Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.501/2019
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
Fuvarszervezési szolgáltatás/taxiszolgáltatás 2019.
2019.10.11.
2019.10.30.
D.445/2019
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Univerzális vágányon járó kotrógépes szolgáltatás EKR000120252019
2019.09.02.
2019.10.30.
D.433/2019
Bázel József őstermelő
Kisméretű terménytárolók létesítése Szörényben
2019.08.26.
2019.10.22.
D.470/2019
Kunbaja Község Önkormányzata
Külterületi helyi közutak fejlesztése EKR000633682018
2019.10.01.
2019.10.21.
D.453/2019
RÁK ANTENNA Gyártó Kft.
Eszközbeszerzés a RÁK Antenna Gyártó Kft. részére - 2. rész Fröccsöntőgépek, robotok és szoftverek EKR000234342019
2019.09.16.
2019.10.18.
D.442/2019
Tarnalelesz Községi Önkormányzat
Képzési szolgáltatások_ EFOP-1.5.3_Tarnalelesz
2019.08.29.
2019.10.17.
D.457/2019
Zala Megyei Gyermekvédelmi Központ és Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat
"EFOP-2.2.14 - Bútorok és fejlesztő eszközök" tárgyú árubeszerzés 1. részajánlattételi köre (különféle bútorok) EKR000344582019
2019.09.20.
2019.10.17.
D.385/2019
DAKK Dél-alföldi Közlekedési Központ Zrt.
Mercedes-Benz Citaro G Blue Tec Hybrid típusú városi autóbuszok javítása, karbantartása
2019.07.19.
2019.10.17.
D.384/2019
DAKK Dél-alföldi Közlekedési Központ Zrt.
Mercedes-Benz Citaro G Blue Tec Hybrid típusú városi autóbuszok javítása, karbantartása
2019.07.19.
2019.10.17.
D.412/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum recepciós feladatának ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.411/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum épület-felügyeleti feladatainak ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.402/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Teremkiadási tevékenység előkészítésére és megszervezésére irányuló megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.401/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Teremőri feladatok ellátása a megrendelő kezelésében lévő Petőfi Irodalmi Múzeum Károlyi Mihály u. 16., valamint a Veres Pálné u. 4-6. alatti épületekben található kiállítási terekbe - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.400/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
A PIM gazdasági igazgatójának és főosztályának teljes körű adminisztratív kiszolgálása - Kbt. mellőzés
2019.08.07.
2019.10.16.
D.413/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum takarítási feladatainak ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.410/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum 1053 Bp. Károlyi u. 16. sz. alatti, - Kassák Múzeum 1033 Bp. Fő tér 1. sz. alatti, valamint - Ady Emlékmúzeum 1053 Bp. Veres Pálné u. 4-6. sz. alatti épületében teremőri feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.405/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum területén általános hétvégi épülettakarítási feladatok ellátása, illetve karbantartói feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.404/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum 1146 Budapest, Hermina út 57-59. szám alatti épületének üzemeltetése - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.403/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Vagyonvédelmi feladatok ellátása a Petőfi Irodalmi Múzeum épületegyüttesében - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.465/2019
Budapest Főváros XXIII. Kerület Soroksár Önkormányzata
Technikai háttér/hangtechnikai szolgáltatás biztosítására 2017. évben a Generálprodukció Koncertszervező Kft-vel kötött szerződés - Kbt. mellőzése
2019.09.30.
2019.10.11.
D.464/2019
Budapest Főváros XXIII. Kerület Soroksár Önkormányzata
Technikai háttér/hangtechnikai szolgáltatás biztosítására 2016. évben a Generálprodukció Koncertszervező Kft-vel kötött szerződés - Kbt. mellőzése
2019.09.30.
2019.10.11.
D.428/2019
Törökbálint Város Önkormányzata
Törökbálint Város Önkormányzata új városházára üveglamella beszerzése és kivitelezése - Kbt. mellőzése
2019.07.22.
2019.10.11.
D.466/2019
Budapest Főváros XXIII. Kerület Soroksár Önkormányzata
Technikai háttér/hangtechnikai szolgáltatás biztosítására 2018. évben a Generálprodukció Koncertszervező Kft-vel, az ACJ Autó Kft-vel és a Refi Stage Kft-vel kötött szerződések - Kbt. mellőzése
2019.09.30.
2019.10.11.
D.429/2019
Törökbálint Város Önkormányzata
Vízjáték megvalósítása - Kbt. mellőzése
2019.07.22.
2019.10.11.
D.387/2019
Törökbálint Város Önkormányzata
Törökbálint Város Önkormányzata részére új városháza építése
2019.07.22.
2019.10.11.
D.438/2019
Magyar Állami Operaház
Eiffel_logisztikai eszközök beszerzése - 2. és 4. részek EKR001123832018
2019.08.28.
2019.10.10.
D.460/2019
Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
Gyakornoki program EKR000457952019/0054
2019.09.26.
2019.10.09.
D.461/2019
Endrőc Község Önkormányzata
Önkormányzati utak kezeléséhez, állapotjavításához, karbantartásához szükséges erő és munkagépek beszerzése, Endrőc, Várad és Bürüs településeken EKR001050712018
2019.09.27.
2019.10.09.
D.454/2019
NIF Zrt.
Vállalkozási szerződés alapján a „Hídrekonstrukciós program I/3. ütem tervezése és kivitelezése” Hídrekonstrukciós program I/3. ütem - megismételt 1. Farmos, Hajta-patak feletti vasúti híd építése 2. Tápiógyörgye, Tápió-patak híd és Tápiógyörgye, Ilike-ér feletti vasúti híd EKR000967912019
2019.09.17.
2019.10.08.
D.437/2019
Kása János
Vállalkozási szerződés a Kevermes, Külterület 045/25. hrsz. alatti terménytároló, szociális és iroda épület kivitelezésére EKR000744092018
2019.08.27.
2019.10.04.
D.455/2019
ZALASZENTGRÓT VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
A Szent Gróth Termálfürdő és Szabadidőközpont üzemeltetése
2019.09.18.
2019.10.04.
D.452/2019
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged, kerékpárút-hálózat fejlesztése - I. ütem - TOP-6.4.1-15-SG1-2016-00002 projekt keretein belül, Szeged – Sándorfalva között kerékpárút építése
2019.09.16.
2019.10.04.
D.448/2019
Siófok Város Önkormányzata
Siófok Petőfi sétány lezárt területén őrzés-védelmi feladatok ellátása EKR000465072019
2019.09.10.
2019.10.04.
D.458/2019
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Budapest XXIII. kerület, GOH (Grassalkovich út- Ócsai út- Haraszti út) csomóponti felüljáró felújításának kivitelezési munkái
2019.09.24.
2019.10.03.
D.409/2019
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Egészséges Budapest Program keretében 1 db MR és 1db DSA berendezés beszerzése a GOKI számára, valamint 1 db lineáris gyorsító berendezés beszerzése az Uzsoki utcai Kórház számára. - II. rész (EKR000109132019)
2019.08.13.
2019.10.03.
D.376/2019
Pere Község Önkormányzata
Új óvodai és bölcsődei intézménynek helyt adó épület építése Perén
2019.07.15.
2019.10.01.
D.432/2019
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Egyszerhasználatos varrógépek és klippek beszerzése - 5., 7. részek EKR000056412019
2019.08.25.
2019.09.30.
D.414/2019
MVM NET Zrt.
A GNOP-3.4.2-VEKOP-15-2016-00001 támogatás terhére, intézmények hálózati hozzáféréseinek, kapcsolatainak fejlesztése érdekében optikai hálózatok kivitelezési munkáinak ellátása Magyarország területén - 3. teljesítési csoport
2019.08.15.
2019.09.26.
D.439/2019
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Radioaktív hulladékot szállító jármű beszerzése EKR 000203762019
2019.08.28.
2019.09.26.
D.451/2019
Tokaji Városüzemeltető Szervezet
Tokaji VSz - Élelmiszeripari termék és alapanyag - 12. rész Feldolgozott gyümölcsök és zöldségek EKR000510822019
2019.09.16.
2019.09.24.
D.447/2019
Debreceni Egyetem
Learning Center épület kivitelezése - 1. és 2. rész EKR000824442019
2019.09.06.
2019.09.24.
D.444/2019
GYSEV Győr-Sopron-Ebenfurti-Vasút zRt
Vállalkozási szerződés Központi Forgalomirányítás tervezésére és kivitelezésére a GYSEV hálózatán
2019.09.02.
2019.09.24.
D.450/2019
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Anesztéziás maszkok beszerzése - 2. részajánlati kör EKR000906542019
2019.09.13.
2019.09.23.
D.407/2019
Moholy-Nagy Művészeti Egyetem
Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (Campus) – Kreatív Innovációs és Tudáspark kialakítása III. projekteleme tekintetében főző- és catering konyhákhoz kapcsolódó berendezések beszerzése EKR000227182019
2019.08.10.
2019.09.23.
D.377/2019
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
Therakos XT125 photopheresis készülék beszerzése - Kbt. mellőzése
2019.07.16.
2019.09.20.
D.446/2019
Budapest Közút Zrt.
Adásvételi szerződés diszpécseri megjelenítő fal és hozzá kapcsolódó rendszerelemek vonatkozásában EKR000451282019
2019.09.03.
2019.09.20.
D.440/2019
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
Letenye és Sopronkövesd tűzoltó őrsök kivitelezése - 2. rész (Sopronkövesd)
2019.08.29.
2019.09.19.
D.434/2019
Szeged-Csanádi Egyházmegye
Fogadalmi templom homlokzatainak felújítása, liturgikus tér felújítása (padlóburkolat, padlófűtés) kertészeti rendezése
2019.08.27.
2019.09.19.
D.416/2019
Budapest Közút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Adásvételi szerződés diszpécseri megjelenítő fal és hozzá kapcsolódó rendszerelemek vonatkozásában EKR 000451282019
2019.08.16.
2019.09.19.
D.415/2019
Barcs Város Önkormányzata
„EV13 GAP HUHR/6011/2.1.1-0006 azonosító számú, „INTERREG V-A Magyar – Horvát Együttműködési Program 2014 – 2020 keretében, a Barcs – Drávatamási közötti szakaszon kerékpárút kiépítése.” EKR 001038282018
2019.08.15.
2019.09.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el