2019.02.19.
D.393/2018
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
„Informatikai - és laboreszközök beszerzése EFOP projektek keretében I. ütem - (EFOP 3.6.2, EFOP 3.4.4, EFOP 3.6.3)” - 2. rész
2018.11.21.
2018.12.12.
D.141/2017.
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Nemzetközi adatbázis beszerzése a Pázmány Péter Katolikus Egyetem részére.
2017.04.03.
2017.04.19.
D.942/2016.
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Integrált vállalatirányítási rendszer bevezetése, támogatása, kapcsolódó hardver és licensz beszerzése
2016.11.07.
2016.11.17.
D.717/2024
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
„PPKE - ITK-IT 4 rész -RRF-2.1.2-21-2022-00014” - 4. rész (Egyéb informatikai eszközök beszerzése) EKR001950342023
2024.11.10.
2024.12.03.
D.40/2014.
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
A Pázmány Péter Katolikus Egyetem részére informatikai eszközök szállítása
2014.01.27.
2014.03.10.
D.661/2024
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
„PPKE - ITK-IT 4 rész -RRF-2.1.2-21-2022-00014” - 2. rész (Számítógépek (PC-k) beszerzése) EKR001950342023
2024.10.07.
2024.12.19.
D.162/2021
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Tantermi számítógépek beszerzése PPKE ITK részére
2021.04.06.
2021.04.20.
D.153/2021
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
„Tantermi számítógépek beszerzése PPKE ITK részére” EKR000471442020
2021.03.29.
2021.04.20.
D.282/2024
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
„PPKE - ITK-IT 4 rész -RRF-2.1.2-21-2022-00014” - 2. rész (Számítógépek (PC-k) beszerzése) EKR001950342023
2024.05.09.
2024.07.01.
D.577/9/2006.
Páty Község Önkormányzata, képviseli: Fister Ügyvédi Iroda, dr. Fister Mihály ügyvéd
Páty Község csatornázása kiviteli tervek szerint a járulékos munkákkal együtt
2006.08.22.
2006.09.21.
D.827/12/2005.
Páty Község Önkormányzata (képviseli: dr. Patay Géza ügyvéd)
szennyvíztisztító-telep, szennyvízcsatorna hálózat, vízmű telepek és ivóvízhálózat bővítése
2005.10.17.
2005.11.16.
28.K.32.774/2009/5.
Páty Község Önkormányzata
A Bocskai István Általános Iskola régi épületének felújítási munkái – 2. ütem
2010.06.23.
D.360/2015.
Páty Község Önkormányzata
Páty, Erkel Ferenc és Levendula u. útburkolat és közvilágítás építése
2015.06.02.
2015.08.31.
D.275/2010.
Páty Község Önkormányzata
Utak és csapadékvíz csatornák felújítása Páty községben
2010.04.12.
2010.05.07.
D.155/2015.
Páty Község Önkormányzata
kommunális hulladék elszállítása - Kbt. mellőzése
2015.03.18.
2015.04.02.
D.85/21/2009.
Páty Község Önkormányzata
A Bocskai István Általános Iskola régi épületének felújítási munkái – 2. ütem
2009.03.10.
2009.05.06.
D.94/2024
Pásztó Városi Önkormányzat
„Pásztó – Zsigmond király városa” című TOP-1.2.1-16-NG1-2019-00017 azonosító számú projekthez kapcsolódó kiállítási szakértői tevékenység (történész, művészettörténész) ellátása és kiállítási forgatókönyv elkészítése – Kbt. mellőzése
2024.02.21.
2024.06.14.
D.678/2024
Pásztó Városi Önkormányzat
„Gabonaőrlő vízimalom beszerzése” EKR000763912020
2024.10.16.
2025.01.06.
D.214/2023
Pásztó Városi Önkormányzat
Pásztó földutak felújítása - 1. rész:- Pásztó 0133/3, 0130/3 hrsz. földutak felújítása EKR000479172023
2023.06.06.
2023.07.04.
D.216/2023
Pásztó Városi Önkormányzat
Pásztó földutak felújítása - 3. rész: - Pásztó, 0122 hrsz. földút felújítása EKR000479172023
2023.06.06.
2023.07.04.
D.425/2023
Pásztó Városi Önkormányzat
Pásztó Város környezetfejlesztése - 3. rész: Városi strand környezetfejlesztése EKR000699172020
2023.10.03.
2023.12.20.
D.95/2024
Pásztó Városi Önkormányzat
„Pásztó – Zsigmond király városa” című TOP-1.2.1-16-NG1-2019-00017 azonosító számú projekthez kapcsolódó kiállítás belső építészeti-, installációs terveinek elkészítése – Kbt. mellőzése
2024.02.21.
2024.06.14.
D.297/2022
Pásztó Városi Önkormányzat
Új bölcsőde építése Pásztón EKR000426822021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.681/2024
Pásztó Városi Önkormányzat
Pásztó-Hasznos művelődési ház energetikai korszerűsítése című, TOP-3.2.1.-16-NG1-2017-00059 kódszámú projekt építészeti tevékenységének ellátása - Kbt. mellőzés
2024.10.17.
2025.02.11.
D.457/2024
Pásztó Városi Önkormányzat
Mátrakeresztesi Művelődési ház korszerűsítése EKR000682222019
2024.07.18.
2025.02.10.
D.215/2023
Pásztó Városi Önkormányzat
Pásztó földutak felújítása - 2. rész:- Pásztó 0185/1 hrsz. földút építése EKR000479172023
2023.06.06.
2023.07.04.
D.562/2023
Pásztó Városi Önkormányzat
„Városmag rehabilitáció Pásztón” - 2. rész EKR000980232022
2023.12.13.
2024.02.27.
D.582/12/2007.
Pásztó Város Önkormányzata
2007.10.29.
25.K.34.233/2005/4.
Pásztó Város Önkormányzata
2006.04.25.
D.902/2011.
Pásztó Város Önkormányzata
Kövicses patak hasznosi mederrendezése
2011.11.25.
2012.01.09.
D.425/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 5. rész - 7091 Pári, Nagy u. 81. - Hrsz 101., EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.424/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 4. rész - 7091 Pári, Kis u. 209. - Hrsz 261. EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el