Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.361/2019
Bihartorda Községi Önkormányzat
„Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése Bihartorda településen” EKR 000777702018
2019.07.03.
2019.09.17.
D.360/2019
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma belső udvari vízelvezető vályú karbantartási munkálatai (2018.11.15.-2018.12.31.) - Kbt. mellőzése
2019.07.02.
2019.09.17.
D.358/2019
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma utcai homlokzati részlet karbantartási munkálatai (2018.11.14.) - Kbt. mellőzése
2019.07.02.
2019.09.17.
D.359/2019
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma esővíz-csatorna tisztítása, részleges cseréje és javítása karbantartási munkálatai (2018.11.15.-2019.03.31.) - Kbt. mellőzése
2019.07.02.
2019.09.17.
D.357/2019
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma elektromos vezetékének karbantartási munkálatai (2018.07.16.-2018.10.15.) - Kbt. mellőzése
2019.07.02.
2019.09.17.
D.426/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Zöld város kialakítása (építés) EKR000156572019
2019.08.21.
2019.09.13.
D.423/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Külterületi út építése EKR000967532018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.420/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Orvosi rendelő felújítása - építési beruházás (2018. július 6.) EKR000277202018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.365/2019
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Informatikai szakértői és ezekhez kapcsolódó tanácsadási tevékenység ellátása
2019.07.04.
2019.09.13.
D.344/2019
Orosházi Munkás Testedző kör - Utánpótlás Labdarúgó Egyesület 1913
"45X65 méteres, fedett műfüves pálya építése"
2019.06.19.
2019.09.13.
D.431/2019
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szekfű Gy. utcai rendelőépület kivitelezése a TOP.6.6.1-16-SF1-2017-00003 projekt keretében EKR000450942019
2019.08.23.
2019.09.13.
D.427/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Öltöző-kiszolgáló épület kialakítása EKR000366322019
2019.08.21.
2019.09.13.
D.425/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Rekortán futókör építése EKR000156952019
2019.08.21.
2019.09.13.
D.424/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Külterületi út építése EKR000154822019
2019.08.21.
2019.09.13.
D.422/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Külterületi út építése EKR000656522018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.421/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Mini bölcsőde kialakítása - építési beruházás (2018. július 17.) EKR000404912018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.419/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Orvosi rendelő felújítása (2018. május 28.) EKR000144122018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.418/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Óvoda bővítése a TOP-1.4.1-15 projektből (2018. július 6.) EKR000277062018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.417/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Óvoda bővítése a TOP-1.4.1-15 projektből (2018. május 28.) EKR000141132018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.364/2019
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala
Kibervédelmi szakértői támogatás és tanácsadási tevékenység
2019.07.04.
2019.09.13.
D.380/2019
Heves Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Heves közigazgatási területén lévő közintézmények részére közétkeztetési szolgáltatás nyújtása a mindenkor hatályos, vonatkozó jogszabályi előírások alapján, az ellátásához szükséges gépek, berendezések és eszközök biztosításával EKR000354592019
2019.07.17.
2019.09.12.
D.441/2019
BMSK Sport Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Egységcsomagok szállítása – „Ovis labdaprogram” EKR000428332019
2019.08.29.
2019.09.09.
D.355/2019
Komló Város Önkormányzat
„Szent Borbála Otthon épületenergetikai korszerűsítése Komlón” című pályázathoz kapcsolódó Energetikai számítások elvégzése”
2019.06.28.
2019.09.09.
D.354/2019
Komló Város Önkormányzat
"Szent Borbála Otthon épületenergetikai korszerűsítése Komlón” című pályázathoz kapcsolódó Projekt Terv elkészítése
2019.06.28.
2019.09.09.
D.221/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Karácsonyi sportnap - 3 alkalom (1.450.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.220/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Karácsonyi sportnap - 3 alkalom (1.710.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.219/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Családi nap - 3 alkalom (4.950.000.-Ft értékben) -Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.218/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Családi nap - 3 alkalom (6.450.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.215/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Szív napja" - 3 alkalom (2.600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzés
2019.05.10.
2019.09.06.
D.214/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Szív napja" - 3 alkalom (3.250.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.213/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Települési egészségnapok szervezése - 3 alkalom (600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.212/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Települési egészségnapok szervezése - 3 alkalom (525.000.-Ft értékben) -Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.211/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Szűrő-nap" - szűrővizsgálatok szervezése - 3 alkalom (600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.209/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Egészséges munkahely" - műhelyfoglalkozás - 3 alkalom (600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.208/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Egészséges munkahely" - műhelyfoglalkozás - 3 alkalom (525.000.-Ft értékben) -Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.207/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Szertelenül" - tematikus nap - 3 alkalom (600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.202/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Ép testben ép lélek" - műhelyfoglalkozás - 3 alkalommal (600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.201/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Ép testben ép lélek" - műhelyfoglalkozás - 3 alkalommal - (525.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.200/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
5 napos "Sport hete" Rendezvénysorozat - 3 alkalommal (2.550.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.199/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
5 napos "Sport hete" Rendezvénysorozat - 3 alkalommal (1.800.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.198/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Egészségre fel!" bajnokság - 9 alkalom (10.350.000.-Ft értékben) -Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.197/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Egészségre fel!" - bajnokság - 9 alkalom (11.700.000.- Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.196/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Sportgála szervezése - 2 alkalom (3.100.000.-Ft értékben)
2019.05.10.
2019.09.06.
D.194/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Szertelenül" - tematikus nap - 3 alkalom (525.000) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.224/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Lakossági kampány (11.811.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.223/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Húsvéti sportnap (2.300.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.222/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Húsvéti sportnap (2.880.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.217/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Terápiás állatok napja" - 3 alkalom (600.00.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.216/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Terápiás állatok napja" - 3 alkalom (524.00.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.210/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Szűrő-nap" - szűrővizsgálatok szervezése - 3 alkalom (525.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el