Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.544/2019
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem részére a Janus Pannonius Klinikai Tömb Mentőhelikopter Repülőterén tűzoltói szolgáltatás biztosítása, tűzvédelmi, műszaki mentési és egyéb feladatok ellátása
2019.12.02.
2020.01.07.
D.524/2019
VOLÁN Buszpark Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Új, 3 tengelyes, csuklós (M3/II. osztályú) autóbuszok beszerzése – 2. rész EKR000883542019
2019.11.13.
2020.01.07.
D.529/2019
Balatonakarattya Község Önkormányzata
Kerékpárút építés - TOP-3.1.1-15_VE1-2016-00023 projekt keretében EKR000706702018
2019.11.18.
2020.01.02.
D.539/2019
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
Mammográf berendezés beszerzése EKR000804352019
2019.11.27.
2020.01.02.
D.562/2019
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Médiaügynökségi szolgáltatások beszerzése
2019.12.13.
2019.12.31.
D.547/2019
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Adás-vételi szerződés keretében hulladékgyűjtő edények beszerzése II. EKR001335022019
2019.12.04.
2019.12.20.
D.543/2019
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Sebészeti varrógépek beszerzése - 1., 2. és 3. rész EKR 80280071
2019.12.02.
2019.12.20.
D.540/2019
Ábrahámhegy Község Önkormányzata
Közvilágítási rend. ép. és komplex közvil. szolg 2 EKR000952022019
2019.11.28.
2019.12.20.
D.504/2019
Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
A debreceni adatközpontban működő SGI Altix ICE8400EX szuperszámítógép supportja - Kbt. mellőzése
2019.10.18.
2019.12.20.
D.548/2019
Gerő Gabriella egyéni vállalkozó
Gerő Gabriella ültetvénytelepítése - kapcsolódó építési munkálatokkal
2019.12.05.
2019.12.19.
D.527/2019
DVTK Kosárlabda Kft.
Műszaki ellenőri szolgáltatás beszerzése EKR001090202019
2019.11.14.
2019.12.19.
D.528/2019
HM Védelemgazdasági Hivatal
Üzemanyag töltőállomások karbantartása 2019-2020 EKR000281162019
2019.11.15.
2019.12.19.
D.519/2019
Derekegyház Község Önkormányzata
Derekegyházi Egészségház és Szociális központ fejlesztése EKR000980162018
2019.11.06.
2019.12.18.
D.462/2019
Növényi Diverzitás Központ (Nemzeti Biodiverzitás- és Génmegőrzési Központ)
A nyári feldolgozó épület és az U alakú épület felújítása - szerződés teljesítése
2019.09.30.
2019.12.18.
D.496/2019
Komlói Egészségcentrum, Bányászati Utókezelő és Éjjeli Szanatórium Egészségügyi Központ
Stryker full-HD video endoszkópos rendszer új kameraegységgel, kamerafejjel, fényforrással, monitorral, állvánnyal, valamint a Stryker full-HD video endoszkópos rendszerhez 1 db medikai archiváló rendszer, 2 db 10 mm/30 fok optika és 2 db szívó öblítő szett - Kbt. mellőzése
2019.10.10.
2019.12.18.
D.525/2019
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
Képzési szolgáltatások 5 részben - 1. rész EKR000591072019
2019.11.14.
2019.12.14.
D.541/2019
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Modern Városok Program - Duális képzés bevezetése és kiterjesztése Tatabányán c. projekt keretében informatikai eszközbeszerzés a Dózsakerti kollégiumban kialakítandó Szakképzési Centrum számára" - 2. rész EKR000959582019
2019.11.29.
2019.12.13.
D.532/2019
Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság
Minőség-ellenőrzési és minőségbiztosítási tevékenység ellátása az általános (nem technikai) UXO (elhagyott és fel nem robbant harcanyagok, a továbbiakban: UXO) felderítés, a technikai felderítés és mentesítés ideje alatt
2019.11.20.
2019.12.12.
D.531/2019
Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság
Általános (nem technikai) felderítés és UXO (elhagyott és fel nem robbant harcanyagok, a továbbiakban: UXO) Információs Adatbázis elkészítése
2019.11.20.
2019.12.12.
D.509/2019
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Eszközbeszerzés ROcHUs pályázat keretében - 1. rész. Telepített DSA munkahely EKR000563002019
2019.10.25.
2019.12.12.
D.520/2019
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
Sebészeti varrógépek beszerzése konszignációs raktár kihelyezéssel-2019 EKR000384382019
2019.11.11.
2019.12.10.
D.542/2019
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Takarítási szolgáltatások - 1. rész EKR001095632019
2019.11.29.
2019.12.09.
D.468/2019
Borsodszentgyörgy Község Önkormányzata
Borsodszentgyörgy csapadékvíz rendezése
2019.10.01.
2019.12.07.
D.517/2019
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal hatáskörébe tartozó saját tulajdonú közterület használat hatósági eljárások ügyviteli támogatását biztosító informatikai rendszer (KÖZTER) megújítása
2019.11.05.
2019.12.05.
D.499/2019
NIF Zrt.
Eurovelo 6 Budapest Dunakeszi EKR000367972019
2019.10.11.
2019.12.04.
D.518/2019
Sárospatak Város Önkormányzata
Képzések 3 részben EFOP-3.9.2-16-2017-00030 - 3. rész EKR000278782019
2019.11.06.
2019.12.04.
D.463/2019
Fővárosi Vízművek Zrt.
Flygt típusú szennyvíz szivattyúk és keverők javítása EKR000574732019
2019.09.30.
2019.11.29.
D.523/2019
VOLÁNBUSZ Zrt.
Új, 3 tengelyes, csuklós autóbuszok beszerzése – 2. rész EKR000836722019
2019.11.13.
2019.11.28.
D.472/2019
KKBK Kiemelt Kormányzati Beruházások Központja Nonprofit Zrt.
Európai uniós támogatással (IKOP-3.1.0-15) összefüggő projektmenedzsmentre vonatkozó minőségbiztosítási és tanácsadói szolgáltatás a „H5–H6/H7 vonalak összekötése – az észak-déli városi-elővárosi gyorsvasút fejlesztésének előkészítése” kiemelt projektben EKR000756822019.
2019.10.07.
2019.11.28.
D.521/2019
Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
Munkaerőpiaci felmérés EKR000625942019
2019.11.11.
2019.11.26.
D.334/2018
Debreceni Egyetem
DEK-456_Adásvételi keretszerződés természetes ásványvíz és szűrt víz beszerzésére a Debreceni Egyetem részére - 1. rész
2018.09.24.
2019.11.25.
D.506/2019
Állami Számvevőszék
Az Állami Számvevőszék alkalmazottai külföldre történő hivatalos utazásainak (kiküldetéseinek) teljes körű lebonyolítása EKR000843432019
2019.10.21.
2019.11.22.
D.494/2019
Tápiószentmárton Nagyközség Önkormányzat
Külterületi utak fejlesztése Tápiószentmártonban EKR000506342019
2019.10.09.
2019.11.21.
D.510/2019
NIF Zrt.
Várbalog-Albertkázmérpuszta (HU)-Féltorony (Halbturn-AT) összekötő út kivitelezési munkáinak elvégzése - építési beruházás
2019.10.29.
2019.11.21.
D.443/2019
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Az Érdi Kincses Óvoda Fácán Tagóvodájának építése a VEKOP-6.1.1-15-RD1-2016-00002 kódszámú projekt keretében
2019.08.30.
2019.11.20.
D.503/2019
Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Élelmiszer alapanyagok beszerzése (Toldi SzKI) EKR000715232019
2019.10.16.
2019.11.20.
D.449/2019
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
Sátoraljaújhely belterületi vízrendezése - 2. rész Rudabányácska csapadékvíz elvezetés I. ütem
2019.09.13.
2019.11.20.
D.508/2019
NIF Zrt.
Megbízási keretszerződés (FAKSZ) EKR000717502019
2019.10.24.
2019.11.19.
D.495/2019
Tatabánya Megyei Jogú Város Jászai Mari Színház, Népház
Jászai Mari Színház, Népház élőerős őrzése EKR 000822172019
2019.10.09.
2019.11.15.
D.456/2019
Magyar Corvin-lánc Testület
Tervezési szolgáltatás EKR000474362019
2019.09.19.
2019.11.14.
D.505/2019
Kövegy Község Önkormányzata
95. hrsz alatti épületek energetikai korszerűsítése EKR000920722018
2019.10.18.
2019.11.08.
D.498/2019
Mohács Város Önkormányzata
Temaforg épület bővítés és sportcentrum átalakítás EKR000543082019
2019.10.10.
2019.11.07.
D.497/2019
Mohács Város Önkormányzata
Épület energetikai korszerűsítések - 1-13 részek EKR000148452019
2019.10.10.
2019.11.07.
D.471/2019
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Fejér Megyei Integrált Szociális Intézmény és a Fejér Megyei Gesztenyés Egyesített Szociális Intézmény részére élelmiszer alapanyag beszerzése 2019-2020” - 5-6. részek EKR000455822019
2019.10.01.
2019.11.07.
D.500/2019
Czövek Attila
Csarnok és hídmérleg építése Telekesen EKR000493042018
2019.10.11.
2019.11.05.
D.473/2019
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Diákmunka keretmegállapodás EKR000581372019
2019.10.07.
2019.11.05.
D.502/2019
MVM Paksi Atomerőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás (beleértve a laborvizsgálatokat is, és a pszichológiai vizsgálatokat is) biztosítása az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. munkavállalói részére EKR001157192019
2019.10.14.
2019.11.04.
D.469/2019
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Vállalkozási szerződés keretében Sajószentpéter, 2951/3 hrsz. alatti B.A.Z Megyei Dr. Csiba László Integrált Szociális Intézményben 27 férőhely korszerűsítése az EFOP-2.2.3-17-2017-00015 azonosító számú pályázat keretében” EKR001156612018
2019.10.01.
2019.11.04.
D.459/2019
Fővárosi Törvényszék
Emelt szintű egészségügyi szűrővizsgálat biztosítása bírák, igazságügyi alkalmazottak részére EKR000474052018
2019.09.24.
2019.10.31.
D.467/2019
Mór Városi Önkormányzat
Vállalkozási szerződés a Mór Község Önkormányzatának tulajdonában és üzemeltetésében levő zeneiskola épület korszerűsítése.
2019.10.01.
2019.10.30.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el