Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.100/2023
Pro Kultúra Sopron Nonprofit Kft.
Rendezvényszervezés - Vasi Sport Kft. (2022.05.10.), 805.000.-Ft. - Kbt. mellőzése
2023.03.14.
2023.05.30.
D.98/2023
Pro Kultúra Sopron Nonprofit Kft.
Rendezvényszervezés - Fesztivál Hungária Kft. (2021.05.20.), 8.516.000,-Ft, - Kbt. mellőzése
2023.03.14.
2023.05.30.
D.96/2023
Pro Kultúra Sopron Nonprofit Kft.
Rendezvényszervezés - Nyugat Produkció Kft. (2020.08.10.), 10.218.000.-Ft. - Kbt. mellőzése
2023.03.14.
2023.05.30.
28. K. 31.689/2009/3.
Pro Kultúra Sopron Nonprofit Kft.
A Helyi Théma című lap Sopron Megyei Jogú Városban megjelenő helyi kiadású változata meghatározott felületének bérlete
2009.09.09.
D.101/2023
Pro Kultúra Sopron Nonprofit Kft.
Rendezvényszervezés - Vasi Sport Kft. (2022.06.09.) 340.000.-Ft. - Kbt. mellőzése
2023.03.14.
2023.05.30.
D.99/2023
Pro Kultúra Sopron Nonprofit Kft.
Rendezvényszervezés - IMDJ Kft. (2021.05.16.), 11.226.000,-Ft - Kbt. mellőzése
2023.03.14.
2023.05.30.
D.97/2023
Pro Kultúra Sopron Nonprofit Kft.
Rendezvényszervezés - Fesztiválgyár Kft. (2020.09.01.), 7.008.000,-Ft, - Kbt. mellőzése
2023.03.14.
2023.05.30.
D.102/2023
Pro Kultúra Sopron Nonprofit Kft.
Rendezvényszervezés - Nemes Márk egyéni vállalkozóval (2022.06.09.) 390.000.-Ft. -Kbt. mellőzése
2023.03.14.
2023.05.30.
9.G.40.187/2015/7.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
„Eszközbeszerzés (Metalobox Kft.) 2013. évben”
2016.02.18.
D.209/2015.
Prevenció Egészségügyi- Szociális Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Orvosi eszközök beszerzése, telepítése, üzembehelyezése az Új Széchenyi terv keretében megjelent ÉAOP-2.1.1/G-12- Egészségügyi turizmus szolgáltatásainak fejlesztése a konvergencia régiókban
2015.04.14.
2015.04.28.
37.Kpk.45.816/2015/9.
Prevenció Egészségügyi- Szociális Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Orvosi eszközök beszerzése, telepítése, üzembehelyezése az Új Széchenyi terv keretében megjelent ÉAOP-2.1.1/G-12- Egészségügyi turizmus szolgáltatásainak fejlesztése a konvergencia régiókban
2015.09.01.
4.Kf.27.480/2008/6.
Prekop Kft. képviseli:Bita-Petrik és Társai Ügyvédi Iroda
2008.11.12.
D.772/2009.
Poroszló Község Önkormányzata, Homolya Ügyvédi Iroda, Dr. Homolya Róbert ügyvéd
Poroszló Község Önkormányzata - Vass Lajos Általános Iskola bővítési és felújítási munkái
2009.12.04.
2010.01.18.
7.K.30.732/2010/7.
Poroszló Község Önkormányzata (3388 Poroszló, Fő u. 6.)
Poroszló Község Önkormányzata - Vass Lajos Általános Iskola bővítési és felújítási munkái
2010.05.14.
D.946/2011.
Poroszló Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Tisza-tavi Ökocentrum megvalósításával kapcsolatos PR, marketing-kommunikációs és kreatív feladatok ellátására
2011.12.12.
2011.12.28.
D.737/2009.
Pornóapáti Község Önkormányzata
Pinka-völgye települései belterületi vízrendezése című projekt megvalósítása során csapadékvíz elvezető rendszer felújítására vonatkozó kiegészítő kivitelezési munkák megvalósítása
2009.11.25.
2009.12.17.
D.885/09/2005.
Pomáz Város Önkormányzata, Kincstári Vagyoni Igazgatóság
Pomáz, Teleki–Wattay-kastély rekonstrukciója, a kastélyparkban található épületben hangversenyterem kialakítása, a zeneiskola felújítása és a kastélykert rendezése
2005.10.28.
2005.12.13.
D.509/7/2007.
Pomáz Város Önkormányzata Képviseli: Dr. Pacsika István ügyvéd
2007.10.03.
D.298/2018
Pomáz Város Önkormányzata
VEKOP 4 csoportos bölcsőde építése Pomázon 2018.
2018.08.28.
2018.09.20.
25.K.30.542/2007/7.
Pomáz Város Önkormányzata
2007.06.26.
D.796/2024
Pomáz Város Önkormányzata
„Liliom utca (Margaréta-Szőlőtelep) útfelújítása” EKR001615692022
2024.12.12.
2025.01.21.
D.470/2025
Polgári Termikus Hulladékhasznosító Erőmű Kft.
A Közbeszerzési Hatósághoz történő bejelentkezési kötelezettség elmulasztása.
2025.07.25.
2025.09.25.
D.546/2010.
Polgárdi Város Önkormányzata
"Közép-Duna Vidéki Reg. Hulladékgazdákodási Rend. gyakorlati megvalósításához szükséges műszaki tervezési, illetve hulladéklerakó felülvizsgálati feladatok elvégzésére" közb.elj. alapján megkötött szerződések módosításai közb. eljárás mellőzésével
2010.07.08.
2010.10.05.
D.513/5/2008
Polgárdi Város Önkormányzata
2008.11.12.
D.609/15/2007.
Polgár Város Önkormányzata képviseli: Prekub Ügyvédi Iroda
2007.11.26.
13.Kpk. 45.200/2006/3.
Polgár Város Önkormányzata
2006.11.30.
D.73/2013.
Polgár Város Önkormányzata
A Polgármesteri Hivatal felújításának pótmunkái
2013.02.18.
2013.04.02.
D.293/2011.
Polgár Város Önkormányzata
Városfejlesztés Polgáron
2011.05.05.
2011.06.16.
D.337/2017.
Polaris Medical Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Adásvételi szerződés "Struktúraváltás támogatása a járó- és fekvőbeteg-ellátás fejlesztésével" elnevezésű TIOP 2.2.6-12/1B-2013-0042 azonosítójú pályázati konstrukcióhoz kapcsolódóan, "balatonfüredi Állami Szívkórház betegellátásának fejlesztése az eszközállomány korszerűsítése által" különféle orvostechnikai eszközök beszerzésére
2017.07.03.
2017.09.12.
D.177/2013.
Pogányvölgyi Többcélú Kistérségi Társulás
Önkormányzati bölcsőde bővítéséhez, korszerűsítéséhez, akadálymentesítéséhez kapcsolódó pótmunkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében
2013.04.19.
2013.05.29.
D.856/2010.
Pogány Község Önkormányzata
Pogány Község szennyvízelvezető rendszerének és szennyvíztisztító telepének komplett kivitelezése és 3 hónapos próbaüzem lefolytatása
2010.11.03.
2010.12.06.
D.627/2010.
Pogány Község Önkormányzata
Pogány Község szennyvízelvezető rendszerének kiépítése
2010.08.02.
2010.08.11.
D.738/2010.
Pocsaj Nagyközség Önkormányzata
Pocsaji Közösségi Ház felújítása
2010.09.20.
2010.10.06.
D.673/2024
Pocsaj Nagyközség Önkormányzata
Piac építése Pocsajban EKR000361442022
2024.10.14.
2025.01.30.
D.723/2025
Platán Integrált Szociális IntézményBács-Kiskun Vármegye
„(PTS-430) Zöldség, gyümölcs, beszerzése” - 3.rész (3) Bárka EKR001710012025
2025.11.10.
2025.12.17.
D.753/2025
Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye
(PTS-430) hús, húskészítmény beszerzése (3) - 3. rész (3) Bárka EKR001655702025
2025.11.28.
2026.01.29.
D.754/2025
Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye
(PTS-430) hús, húskészítmény beszerzése (3) - 4. rész (4) Őszi Napfény EKR001655702025
2025.11.28.
2026.01.29.
D.724/2025
Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye
„(PTS-430) Zöldség, gyümölcs, beszerzése” - 4.rész (4) Őszi Napfény EKR001710012025
2025.11.10.
2025.12.17.
D.722/2025
Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye
„(PTS-430) Zöldség, gyümölcs, beszerzése” - 2.rész (2) Harmónia EKR001710012025
2025.11.10.
2025.12.17.
D.240/2015.
Plasztika 2000 Egészségügyi Szolgáltató Kft.
Az Elite Clinic Egészségturisztikai Szolgáltató Centrum kialakítása Debrecenben
2015.04.27.
2015.05.14.
D.666/2011.
Pincevölgy Egyesület
Borház építése
2011.09.15.
2011.11.22.
D.551/2009.
Pilisvörösvár Városi Önkormányzat
Pilisvörösvári csatornahálózat és szennyvíztisztító telep fejlesztése
2009.09.15.
2009.10.16.
D.33/2020
Pilisvörösvár Város Önkormányzata
Kommunális-hulladék közszolgáltatási feladatok EKR 001285842019
2020.02.05.
2020.03.25.
D.571/2025
Pilisvörösvár Város Önkormányzata
„Közvilágítási rend. kiépít Pilisvörösváron 2.1” EKR001882412022
2025.09.05.
2026.02.06.
D.198/5/2006
Pilisvörösvár Város Önkormányzata
Rákóczi úti óvoda - 2006. meglévő épület magas tetővel történő ellátása a költségvetési kiírás és tervek szerinti borítással, a homlokzat felújítása a kapcsolódó szakipari és épületgépészeti munkákkal
2006.03.22.
2006.04.06.
D.114/2026
Pilisvörösvár Város Önkormányzata
„Közvilágítási rend. kiépít Pilisvörösváron 2.1” EKR000140892023
2026.03.13.
2026.06.01.
D.768/2025
Pilisvörösvár Város Önkormányzata
"Közvilágítási rend. kiépít Pilisvörösváron 2.1” EKR000140892023
2025.12.02.
2026.01.26.
D.448/2011.
Pilisszántó Község Önkormányzata
Nagyrészt gravitációs rendszerű szennyvízcsatorna-hálózat és mesterséges eleveniszapos biológiai szennyvíztisztító telep kiépítése Pilisszántón elnevezésű projektben a Projekt menedzseri ill. ehhez kapcsolódó pénzügyi tanácsadási feladatok ellátása
2011.07.04.
2011.07.29.
D.345/2013.
Pilisszentlászló Község Önkormányzata
Pilisszentlászló község helyi, közszolgáltatásba bevont területein a háztartási szilárd hulladékkal kapcsolatos hulladékkezlési közszolgáltatás ellátása, mellőzés
2013.08.05.
2013.08.22.
D.218/2010.
Pilisszentiván Község Önkormányzata
Pilisszentiván Generációk Háza építése
2010.03.24.
2010.04.27.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el