Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.318/2011.
Közép-Szabolcsi Többcélú Kistérségi Társulás
TIOP-1.1.1./07/1. című projekt keretében Informatikai infrastruktúra fejlesztése az ibrányi székhelyű közoktatási intézményben
2011.05.16.
2011.05.30.
D.288/6/2011.
Újfehértó Város Önkormányzata
Önkormányzat négy intézményében (Vasvári Pál, Mályváskerti Általános Iskola, Mályváskerti Óvoda, Lengyel Laura Óvoda) hőszolgáltatási tevékenység ellátása
2011.05.04.
2011.05.30.
D.238/2011.
Nyíregyházi Főiskola
Adattárhoz alapú Vezetői Információs Rendszer fizikai megvalósítása
2011.04.18.
2011.05.30.
D.237/2011.
Hajdúszoboszlói Kistérségi Többcélú Társulás
Hivatásforgalmi célú kerékpárút létesítése Hajdúszoboszló és Nagyhegyes között
2011.04.15.
2011.05.30.
13.K.32.087/2009/10
Honvédelmi Minisztérium Térképészeti Közhasznú Társaság (1022 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 7-9.)
A Többnemzeti Térinformatikai Együttműködési Programban (MGCP) vállalt, az 1:50 000 méretarányú topográfiai térkép adatsűrűségének megfelelő digitális térképészeti adatgyűjtési munkák ellenőrzési rendszerének kidolgozása és az ellenőrzés végrehajtása
2011.05.31.
D.249/2011.
Magyar Úszó Szövetség
A 2010. évi Úszó, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Európa-bajnokság szállítási igényeinek kiszolgálása, különjárati szolgáltatás keretében
2011.04.21.
2011.05.31.
D.344/2011.
Debreceni Egyetem
Vállalkozási szerződés - Takarítási szolgáltatás végzése a Debreceni Egyetem Kassai úti Campus Informatikai Kar épületében
2011.05.23.
2011.05.31.
D.236/2011.
Kereskedők és Vendéglátók Országos Érdekképviseleti Szövetsége
"KISOSZ ERNYŐ - a mikro- és kisvállalkozások humán erőforrás fejlesztéséért" pályázat keretében az ajánlattételi felhívás II.2.1. pontjában meghatározott képzések megtartása
2011.04.15.
2011.05.31.
3.Kf.27.068/2011/4.
Vasútegészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kiemelten Közhasznú Kft.
MW rendszer karbantartása és szoftver követése
2011.06.01.
D.292/2011.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közétkeztetés biztosítása, konyhák gépészeti és infrastrukturális fejlesztésével, kapcsolódó szolgáltatások és árubeszerzések ellátásával
2011.05.05.
2011.06.01.
D.290/2011.
Tunyogmatolcs Község Önkormányzata
Iskola bővítés rekonstrukció Tunyogmatolcson, ÉAOP-4.1.1/B-09-2010-0004 pályázathoz kapcsolódó építési munkák vállalkozási szerződés keretében
2011.05.05.
2011.06.01.
D.251/2011.
Budapesti Közlekedési Zrt.
A BKV Zrt. 37-es villamos vonalán, az Élessarok-Őrház megállóhely közötti pálya felújítási és áramellátási munkák II. ütemének kivitelezése, valamint a combino villamosok be-, és kiálló útvonal felújításának I. üteme
2011.04.21.
2011.06.01.
3.Kf.27.081/2011/6.
Csepeli Szociális Szolgálat
Szociális étkeztetéshez szükséges HACCP szerinti (fogyasztásra kész) élelmiszer (reggeli, ebéd, vacsora) előállítása és kiszállítása
2011.06.01.
D.280/2011.
Győr, Örkény u. 5-11. sz. alatti Társasház
Társasház energiatakarékos felújítása (Zöld Beruházási Rendszer Klímabírát Otthon Alprogram) homlokzatszigetelés, energiatakarékos nyílászárók beépítése, tetőszigetelés, radiátor költségosztó és temoszelep beépítés
2011.05.02.
2011.06.02.
28.K.35.608/2010/3.
Üllés Község Önkormányzata (6794 Üllés, Felszabadulás u. 40.)
Üllés község külterületi kerékpárút - hálózatának fejlesztés
2011.06.03.
D.379/2011.
Karcagi Többcélú Kistérségi társulás
5 db hulladéklerakó rekultivációs kivitelezési munkáihoz kapcsolódó mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2011.06.03.
2011.06.06.
D.274/2011.
Hernádkércs és Nagykinizs Községek Árvízvédelmi Beruházást Lebonyolító Önkormányzati Társulás
Árvízvédelmi fejlesztések 1., 2., 3. részek
2011.04.29.
2011.06.06.
D.264/2011.
Hernádkércs és Nagykinizs Községek Árvízvédelmi Beruházást Lebonyolító Önkormányzati Társulás
Átalányáras vállalkozási szerződés keretében, Nagykinizs és Szentistvánbaksa Községek árvízvédelmi fejlesztése
2011.04.26.
2011.06.06.
D.357/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Kisújszállás (kiz.) - Püspökladány (bez.) vasúti vonalszakasz, vasúti pálya, műtárgy és felsővezeték, utak, valamint a kapcsolódó ideiglenes vasúti biztosítóberendezési, vasúti üzemi, stb. épületek és rakodó építmények bontásának tervezése és elvégzése.
2011.05.26.
2011.06.07.
D.358/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Szajol (kiz.) - Kisújszállás (bez.) vasúti vonalszakasz vasúti pálya, műtárgy és felsővezeték, utak építési munkái, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, üzemi épületek magasépítészeti, stb. munkák kiviteli tervezése és elvégzése.
2011.05.26.
2011.06.07.
D.350/2011.
Tatai Béla és társai családi vállalkozásai (Bau-Kiv 2000 Kft. stb.)
Közbeszerzési szerződések jogsértő teljesítése miatt vállalkozástól való eltiltás kérése
2011.05.24.
2011.06.07.
D.270/2011.
Jászberény Város Önkormányzata
Jászberény, Funkcióbővítő integrált településközpont fejlesztés ÉAOP-5.1.1/D-2F-2009-0003 projekt mélyépítési munkálatai keretében park és közterület felújítás és sétány építés kivitelezése
2011.04.28.
2011.06.07.
D.267/2011.
Kehidakustyán Község Önkormányzata
Kehidakustyán község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék begyűjtése, ártalmatlanító helyre történő elszállítása és ártalmatlanítása közszolgálati szerződés keretében
2011.04.27.
2011.06.07.
D.262/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
M3 autópálya 49. sz. főút - Vásárosnamény (268+000-279+900 km.sz.) közötti szakasza valamint csatlakozó építményei kivitelezési munkáinak elvégzése.
2011.04.26.
2011.06.07.
4.Kf.27.023/2011/9.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
A Petz Aladár Megyei Oktatókórház telephelyén hőszolgáltatási szerződés keretében hőenergia termelő, elosztó és fogadó berendezések hosszútávú üzemeltetése és karbantartása
2011.06.08.
D.271/2011.
Múcsony Nagyközség Önkormányzata
Kalász László ÁMK Élmunkás úti óvoda felújítása a méltányos oktatási környezet megteremtése érdekében
2011.04.28.
2011.06.08.
D.266/2011.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Piliscsaba (kiz,) - Esztergom (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2011.04.26.
2011.06.08.
D.310/2011.
Váci Távhő Kft.
Váci Távhő Kft. primer távhővezetékének és kapcsolódó szerelvényeinek cseréje (II. ütem)
2011.05.12.
2011.06.14.
D.309/2011.
Kópháza Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a 9495 Kópháza, Petőfi tér 2. sz. alatti orvosi-, gyermekorvosi-, védőnői rendelő épületének felújítására, korszerűsítésére
2011.05.11.
2011.06.14.
D.285/2011.
Abaliget Község Önkormányzata
Abaliget község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvízcsatorna) kiépítése vállalkozási szerződés alapján
2011.05.03.
2011.06.14.
D.279/2011.
Országos Mentőszolgálat
C-típusú mentőgépjárművek beszerzése az Országos Mentőszolgálat részére
2011.04.29.
2011.06.14.
D.275/2011.
Debreceni Egyetem
DEOEC részére 12 hónapra vonatkozóan gyógyszerkibocsátó stentek beszerzése
2011.04.29.
2011.06.14.
D.246/2011.
Egészségügyi Holding Nonprofit Zrt.
Központosított, intézményi automatizált, betegra szóló gyógyszerelési rendszer kialakítása és üzemeltetése
2011.04.20.
2011.06.14.
D.380/2011
Békéscsaba Megyei Jogú város Önkormányzata
Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telken kialakítandó AGÓRA multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2011.06.03.
2011.06.14.
D.308/2011.
Országos Vérellátó Szolgálat
ABO vércsoport, RhD, C, E, c, e és K vörösvérsejt antigének meghatározására szolgáló diagnosztikumok beszerzése (1. és 3. rész)
2011.05.11.
2011.06.14.
D.296/11/2011.
Szarvas Város Önkormányzata
A pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztése TIOP-1.1.1/07/1. kódszámú pályázat keretében informatikai eszközök és szolgáltatások beszerzése
2011.05.06.
2011.06.14.
D.287/2011.
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Laboratóriumi eszközök beszerzése szállítási keretszerződés keretében
2011.05.04.
2011.06.14.
D.286/12/2011.
Vígszínház
Internetes jegyértékesítés
2011.05.03.
2011.06.14.
D.272/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés - Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.04.29.
2011.06.14.
D.277/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Vállalkozási szerződés a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Bercsényi u. 28-30. Kollégium épületenergetikei felújítási munkáinak elvégzése
2011.04.29.
2011.06.14.
D.276/2011.
Dél-Dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Karasica és a Vasas-belvárdi vízfolyások vízkárelhárítási fejlesztése
2011.04.29.
2011.06.14.
D.326/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Ajánlatkérő részére M85-ös gyorsf. út Enese-Csorna 13+800-20+800 km szelv. Kóny,Markota út,Kóny,Diana vendéglőnél,Kóny,Csornai úton aluli dűlő lelőhelyeken elvégz. réégészeti feltáráshoz szüks. gépi és kézi földmunka ellát. m2,m3,óradíj tejesítményben
2011.05.17.
2011.06.15.
D.325/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Ajánlatkérő részére az M85-ös gyorsforgalmi út Enese-Csorna szakaszon a 13+800-20+800 km szelvényben Kóny, Döri határra-dűlő lelőhelyen elvégzendő régészeti feltáráshoz szükséges gépi és kézi földmunka ellátása m2, m3, illetve óradíj teljesítményben
2011.05.17.
2011.06.15.
D.324/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Ajánlatkérő részére az M85-ös gyorsforgalmi út Enese-Csorna szakaszon a 13+800-20+800 km szelvényben Barbacs, Lanzsai dűlő lelőhelyen elvégzendő régészeti feltáráshoz szükséges gépi és kézi földmunka ellátása m2, m3 illetve óradíj teljesítményben
2011.05.17.
2011.06.15.
D.317/2011.
Pécsi Tudományegyetem
Felsőoktatási tevékenységek színvonalának emeléséhez szükséges infrastrukturális és informatikai fejlesztések (TIOP-1.3.1-07/1) Science Building épületegyüttes.
2011.05.16.
2011.06.15.
D.314/2011.
EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt
Eger-Felnémet volt kőfeldolgozó telep revitalizációja (volt OMYA telep)
2011.05.13.
2011.06.15.
D.283/2011.
Észak-hajdúsági Szakképzés-szervezési Társulás
Képzési szolgáltatás ellátása a dokumentációban részletezettek szerint
2011.05.03.
2011.06.15.
4.Kf.27.200/2011/4.
Szolnoki Kistérség Többcélú Társulás (5000 Szolnok, József Attila utca 83.)
Kistérségi központi orvosi ügyelet ellátása
2011.06.15.
4.Kf.27.181/2011/5.
Zalaszentgrót Város Önkormányzata
NYDOP-23007-5.2.1/B-2008-0001 támogatási szerződés keretében kistérségi járóbetegszakrendelő orvosi gépműszer és bútor szállítása
2011.06.15.
D.323/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Ajánlatkérő részére az M85-ös gyorsforgalmi út Győr-Enese szakaszon a Rábapatona, Kós-domb, Rábapatona, Országúton felüli dűlő III-IV. lelőhelyeken elvégzendő megelőző feltáráshoz szükséges kézi földmunka ellátása óradíj teljesítményben
2011.05.17.
2011.06.15.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el