Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.313/2019
Pilismarót Község Önkormányzata
„Pilismarót Község Önkormányzat épületeinek energetikai korszerűsítése a TOP-3.2.1-15 pályázati konstrukció keretében”
2019.05.23.
2019.06.18.
D.243/2024
Pilismarót Község Önkormányzata
„Művház és sportcsarnok felújítása Pilismaróton ME” - 1. rész EKR000327932024
2024.05.02.
2024.06.10.
D.244/2024
Pilismarót Község Önkormányzata
„Művház és sportcsarnok felújítása Pilismaróton ME” - 2. rész EKR000327932024
2024.05.02.
2024.06.10.
D.25/8/2007.
Pilisjászfalu Község Önkormányzata
2007.02.19.
D.428/2012.
Pilisjászfalu Község Önkormányzata
Pilisjászfalu Község PM Hivatalának akadálymentesítése vállalkozási szerződés alapján., KMOP-4.5.2-10-11-2011-0026
2012.07.06.
2012.08.02.
D.28/2026
Pilisjászfalu Község Önkormányzata
„Mini bölcsőde építése Pilisjászfalu községben” EKR001157192023
2026.01.21.
2026.07.07.
D.559/2017.
Pilisi Parkerdő Zrt.
Vállalkozási szerződés a KEOP-3.1.3/2F/09-11-2012-0018 jelű, "A füzérradványi Károlyi-kastély park térszerkezetének és vízrendszerének rekonstrukciója" című projekt kapcsán kivitelezési feladatok ellátására
2017.09.29.
2017.12.01.
D.749/2010.
Pilisi Parkerdő Zrt.
Parkerdő természetesen- Élő és természeti értékek megőrzését, rehabilitációját szolgáló beruházások a Pilisi Parkerdő Zrt. területén
2010.09.23.
2010.09.27.
D.70/2010.
Piliscsaba Város Önkormányzata
Viharkárok okozta úthibák helyreállítása
2010.02.03.
2010.02.26.
D.295/2012.
Piliscsaba Nagyközség Önkormányzata
A KEOP-1.2.0/B-10-2010-0020 Piliscsaba szennyvíztisztításának kapacitásbővítése pályázathoz kapcsolódó FIDIC mérnök ésműszaki ellenőr feladatainak teljes körű ellátása
2012.04.27.
2012.05.30.
D.631/2010.
Piliscsaba Nagyközség Önkormányzata
Piliscsaba, Kossuth és Kenderesi utcák átépítése
2010.08.04.
2010.09.13.
D.76/5/2009.
Piliscsaba Nagyközség Önkormányzata
Piliscsaba Nagyközségben közétkeztetési feladatok ellátása II.
2009.03.03.
2009.03.18.
8./A.Kf.22.793/2013/11.
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Építési beruházás: Iskola u., Kántor u., Mester u., Fő u., Budai út
2013.12.04.
D.882/2015.
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Adásvételi szerződés a Pilisborosjenői Mesevölgy Óvoda telephely óvodájának eszközbeszerzésére
2015.12.10.
2016.01.11.
D.463/2025
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetési munkák Pilisborosjenőn - 1. rész Ezüsthegyi utca, Lazaret, Szent Donát utca EKR002395742024
2025.07.21.
2025.09.04.
D.437/2025
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetési munkák Pilisborosjenőn - 1. rész Ezüsthegyi utca, Lazaret, Szent Donát utca EKR002395742024
2025.07.10.
2025.09.04.
D.464/2025
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetési munkák Pilisborosjenőn - 2. rész Tücsök utca csapadékvíz EKR002395742024
2025.07.21.
2025.09.04.
D.639/2025
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
„Csapadékvíz elvezetési munkák elvégzése Pilisborosjenőn" - 1. rész: Ezüsthegyi utca, Lazaret, Szent Donát utca csapadékvíz elvezetési munkáinak elvégzése EKR002395742024
2025.10.06.
2026.04.20.
D.640/2025
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
„Csapadékvíz elvezetési munkák elvégzése" - 2. rész: Tücsök utca csapadékvíz elvezetési munkáinak elvégzése EKR002395742024
2025.10.06.
2026.04.20.
D.447/2024
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Pilisborosjenő Mesevölgy Óvoda komplex bővítése 2. rész („Konyha felújítása”) EKR001710632022
2024.07.12.
2024.09.23.
D.354/2026
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetési munkák Pilisborosjenőn - 2. rész Tücsök utca csapadékvíz EKR002395742024
2026.07.07.
2026.07.17.
D.355/2026
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetési munkák Pilisborosjenőn - 1. rész Ezüsthegyi utca, Lazaret, Szent Donát utca EKR002395742024
2026.07.07.
2026.07.17.
D.353/2026
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetési munkák Pilisborosjenőn - 1. rész Ezüsthegyi utca, Lazaret, Szent Donát utca EKR002395742024
2026.07.07.
2026.07.17.
D.31/2012.
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Építési beruházás: Iskola u., Kántor u., Mester u., Fő u., Budai út (Kbt. mellőzése)
2012.01.12.
2012.02.22.
D.438/2025
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetési munkák Pilisborosjenőn - 2. rész Tücsök utca csapadékvíz EKR002395742024
2025.07.10.
2025.09.04.
D.356/2026
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetési munkák Pilisborosjenőn - 2. rész Tücsök utca csapadékvíz EKR002395742024
2026.07.07.
2026.07.17.
D.418/11/2006.
Pilis Város Önkormányzata
Pilis város ivóvízellátás továbbfejlesztési munkák elvégzése kiviteli tervek elkészítésével
2006.06.22.
2006.07.18.
D.568/2015.
Pilis Város Önkormányzata
Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása Pilis város közigazgatási terültén
2015.07.16.
2015.08.06.
D.91/2022
Pilis Város Önkormányzata
Új hét csoportszobás óvoda építése EKR 001198302021/0277
2022.03.07.
2022.03.23.
D.371/2020
Pig and Hús Kft.
Húsfeldolgozó üzem létesítése innovációval - árubeszerzés - 1. rész
2020.08.27.
2020.10.12.
D.386/2020
Pig And Hús Kft.
Húsfeldolgozó üzem létesítése innovációval -árubeszerzés - 3. rész
2020.09.08.
2020.10.12.
D.387/2020
Pig And Hús KFT
Húsfeldolgozó üzem létesítése innovációval - árubeszerzés - 4. rész
2020.09.08.
2020.10.12.
D.385/2020
Pig And Hús KFT
Húsfeldolgozó üzem létesítése innovációval - árubeszerzés - 2. rész
2020.09.08.
2020.10.12.
D.388/2020
Pig And Hús KFT
Húsfeldolgozó üzem létesítése innovációval - árubeszerzés - 5. rész
2020.09.08.
2020.10.12.
D.516/14/2008.
Piarista Szakiskola, Gimnázium és Kollégium (képviseli: dr. Veszelovszki Éva ügyvéd)
„Famegmunkáló szerszámgépek beszerzés 2008.”
2008.10.30.
2008.12.04.
D.332/2011.
Petőháza Község Önkormányzata
Petőháza 2011. évi építési beruházásai I. rész
2011.05.18.
2011.06.28.
D.412/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum recepciós feladatának ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.411/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum épület-felügyeleti feladatainak ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.402/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Teremkiadási tevékenység előkészítésére és megszervezésére irányuló megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.401/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Teremőri feladatok ellátása a megrendelő kezelésében lévő Petőfi Irodalmi Múzeum Károlyi Mihály u. 16., valamint a Veres Pálné u. 4-6. alatti épületekben található kiállítási terekbe - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.400/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
A PIM gazdasági igazgatójának és főosztályának teljes körű adminisztratív kiszolgálása - Kbt. mellőzés
2019.08.07.
2019.10.16.
D.31/2020
Petőfi Irodalmi Múzeum
Takarítási szolgáltatások, 2. rész. Takarítás a sátoraljaújhelyi telephelyeken EKR000879062019
2020.02.03.
2020.03.02.
D.413/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum takarítási feladatainak ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.410/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum 1053 Bp. Károlyi u. 16. sz. alatti, - Kassák Múzeum 1033 Bp. Fő tér 1. sz. alatti, valamint - Ady Emlékmúzeum 1053 Bp. Veres Pálné u. 4-6. sz. alatti épületében teremőri feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.405/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum területén általános hétvégi épülettakarítási feladatok ellátása, illetve karbantartói feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.404/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum 1146 Budapest, Hermina út 57-59. szám alatti épületének üzemeltetése - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.403/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Vagyonvédelmi feladatok ellátása a Petőfi Irodalmi Múzeum épületegyüttesében - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.92/32/2009.
Petz Aladár Megyei Oktatókórház (9024 Győr, Vasvári út 2-4.)
Üzemeltetés és gázátadás
2009.03.13.
2009.05.19.
D.838/2009.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház, képviseli: Dr. Horváth T. Béla ügyvéd
Korszerű digitális onkológiai hálózat kialakítására Megvalósíthatósági tanulmány és kapcsolódó tanulmányok elkészítése
2009.12.28.
2010.01.27.
D.22/12/2008
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház képviseli: Dr. Mester és Társa Ügyvédi Iroda
2008.02.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el