Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.733/7/2007
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház képviseli: Dr. Mester & Társa Ügyvédi Iroda
2008.02.01.
D.605/14/2007.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház képviseli: Bűrös és Társai Ügyvédi Iroda
2007.12.06.
D.727/8/2007
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház képviseli: Dr. Mester & Társa Ügyvédi Iroda
2008.02.01.
4.Kf.27.023/2011/9.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
A Petz Aladár Megyei Oktatókórház telephelyén hőszolgáltatási szerződés keretében hőenergia termelő, elosztó és fogadó berendezések hosszútávú üzemeltetése és karbantartása
2011.06.08.
30.K.27.215/2012/16.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
hőenergia tárgyban közbeszerzési eljárás mellőzése
2012.10.30.
D.189/2024
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
„Laboratóriumi reagensek beszerzése-2023” - 1. rész EKR001013522023
2024.04.08.
2024.05.06.
D.40/2018
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
2 db ultrahang készülék beszerzése az EFOP-2.2.20-17 jelű pályázat keretében 1. és 2. részek
2018.02.19.
2018.03.14.
D.372/2017.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Sebészeti varrógépek és tárak, valamint véredényforrasztók beszerzése - 1., 2., 5. és 7. részek
2017.07.21.
2017.09.04.
D.346/2017.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Sebészeti varrógépek és tárak, valamint véredényforrasztók beszerzése - 1., 2., 5. és 7. részek
2017.07.10.
2017.07.21.
D.316/2017.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
17-6/2016. Sebészeti varrógépek és tárak, valamint véredényforrasztók beszerzése - 1., 2. és 5. részek
2017.06.23.
2017.09.04.
D.774/2011.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
"Hármas Duna Vidék" sürgősségi ellátás fejlesztése
2011.10.14.
2011.11.28.
3.Kf.27.484/2010/5.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Fűtési és használati melegvíz igény, hőellátó hálózat üzemeltetése és karbantartása, valamint gőzszolgáltatás, gőztermelő és elosztó rendszer üzemeltetése és karbantartása
2011.02.23.
D.730/6/2006.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
2006.11.24.
D.564/2009.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Petz Aladár Megyei Oktatókórház telephelyén hőszolgáltatási szerződés keretében hőenergia termelő, elosztó és fogadó berendezések hosszútávú üzemeltetése és karbantartása
2009.09.25.
2009.11.12.
D.658/2024
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
„Kórház főzőkonyha üzemeltetése, betegélelmezés" EKR001058512024
2024.10.07.
2024.11.27.
D.576/2017.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
17-6/2016, Sebészeti varrógépek és tárak, valamint véredényforrasztók beszerzése - 1. rész
2017.10.13.
2017.11.10.
D.563/2017.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Sebészeti varrógépek és tárak, valamint véredényforrasztók beszerzése - 2. rész
2017.10.02.
2017.10.24.
D.338/2017.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Sebészeti varrógépek és tárak, valamint véredényforrasztók beszerzése - 1., 5. és 7. részek
2017.07.06.
2017.07.27.
D.336/2015.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Egyszer használatos műtéti izoláló szettek beszerzése 2., 5., 10., 11., 12., 14. részek
2015.05.22.
2015.07.06.
D.489/2014.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Szállítási szerződés a TIOP-2.2.6-12/1A-2013-0004 kódszámú „Onkológiai Centrum fejlesztése a Petz Aladár Megyei Oktató Kórházban” című pályázat készülékeinek szállítására, továbbá a garanciális időszakot követően 5 évig teljes körű szerviz szolgáltatás ellátása - 1. rész
2014.09.29.
2014.11.07.
D.411/2012.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Üzemeltetés és gázátadás tárgyban közbeszerzési eljárás mellőzése
2012.06.27.
2012.08.02.
19.K.30.728/2008/5.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
kórház telephelyein elhunyt, illetve a kórház halotthűtőjébe beszállított elhunyt személyekkel kapcsolatos halottkezelési tevékenység végzése
2008.04.23.
D.544/2024
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Kórház főzőkonyha üzemeltetése, betegélelmezés EKR001058512024
2024.08.26.
2024.11.27.
D.398/2024
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
„Laboratóriumi reagensek beszerzése, felhasználásukhoz szükséges készülékek biztosításával-2023 – 3. rész” EKR001013522023
2024.06.21.
2024.08.06.
D.188/2024
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
„Laboratóriumi reagensek beszerzése, felhasználásukhoz szükséges készülékek biztosításával-2023 – 3. rész” EKR001013522023
2024.04.08.
2024.05.15.
D.526/2010.
Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi, és Informatikai Szakközépiskola
Szállítási szerződés - általános IKT eszközök, infraleolvasók (vonalkód leolvasók) valamint ehhez szükséges szoftverek beszerzése a dokumentációban meghatározott követelményeknek megfelelően
2010.06.29.
2010.08.16.
D.527/2010.
Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi, Informatikai Szakközépiskola
Szállítási szerződés - speciális informatikai hálózati eszközök, valamint szoftverek beszerzése a dokumentációban meghatározott követelményeknek megfelelően
2010.06.29.
2010.08.16.
D.521/2016.
Pesti Magyar Színház
Pesti Magyar Színház nézőtere álmennyezetének helyreállítási munkáltai - Kbt. mellőzése
2016.06.27.
2016.07.12.
D.573/2023
Pest Vármegye Önkormányzata
Informatikai eszközbeszerzés – 2. rész EKR001018642023
2023.12.18.
2024.01.18.
D.363/2023
Pest Megyei Önkormányzati Hivatal
„Informatikai Eszközbeszerzés” - 2. rész (Eszközbeszerzés - Notebook) EKR001018642023
2023.09.01.
2023.11.06.
D.243/ 16 /2008
Pest Megyei Önkormányzat
2008.06.14.
D.949/2016.
Pest Megyei Rendőr-főkapitányság
A PMRFK objektumainak őrzésvédelmi, valamint portaszolgálatának ellátása I. (KÖF/1675/2016.)
2016.11.10.
2016.11.28.
D.406/2020
Pest Megyei Rendőr-főkapitányság
"PMRFK takarítás 14 részben" - 1., 5. és 11. részfeladat EKR00154632019
2020.09.18.
2020.11.12.
D.49/2019
Pest Megyei Rendőr-főkapitányság
A PMRFK részére a Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény alapján elszállítandó bűnjeles, illetve bűnjelnek nem minősülő járművek mentése, tárolása és a kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2019.02.25.
2019.04.04.
D.905/2015.
Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága, Ferenczy Múzeum
Takarítási szolgáltatás, őrzés-védelem szolgáltatás 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.22.
2016.01.29.
14.K.33.353/2010/11.
Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága (2000 Szentendre, Fő tér 6.)
Pest megyei lelőhelyeken régészeti utómunkák körben a leletanyagok restaurálása, dokumentálása, valamint a lelőhelyek objektumainak feltöltése Arche rendszerű relációs adatbázisba és a hozzá kapcsolódó állományok archiválása
2011.04.20.
D.524/16/2008.
Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága (2000 Szentendre, Fő tér 6.)
„A PMMI gödöllői régészeti raktárbázisának (2100 Gödöllő, Kiss József u. 2.) felújítási munkái”
2008.11.06.
2008.12.15.
D.385/2010.
Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága
Pest megyei lelőhelyeken régészeti utómunkák körében a leletanyagok restaurálása, dokumentálása
2010.05.12.
2010.06.22.
D.819/6/2006.
Pest Megyei Munkaügyi Központ
2007.01.11.
D.818/8/2006.
Pest Megyei Munkaügyi Központ
2007.01.11.
D.974/2010.
Pest Megyei Közigazgatási Hivatal
építési munkák megrendelése az Integrált Ügyfélszolgálati Rendszer kialakítása érdekében
2010.12.16.
2011.01.25.
2.P.24.342/2015/17.
Pest Megyei Kormányhivatal,
„Pest Megyei Kormányhivatal Szob, Dunakeszi-Göd, Cegléd-Albertirsa, Nagykáta, Gyál-Ócsa, továbbá a Dunakeszi Járási Hivatal Törzshivatala és Dunakeszi Okmányiroda használatában lévő ingatlanok irodáinak, szociális helyiségeinek, közlekedőinek és egyéb helyiségeinek napi és féléves nagytakarítása”
2016.05.26.
D.958/2011.
Pest Megyei Kormányhivatal Informatikai Főosztálya
Elektronikus jogszabály-nyilvántartó szoftverek és kapcsolódó szolgáltatások
2011.12.16.
2012.01.30.
28.K.34.579/2010/12.
Pest Megyei Kormányhivatal (1052 Budapest, Városház u. 7.)
Foglalkozás-egészségügyi és munkahigiénés szolgáltatás ellátása ajánlatkérő által foglalkoztatott munkavállalók javára
2012.01.20.
D.630/2017.
Pest Megyei Kormányhivatal
KÖFOP-1.0.0-VEKOP-15-2016-00041 azonosítószámú, „A szolgáltató kormányhivatali és közigazgatási modell bevezetése” című projekt keretében megvalósított laboreszközök beszerzése - 20. rész
2017.11.24.
2018.01.05.
D.696/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Video megfigyelő és képrögzítő eszköz kiépítése és telepítése (Városház utcai bejárat, Semmelweis utcai bejárat)
2015.08.31.
2015.09.24.
D.700/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Cegléd, Albertirsa, Nagykáta, Gyár, Ócsa területén található ingatlanok irodáinak, szociális helyiségeinek, közlekedőinek és egyéb helyiségeinek napi és féléves nagytakarításának ellátása
2015.08.31.
2015.09.28.
D.695/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Szob, Dunakeszi, Göd területén található ingatlanok rendeltetészerű használatát akadályozó meghibásodásainak szakszerű javítása (hibaelhárítás), valamint a rendeltetésszerű használatát közvetlenül nem befolyásoló, tervezhető és ütemezhető javítási munkák elvégzésére (karbantartás), valamint ingatlanfenntartási feladatok ellátása
2015.08.31.
2015.09.24.
D.694/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Cegléd, Albertirsa, Nagykáta, Gyál, Ócsa területén található ingatlanok rendeltetészerű használatát akadályozó meghibásodásainak szakszerű javítása (hibaelhárítás), valamint a rendeltetésszerű használatát közvetlenül nem befolyásoló, tervezhető és ütemezhető javítási munkák elvégzésére (karbantartás), valamint ingatlanfenntartási feladatok ellátása
2015.08.31.
2015.09.24.
D.697/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Bp. Városház u. 7. szám alatti ingatlan pénztárhelyiségében elektronikus vagyonvédelmi rendszer, valamint a minősített adatok védelmére kijelölt terület védelmi rendszerének kiépítése és telepítése
2015.08.31.
2015.09.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el