Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.206/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Egészségfejlesztés "takarékosan, olcsón" - 3 alkalom (600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.205/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Egészség a konyhában" - tematikus nap - 3 alkalom (525.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.204/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Egészségfejlesztés "takarékosan, olcsón" - 3 alkalom (600.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.203/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Egészségfejlesztés "takarékosan, olcsón" - 3 alkalommal (525.000.-Ft értékben) - Kbt. mellőzése
2019.05.10.
2019.09.06.
D.195/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Sportgála szervezése - 2 alkalom (4.100.000.-Ft értékben)
2019.05.10.
2019.09.06.
D.383/2019
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„Szemcsés keverék beszerzése” - 1. rész (Kelet-Magyarország)
2019.07.19.
2019.09.05.
D.430/2019
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Mobil vesekőzúzó készülék beszerzése EKR000592482019
2019.08.23.
2019.09.05.
D.391/2019
Balmazújváros Város Önkormányzata
Esély Otthon projekt árubeszerzése három részben EKR000656382019
2019.07.29.
2019.09.05.
D.390/2019
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
Informatikai alkatrészek, eszközök, kellékanyagok beszerzése EKR000062022019
2019.07.29.
2019.09.04.
D.408/2019
Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár
Számítástechnikai eszköz beszerzése
2019.08.13.
2019.09.03.
D.382/2019
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
„DBC - Orvostechnikai eszközök” - 11. rész EKR001064122018
2019.07.18.
2019.09.03.
D.436/2019
Városi Egészségügyi Központ
EFOP2.2.19-17-00010 Orvostechnikai eszközbeszerzés - 8. rész EKR000475912019
2019.08.27.
2019.09.03.
D.435/2019
Országos Bírósági Hivatal
Vállalkozási szerződés keretében a Szarvasi Járásbíróság és a Szarvasi Járási Ügyészség közös használatában lévő 5540 Szarvas, Deák F. u. 1. alatti helyi védettség alatt álló épület bővítése és teljes felújítása építési munkák kivitelezése, a biztonságtechnikai és a belsőépítészeti munkák kivitelezésének kivételével
2019.08.27.
2019.09.03.
D.393/2019
Sárospatak Város Önkormányzata
Képzések 3 részben EFOP-3.9.2-16-2017-00030 - 3. rész EKR000278782019
2019.07.29.
2019.09.02.
D.329/2019
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem részére a Janus Pannonius Klinikai Tömb Mentőhelikopter Repülőterén tűzoltói szolgáltatás biztosítása, tűzvédelmi, műszaki mentési és egyéb feladatok ellátása
2019.06.07.
2019.08.29.
D.381/2019
NIF Zrt.
Megbízási szerződés GSM-R rendszer 2. ütem tervezési és kivitelezési munkáihoz kapcsolódó független mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására EKR000059022019
2019.07.18.
2019.08.29.
D.379/2019
Innova Észak-Alföld Nonprofit Kft.
GINOP-5.1.9-17-2017-00004 fiatal vállalkozók részére képzések szervezése - 1., 2. részek EKR000204002019
2019.07.17.
2019.08.28.
D.341/2019
Király-Márián Annamária egyéni vállalkozó
"Király-Márián Annamária ültetvénytelepítése – kapcsolódó építési munkálatokkal”
2019.06.17.
2019.08.27.
D.406/2019
Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft.
Gépjárművek beszerzése (EKR000921372019)
2019.08.09.
2019.08.26.
D.389/2019
Békés Megyei Központi Kórház
A Békés Megyei Központi Kórház székhelye, valamint a gyulai, békéscsabai, szeghalmi és mezőhegyesi telephelyein a betegek és dolgozók étkeztetésének jogszabályszerű biztosítása, a kórházi konyha üzemeltetésének ellátása.
2019.07.26.
2019.08.23.
D.366/2019
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Sebészeti varróanyagok beszerzése - 2., 3., 5., 6., részek EKR000066732018
2019.07.04.
2019.08.21.
D.368/2019
Bodri Rosé Kereskedelmi Kft.
'Vállalkozási szerződés a Bodri Rosé Kereskedelmi Kft. VP3-4.2.2-16 kódszámú felhívásra benyújtott 1811660720 iratazonosító számú ''Borászati üzem fejlesztése'' munkáinak ellátására
2019.07.08.
2019.08.21.
D.346/2019
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
Műszaki ellenőrzési szolgáltatások 3. rész, Villamos szakági műszaki ellenőrzés műemlékre, 4. rész Villamos szakági műszaki ellenőrzés általános EKR001018262018
2019.06.21.
2019.08.16.
D.397/2019
MVM Paksi Atomerőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás (beleértve a laborvizsgálatokat is és a pszichológiai vizsgálatokat is) biztosítása az MV Paksi Atomerőmű Zrt. munkavállalói részére
2019.08.05.
2019.08.16.
D.347/2019
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
Műszaki ellenőrzési szolgáltatások - 1.rész - Teljes körű műszaki ellenőrzés műemlékre, 2. rész - Teljes körű műszaki ellenőrzés általános, nem műemlék EKR001018262018/1392 EKR001018262018/1184
2019.06.21.
2019.08.16.
D.370/2019
BKÜ Budapesti Közlekedési Ügyfélkapcsolatok Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Munkaerő-kölcsönzés a BKÜ Zrt. és a BKK Zrt. egyes operatív feladataihoz szükséges humán erőforrás biztosítására EKR001175082018
2019.07.09.
2019.08.15.
D.396/2019
Zamárdi Város Önkormányzata
Zamárdi, Harcsa utca vízi turisztikai központ ingatlanának ivóvíz ellátási, szennyvízelvezetési, elektromos áram ellátási munkáinak elvégése, valamint a megközelítést biztosító kapubejáró kiépítése - Kbt. mellőzése
2019.07.31.
2019.08.14.
D.395/2019
Zamárdi Város Önkormányzata
Vízitúra megállóhely létesítése Zamárdiban EKR000577582019
2019.07.31.
2019.08.14.
D.392/2019
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Labordiagnosztikai anyagok beszerzése - Hematológia 6. rész EKR000261762019
2019.07.29.
2019.08.14.
D.378/2019
Nemzeti Örökség Intézete
Takarítás a Fiumei úti Sírkert egyes épületeiben EKR000275002019
2019.07.16.
2019.08.14.
D.369/2019
Németh Zoltán ev.
Terménytároló építése
2019.07.08.
2019.08.14.
D.362/2019
Magyar Corvin-lánc Testület
A Róheim-villa rekonstrukciójának műszaki ellenőri, beruházás lebonyolítói, és egyéb műszaki tanácsadási feladatainak ellátása EKR 000683942019
2019.07.03.
2019.08.14.
D.372/2019
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
MNV Zrt. ingatlanjainak komplex vagyonvédelme EKR000363192019
2019.07.11.
2019.08.13.
D.399/2019
Semmelweis Egyetem
ECMO gyermek- és felnőttkezeléshez szükséges Xenios-Novalung konzol tartozékaival, fogyóanyagok és szervizszolgáltatás beszerzése az Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Klinika részére
2019.08.05.
2019.08.13.
D.348/2019
II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár
Számítógépek, IKT eszközök beszerzése - 1. rész
2019.06.24.
2019.08.13.
D.398/2019
Tiszafüred Város Önkormányzata
Thermál Strand és Gyógyfürdő tervezése
2019.08.05.
2019.08.12.
D.394/2019
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 azonosítószámú projekt keretében szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára élelmiszercsomagok beszerzése 2. csomagmegrendelés
2019.07.30.
2019.08.09.
D.363/2019
Semmelweis Egyetem
Munkaerő biztosítása nyugdíjas szövetkezetből
2019.07.03.
2019.08.09.
D.337/2019
NIF Zrt.
"Vállalkozási szerződés Újszász alállomás (V120.21.79) kiviteli tervek tervezési és kivitelezési munkáira"/ "Vállalkozási szerződés Érd alállomás 30a kitáplálás (V030.17.79) kiviteli tervek tervezési é kivitelezési munkáira"/ "Vállalkozási szerződés Vác alállomás (V070.08.79) kiviteli tervek tervezési és kivitelezési munkáira
2019.06.17.
2019.08.09.
D.296/2019
Autó Univerzál Kft.
KDU-604 frszú. VOLVO-ALFA B12B REGIO típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.295/2019
Autó Univerzál Kft.
LAM-272 frszú. VOLVO-ALFA B12B REGIO típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.293/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-914 frszú. Kravtex Credo EC 12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.950.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.292/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-915 frszú. Kravtex Credo EC 12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.950.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.291/2019
Autó Univerzál Kft.
KNL-242 frszú. VOLVO B9LA 7700 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (4.250.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.290/2019
Autó Univerzál Kft.
KNL-243 frszú. VOLVO B9LA 7700 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (4.250.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.289/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-910 frszú. KRAVTEX CREDO EC 12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.950.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.288/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-917 frszú. KRAVTEX CREDO EC 12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.250.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.287/2019
Autó Univerzál Kft.
LOL-715 frszú. MAN SL 222 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.250.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.286/2019
Autó Univerzál Kft.
HFT-161 frszú. RÁBA Premier 291 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.350.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.285/2019
Autó Univerzál Kft.
HYK-346 frszú. VOLVO B7R/250 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el