Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.284/2019
Autó Univerzál Kft.
IBC-931 frszú. VOLVO B10B/400 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.350.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.282/2019
Autó Univerzál Kft.
GDN-227 frszú. Ikarus 415.27A típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.280/2019
Autó Univerzál Kft.
IBP-239 frszú. VOLVO B10B/400 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.350.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.276/2019
Autó Univerzál Kft.
IAF-402 frszú. MAN SL 283 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.275/2019
Autó Univerzál Kft.
IAN-706 frszú. VOLVO B10B-400 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.550.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.273/2019
Autó Univerzál Kft.
FLM-967 frszú. Kravtex Credo EC 11 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.750.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.272/2019
Autó Univerzál Kft.
ISH-812 frszú. MAN SL 223 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.550.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.270/2019
Autó Univerzál Kft.
MTG-250 frszú. Kravtex Credo EC 11 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.750.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.269/2019
Autó Univerzál Kft.
HIS-485 frszú. RÁBA 092 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.250.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.268/2019
Autó Univerzál Kft.
HIS-486 frszú. RÁBA 092 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.250.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.266/2019
Autó Univerzál Kft.
FLR-040 frszú. VOLVO 7R 7250 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.264/2019
Autó Univerzál Kft.
HYK-347 frszú. VOLVO 7R 7250 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.263/2019
Autó Univerzál Kft.
MXU-902 frszú. VOLVO B4SC 8900 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.650.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.262/2019
Autó Univerzál Kft.
MXU-919 frszú. VOLVO B4SC 8900 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.650.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.261/2019
Autó Univerzál Kft.
FLR-041 frszú. VOLVO B12B 9700 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.258/2019
Autó Univerzál Kft.
HIS-487 frszú. RÁBA 092 AAA/1 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.950.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.257/2019
Autó Univerzál Kft.
HYG-663 frszú. MAN SL 283 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.256/2019
Autó Univerzál Kft.
KLF-438 frszú. KRAVTEX CREDO EC 12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.950.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.255/2019
Autó Univerzál Kft.
GVM-007 frszú. Ikarus 263.10 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.250.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.254/2019
Autó Univerzál Kft.
GZH-015 frszú. Ikarus E 95-52 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.250.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.253/2019
Autó Univerzál Kft.
IRZ-703 frszú. IKARUS E 95 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.252/2019
Autó Univerzál Kft.
KLY-056 frszú. IKARUS E 94-16 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.251/2019
Autó Univerzál Kft.
KLY-057 frszú. IKARUS E 94-16 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.249/2019
Autó Univerzál Kft.
KMB-545 frszú. VOLVO ALFA B 12 B REGIO típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.750.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.246/2019
Autó Univerzál Kft.
LAM-272 frszú. VOLVO ALFA B 12 B REGIO helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.750.000.-) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.244/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-915 frszú. KRAVTEX CREDO EC 12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.243/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-913 frsz.-u Kravtex Credo EC 12 típusú, helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.242/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-916 frszú. KRAVTEX CREDO EC 12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.241/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-912 frsz.-u Kravtex Credo EC 12 típusú, helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.240/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-911 frsz.-u Kravtex Credo EC 12 típusú, helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.050.000.-) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.239/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-917 frszú. KRAVTEX CREDO EC 12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.850.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.235/2019
Autó Univerzál Kft.
LGP-784 frszú. VOLVO ALFA B12B REGIO típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.050.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.231/2019
Autó Univerzál Kft.
FLG-169 frszú. MAN SL 222 típusú, helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.400.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.06.06.
2019.08.09.
D.230/2019
Autó Univerzál Kft.
MHF 367 frsz.-u Ikarus 395.12 típusú, helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.229/2019
Autó Univerzál Kft.
KNL-242 frszú. VOLVO B9LA/7700 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.400.000.- Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.228/2019
Autó Univerzál Kft.
GVM 006 frsz.-u Ikarus 263.10 típusú, helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.950.000.-) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.227/2019
Autó Univerzál Kft.
GLF 438 frsz.-u ikarus 395.55 típusú, helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.250.000.-) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.297/2019
Autó Univerzál Kft.
A beszerző által javított autóbuszokhoz szükséges alkatrészek beszállítása eseti megrendelések alapján - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.294/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-911 frszú. Kravtex Credo EC 12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.950.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.283/2019
Autó Univerzál Kft.
LOL-716 frszú. MAN SL 222 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.250.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.281/2019
Autó Univerzál Kft.
IAR-492 frszú. VOLVO B10B/400 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.279/2019
Autó Univerzál Kft.
JDY-541 frszú. IKARUS E94.53 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.250.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.278/2019
Autó Univerzál Kft.
JTK-941 frszú. VOLVO B10B/400 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.277/2019
Autó Univerzál Kft.
GXT-130 frszú. Ikarus 435,21A típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.274/2019
Autó Univerzál Kft.
LSH-361 frszú. Kravtex Credo EN 12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.271/2019
Autó Univerzál Kft.
ISH-812 frszú. MAN SL 223 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.550.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.267/2019
Autó Univerzál Kft.
FLR-040 frszú. VOLVO B12B 9700 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.265/2019
Autó Univerzál Kft.
HYK-345 frszú. VOLVO B7R/7250 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.750.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.260/2019
Autó Univerzál Kft.
GtR-510 frszú. Ikarus 395/12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.750.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.259/2019
Autó Univerzál Kft.
GXR-729 frszú. RÁBA CONTACT 092 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.650.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el